مکانیک سیار امداد جان

امان از خرابی بدموقع خودرو! شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در زمان شروع یک روز تازه، خودرویتان روشن نشود، استارت نخورد، در زمان ترمز گرفتن صدای عجیبی دهد و هزار و یک مشکل دیگر. در این زمان اصلی‌ترین و مهم‌ترین خواسته ما آن است در سریعترین زمان ممکن این مشکل رفع و از بین برود. خدمات امداد در محل مورد نیاز خودتان را میتوانید به راحتی از مکانیک سیار امداد جان دریافت کنید.

امداد خودرو و مکانیک سیار امداد جان هم‌اکنون فعالیت خود را در تهران و کرج با داشتن مجوزهای رسمی از سازمان های مربوطه چون اتحادیه امدادخودرو ها شروع نموده و حالا با گردآوری امدادگران باتجربه و متخصص در زمینه‌ی حمل و جا به جایی و تعمیرات خودرو در مجموعه خود آماده هستیم تا در اسرع وقت در کنار شما حاضر شویم و خدمات امدادی را در اختیارتان قرار دهیم.

این افتخار ما است که بتوانیم خدمات مکانیک سیار را به شما رانندگان عزیز ارائه دهیم. ما در امداد جان آماده خدمت رسانی به شما همشهریان گرامی هستیم. از این رو اگر نیاز به مکانیک خودرو در تهران، کرج و حومه داشتید، با ما تماس بگیرید.

 

خدمات مکانیک سیار امداد جان

انواع خدمات مکانیکی در امدادخودرو امداد جان برای تمامی ماشین‌ها اعم از ایرانی و خارجی انجام پذیر می باشد. در ابتدای تماس با مرکز، متخصصان با بررسی علائم خودروی شما، مشکل را شناسایی و نیروهای امدادی را با تجهیزات کامل با سوی شما ارسال می‌کنند. از انواع خدماتی که توسط مکانیک سیار امداد جان در محل در اختیار شما قرار می‌گیرد، عبارتند از:

• مشاوره رایگان

شما می‌توانید در هر زمان که احتیاج به خدمات امداد خودرو در محل داشتید، با امداد جان تماس بگیرید و پیش از دریافت خدمات، از راهنمایی و مشاوره تلفنی کارشناسان امداد جان در خصوص رفع ایرادات خودرو بهره‌مند شوید.

• سرویس خودرو در محل

با توجه به هزینه‌های تعمیر و تعویض قطعات خودرو، بهترین اقدام برای نگهداری از خودرو انجام سرویس‌های دوره‌ای است. سرویس دوره ای خودرو نقش بسیار مهمی در سالم ماندن خودرو ایفا می‌کند، به نحوی که اگر سرویس خودرو انجام نشود، امکان خرابی شدن و آسیب دیدگی قطعات اصلی و مهم خودرو از همیشه بیشتر می‌شود. دقت کنید که تعمیر خودرو با توجه به میزان آسیب دیدگی، از مبلغ سرویس های دوره ای هزینه‌ی بیشتری را برایتان به دنبال خواهد داشت.

سرویس خودرو دوره‌ای، شامل مواردی چون عیب‌یابی، تعویض روغن، لنت بازدید های فصلی، بازدید قبل از سفر و… می‌شود. همچنین در صورتی که خودروی خارجی دارید، زمان و تاریخ سرویس دوره‌ای برای شما در دفترچه راهنمای خودرو مشخص می‌شود اما زمان دقیق مشاوره، سرویس و تعمیر خودرو به عوامل متعددی چون مدل خودرو، سال تولید و نحوه برخورد با خودرو و شرایط رانندگی وابسته است.

• تأمین قطعات مورد نیاز خودرو

یکی دیگر از خدماتی که می‌توانید از مکانیک سیار امداد جان دریافت کنید، تهیه قطعات یدکی خودروها است. پس هر زمان که نیاز به قطعات و لوازم یدکی باکیفیت و قیمت مناسب داشتید، با ما تماس بگیرید. هر مدل خودرویی که دارید چه از شرکتهای ایرانی و چه خارجی همچون پراید، انواع پژوها، سمند، هیوندا، تویوتا و … همگی قابل تعمیر هستند. متخصصان ما در امداد جان این قطعات را به صورت اصل و مرغوب برای شما تهیه و جایگزین می‌کنند.

• تعمیر تسمه تایم در محل 

یکی از بخش‌های حیاتی و مهم خودروها، تسمه تایم است که نقش بسیار مهمی در حرکت و عملکرد خودرو ایفا می‌کند. در صورت عدم تعویض به موقع تسمه تایم پس از طی چند هزار کیلومتر، امکان آن می‌رود که این تسمه پاره شود و خسارات جبران‌ناپذیری را به وجود آورد. یکی از راه‌های تعویض این تسمه آن هم با قیمتی مناسب، در زمانی کوتاه و بدون اتلاف وقت، استفاده از خدمات مکانیک سیار امداد جان است. در محل و بدون رفتن به تعمیرگاه و صرف هزینه‌های بالا و در کمترین زمان تسمه تایم خودروی خود را تعویض کنید.

• تعویض روغن خودرو

اگر عملکرد قطعات مختلف خودرو برایتان اهمیت زیادی دارد، کافیست تا به روغن خودرو توجه زیادی داشته باشید. یکی از ارکان مهم یک خودرو روغن‌ آن به شمار می رود و مرغوب یا نامرغوب بودن آن به صورت مستقیم بر عملکرد قطعات مختلف خودرو تاثیرگذار است. به همین دلیل باید به طور دوره ای به بررسی روغن خودرو پرداخته و سلامت فیلتر روغن را نیز مورد توجه قرار دهید تا به دیگر قطعات مهم آسیب جدی وارد نشود.

یکی دیگر از خدمات مکانیک سیار امداد جان تعویض روغن خودرو در محل است که با توجه به نوع خودروی شما با روغن متناسب انجام می گیرد. در کنار روغن موتور اجزای دیگری نیز همچون رادیاتور، بلبرینگ‌ها، فیلتر هوا، لنت ترمز ها و … نیز باید به طور دوره‌ای تعویض شوند که این کارها اغلب در تعمیرگاه ها و گاراژهای مخصوص انجام می گیرد.

تعویض روغن خودرو

با این حال شما می توانید برای تعویض روغن خودرو خود با ما در امداد خودرو امداد جان تماس بگیرید تا اکیپ های مکانیک سیار ما با آخرین تجهیزات به روز و روغن های مرغوب و با کیفیت در کنار شما حاضر شود.

دقت کنید در صورتی که شما روغن موتور را به طور دوره‌ای تعویض کنید اما این روغن کیفیت لازم را نداشته باشد، به مرور زمان باعث آسیب دیدن قطعات داخلی ماشین خودرو و فشار آمدن به آن‌ها می‌شود و در نتیجه عملکرد خودرو را با مشکل مواجه می سازد و مشکلات در هزینه ای را برایتان به همراه می‌آورد.

مکانیک سیار امداد جان در زمان کوتاهی در محل مورد نظر تعویض روغن را برای شما انجام می‌دهد و تاریخ تعویض روغن بعدی را نیز در دفترچه خودرو و در سیستم ثبت می‌کند تا بتوانید در زمان مناسب برای آن اقدام کنید.

• تعویض لنت ترمز خودرو

یکی از بخش‌های مهم خودرو را می توان سیستم ترمز معرفی کرد که برای ایمنی راننده و سرنشینان خودرو اهمیت زیادی دارد و باید بتواند همواره عملکرد درستی را از خود نشان دهد. در این بین لنت ترمز نیز یکی از بخش‌های اصلی خودرو است که مستقیماً به ترمز خودرو متصل می‌باشد و تاثیر مستقیمی در کم و زیاد کردن سرعت خودروها دارد.

در صورتی که این قطعه به مشکل خورده آسیب دیده و دچار پوسیدگی و خوردگی شود، نمی‌تواند عملکرد خود را به خوبی انجام داده و خودرو در زمان توقف و ترمز گرفتن به مشکل می‌خورد. یکی از بهترین و راحت ترین روش ها برای تعویض به موقع لنت ترمز خدا در محل تماس با مکانیک سیار امداد جان است.

متخصصین سیار ما در این زمینه آماده هستند تا در زمان کوتاه تعویض لنت ترمز خودرو را برای شما انجام دهند. لنت خودرو توسط مکانیک سیار امداد جان در محل و بر روی انواع خودروهای ایرانی و خارجی ارائه می‌شود و بر همین اساس اهمیتی ندارد خودرو شما از چه مدل و برندی باشد در صورت بروز مشکل می توانید از خدمات مکانیک سیار امداد جان استفاده کنید.

• تنظیم چرخ ماشین در محل

هدایت، کنترل و فرمان پذیری خودرو از مواردی هستند که تحت تاثیر سلامت چرخ‌ها و تنظیم بودن آنها ممکن می شود. در صورتی که چرخ ها از تنظیم خارج شوند، هدایت آن‌ها نیز به مشکل خورده و امکان تصادف و خارج شدن خودرو از مسیر مستقیم به وجود خواهد آمد.

تنظیم چرخ خودرو در محل یکی از خدماتی است که می‌تواند کار شما را راحت کند تا بتوانید در زمان کوتاه خیلی سریع چرخ ها را تنظیم و به سفر خود بپردازید. در این زمان کافی است تا با ما در امداد خودرو امداد جان تماس بگیرید و بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ها از تنظیم بودن چرخ های خودرو خود اطمینان حاصل کنید.

• شارژ گاز کولر

در صورتی که تصمیم به سفر در فصل بهار و تابستان دارید، باید بدانید که هوا بسیار گرم خواهد بود و شما ناچار به استفاده از کولر خودرو خواهید شد. حالا در صورتی که گاز کولر به میزان کافی وجود نداشته باشد، توانایی کارکرد و خنک سازی کابین خودرو را از دست خواهد داد. بر همین اساس بهتر است تا قبل از شروع سفر خود اقدام به شارژ گاز کولر خودرو خود نمایید.

• تعویض شمع و وایر

وایر و شمع از آن دسته قطعات مهم حساس در موتور خودرو هستند که در زمان احتراق نقش مهمی را ایفا می کنند. وایر در حقیقت وظیفه دارد تا برق خارج شده از کوئل را به شمع موتور انتقال دهد تا جرقه در شمع ایجاد شده و احتراق شکل بگیرد. در صورتی که این قطعه از خودرو دچار نقص یا آسیبی شود، احتراق در موتور انجام نشده و خودرو قادر به حرکت نخواهد بود.

در این زمان شما می توانید با یک تماس کوتاه بدون مراجعه به تعمیرگاه شمع و وایر خودرو خود را با استفاده از بهترین قطعات یدکی با کیفیتی بالا و استاندارد از طریق مکانیک سیار امداد جان تعویض نمایید. برای کارآیی بهتر موتور، بهترین راهکار تعویض شمع و وایر به‌صورت دوره‌ای است.

• رگلاژ خودرو

یکی از نکات مراقبت و نگهداری از خودرو آن است که بخش های پراستفاده خودرو همچون ترمز دستی، درهای ماشین و دنده ها باید به صورت دوره‌ای رگلاژ شوند تا به مشکل در لحظات حساس نخورند. شما می‌توانید این خدمت را به صورت ساده و در کوتاه‌ترین زمان از مکانیک سیار امداد جان دریافت نمایید.

• پنچرگیری و تعویض لاستیک

لاستیک ها باید به صورت دوره ای از نظر فشار و کیفیت تاج ها بررسی شوند. با این حال ممکن است که در اثر عواملی با پنچری لاستیک ها نیز مواجه شوید. در این مواقع کافیست تا با ما در امداد خودرو امداد جان تماس بگیرید تا نیروهای امدادی ما در محل مورد نظر شما حاضر شده و با توجه به نوع خودرو شما لاستیک مناسب را برایتان جایگزین نمایند.

• ریمپ خودرو

اگر می خواهید که در هزینه های خود، از جمله هزینه مصرف سوخت خودرو صرفه جویی کنید و تا حد زیادی این هزینه ها را کاهش دهید، کافیست تا از سرویس پرطرفدار ریمپ خودرو استفاده نمایید. این روزها ریمپ کردن خودرو طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و تاثیر بسیار زیادی در مصرف بهینه سوخت ایفا می کند. شما می توانید این سرویس با یک تماس از ما دریافت کنید‌.

• تعمیر و تعویض چراغ‌های خودرو

به هیچ وجه نمی توان از اهمیت چراغ های خودرو در زمان رانندگی چشم‌پوشی کرد. دذ صورتی که چراغ‌ها کم نور یا پرنور باشند و یا روشن نشوند، می‌توانند مشکلات بسیار زیادی را در زمان رانندگی برای راننده و سرنشینان به وجود آوردند. بر همین اساس بهتر است تا در زمان مشاهده هر نوع ایراد یا مشکل هرچند کوچک در آن ها برای تعویض و تعمیر اقدام شود.

• مشاوره فنی خودرو

اگر که تصمیم به خرید یک خودرو کارکرده و یا فروش خودرو خودتان دارید، در این صورت باید اطلاعات لازم را از متخصصین این کار دریافت کنید. بهترین متخصص در این زمان تعمیرکاران هستند که بر مشکلات و آسیب های خودرو کاملا واقف می باشند و می توانند به سرعت تشخیص دهند که چه مواردی رویت شده و چه مواردی نیاز به بررسی بیشتر دارد.

• تعمیرات برق و باتری

سیستم برق خودرو را می‌توان مهم‌ترین سیستم در خودروها به شمار آورد. مهمترین جزء این سیستم باتری است که در طی زمان با کارکرد خودرو می‌تواند انرژی خود را از دست داده و دیرتر از قبل شارژ شود.

تعمیرات برق و باتری

در این موقعیت می توانید برای تعویض باتری و یا بررسی سیستم برق خودرو خود در صورت مشاهده عواملی چون روشن نشدن چراغ ها، استارت نخوردن خودرو و ..‌. با ما تماس بگیرید تا امدادگران امداد جان این مشکل را در محل برای شما رفع کنند.

• تعمیر سیستم صوتی و تصویری

یکی از سرویس های پرطرفدار خودرو که بسیاری از راننده‌ها خواهان آن به صورت در محل هستند، تعمیر سیستم های صوتی تصویری است که اغلب راننده‌ها نیز برای آن‌ها هزینه های زیادی را کنار می‌گذارند. در صورت برخورد با مشکل در این سیستم می‌توانید با ما در امداد خودرو امداد جان تماس بگیرید.

 

چگونه از خدمت مکانیک سیار امداد جان استفاده کنیم؟

برای استفاده از خدمات تعمیر در محل و مکانیک سیار امداد جان کافیست تا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. همچنین شما می‌توانید از طریق سایت و به صورت آنلاین نیز درخواست خود را ثبت کرده و منتظر بمانید تا در زمانی بسیار کوتاه یکی از متخصصان امداد جان در کنار شما حاضر شود.

تعمیرگاه سیار خودروی خود را به صورت ۲۴ ساعته در هر بخشی از تهران و کرج در اختیار داشته باشید. متخصصان امداد جان پس از عیب یابی خودرو و برآورد هزینه تعمیر، با استفاده از قطعات اصلی دارای گارانتی تعمیر خودروهای شما را اجرا خواهند کرد.

 

انتقال خودرو توسط مکانیک سیار امداد جان

در برخی مواقع ممکن است که مشکل خودروی شما در محل رفع نشود و نوع مشکل و درصد خرابی آن به میزانی باشد که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشد. در این زمان برای رفع مشکل باید خودرو خود را به تعمیرگاه انتقال دهید تا با ابزار تخصصی تر مشکل آن برطرف شود.

 

دیگر خدمات مکانیک سیار امداد جان

امداد خودرو امداد جان آماده است تا تمامی خدمات زیر را برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی شما در محل ارائه دهد:

 • تعمیرات تخصصی انواع خودروهای بنزینی، گازوئیلی و هیبریدی
 • دیاگ و عیب یابی با دستگاه
 • تعویض ترموستات
 • سیستم روشنایی و چراغ ها
 • نصب کمپرسور
 • باز و بسته کردن اواپراتور
 • سرویس خودرو در محل
 • تعویض پمپ بنزین
 • تعویض شمع و وایر
 • تعویض تسمه تایم
 • تعویض دینام
 • خدمات تعلیق و لاستیک
 • تعمیر ترمز
 • خدمات اگزوز
 • سیستم تهویه خودرو
 • تعمیر و تعویض کیسه‌های هوا و کمربندهای ایمنی
 • تعمیرات مربوط با موتور خودرو
 • سرویس انژکتور خودرو
 • سرویس دوره ای خودرو
 • تعمیر سیستم صوتی و تصویری
 • تعمیر جلوبندی خودرو
 • مکانیک در محل
 • راهنمایی تلفنی شما
 • تعویض کاربراتور
 • خدمات قفل اتومبیل
 • تعویض قطعات
 • عیب یابی سیستم برقی خودرو
 • اتصال باتری
 • تعویض باتری
 • و…

 

میزان هزینه تعمیر خودرو در محل

هزینه تعمیر خودرو در محل با توجه به نوع مشکل خودرو تعیین می‌شود. این هزینه شامل اجرت کار نیز بوده و در کنار استفاده از قطعات مصرفی یدکی، محاسبه می‌گردد. گاهی اوقات ممکن است که با توجه به نوع خرابی خودرو، هزینه تعمیر آن نیز تغییر کند که ابتدا با شما هماهنگ شده و در صورت رضایت، امدادگر شروع به تعمیر خودروی شما می‌پردازد.

 

امدادگران و متخصصان مکانیک سیار امداد جان

مطمئنا پیش از استفاده از خدمات تعمیر در محل و حتی تعمیرگاهی، یکی از سوالاتی که ذهن ما را به خود مشغول می‌کند، تعمیرکاران و میزان تخصص و تجربه آن‌ها است. ما به شما این اطمینان را می‌دهیم که تمام متخصصان امداد جان، از نظر سوابق کیفری و کاری، مورد بررسی قرار گرفته‌‌اند و هیچ گونه سوء سابقه و بیماری‌ خاصی ندارند. تمامی متخصصان امداد جان مورد تایید هستند و از نظر ایمنی و امنیتی مشکلی برای کاربران ایجاد نخواهند کرد.

امدادگران و متخصصان مکانیک سیار امداد جان

علاوه بر این تمامی خدمات ارائه شده توسط امدادگران، کنترل و بررسی می‌شود و در صورت مشاهده کوچکترین مشکلی، شما می‌توانید نسبت به دریافت خسارت اقدام نمایید. با این حال امداد خودرو امداد جان یکی از معتبرترین امدادخودرو های کشور به شمار می‌رود و تمامی اقدامات خود را تحت پیگیری و دستورالعمل‌های وارده انجام می‌دهد.

 

قطعات یدکی مورد نیاز برای تعمیر خودرو

امدادگران و تعمیرکاران امداد جان پیش از حاضر شدن در کنار شما قطعات مورد نیاز خودرویتان را تهیه و سپس به سوی شما حرکت می‌کنند. در واقع شما در ابتدای درخواست امداد چه از طریق تماس تلفنی و چه از طریق آنلاین با مشورت با پشتیبانی مشکل خودرو خود را بیان کرده و سپس متخصصان امداد جان با توجه به علائم و مشکلاتی که شما بیان کرده اید، به صورت احتمالی مشکل مورد نظر را تشخیص و قطعات خاص مورد نیاز را به همراه ابزار کار با خود به محل تعمیر خودرو می آورند.

تمامی خدمات انجام شده توسط مکانیک سیار امداد جان تحت پوشش بیمه بوده و از ضمانت یک ماهه برخوردار است. تمامی قطعات یدکی مورد استفاده توسط امدادگران امداد جان اصل و استاندارد هستند و جای هیچ نگرانی را برای شما به وجود نخواهند داشت. شما می توانید در صورت بروز مشکل پس از تعویض قطعات توسط مکانیک سیار امداد جهان با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید تا مشکل بررسی و در صورت نیاز خسارت شما بازگردانده شود. به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی ما آماده است تا مشکلات، سوالات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

 

چه زمانی از مکانیک سیار امداد جان استفاده کنیم؟

شما می توانید هر زمان که احساس کردید مشکلی در سیستم های خودرویتان به وجود آمده است، از مکانیک سیار امداد جان استفاده کنید و به راحتی در محل مشکلات خود را رفع و اقدام به تعویض قطعات آن‌ها نمایید. گاهی اوقات وجود یک مشکل کوچک در سیستم‌های خودرو می تواند خطرات جدی را به دنبال داشته باشد.

اما در صورتی که این مشکلات از پیش شناسایی و اقدامات مفیدی برای رفع آن‌ها انجام گیرد، دیگر لازم نیست تا نگران مشکلات آتی بود. شما می توانید با تماس با مکانیک سیار امداد جان در هر مکانی چه خانه و یا محل کار یا … سرویس و تعمیر خودرو خود را انجام دهید و با کمترین هزینه و اتلاف وقت از سلامت خودرو خود مطمئن شوید.

 

چرا امداد جان؟

یکی از سوالاتی که ممکن است از خودتان بپرسید آن است که چرا امداد جان؟ مگر مکانیک سیار امداد جان چه ویژگی ها و مشخصات خاصی دارد که می‌تواند یک امداد خودروی معتبر و مطمئن برای من به شمار رود؟ آیا می توانم در مواقع نیاز به عنوان یک همراه واقعی در جاده ها از خدمات این مجموعه استفاده کنم؟

برخی از مشخصه ها و ویژگی ها باعث شده تا شرکت امداد جان با دیگر شرکت های ارائه دهنده خدمات امداد خودرو تفاوت داشته باشد و بسیاری از راننده ها را مجاب کند که از خدمات آن استفاده نمایند. این ویژگی ها را می توان موارد زیر عنوان کرد:

 • امدادرسانی ۲۴ ساعته در سراسر استان
 • هزینه‌های شفاف و منصفانه
 • تعمیر در محل و عدم نیاز به حمل خودرو تا تعمیرگاه
 • سرعت بالای خدمت رسانی و صرفه جویی در زمان
 • باکیفیت‌ترین خدمات امدادی
 • پشتیبانی خدمات مشتریان و ضمانت خدمات
 • کارشناسان و امدادرسانان متخصص و باتجربه
 • انجام خدمت در زمان دلخواه شما
 • گارانتی یک‌ماهه خدمت تعمیر ماشین
 • استفاده از قطعات یدکی اصل و اورجینال

1 دیدگاه دربارهٔ «مکانیک سیار امداد جان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید