به امداد خودرو امداد جان خوش آمدید

امداد خودروی امداد جان

امدادگران امداد جان با تجربه و دانش فنی لازم به صورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی به شما و حضور در خدمتتان هستند تا مشکلات خودرویتان را به سرعت رفع و در صورت نیاز آن را به تعمیرگاه‌های معتبر در سطح شهر منتقل کنند. شما می‌توانید درخواست امداد خود را به صورت آنلاین نیز ثبت کنید و با هزینه و صرف زمانی کوتاه خدمات موردنیازتان را در محل دریافت کنید. عملکرد تمامی امدادگرها به طور کامل و پیوسته بررسی و کنترل می‌شود تا تمامی خدمات متناسب با استانداردهای شرکت انجام گیرند.

با ما تماس بگیرید...

سریعترین امدادگر

امداد خودرو امداد جان یکی از سریع‌ترین امداد خودروهای فعال در تهران و کرج است و به صورت شبانه روزی پوشش کاملی بر نقاط مختلف مناطق این استان‌ها دارد. ما در اکیپ‌های امداد با تجهیزات مختلفی مانند کفی، دکل و چرخگیر در بخش‌های مختلف شهر مستقر هستیم تا در کوتاه‌ترین زمان پس از تماس شما کنار شما باشیم. با ما تماس بگیرید.

آیا به دنبال یک امداد خودرو مجهز، سریع و با امکانات کامل در تهران هستید؟ جای دوری نروید؛ امداد خودرو امداد جان با امکانات منحصر به فرد و جامع با قیمتی مناسب آماده‌ست تا در هر جایی از تهران به کمک شما بیاید و خدمات متنوع و سریع امدادی را در اختیارتون قرار دهد. آیا نیاز به یدک‌کش برای حمل خودرویتان دارید؟ لاستیک پنچر کرده‌اید؟ خودرویتان ناگهانی خاموش شده و… ؟ کافیست تا با ما در امداد خودرو امداد جان تماس بگیرید.

امداد خودرو باتری
چه خدماتی انجام میدهیم؟

خدمات ما

خدمات امداد خودرو امداد جان

چرا ما؟

امداد خودرو امداد جان به عنوان یکی از بهترین ارائه دهنده‌های خدمات امدادی، خدمات امداد در محل و انتقال خودرو را در اختیار شما قرار می‌دهد. از مهم‌ترین این خدمات می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

خدمات امداد خودرو مرکزی شامل امداد رسانی به تمام خودروهای ایرانی و خارجی همچون باتری به باتری، پنچرگیری، تعویض روغن و قطعات یدکی، تنظیم کامپیوتر و سیستم برقی و… می باشد. در کنار آن یدک‌کشی و حمل خودروهای تصادفی، خودروهای لوکس، خودروهای سبک و سنگین و… نیز به تمام شهرستان ها با تجهیزاتی چون نیسان چرخگیر، دکل و کفی خودروبر با قیمتی مناسب و ضمانت مطمئن انجام می پذیرد.

در صورتی که مشکل خودرو در محل قابل رفع باشد، خدمات مکانیک سیار در اختیار مشتری قرار می‌گیرد؛ در مقابل یدک کش خودرو که دیگر خدمت مهم امداد خودرو امداد جان است، خودروها را برای رفع مشکل به نزدیکترین تعمیرگاه‌های مجاز منتقل می‌کند.

سوالی دارید؟

ما به صورت 24 ساعته خدمات امداد خودرو را انجام می دهیم.

5/5
بهترین کیفیت حل مشکل ماشین رو با امداد خودرو امداد جان تجربه کردم
درخواست تماس

ارسال یک پیام به ما

[wpforms id="5"]
پیمایش به بالا
به بالا بروید