حمل ماشین

حمل ماشین ، با استفاده از تجهیزات مختلفی انجام می شود. برای جابه جایی خودروی شما ، برترین یدک کش ها و خودروبرها را به محل اعزام می کنیم.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

مشکلات مختلفی سبب می شوند که خودروداران با امداد خودروها تماس بگیرند و درخواست حمل خودرو داشته باشند. اگر مراکز ارائه دهنده خدمات حمل خودرو نباشند ، خودروداران در زمان بروز مشکل به شدت دچار دردسر می شوند.

امدادجان ، متخصص ارائه خدمات حمل و جابه جایی انواع خودروها در داخل شهر و خارج از شهر می باشد که به حرفه ای ترین شکل ممکن این کار را انجام می دهد.

چه خودروهایی نیاز به جابه جایی با خودروبر و یدک کش دارند ؟

حمل ماشین برای هر نوع خودرویی ممکن است نیاز شود. تنها ماشین های تصادفی و دچار نقص فنی نیستند که نیاز به حمل با تجهیزات حمل دارند ، بلکه ماشین ها در شرایط مختلف نیاز به حمل پیدا می کنند. حالا چندین مورد از ماشین هایی که حمل آنها توسط یدک کش ها و خودروبرها انجام می شوند را نام می بریم :

  • ماشین هایی که صفرکیلومتر هستند و هنوز پلاکی برای آنها صادر نشده است.
  • ماشین هایی که برای مسابقات اتومبیلرانی هستند و اجازه تردد در معابر شهری و جاده ها را ندارند.
  • خودروهایی که دچار سانحه و تصادف شده اند و دچار نقص فنی و یا آسیب دیدگی در بخش بدنه شده اند.
  • ماشین هایی که به دلیل خرابی از حرکت باز ایستاده و توان حرکت ندارند ، نیاز به حمل ماشین با تجهیزات مناسب دارند.
  • ماشین هایی که به دلیل تخلفاتی که صاحبان آنها در زمان رانندگی انجام داده اند از حرکت منع شده اند و اجازه تردد ندارند.
  • خودروهایی که لوکس و کلاسیک هستند و در شرایطی صاحبان آنها دوست ندارند که آنها در برخی از خیابان ها و معابر تردد کنند. خودروهایی مانند پونتیاک جی تی او مدل 1968 ، تویوتا سلیکا کوپه 1975 ، کادیلاک فلیت وود 1967 ، بیوک اسکای لارک ، کادیلاک سری 75 مدل 1973 ، فولکس واگن کوپه 2SP مدل 1972 و …
  • و …

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

ارسال خودرو به تهران و شهرستان

 

حمل ماشین

 

حمل ماشین توسط امدادجان از مبداء تا مقصد موردنظر شما انجام می شود. در هر کجای ایران عزیز که هستید برای حمل خودروی خود با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادجان در سریعترین زمان خودروی شما را از مبداء به مقصد انتقال می دهد. جابه جایی خودرو از مبداء به مقصد با رعایت دستورالعمل ها و ضوابط ایمنی انجام می شود تا برای ماشین شما اصلاً مشکلی بوجود نیاید.

امدادجان مانند برخی از امدادخودروهای متفرقه عمل نکرده و در این زمینه کاملاً حرفه ای می باشد. امدادخودروهای متفرقه در زمان حمل خودرو ، آسیب هایی به اتاق یا بخش فنی خودرو وارد می کنند که ممکن است از چشمان شما در آن لحظات مخفی بماند ، اما پس از مدتی متوجه آسیب دیدگی ایجاد شده شوید. برای مصون ماندن خودروی خود از چنین صدماتی ، با امدادخودروهای حرفه ای تماس بگیرید که تخصص و مهارت این کار را به طور کامل داشته باشند.

امدادجان برای ارائه خدمات حمل ماشین ، سوخت رسانی به ماشین ، سرویس و تعمیر ماشین ، پنچرگیری ماشین ، صافکاری و نقاشی ماشین ، نصب سیستم های امنیتی و صوتی و تصویری بر روی ماشین و … از تجهیزات به روز و مدرن استفاده می کند. امکانات امدادجان با امکاناتی که امدادخودروهای حرفه ای در کشورهای بزرگ دنیا دارند به لحاظ پیشرفته بودن و باکیفیت بودن ، برابری می کند.

بنابراین می توانیم ادعا کنیم که از حرفه ای ترین امدادخودروهای ایران هستیم که عملکردمان ایده آل تر از امدادخودروهای تراز اول جهان است. به امدادجان اعتماد کنید ، ما متعهد می شویم که پاسخ اعتماد شما را به خوبی بدهیم. امدادجان ، همان امدادخودرویی است که مورداعتماد خودروداران مختلف است.

خودروهای پشتیبانی شده توسط اکیپ حمل ماشین امدادجان

تمامی خودروهای ایرانی و خارجی را به عالی ترین نحو ممکن حمل می کنیم و در رابطه با سلامت آن در زمان حمل ، به شما تضمین می دهیم. یانگ وانگ ، پژو ، چانگان ، توسان ، هیوندا توسان ، هیوندا سانتافه ، هیوندا آزرا ، میتسوبیشی ، رنو ساندرو ، چری ایکس ، تندر 90 پلاس ، دنا توربو پلاس ، رنو تالیسمان ، کیاسراتو ، لکسوس ان ایکس ، ام وی ام ، پورشه و … از جمله ماشین هایی هستند که توسط امدادجان حمل می شوند.

موارد فوق تنها برخی از خودروهایی هستند که توسط امدادجان حمل می شوند. امدادجان از تمامی خودروهای ایرانی و خارجی پشتیبانی نموده و با توجه به شرایط موجود از مناسب ترین تجهیزات که برای حمل آن نوع خودرو ایده آل باشند ، استفاده می کند. شما اطمینان داشته باشید که تجهیزاتی که برای حمل ماشین به محل موردنظر شما اعزام می شوند ، بهترین و مناسب ترین وسیله برای حمل خودروی شما است و اعزام آنها پس از تأیید کارشناسان صورت گرفته است.

حمل خودرو به چندین شیوه

برای حمل خودرو با خودروبر از دو دسته از خودروبرها استفاده می شود که شامل خودروبرهای تکی و یا تریلی خودروبر می باشند. خودروبرهای تکی ، امکان حمل حداکثر یک خودرو را دارند. اما تریلی خودروبر ، امکان حمل چندین خودرو را دارا می باشد به گونه ای که سلامت هر یک از خودروها تضمین شده است.

برای حمل ماشین می توان از خاور و کامیونت استفاده نمود. برای حمل خودرو با استفاده از کامیون و کامیونت باید ماشین را وارد کامیون کرد. بعد از اینکه ماشین به مقصد موردنظر انتقال داده شود ، ماشین را از کامیون خارج می کنند. از این روش برای انتقال ماشین به صورت بین شهری استفاده می شود.

حمل خودرو با تریلی از دیگر روش های جابه جایی انواع خودروها است که بیشتر برای خودروهای سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. حمل با تریلی برای ماشین هایی نظیر آمبولانس ، خودروهای آتش نشانی ، لودر ، بیل مکانیکی و … انجام می شود.

روش های دیگری برای حمل خودرو وجود دارند که به برخی از آنها اشاره کردیم. امدادجان با توجه به شرایط موجود تشخیص می دهد که چه تجهیزاتی را برای حمل خودروی شما به محل اعزام کند تا انتقال به صورت بهینه و ایمن انجام شود. در این شرایط هم سلامت خودروی شما حفظ می شود و هم هزینه حمل خودرو برای خودروداران ، مناسب خواهد بود.

چرا حمل ماشین خود را به امدادجان بسپارید ؟

 

 

حمل ماشین

 

– امدادجان ، یکی از معدود امدادخودروهایی است که برای جابه جایی خودرو با تجهیزات مختلف ، مناسب ترین هزینه را از خودروداران دریافت می کند. در واقع می توان امدادجان را ارزان ترین مرکز حمل خودرو در ایران دانست.

– این مجموعه از تجهیزاتی برای حمل خودرو استفاده می کند که کاملاً سالم و به اصطلاح سر حال باشد.

– وسیله ای که برای جابه جایی خودروی شما به محل ارسال می شود ، دارای کارت هوشمند است. تکنسین های امدادجان همواره تجهیزات حمل خودرو خود را بازدید و چک می کنند.

– رانندگانی که هدایت خودروبرها ، یدک کش ها ، جرثقیل ها و … را بر عهده دارند دارای کارت سلامت هستند.

– این مجموعه برای حمل خودروهایی که نیاز به حمل دارند ، بارنامه معتبر ارائه می دهد.

– حمل ماشین توسط امدادجان با ارائه بیمه بارنامه دولتی انجام می شود تا در صورت بروز مشکل بتوان خسارت ها را جبران نمود.

نکات مهم که در زمان حمل انواع خودروها باید مورد توجه قرار بگیرد :

– قبل از اینکه تجهیزات حمل خودرو به محل برسند و کارهای حمل خودروی شما انجام شود ، بهتر است که ماشین خود را تا حد امکان تمیز کنید تا در صورت آسیب دیدگی بدنه آن ، متوجه ایرادات آن شوید.

– اگر ماشین شما تصادف کرده است و بدنه آن آسیب دیده است ، اصلاً آن را خودتان جابه جا نکنید تا تجهیزات حمل خودرو به محل برسند.

– اگر می خواهید برای حمل خودروی خود از دیگر خودروها کمک بگیرید و خودتان این کار را انجام بدهید ، عواقب و پیامدهای این کار را درنظر بگیرید. اطمینان داشته باشید که حمل ماشین توسط خودتان مقرون به صرفه نخواهد بود. زیرا این کار یک ریسک است و در صورت بوجود آمدن مشکل ، خسارت های زیادی به خودروی شما وارد می شود.

– صفر تا صد پروسه حمل خودرو را به عهده امدادخودروها بسپارید و هرگز خودتان در انجام این کار دخالت نکنید. در واقع باید اجازه دهید که امدادگران با آرامش ، اقدامات لازم را انجام دهند.

– برای حمل خودرو با امدادخودروهایی که نمی شناسید و از سابقه و تخصص آنها ، اطلاعاتی ندارید تماس نگیرید. در دسترس ترین شماره حمل خودرو ، مناسب ترین گزینه برای حمل خودروی شما نمی باشد.

تخصص بالای امدادجان در زمینه حمل انواع خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین

حمل ماشین تنها نیاز به تجهیزات حمل ندارد ، بلکه نیازمند پرسنلی است که تخصص در این زمینه داشته باشند. جابه جایی خودرو با تجهیزات مختلف ، اقدامی تخصصی است که امدادگران عادی و کم تجربه از عهده آن بر نخواهند آمد.

این مسئله نشان می دهد که خودروداران باید به ضرورت تماس با امدادخودروهای معتبر و متخصص ، واقف باشند و این مسئله را جدی بگیرند. کارشناسان این مجموعه به خوبی می دانند که برخی از خودروها از خودروهای معمولی ، بزرگتر و یا کوچکتر می باشند. لذا حمل آنها در شرایط متفاوتی انجام می شود. در این شرایط ، برای حمل آنها به کفی متفاوتی نیاز است.

شرایط حمل خودرو با چرخگیر چگونه است ؟

یکی از تجهیزاتی که برای حمل ماشین مورد استفاده قرار می گیرد ، چرخگیر است. در مواردی برای جابه جایی خودرو از کفی خودروبر شیب دار کمک می گیرند. جابه جایی خودرو از طریق دکل هایی که تسمه به آنها وصل است بر روی کفی صورت می گیرد که این تسمه را چرخگیر می گویند. چرخگیرها توان بلند کردن خودرو و گذاشتن آنها بر روی کفی را دارند.

امدادجان در صورت نیاز از چرخگیرهایی استفاده می کنند که کاملاً باکیفیت هستند. چرخگیر باید از خصوصیاتی برخوردار باشد که قدرت موردنیاز را برای بلند کردن ماشین را داشته باشد. کیفیت تجهیزاتی که برای حمل خودرو مورد استفاده قرار می گیرند ، بسیار مهم است و امدادجان به این مسئله کاملاً واقف است و هر از چند گاهی تجهیزات خود را به روزرسانی و سرویس می کند. لذا شما هیچگونه نگرانی درباره امکانات امدادجان و سلامت خودروی خود در زمان حمل نداشته باشید.

حمل ماشین در تمامی ساعات شبانه روز امکان پذیر است

 

حمل ماشین

 

امدادجان در برنامه ریزی که برای خدمات دهی در زمینه های مختلف تنظیم نموده است ، ترتیبی داده است که ارائه خدمات در 24 ساعت شبانه روز امکان پذیر باشد. لذا خودروداران محترم در هر ساعتی که احساس کردند به حمل خودرو نیاز دارند ، می توانند با امدادجان تماس حاصل کنند.

درخواست شما آنی ثبت می شود و مقدمات برای اعزام تجهیزات حمل خودرو سریعاً فراهم می شود. رسیدن تجهیزات حمل خودرو به محل ، در کمتر از 15 دقیقه انجام می شود. البته موقعیت شما و شرایط جاده ها و خیابان ها در تعیین زمان رسیدن امدادگران به محل ، نقش دارند.

شماره تماس حمل ماشین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با برترین خدمات دهنده حمل خودرو در ایران ، 02148287444 را شماره گیری کنید. امدادجان تمام سعی خود را کرده تا از نظر سرعت خدمات رسانی و کیفیت خدمات ارائه شده ، رضایت خودروداران محترم را کسب کند. تلاش ها و برنامه ریزی های امدادجان تاکنون نتیجه داده است. زیرا اغلب خودروداران از خدماتی که امدادجان ارائه کرده است ، رضایت کامل داشته اند و امدادجان را یکی از ده امدادخودروی برتر ایران دانسته اند که در هر زمان و هر مکانی برای امدادرسانی دست به کار می شود.

هزینه حمل ماشین چقدر است ؟

نرخ حمل ماشین وابسته به عواملی از قبیل مسافت مبداء تا مقصد ، نوع تجهیزات حمل ، وضعیت ماشین موردنظر ، اقدامات جانبی موردنیاز برای رفع مشکلات ماشین ، زمان درخواست خدمات حمل خودرو و … می باشد. بنابراین خودروداران باید بدانند که نرخ ها را نمی توان از پیش به صورت دقیق مشخص نمود. آنها باید اطلاعاتی مختصر از موارد گفته شده را به کارشناسان پشت خط توضیح دهند تا آنها راهنمایی لازم در این زمینه را به خودروداران محترم ارائه دهند. امدادجان در چهارچوب قانون به دریافت هزینه از خودروداران اقدام نموده و تحت هیچ عنوان مرتکب تخلفی در زمینه هزینه های خدمات نمی شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید