خودروبر کفی تهران، کرج و شهرستان شبانه روزی

حمل با خودروبر کفی، یکی از خدمات تخصصی امداد خودرو امداد جان در تهران و کرج به شمار می آید که توسط تیم مجرب و متخصص مجموعه در اختیار شما قرار نیست می‌گیرد. حمل خودرو با کفی سیار امداد جان با حضور تیم‌های مجرب امدادی، آماده خدمت رسانی به تمامی شما عزیزانی است که به دلایل مختلف نیاز به خدمات امدادخودرو پیدا کرده‌اید. برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با تیم امداد جان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

خودروبر

خودروبر کفی نوعی کامیون است که برای حمل خودروهای آسیب‌دیده، تصادفی و یا فرسوده به کار می‌رود. این نوع دارای یک سکوی کفی بزرگ است که خودرو به وسیله جرثقیل یا بالابر بر روی آن قرار می‌گیرد.

قیمت گذاری حمل خودرو با خودروبر

قیمت حمل خودرو با خودروبر به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی‌توان قیمت دقیقی برای آن ارائه کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق حمل خودرو، باید با شرکت‌های امداد جان تماس گرفته و اطلاعات لازم را ارائه کنید.

عوامل مؤثر در قیمت گذاری حمل خودرو

 1. نوع خودرو
 2.  مسافت
 3. نوع خودروبر
 4. شرایط آب و هوایی
 5. زمان حمل
 6. خدمات اضافی

مزایای استفاده از خودروبر کفی امداد جان

در مقایسه با دیگر وسایل انتقال و یدک‌کشی خودرو، مزیت‌های بسیار زیادی را به همراه دارد و می تواند یک حمل ایمن و مطمئن را برای رانندگان فراهم سازد. با استفاده از به مزایای بسیاری دست پیدا می‌کنید که از آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ایمنی بیشتر خودروهای تصادفی

با توجه به این که خودروهای تصادفی در طی حادثه آسیب زیادی می‌بینند، باید به نحوی ایمن‌تر و دقیق‌تر به تعمیرگاه‌ها و یا نمایندگی‌ها منتقل شوند و هیچ نوع حرکتی نداشته باشند. چرا که ممکن است این حرکات باعث وارد شدن صدمات بیش تری به خودرو شوند. در چنین زمانی بهترین گزینه‌ی در دسترس، حمل خودرو است چونکه می‌تواند امنیت آن را تا حد زیادی تضمین کند. در حمل خودرو با خودروبر کفی هیچ نوع ضربه محکم و فشار اضافی به خودرو وارد نمی‌شود و همه‌ی مراحل جا به جایی و بارگیری چ خودرو به وسیله قسمت موتوری و کشنده ماشین و توسط بازوان هیدرولیکی انجام می‌گیرد.

 • حمل سریع‌ و راحت خودرو

یکی از مزایای حمل خودرو با کفی، امکان حمل سریع‌تر خودرو به مقصد است. بارگیری خودرو توسط خودروبر به راحتی انجام میشود و به دنبال آن بسیار سریعتر نیز حمل میگردند. کفی توان زیادی در حمل و جابه‌جایی خودروها و ماشین‌‌ها دارد و می‌توانند با سرعتی نسبتا بالا خودروها را منتقل کرده و در زمان رانندگان صرفه‌جویی کند. گاهی اوقات خودروها به علت تصادف یا خرابی امکان حرکت ندارند و باید به سرعت به تعمیرگاه های معتبر حمل شوند تا آسیب بیشتری نبینند که در این میان خودروبر بهترین راهکار به شمار می‌رود.

 • عدم آسیب به خودرو

وجود تجهیزات و امکانات عالی کفی یکی از مزایای خاص و منحصر به فرد آن است که با رعایت اصول ایمنی می‌تواند از وارد شدن هر گونه آسیب و صدمه به خودرو جلوگیری کند. چرا که خودرو در زمان انتقال توسط خودروسوار، در جایگاه خاص خود قرار می‌گیرد و هیچ یک از قطعات آن برخورد نخواهد داشت تا به این نحو دچار آسیب نگردد. در این میان یدک کش چرخگیردار جهت افزایش امنیت اتومبیل در زمان حمل به کار رفته و با قلاب کردن چرخ ها، خودرو را در راه بی‌حرکت نگه می دارند و به طور استاندارد آن را جا به جا می‌کند.

علاوه بر این، راننده با توجه به نیاز خود و کنترل بهتر وضعیت جاده و مسیر می تواند با استفاده از جک های هیدرولیکی به راحتی زاویه کفی خودروبر را تغییر دهد تا خودرو به صورت محکم و ثابت قرار گیرد و به هیچ عنوان دچار مشکل لغزش یا لیز خوردن در طی مسیر نگردد. به همین دلیل پایداری بالاتر و در نتیجه استقامت بیشتری خواهد داشت.

 • ایمنی بالای خودرو

میزان صدمات احتمالی بر روی خودرو برخلاف روش‌های سنتی یدک‌کشی، بسیار کم است و حتی به صفر رسیده و انتقال خودرو به خصوص در جاده های ناهموار نیز به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌گیرد. با توجه به وجود تجهیزاتی همچون چرخ گیر ، چرخ‌های خودرو در حین حمل مهار می‌شوند، ثابت می‌مانند و میزان آسیب های احتمالی آن‌ها کاهش می‌یابد.

ایمنی بالا خودروبر امداد جان

یکی دیگر از مزایای استفاده، وجود لانچر های فولادی و سیم های بکسل است که در طی مسیرهایی با راه های پر پیچ و خم و شیب دار از برخورد و تکان های بیش از حد خودرو جلوگیری می‌کنند.

 • بیمه شدن خودرو در طی حمل

بیمه شدن خودروها در زمان جابه‌جایی یکی از ویژگی‌هایی است که می‌تواند بسیاری از رانندگان را مجاب به استفاده نماید. تمامی خودروهای حمل شده بیمه می‌شوند و تمامی آسیب‌های احتمالی به آن‌ها از پیش شناسایی و از پیش ضمانت می‌شوند. با وجود این که هیچ نوع آسیبی در حین انتقال به خودرو وارد نمی‌شود، اما با صدور بیمه نامه و بارنامه، خودروبر امداد جان وقوع حتی کوچکترین احتمال خسارت به خودرو را نیز‌ برای شما به طور ایمن انجام می‌دهد.

 • کاهش هزینه‌ها

جا به جایی و حمل خودرو توسط خودروبر در مقایسه با دیگر روش‌های یدک‌کشی، به صرفه‌تر است و می‌تواند هزینه‌های شما را تا حد زیادی کاهش دهد. به خصوص در زمان حمل خودروها با استفاده از تریلی خودروبر، این عامل از اهمیت بیشتری برخوردار می‌شود. توانایی آن را دارند تا ابعاد مورد نیاز برای کفی خودرو و همچنین لاستیک ها را تعیین و سپس به جابه‌جایی آن بپردازند.

نکات مهم در انتخاب خودروبر کفی:

 • مجوز: قبل از انتخاب خودروبر کفی، از معتبر بودن و داشتن مجوزهای لازم توسط شرکت مورد نظر اطمینان حاصل کنید.
 • نوع خودروبر: با توجه به نوع خودروی خود، خودروبر کفی مناسب را انتخاب کنید.
 • قیمت: قیمت‌های مختلف شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات  را با یکدیگر مقایسه کنید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.
 • بیمه: از بیمه شدن خودرو در حین حمل  اطمینان حاصل کنید.

خودروبر کفی چیست؟

خودروبر کفی یکی از تجهیزات مکانیزه و مدرن در یدک‌کشی به شمار می‌رود که وظیفه حمل و جابه‌جایی خودروها را بر عهده دارد. با نام‌های دیگری نیز چون خودروسوار و یا ماشین‌بر شناخته شده و یکی از جدیدترین تجهیزات حمل خودرو به شمار می‌رود. یکی از امن ترین تجهیزاتی است که می تواند به عنوان بهترین و ساده‌ترین راهکار برای حمل و جابه­‌جایی خودروها معرفی شود چرا که توانایی ان را دارد تا میزان آسیب رساندن به آن ها را در زمان انتقال و حمل به طرز قابل ملاحظه ای کاهش دهد.

این روزها به علت افزایش استفاده از خودروها توسط عموم مردم و توسعه و گسترش و توسعه شبکه های جاده ای، بیش از پیش به تجهیزاتی نیاز پیدا می‌کنیم که از قابلیت جابه جایی، حمل و سوار کردن آسان خودروها برخوردار باشند و بتوانند با سرعت بیشتری در خدمت متقاضیان قرار بگیرند و این نیاز را رفع کنند. تجهیزاتی چون تریلر یا کامپوزیت، خودروبرهایی هستند از امکانات و ایمنی بیشتری نسبت به انواع قدیمی خود برخوردار هستند و ایمنی بیشتری در حمل خودروها دارند. خودروبر کفی را می‌توان برای حمل خودرو در زمان مسافرت و یا انتقال آن به تعمیرگاه هم استفاده کرد.

امداد خودرو امداد جان یکی از مجموعه‌های امداد رسانی جاده‌ای متبحر و معتبریست که از ایمنی و البته سرعت بیشتری نسبت به خودروبرهای دیگر برخوردار است و در سریع‌ترین زمان ممکن در هر منطقه و محله‌ای از تهران و کرج که نیاز باشد، حضور یافته و خودروی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر منتقل می‌کند.

انواع خودروبرهای امداد جان

خودروبرها را می‌توانیم در دو مدل کامیونت تک ظرفیته و تریلرهای چند ظرفیته دسته بندی کنیم. کامیون و کامیونت‌ها اغلب توانایی کشندگی بالای 4 تن را دارند و به سادگی حمل و نقل خودروهای آسیب دیده و تصادفی، خودرو های مسابقه ای، خودرو های لوکس، ماشین ها و تجهیزات کشاورزی و خودرو های بدون پلاک و یا صفر کیلومتر را انجام می‌دهند. کفی در مقایسه با انواع جرثقیل و یدک‌کش ایمن‌تر است و حتی این توانایی را دارد تا در زمان حمل خودرو بر اساس نیاز راننده، خودرو و وضعیت جاده، با برخوداری از جک‌های هیدرولیکی و پنوماتیکی زاویه کفی حمل خودرو را به طور خودکار تغییر دهد و احتمال آسیب را به صفر برساند.

انواع خودروبرهای امداد جان

ساختار کفی خودروبر به صورتی است که به طریقی راحت و ساده حمل و انتقال خودروها را انجام می‌دهد و احتمال دارد شدن خسارات به خودروها را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهد. بر همین اساس در صورتی که خدمات حمل خودرو توسط یک مجموعه و تیم معتبر انجام گیرد، سبب اطمینان خاطر کاربران خواهد شد. شما می‌توانید تنها با یک تماس با امداد جان و ارائه اطلاعات مورد نیاز، از مشاوره رایگان کارشناسان ما برخوردار شوید و بدون معطلی و اتلاف وقت خودرو خود را به صورت کاملا ایمن و ضمانت شده از نقطه‌ای به نقطه‌‌ی دیگر انتقال دهید.

کاربردهای کفی خودروبر

از اصلی‌ترین کاربردهای کفی خودرو بر می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل خودروها در جاده‌های بین شهری
 • حمل خودروهای پلاک نخورده یا صفر
 • حمل خودروهای مخصوص کشاورزی
 • جابجایی خودروهای آسیب دیده و یا فرسوده شده
 • تحویل سالم خودروها در درب منزل
 • حمل خودروهای تصادفی
 • حمل خودروهای کلاسیک و قدیمی

چرا خودروبر امداد جان؟

امروزه شاهد افزایش تعداد کلاهبردارانی هستیم که با سواستفاده از نام امداد خودرو اقدام به کلاهبرداری و پولشویی از رانندگان نگران می‌کنند. به همین دلیل یافتن یک شرکت معتبر با پشتیبانی قوی‌ نخستین کاریست که باید در زمان استفاده از خدمات امدادی، انجام دهیم. اما چرا من به عنوان یک راننده باید از خدمات امداد خودرو امداد جان استفاده کنم؟ باور کنید که ویژگی‌ها و خدمات بی‌نظیر و خاص امداد جان شما را مجاب می‌کند که بهتر از تیم امداد ما، تیم دیگری را نخواهید یافت. اگر به دنبال یک شرکت امدادی معتبر برای مواقع ضروری هستید، امداد جان بهترین انتخاب شماست. این انتخاب به علت ویژگی‌های زیر محقق شده است:

 • مشاوره و پشتیبانی خدمات مشتریان رایگان

یکی از خدمات بی‌نظیر امداد خودرو امداد جان، مشاوره رایگان ۲۴ ساعته است. ممکن است که خودروی ما در هر ساعتی از شب یا روز به مشکل برخورد کند. گاهی اوقات این مشکل جزئی است و با یک حرکت ساده رفع می‌شود و دیگر‌ نیازی نیست تا هزینه جداگانه‌ای برای آن کنیم. شما در این چنین موقعیت‌هایی می‌توانید با ما در امداد جان تماس بگیرید؛ متخصصان امداد جان به سوالات و مشکلات شما گوش می‌کنند و بهترین راهکار را برای رفع آن در اختیارتان قرار می‌دهند‌.

البته این پشتیبانی هم به صورت آنلاین و هم تلفنی ۲۴ ساعته انجام‌پذیر است تا شما دوستان بتوانید با رضایت بیشتر و از طریق راحت‌ترین راهی که برایتان ممکن است به پاسخ سوالات خود دست یابید.

 • استفاده از امدادگران باتجربه

تمامی تعمیرگاه‌های طرف قرارداد با امداد خودرو امداد جان، معتبر و دارای مجوز رسمی از اتحادیه امدادخودرو و تعمیرگاه‌ها هستند و با تجهیزات کامل، لوازم یدکی درجه یک، ابزارهای پیشرفته و مکانیک هایی باتجربه و کاربلد آماده رسیدگی به خودروهای شما و رفع مشکلات آن‌ها می‌باشند. انتقال خودروها با ضمانت و بیمه نامه معتبر انجام می‌گیرد تا در حین انتقال به تعمیرگاه‌ها خطری متوجه خودرویتان نگردد.

 • حمل خودرو با تجهیزاتی پیشرفته

مجموعه امداد جان مجهز به آخرین تجهیزات پیشرفته حمل خودرو از جمله کفی در سایزهای متفاوت است و با استفاده از عاج کاری سطح کفی برای به حداکثر رساندن اصحکاک بین لاستیک و سطح خودروبر و لانچر برای جلوگیری از حرکت اضافی خودرو، آماده ارائه خدماتی باکیفیت در اختیار شما عزیزان می‌باشد.

همچنین تمامی امدادگران امداد جان کارآزموده و دوره دیده بوده هستند و از تجربه کافی و مرتبط با انواع مشکلات خودرو برخوردار می‌باشند و می‌توانند پس از عیب یابی مشکلات خودرو، خدماتی چون تعمیر خودرو، یدک کشی، حمل خودرو با دکل و تربلر کفی، پنچرگیری، باترب به باتری و… را با ایمنی و دقتی بسیار بالا بر روی انواع هم خودروهای داخلی و خارجی انجام دهند و در صورت نیاز آن‌ها را به خدمات تعمیرگاهی منتقل نمایند.

 • خودروبر ۲۴ ساعته

تیم امداد جان آماده‌ست تا در هر روز هفته و حتی تعطیلات به صورت ۲۴ ساعته، خدمات حمل خودرو را در محل مورد نظرتان در اختیارتان قرار دهد. ما این نکته را به خوبی می‌دانیم که شما رانندگان عزیز اهمیت زیادی به وقت و زمان خود می‌دهبد و با توجه به مشغله کاری و زندگی از اتلاف وقت به شدت دوری می کنید. به همین دلیل تمام تلاش خودمان را به گرفته ایم تا در هر زمانی از شبانه روز امدادگران و تیم های امداد آماده برای خدمت رسانی به شما باشند.

پس در هر ساعتی از شبانه روز که خودرویتان به مشکل خورد، نگران معطلی یا اتلاف وقت نباشید و از امدادرسانی تمام وقت امداد جان که در بخش‌های مختلف شهر مستقر هستند، بهره ببرید.تفاوت میان یدک‌کش و خودروبر در چیست؟

 نحوه کار آن و انواع مختلف آن‌ها صحبت کردیم، اما چه عاملی باعث می شود تا خودروبر نسبت به سایر یدک‌کش ها متمایز باشد و تفاوت کند. وجه تمایز با یدک‌کش های دیگر از جمله جرثقیل و دکل در نوع حمل آن است. شما در زمان درخواست با توجه به آسیب خودرو و میزان حساسیت خود نسبت به آن، می‌توانید یکی از انواع یدک‌کش ها و یا کفی را انتخاب نمایید.

خودروبر ها برای حمل خودرو به صورت ایمن و استاندارد خودروها را بر روی بخش انتهایی خود سوار می کنند و بدون هیچ گونه حرکتی آن‌ها را تا مقصد حمل می نمایند. این روش از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است و جزو یکی از کم خطرترین نوع جابجایی ها به شمار می رود. به صورتی که حتی بسیاری از خودروهای لوکس و صفر نیز توسط کفی حمل می شود.

یدک کش ها که با نام‌های دیگری همچون بکسل و خودروبر چرخگیر نیز شناخته می شوند، اما به نحو دیگری خودروی آسیب دیده را انتقال می دهند؛ یدک کش ها اغلب خودروهایی چون پاترول یا نیسان وانت هستند و به زنجیر، سیم، بکسل، دکل، جرثقیل یا دکل در بخش انتهایی خود مجهز می‌باشند، به طوری که بخش جلویی خودروها به یدک کش متصل و بلند می‌شود و بر روی دو چرخ پشتی خود جابجا می گردد.

خودروهایی با وزن حداکثر ۲ تن و خودروهایی که در اثر تصادفات یا خرابی آسیب های کمتری دیده‌اند را می‌توان با یدک‌کش انتقال داد. همچنین در صورتی که فاصله خودرو تا تعمیرگاه کوتاه باشد انتقال با یدک کش چندان دردسر ساز نیست؛ چرا که این روش در مقایسه با انتقال خودروها با خودروبر از ایمنی کمتری برخوردار است.

امداد خودرو امداد جان با برخورداری از انواع خودروبر های جدید حرفه ای و استاندارد، آماده است تا هر یک از خودروهای شما را با استفاده از کامیونت‌ها یا تریلی‌های با ظرفیت بالا به هرجایی از تهران و کرج منتقل نماید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید