تعمیرکار خودرو

تعمیرکار خودرو باید از تخصص و مهارت لازم برای عیب یابی ، سرویس و تعمیر خودرو برخوردار باشد تا بتواند مشکلات خودرو را اساسی رفع کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

خودروداران و رانندگان اهمیت زیادی به انتخاب تعمیرکار و سرویس کار خودرو می دهند و دوست ندارند که سرویس و تعمیر خودروی خود را به دست هر تکنسینی بدهند. سرویس و تعمیر خودرو به دست تکنسین های غیرمتخصص و ناشی ممکن است پیامدهایی را به دنبال داشته باشد.

سرویس و تعمیر ماشین در محل

امروزه برای حل مشکلات مختلف خودرو ، اجباری به رفتن به مکانیکی و یا تعمیرگاه نیست. شما می توانید با ساده ترین روش به حل مشکل خودروی خود در محل بپردازید. با بهره مندی از خدمات تعمیر خودرو در محل ، تعمیرکار خودرو بر سر خودروی شما حاضر شده و مشکل آن را در همان مکان حل می کند.

امدادجان ، یکی از معتبرترین و حرفه ای ترین امدادخودروهایی است که خدمات گوناگونی را ارائه می دهد که یکی از کاربردی ترین آنها ، تعمیر خودرو در محل است. امدادجان برای ارائه این خدمات ، مکانیک های سیاری را درنظر گرفته است که تخصص و علم موردنیاز در رابطه با انواع خودروها را دارا می باشند. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز درخواست اعزام مکانیک سیار به محل را داشته باشید.

مزایای سرویس و تعمیر خودرو توسط تعمیرکاران سیار امدادجان

به چندین دلیل توصیه می کنیم که سرویس و تعمیر خودروی خود را به دست تعمیرکار خودرو سیار امدادجان بسپارید.

  • تعمیرکاران امدادجان با خودروداران صادق بوده و مشکل خودرو را هر آنچه که هست به خودروداران اعلام می کنند و قصد ندارند که با فریب خودروداران ، سود بیشتری ببرند.
  • تعمیرکاران امدادجان کاملاً خود را مقید به تبعیت از نرخ های تصویب شده می دانند و هیچ هزینه مازادی از خودروداران نمی گیرند.
  • امدادجان برای اینکه سرویس و تعمیر خودرو را به صورت اصولی و تخصصی انجام دهد ، تعمیرکارانی را به خدمت گرفته است که یا فارغ التحصیل رشته مکانیک هستند و یا دوره های آموزشی متعددی را در این زمینه گذرانیده اند.
  • دقت و سرعت عمل بالای تعمیرکاران موجب می شود که نواقص خودرو به صورت دقیق و در سریعترین زمان برطرف شود.

درخواست تعمیرکار خودرو

برای اینکه در اسرع وقت از خدمات مکانیکی سیار در محل برخوردار شوید ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. تعمیرات خودرو بهتر است در اسرع وقت انجام شود تا نواقص خودرو به مرور بزرگتر نشده و تعمیرات آن دشوارتر و پرهزینه تر نشود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

 

لذا به محض رؤیت نشانه های غیرعادی در عملکرد خودرو با تعمیرکاران تماس حاصل کنید. این نکته را بدانید که برخی از ایرادات خودرو می تواند حادثه ساز باشد. بنابراین بی توجهی به رفع ایرادات ، ممکن است دردسرساز باشد. امدادجان ، بهترین شرایط را فراهم نموده تا خودروداران به راحتی بتوانند نواقص خودروی خود را در محل رفع کنند.

تأمین قطعات توسط تکنسین های امدادجان

ممکن است خودروی شما برای عیب یابی ، سرویس و تعمیر به قطعات مختلفی نیاز داشته باشد. تعمیرکار خودرو باید باکیفیت ترین قطعات و ابزارها را دراختیار داشته باشد تا امکان حل مشکل خودرو را داشته باشد. هرگونه قطعات موردنیاز خودروی شما توسط امدادجان تأمین می شود. با برنامه ریزی ها و تمهیدات صورت گرفته ، تمامی لوازم یدکی ها و قطعات موردنیاز انواع خودروهای ایرانی و خارجی به همراه امدادگران ما می باشد. لذا مشکلی در زمینه تأمین قطعات وجود ندارد.

مشکلاتی که مکانیک های سیار امدادجان از عهده حل آن برمی آیند

 

 

تعمیرکار خودرو

 

 

مشکلات مختلفی ممکن است برای خودروی شما ایجاد شود که عملکرد آن را مختل کند. برخی از تکنسین ها به دلیل عدم برخورداری از مهارت و تخصص لازم نمی توانند مشکلات خودرو را برطرف کنند و بیهوده قطعات آن را دستکاری می کنند که این مسئله ممکن است خود منجر به خرابی هایی شود. لذا خودروی خود را برای عیب یابی و تعمیر ، تنها به دست ماهرترین تعمیرکار خودرو بدهید.

روشن شدن چراغ خودرو ، شنیده شدن صدای انفجار در خودرو ، ساییدگی لاستیک ها ، استارت نخوردن خودرو ، لرزش فرمان ماشین ، ترمز نگرفتن خودرو ، پخش بوی لنت ترمز ، روغن ریزی خودرو ، منحرف شدن ماشین به یک طرف در زمان ترمز گرفتن ، سفت بودن پدال کلاچ ، سفت بودن پدال ترمز ، مصرف بالا و غیرعادی سوخت ، داغ کردن رادیاتور ، اختلال در عملکرد تجهیزات روشنایی ، خاموش شدن ناگهانی خودرو ، شنیده شدن صداهای غیرعادی و … از جمله مشکلاتی هستند که به دست توانمند مکانیک های سیار امدادجان حل می شوند.

تعمیر و تعویض تک تک قطعات خودرو

مکانیک های سیار امدادجان ، تعمیر و تعویض قطعات معیوب خودرو را به درستی انجام می دهند. برخی از قطعات خودرو در زمان خرابی باید تعویض شوند و اصلاً قابل تعمیر نیستند. اما برخی از قطعات خودرو قابل تعمیر هستند. البته حرفه ای ترین تعمیرکار خودرو ، مهارت تعمیرات قطعات را دارد و تعمیرکاران آماتور تنها قطعات معیوب را تعویض می کنند. زیرا مهارت لازم برای تعمیرات آنها را ندارند.

تعمیر و تعویض گیربکس ، تعمیر و تعویض سیم کشی ها ، تعمیرات کلاچ ، تعمیرات ترمز ، تعویض واشر سرسیلندر ، تعمیر و تعویض کندانسور سیستم تهویه ، تعویض سوپاپ ، تعمیرات دینام ، تعمیر و تعویض موتور ، تعمیرات رادیاتور ، تعویض کمک فنر ، تعمیر استارت ، تعمیر فرمان ، تعویض فیوز ، تعویض باتری ، تعویض سنسورها ، تعویض دلکو ، تعویض چراغ ها ، تعویض ترموستات و … از جمله خدماتی است که توسط مکانیک های سیار امدادجان در هر شرایطی ارائه می شود.

به چه خدماتی نیاز دارید ؟

 

تعمیرکار خودرو

 

یک تعمیرکار خودرو می تواند هرگونه مشکل بوجود آمده برای خودرو را به صورت تضمینی حل کند. ارائه ضمانت بدین معناست که کیفیت خدمات ارائه شده بسیار بالا است. بنابراین اینگونه نیست که مشکل خودرو در اندک زمانی دوباره تکرار شود.هر یک از خدمات موردنیاز شما به صورت 24 ساعته ارائه می شود.

– پنچرگیری و تنظیم باد لاستیک ها: امدادگران امدادجان می توانند هرگونه مشکلات بوجود آمده برای لاستیک های خودرو را حل کنند تا خودرو در زمان حرکت ، هیچگونه مشکلی از نظر لاستیک ها و چرخ ها نداشته باشد.

– تعویض چراغ: اگر چراغ های خودروی شما سوخته و یا کم سو شده اند ، امکان تعویض آنها در محل وجود دارد تا به راحت ترین شکل ممکن به تعویض چراغ ها در محل اقدام شود.

– تعویض فیوز : یکی از خدمات انجام شده توسط تعمیرکار خودرو ، تعویض فیوز است. ممکن است فیوز خودروی شما بدون اینکه سوخته باشد خراب شده باشد. البته بروز چنین اتفاقی نادر است و در اغلب مواقع ، فیوز معیوب را تعویض می کنند.

– نصب سیستم صوتی و تصویری: نصب سیستم صوتی و تصویری از جمله خدماتی است که توسط تکنسین های ما انجام می شود. سیستم صوتی و تصویری باید با دقت بالایی نصب شوند. زیرا کوچکترین خطایی در نصب ، مانع از عملکرد صحیح سیستم صوتی و تصویری می شوند.

– نصب شیشه دودی ماشین : امروزه نصب شیشه دودی ماشین ، طرفداران زیادی پیدا کرده است. نصب شیشه دودی دارای مزایای بسیار زیادی است. برای دودی کردن شیشه های ماشین ، چندین روش وجود دارد. فرآیند نصب شیشه دودی ماشین توسط تکنسین های ما به درستی انجام می شود.

– سرویس دوره ای خودرو : سرویس خودرو ، برترین خدماتی است که از سوی امدادجان ارائه می شود. یک سرویسکار و تعمیرکار خودرو ، به بهترین روش به سرویس خودرو اقدام می کند تا از خرابی خودرو تا حد امکان ممانعت به عمل بیاورد.

– شارژ گاز کولر: زمانی که حجم سرمای کولر کاهش پیدا می کند ، نشان دهنده کم شدن یا خالی شدن شارژ می باشد. در چنین شرایطی باید گاز کولر را شارژ نمود. تکنسین های ما می توانند منبع نشتی گاز کولر را پیدا کنند و مشکل را حل کنند.

– تنظیم موتور ماشین : وجود اختلال در سیستم برق ، خرابی پمپ بنزین ، کهنگی قطعات و … سبب می شود که تنظیمات موتور بر هم بخورد. تنظیم موتور شامل تعویض فیلترهای خودرو ، تعویض شمع و وایر ، تمیز کردن سوزن انژکتور و فیلر موتور می باشد. تنظیمات اصولی موتور خودروی خود را به مکانیک های سیار ماهر و زبده امدادجان واگذار کنید.

– و سایر خدمات

مدت زمان تقریبی رسیدن تعمیرکار خودرو به محل

نکته حائز اهمیت ، مدت زمان رسیدن تکنسین ها به محل است. گاهی مشکل خرابی خودرو به گونه ای است که امکان حرکت خودرو و یا عملکرد صحیح خودرو وجود ندارد. در این شرایط مدت زمان رسیدن تکنسین ها به محل ، برای خودروداران مهم است. زیرا آنها تمایل دارند با حضور هر چه سریعتر مکانیک ها ، مشکلات خودرو حل شود.

خوشبختانه مجموعه امدادجان به دلیل امکانات پیشرفته و شمار بالای نیروهای خود ، سریعترین امدادخودروی تهران است. در نتیجه زمان رسیدن امدادگران به محل ، بسیار کوتاه خواهد بود. شاید در کمتر از 15 دقیقه ، تکنسین ها را در محل خودروی خود حاضر ببینید. با توجه به سرعت عملی که این تکنسین ها دارند ، مشکل خودرو به سرعت رفع می شود. مکانیک های امدادجان در سریعترین زمان ، عیب یابی و تعمیر خودرو را به بهترین کیفیت انجام می دهند. رضایت مشتریان تاکنون نشان می دهد که امدادجان دارای برترین تعمیرکار خودرو است.

زمان سرویس و تعمیر خودرو

سرویس خودرو ، مزایای بسیار زیادی دارد که مهمترین آن اطلاع پیدا کردن رانندگان از مشکلات خودرو است. زمانی که مشکلات خودرو سریعتر تشخیص داده شوند ، با رفع به موقع آنها از خرابی بیشتر ماشین جلوگیری می شود و هزینه کمتری برای رانندگان و خودروداران ایجاد می شود. زمان سرویس خودرو با توجه به میزان کارکرد خودرو و استفاده از خودرو مشخص می شود. مسلماً خودروهایی که هر روزه از آنها استفاده می شود نسبت به خودروهایی که چند روزی یکبار از آنها استفاده می شود ، سریعتر به سرویس نیاز پیدا می کنند.

شماره تعمیرکار خودرو

برای تماس با تعمیرکار خودرو ، 02148287444 را شماره گیری کنید. مکانیک های سیار امدادجان قادر به سرویس و تعمیر خودروهای پژو ، پراید ، سمند ، رنو ، بنز ، MVM ، کیا ، BMV ، پورشه ، جک ، سانتافه ، تویوتا ، نیسان ، دنا ، سیتروئن ، میتسوبیشی و … هستند. در هر موقعیتی که شما اعلام بفرمایید حاضر شده و کار تعمیرات خودرو را انجام می دهیم. تنها کافیست که شما آدرس دقیق و یا لوکیشن خود را به ما داده تا در کمتر از چندین دقیقه در کنار خودروی شما حاضر شویم.

مجدداً تأکید می کنیم که خودروی خود را به دست هر تکنسین و مکانیکی نسپارید و بدانید که تعمیرکار خودرو باید با ساختار خودرو به خوبی آشنا باشد تا بتواند مشکلات آن را شناسایی کند.

نرخ دقیق سرویس و تعمیر خودرو در محل (تعرفه های تعمیرات خودرو )

 

تعمیرکار خودرو

 

هزینه ها بر اساس تعرفه های مشخص ، تعیین می شود. امدادجان برای هر یک از خدمات خودشامل تعویض سرسیلندر ، تعویض دیسک ، تعمیرات استارت ، تعویض صفحه ، تعویض لامپ ها ، تعویض فیلترها ، شارژ گاز کولر ، تنظیم باد لاستیک ها ، تعمیرات دینام ، تعویض کمک فنر ، تنظیم موتور و … نرخ مشخصی را تعیین نموده است. شما اطمینان داشته باشید که هیچگونه هزینه اضافی از شما دریافت نمی شود. امدادجان با مناسب ترین هزینه به رفع مشکلات خودروی شما اقدام می کند.

ویژگی های تعمیرکار خودرو

مکانیک های سیار از خصوصیات گوناگونی برخوردار هستند که آنها را از سایر مکانیک هایی که در تعمیرگاه ها در حال فعالیت هستند ، متفاوت می کنند. اصلی ترین خصوصیات آنها ، سرعت عمل بالای آنها و مجهز بودن آنها به تمامی امکانات موردنیاز برای سرویس و تعمیر خودرو است.

برای سرویس و تعمیر خودرو ممکن است به قطعات مختلفی نیاز شود که یک مکانیک سیار باید تمامی آنها را به همراه داشته باشد. تجربه مکانیک ، ویژگی مهم دیگری است که ضرورت دارد یک مکانیک سیار از آن برخوردار باشد.

تجربه بالا سبب می شود که تعمیرکار خودرو سریعاً اقدام لازم را انجام دهد و تشخیص دهد که با توجه به مشکل خودرو باید چه کاری را انجام دهد. گاهی خودرو در موقعیتی خراب می شود که نیاز است اقدامات موقتی (تعمیرات موقتی ) برای آن انجام شود تا پس از گذشت از این موقعیت ، به صورت مفصل به رفع اساسی مشکل و تعمیرات اساسی خودرو اقدام شود. خوشبختانه تکنسین های ما از تمامی ویژگی های ذکر شده برخوردار هستند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید