امداد خودرو یاخچی آباد

امداد خودرو یاخچی آباد بلافاصله پس از تماس شما به همراه امکانات کامل به محل آمده و هرگونه مشکل بوجود آمده را رفع می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

 

مشکلات مختلفی ممکن است برای خودروها بوجود بیاید که آنها را از حرکت منع کند. گاهی تمام شدن سوخت علت حرکت نکردن خودرو است و گاهی نقص فنی خودرو موجب از کار افتادن خودرو می شود.

زمانی که خودرو دچار مشکلات گوناگون می شود ، دو راه پیش روی خودروداران قرار دارد. راه اول این است که خودرو را هر طور که شده به مرکز خدمات دهنده موردنظر رسانده و مشکل آن را حل کنند که این راه کمی دشوار و دردسرساز است. اما راه دوم که آسان و بی دردسر است ، این است که با امدادخودروها تماس حاصل کنید. امداد خودروها با حضور به موقع خود در محله یاخچی آباد به آسان ترین روش به رفع نیازهای خودروها می پردازند.

مکانیکی سیار در یاخچی آباد

نقص فنی خودرو ممکن است مربوط به بخش های گوناگون خودرو باشد. زمانی که خودرو با نشانه های خرابی روبرو می شود ، تشخیص اینکه مشکل مربوط به چه قسمتی است برای مکانیک های آماتور یا افراد عادی دشوار است. اما مکانیک های امداد خودرو یاخچی آباد به خوبی متوجه می شوند که مشکل خودرو دقیقاً چیست و چگونه باید حل شود. بنابراین دستکاری خودرو در زمان خرابی ، فایده ای برای شما نخواهد داشت. در این شرایط بهترین کار تماس با امدادجان است تا عیب یابی و تعمیر خودروی شما را به درستی انجام دهد.

حمل خودرو در یاخچی آباد

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

برای حمل خودروهای گوناگون از محله یاخچی آباد به مکانیکی ، مراکز تعویض پلاک ، نمایندگی ها و … از تجهیزات مختلفی استفاده می شود. حمل خودرو با یدک کش و خودروبرها باید با توجه به اصول مشخصی انجام شود تا خودرو در زمان جابه جایی ، خسارت نبیند. در مواردی مشاهده شده که حمل خودرو توسط مراکز غیرحرفه ای و اشخاص ناماهر ، مشکلات مختلفی را بوجود آورده است. امداد خودرو یاخچی آباد ، حرفه ای ترین اکیپ حمل خودرو را دارا می باشد که جابه جایی خودروهای مختلف را در مسافت های کوتاه و طولانی به صورت ایمن و استاندارد انجام می دهد.

امداد باتری یاخچی آباد

آیا تاکنون درباره خدمات امداد باتری ها چیزی شنیده اید ؟ امداد باتری ها با خدمات گوناگونی که ارائه می دهند ، مشکلات مربوط به باتری خودرو را در هر شرایطی حل می کنند. باتری به باتری سیار ، یکی از خدماتی است که توسط امداد باتری ها ارائه شده تا خودروهایی که باتری آنها خوابیده است به کمک این تکنیک روشن شوند و قادر به حرکت شوند. اگر باتری خودرو خراب شده باشد ، با استفاده از بهترین باتری های 74 آمپر ، 55 آمپر ، 88 آمپر ، 80 آمپر ، 60 آمپر ، 62 آمپر ، 90 آمپر و 100 آمپر و … به تعویض باتری خودروی شما اقدام می شود.

تعویض روغن انواع اتومبیل های ایرانی و خارجی

یکی از خدمات امداد خودرو یاخچی آباد ، تعویض روغن در محل می باشد. تعویض روغن و فیلترهای خودرو در سریعترین زمان انجام می شود. روغن های مورد استفاده برای این کار ، کاملاً اصل می باشد و موجب عملکرد بهتر خودرو می شود. نحوه تعویض روغن از اهمیت بسزایی برخوردار است زیرا تعویض غیراصولی روغن خودرو موجب آسیب وارد کردن به خودرو می شود. امدادگران ما در انجام این کار کاملاً مسلط و ماهر هستند و به بهترین روش تعویض روغن خودروی شما را انجام می دهند.

امداد قفل و سوئیچ ، یکی از خدمات امداد خودرو یاخچی آباد

 

امداد خودرو یاخچی آباد

ساخت سوئیچ یدک برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی ، از خدمات امدادجان می باشد. قفل شدن درب خودرو و مفقودی سوئیچ ، حتماً موجب ناراحتی خودروداران می شود. در این شرایط نباید با هر کلیدسازی تماس حاصل کرد. امداد خودروی امدادجان ، یک مرکز قابل اعتماد و معتبر است که هرگونه مشکلات بوجود آمده برای قفل خودرو را حل می کند.

سوئیچ های خودرو در انواع مختلفی وجود دارند که ساخت یدک آنها برای امدادگران ما ، کار بسیار آسانی است. ساخت سوئیچ یدک خودروهایی با سیستم امنیتی ایموبلایزر باید توسط امدادگران ماهر انجام شود. زیرا ساخت سوئیچ یدک آنها نیازمند استفاده از دستگاه های کدگذاری است. یکی از مشکلات رایج خودروها ، گیر کردن سوئیچ داخل استارتر است که حل این مشکل از عهده امدادگران ما بر می آید.

مشکلات فنی رایج اتومبیل های ایرانی و وارداتی

امداد خودرو یاخچی آباد قادر به رفع هر یک از مشکلات رایج خودروهای گوناگون می باشد.

 • روشن شدن چراغ های هشدار خودرو
 • شنیده شدن یک صدای عجیب و غیرمعمول از بخش های مختلف خودرو
 • لرزیدن خودرو در حین روشن شدن خودرو
 • ترمز نکردن و سفت بودن پدال ترمز
 • استارت نخوردن خودرو و یا بد استارت خوردن
 • مصرف بالای بنزین و تمام شدن سریع سوخت
 • داغ شدن خودرو
 • خروج دود غیرعادی از سیستم اگزوز خودرو
 • روغن ریزی
 • خاموش شدن بی دلیل خودرو در حین حرکت در مسیر
 • و …

شماره امداد خودرو در یاخچی آباد

برای برخورداری از خدمات امداد خودرو یاخچی آباد باید با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. سرعت پاسخگویی اپراتورهای ما عالی است. لذا مشتریان بلافاصله به اپراتورها وصل شده و درخواست خود را مطرح می کنند. امدادجان چندین اکیپ امدادی سیار را در نقاط مختلف تهران ، به حالت آماده باش قرار داده است تا به محض تماس شما از نزدیکترین آنها به محل شما کمک گرفته و آن را به محل شما اعزام نماید.

امداد خودرو ایران خودرو در یاخچی آباد

هر نوع خودرویی از جمله خودروهای ایران خودرو تحت پوشش خدمات ما در محله یاخچی آباد هستند.سرویس و تعمیر خودرو ، تعویض روغن ، دیاگ ، سوخت رسانی سیار ، تعویض باتری ، صافکاری و نقاشی و … از جمله خدمات ارائه شده به خودروهای ایران خودرو در یاخچی آباد می باشند.

امداد خودرو سایپا در یاخچی آباد

یکی از خدمات امداد خودرو یاخچی آباد، امدادرسانی به خودروهای سایپا در این محله می باشد. خودروهای سایپا نیازمند خدمات تخصصی هستند تا مشکلات آنها به صورت اساسی رفع شود. امدادجان ، امدادگران مخصوصی را برای ارائه خدمات به خودروهای سایپا درنظر گرفته است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید