هزینه جرثقیل حمل خودرو

هزینه جرثقیل حمل خودرو با توجه به مسافت طی شده و عوامل دیگری تعیین می شود. با برترین ارائه دهنده خدمات حمل خودرو آشنا می شویم.

در موقعیت های متفاوتی ممکن است به خدمات حمل خودرو نیازمند شوید. گاهی شرایط بوجود آمده به گونه ای است که هرگز نمی توان خودرو را حرکت داد و تنها باید از امدادخودروها کمک گرفت تا به وسیله تجهیزات مربوطه ، حمل خودرو به مقصد موردنظر انجام شود.

هر روزه تقاضاهای زیادی برای حمل خودرو مطرح می شود. برخی از خودروداران نسبت به پیامدهای حمل غیراصولی خودرو بی توجه هستند و همین مسئله موجب می شود که با اولین شماره امدادخودرویی که در دسترس آنها دیده می شود ، تماس بگیرند. ما قصد داریم که یکی از مجرب ترین و حرفه ای ترین امدادخودروهای ایران را به شما معرفی کنیم که حمل خودرو را کاملاً استاندارد و اصولی انجام می دهد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

خدمات حمل خودرو در تهران و سایر استان ها

 

هزینه جرثقیل حمل خودرو

 

هزینه جرثقیل حمل خودرو در تهران و شهرستان ها متفاوت است. امدادجان ، با توجه به امکانات گسترده و نیروهای پرشمار خود ، قادر است خدمات حمل خودرو را در سراسر ایران انجام دهد. جابه جایی خودرو از تهران به شهرستان ها ، از شهرستان ها به تهران ، از شهرستان به شهرستان های دیگر ، از منطقه ای در تهران به منطقه دیگر و … انجام می شود.

برای حمل خودروها با توجه به ابعاد خودرو و وضعیت فعلی آن ، تجهیزات مناسبی انتخاب می شود که ایمنی خودرو به صورت صد درصدی تضمین شود. رانندگان این تجهیزات دارای کارت سلامت و گواهینامه معتبر می باشند. همچنین این افراد مهارت و تخصص حمل خودروهای مختلف با تجهیزات مرتبط را دارا می باشند. لذا هیچگونه جای نگرانی برای خودروداران وجود ندارد.

ثبت درخواست حمل ماشین با جرثقیل

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

هزینه جرثقیل حمل خودرو با توجه به نوع تجهیزات ارسالی به محل خودرو ، متفاوت خواهد بود. هر زمانی که خودروی شما دچار مشکل شد و امکان حل مشکل در محل وجود نداشت ، با شماره امدادجان تماس حاصل کنید.

از تماس شما با مجموعه امدادجان ، چندین دقیقه ای بیشتر نمی گذرد که جرثقیل در محل حاضر شده و خودروی شما را به مقصد انتقال می دهد. شما در زمان تماس با امدادجان ، مشکل خودرو و نوع خودروی خود را شرح دهید تا جرثقیل مناسب به محل ارسال شود.

انواع مختلف جرثقیل حمل خودرو در ایران

 

هزینه جرثقیل حمل خودرو

 

هزینه جرثقیل حمل خودرو با توجه به نوع جرثقیل ، تعیین می شود. یکی از پرکاربردترین وسایلی که در زمان نقص فنی خودرو ، تصادف ، انتقال خودروهای صفرکیلومتر و فاقد پلاک ، پارک ماشین در مکان های پارک ممنوع و … به کار می آید ، جرثقیل می باشد. انواع جرثقیل هایی که در چنین شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از :

– ماشین حمل خودرو چرخ گیر : این نوع جرثقیل به گونه ای است که اهرم مربوط به آن در زیر ماشین قرار می گیرد و خودرو را بلند کرده و جابه جا می کند. این وسیله برای جابه جایی خودرو در مسافت های کوتاه مناسب است.

– حمل خودرو کامیونت : هزینه جرثقیل حمل خودرو از نوع کامیونت بیشتر از برخی از جرثقیل ها است. کامیونت مشابه کامیون جرثقیل دار است. کامیونت از کفی متحرک برخوردار است که کف آن بر روی زمین گذاشته شده و خودرو توسط آن کشیده می شود.

– ماشین های جرثقیل دار : در این نوع جرثقیل ، خودرو را بر روی جرثقیل با کامیون چند تنی و  جرثقیل هیدرولیکی سوار می کنند. با استفاده از این کامیون این امکان وجود دارد که ماشین را با چهار چرخ خود از جا کنده و بر روی زمین گذاشت و جابه جا نمود.

– خودروبر : هزینه جرثقیل حمل خودرو از سوی امدادجان بسیار مناسب محاسبه می شود. کامیون خودروبر دارای یک خودروی چند تنی با زیره هیدرولیک متحرک می باشد که خودروی معیوب را از روی زمین بلند کرده و به محل دلخواه انتقال می دهد. با این نوع خودروبر می توان خودرو را تا مسافت های بلند ، حمل کرد.

تفاوت جرثقیل یدک کش با جرثقیل خودروبر

اگر دقیقاً نمی دانید که تفاوت این دو نوع جرثقیل چیست ، به توضیحات ارائه شده دقت کنید. خودروی مکانیزه حمل خودرو ، امنیت و سرعت بالاتری در مقایسه با رانندگان معمولی دارد. لذا انتقال خودرو در شرایط کاملاً ایمن و در سریعترین زمان ممکن انجام می شود. هزینه جرثقیل حمل خودرو از نوع مکانیزه ، بیشتر است.

جرثقیل های حمل خودرو از جرثقیل های بکسلی معمولی ، مستحکم تر و قابل اعتمادتر است. استفاده از کامیون های یدک کش مکانیزه برای جابه جایی ماشین ها در جاده های شهری ، بسیار رایج شده است. با جرثقیل خودروبر می توان خودرو را کاملاً فیکس و بدون کوچکترین لغزشی به محل موردنظر انتقال داد. به منظور تکان نخوردن ماشین و ثبات صد درصدی آن ، لاستیک ها را با زنجیر به کف جرثقیل های حمل خودرو وصل می کنند. بدین ترتیب ، سلامت خودرو 100 درصد تضمین خواهد شد.

عوامل مؤثر در هزینه جرثقیل حمل خودرو

نرخ حمل خودرو با جرثقیل مخصوص ، بر اساس فاکتورهای متفاوتی مشخص می شود. نوع جرثقیل ، مشکل خودرو ، فاصله تا مقصد و … از عواملی هستند که تعیین می کنند هزینه حمل خودرو چقدر شود. امدادخودروهای مختلف ، نرخ متفاوتی را برای حمل خودرو با جرثقیل تعیین می کنند. برخی از آنها به هزینه های مصوب توجه نموده و برخی دیگر بی توجه به هزینه های مصوب هستند و هر هزینه ای بخواهند از خودروداران دریافت می کنند. لذا توجه داشته باشید که در زمان نیاز به خدمات حمل خودرو با هر امدادخودروی متفرقه ای تماس حاصل نکنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

هزینه جرثقیل حمل خودرو چقدر است ؟

شما می توانید با تماس با شماره 02148287444 ، نرخ دقیق خدمات حمل خودروی موردنظر خود را سؤال کنید. کارشناسان امدادجان ، بر اساس موارد گفته شده به خودروداران اعلام می کنند که هزینه حمل خودرو چقدر می شود و مدت زمان رسیدن خودروها به محل حدوداً چقدر طول می کشد. چنانچه سؤالات دیگری در این زمینه در ذهن داشته باشید ، می توانید از کارشناسان ما پرسیده تا به خوبی راهنمایی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید