تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر از سوی امدادخودروهای مختلف ، متفاوت است. نرخ های امدادجان ، مطابق با نرخ های مصوب از سوی اتحادیه است.

کفی خودروبر ، یکی از تجهیزاتی است که برای حمل خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. ضرورت استفاده از کفی خودروبر با توجه به افزایش شمار خودروها و اهمیت حفظ سلامت خودروها در حین حمل ، احساس می شود. زیرا برخی از خودروداران به حفظ سلامت خودروی خود بسیار حساس هستند و حاضر نیستند که خودروی آنها با هر وسیله ای حمل شود.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

آشنایی با انواع خودروبرهای کفی

 

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر بر اساس نوع خودروبر متفاوت است. چندین مورد از خودروبرهایی که برای حمل انواع خودروها مورد استفاده قرار می گیرند را نام می بریم :

خودروبر تکی یا خودروبر کامیونت : برای حمل خودروها به صورت درون شهری معمولاً از خودروبر تکی یا خودروبر کامیونت استفاده می شود. این وسیله برای حمل یک خودرو استفاده می شود. این تجهیزات از وینچی برخوردار است که حمل خودرو را ممکن می کند.

کفی دکل دار : در حمل خودرو با این تکنیک می توان خودرو را توسط تسمه های طویلی از زمین کنده و بر روی کفی گذاشت. نقطه اتصال تسمه ها به خودرو ، محل ایده آلی است و هرگز بدنه خودرو را دچار مشکل نمی کند. برای حمل هر نوع خودرویی در اوزان مختلف از تسمه خاصی استفاده می شود که قدرت لازم برای از جا کندن خودرو از زمین را داشته باشد.

تریلر خودروبر : تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر از نوع تریلر ، بیشتر از تعرفه حمل با سایر خودروبرها است. این تریلرها قابلیت حمل چندین نوع خودروبر را دارا می باشند. معمولاً از این وسیله برای حمل خودرو در مسیرهای کوتاه استفاده نمی شود.

امتیازات حمل خودرو با کفی خودروبر امدادجان

 

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

اگر حمل خودروی خود را به امداد خودرو امدادجان بسپارید از چندین مزیت مهم برخوردار خواهید شد :

– به خودروداران ضمانت داده می شود که خودروی شما پس از حمل ، دچار مشکل نخواهد شد.

– تجهیزات امدادجان برای حمل انواع خودروها به صورت درون شهری و برون شهری ، کاملاً به روز و جدید است. این مجموعه هیچگونه کمبود امکاناتی برای حمل انواع خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین ندارد.

– تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر توسط امدادجان ، بسیار منصفانه و منطقی محاسبه می شود.

– امدادگرانی که مسئولیت حمل خودروها با کفی خودروبر را بر عهده می گیرند ، از تخصص و تجربه بالایی برخوردار هستند. مهارت آنها ، تحسین برانگیز است.

کاربردهای کفی خودروبر

با استفاده از کفی خودروبر می توان حمل خودروها در شرایط متفاوت را انجام داد.

  • اگر خودروی شما در مکانی به دور از مکان فعلی شما است و قادر به مراجعه به آنجا برای تحویل خودروی خود نیستید ، می توانید از امداد خودروها بخواهید که با استفاده از خودروبر کفی ، آن را حمل نموده و به شما تحویل دهند.
  • برای حمل خودروهایی که هنوز پلاک نشده اند می توان از کفی خودروبر استفاده نمود. تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر برای خودروهای صفر کیلومتر با خودروهای کار کرده ، یکسان است.
  • امکان حمل خودروهای معیوب با کفی خودروبر وجود دارد. فرقی ندارد که مشکل فنی خودرو دقیقاً چیست. در هر شرایطی امکان حمل خودرو وجود دارد.
  • اگر صلاح می دانید که خودروی کلاسیک و لوکس شما با چنین تجهیزاتی جابه جا شود و خود حرکت نکند ، می توانید با استفاده از کفی خودروبر به جابه جایی آنها اقدام کنید.
  • خودروهایی که تصادف کرده اند و دیگر امکان حرکت ندارند را با استفاده از کفی خودروبر به تعمیرگاه یا بیمه و … انتقال می دهند.

*علاوه بر موارد گفته شده می توان تجهیزات صنعتی و کشاورزی و … را با استفاده از کفی خودروبر حمل نمود. لذا موارد کاربرد کفی خودروبر تنها محدود به حمل خودروها نیستند و در موارد دیگری کاربرد دارند. تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با تعرفه حمل تجهیزات کشاورزی و صنعتی با کفی خودروبر ، متفاوت می باشد.

چرا حمل خودرو را با کفی خودروبر انجام دهیم ؟

 

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

– سرعت حمل خودرو با کفی خودروبر بسیار بالا است.

– ایمنی خودرو در این روش کاملاً تأمین می شود. احتمال آسیب دیدگی خودرو در این روش ، صفر است.

– امکان انتقال خودرو در مسافت های طولانی با این خودرو وجود دارد.

– امکان حمل خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین با استفاده از کفی خودروبر وجود دارد.

– این خودروبرها از بهترین سیستم هیدرولیک برای حمل ماشین برخوردار هستند.

– کفی خودروبر دارای نگهدارنده های مستحکمی در پیرامون ماشین است که خودرو را کاملاً فیکس نگه می دارد. لذا خودرو در زمان حمل خودرو ، اصلاً تکان نخورده و حرکت نمی کند.

تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر چقدر است ؟

اتحادیه های مربوطه ، تعرفه های مشخصی را برای حمل خودرو توسط انواع خودروبرها تعیین کرده اند. اما تمامی امدادخودروهای از این تعرفه ها تبعیت نکرده و هزینه های دلخواه خود را از مشتریان دریافت می کنند. برخی از امدادخودروها بی انصاف بوده و برای حمل خودرو در مسافت کوتاه ، هزینه های بالایی را مطالبه می کنند.

امدادجان به مناسب بودن قیمت تمامی خدمات خود اهمیت می دهد. زیرا این مجموعه ، رمز موفقیت خود را رضایت مندی مشتریان از خود می داند. بنابراین در راستای رضایت مندی مشتریان ، باکیفیت ترین خدمات را با قیمت مناسب ارائه می کند. امدادجان با به روزرسانی امکانات خود و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب توانسته است کارنامه بسیار خوبی از عملکرد خود در طی این سالها ارائه دهد.

عوامل مؤثر بر تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر

نوع خودروبر ، نوع خودروی موردنظر برای حمل ، حد فاصل میان مبداء و مقصد ، صعب العبور بودن یا معمولی بودن مسیر ، وضعیت خودرو و … از مهمترین عوامل تعیین کننده نرخ حمل خودرو می باشند. زمانی که با یک امدادخودروی معتبر تماس حاصل کنید ، اطمینان خواهید داشت که خدمات باکیفیتی را با قیمت مناسب دریافت خواهید نمود. برای درخواست کفی خودروبر با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. ما در سریعترین زمان برای خدمات دهی با تجهیزات کامل و نیروهای ماهر و زبده خود در محل خودروی شما حاضر می شویم و یاری گر شما خواهیم بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید