امداد خودرو گیشا

امداد خودرو گیشا دارای ابزارها و تجهیزات پیشرفته و جدیدی است که کیفیت امدادرسانی را افزایش می دهد که این مسئله موجب رضایتمندی خودروداران می شود.

محله گیشا یا کوی نصر در شمال غربی تهران قرار گرفته است. خودروهای مختلفی در این محله در حال تردد هستند. امدادجان برای ارائه خدمات به هر یک از این خودروها دارای امکانات کاملی است و هیچگونه کمبود امکانات و نفرات ندارد.

خودروهای ایران خودرو ، سایپا ، کرمان موتور ، بهمن موتور ، رنو ، ام جی ، بنز ، بورگوارد ، بی ام و ، ام وی ام ، پورشه ، تویوتا ، هیوندای ، دامای ، سانگ یانگ ، پارس خودرو ، فولکس ، کیا ، لکسوس ، میتسوبیشی ، نیسان ، سیتروئن و … تحت پوشش خدمات امدادجان هستند.

امداد خودرو ایران خودرو در گیشا

امداد خودرو گیشا آماده است تا به محض تماس خودروداران ایران خودرو در محل حاضر شود و خدمات موردنیاز آنها را ارائه دهد. خودروهای ایران خودرو در محله گیشا پرشمار هستند. اما تعداد بالای خودروهای ایران خودرو در این محله موجب نمی شود که خدمات دهی به آنها با تأخیر انجام شود. هرگونه خدمات موردنیاز خودروهای ایران خودرو در اسرع وقت و در بالاترین سطح کیفی عرضه می شود تا مورد قبول خودروداران واقع شود.

امداد خودرو سایپا در گیشا

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

خودروهای سایپا زودتر از سایر خودروها خراب می شوند. مکانیک های امدادجان مهارت و تخصص تعمیرات خودروهای سایپا را دارا می باشند. علاوه بر خدمات سرویس و تعمیر ، سایر خدمات موردنیاز این خودروها توسط نیروهای حرفه ای امداد خودرو گیشا ارائه می شوند. خودروداران سایپا که تاکنون از خدمات امدادجان برخوردار شده اند ، از کیفیت و نرخ خدمات رضایت زیادی داشته اند و کار امدادگران را عالی توصیف نموده اند.

شماره امداد خودرو در گیشا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

خودروداران در محله گیشا به دنبال امدادخودرویی هستند که ضمن ارائه خدمات باکیفیت ، به سرعت در امدادرسانی اهمیت دهند. امدادجان همان امدادخودرویی است که شما به دنبال آن هستید. سرعت بالای امدادرسانی ، یکی از ویژگی های اصلی امدادجان است. امدادگران امدادجان آنقدر سریع در محل حاضر می شوند که خودروداران اصلاً انتظارش را ندارند. برای تماس با امداد خودرو گیشا با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید.

مکانیک سیار در گیشا

اگر خودروی شما خراب است و نیاز به تعمیر دارد ، تعلل نکنید. زیرا تأخیر در سرویس و تعمیر خودرو موجب می شود که خودروی شما بیشتر آسیب ببیند و کار تعمیر آن دشوارتر و هزینه تعمیر آن بیشتر باشد.

خدمات مکانیکی سیار گیشا در محل انجام می شود تا خودروداران بدون به دردسر افتادن ، مشکلات بوجود آمده را رفع کنند. خدماتی که بدین منظور ارائه می شود ، گسترده بوده و برای رفع هرگونه مشکلی کفایت می کند.

پنچرگیری سیار ، از خدمات امداد خودرو گیشا

 

امداد خودرو گیشا

ما تعهد می دهیم که پنچرگیری لاستیک های خودروی شما را در سریعترین زمان انجام دهیم تا بتوانید سریعاً به کار و یا ملاقات خود برسید. پنچرگیری در هر نقطه ای از محله گیشا انجام می شود. کافیست چند دقیقه ای صبر کنید تا امدادگران با استفاده از سامانه GPS سریعاً به موقعیت دقیق خودروی شما بیایند و پنچرگیری را انجام دهند.

حمل خودرو در گیشا

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

 

جابه جایی خودروهای سبک ، سنگین و نیمه سنگین را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که امدادجان خودروی شما را در سلامت کامل به مقصد می رساند. امداد خودرو گیشا با خودروبرها و یدک کش های مجهز که دارای استانداردهای لازم جهت جابه جایی خودرو هستند ، حمل خودروها را انجام می دهد.

خودروسوارهای این مجموعه با بهره مندی از چرخ گیرهای ویژه و لانچرها به آسانی می توانند خودروی شما را بر روی خودروبر مربوطه بنشانده و آن را کاملاً فیکس کنند تا خودرو در زمان جابه جایی ، تکان نخورده و در معرض فشار قرار نگیرد.

تعویض انواع روغن های خودروهای ایرانی و وارداتی در محل

یکی از خدمات امداد خودرو گیشا ، تعویض روغن در محل می باشد. روغن خودرو باید به صورت دوره ای تعویض شود تا کثیفی روغن موجب اختلال در عملکرد موتور خودرو نشود. برای تعویض روغن خودروی خود نیازی به رفتن به تعویض روغنی در گیشا ندارید. شما می توانید این خدمات را از امدادجان تقاضا کنید تا به راحتی و بدون هیچ دردسری روغن موتور خودروی خود را در محل تعویض کنید.

امداد باتری گیشا

یکی از مهمترین قطعاتی که عملکرد خودرو به شدت به آن وابسته است ، باتری است. مشکلات مختلفی ممکن است سبب شود که باتری به درستی کار نکند و از کار بیفتد. تمام شدن عمر باتری ، از دست دادن شارژ باتری ناشی از سرمای شدید ، آسیب دیدن باتری و … از دلایل خرابی باتری هستند. امداد خودرو گیشا با ارائه خدمات جامعی می تواند هرگونه مشکل بوجود آمده برای باتری خودرو را برطرف کند.

اگر می خواهید باتری خودروی شما سریعاً شارژ شود و خودرو استارت بخورد ، با امدادجان تماس حاصل کنید. اکیپ های امداد باتری سیار گیشا در کمتر از 15 دقیقه به محل آمده و باتری خودرو را شارژ می کنند. برای شارژ باتری هم می توان از دستگاه استفاده نمود و هم می توان از یک باتری سالم استفاده کرد.

امداد قفل و سوئیچ در گیشا

 

امداد خودرو گیشا

 

سیستم قفل مرکزی خودرو ، یکی از بخش های مهم خودرو است. اگر درب راننده قفل می شود ، اما سایر درب ها همزمان با آن قفل نمی شوند ، حتماً قفل مرکزی خودرو خراب شده است. خرابی قفل مرکزی ، به شکل های دیگری نمایان می شود. یکی از خدمات امداد خودرو گیشا ، تعمیرات سیستم قفل مرکزی خودرو است.

مفقودی سوئیچ و یا جا ماندن سوئیچ داخل خودرو از مشکلات شایعی است که برای خودروداران بوجود می آید. این مشکل راه حل های مختلفی دارد. امدادجان سریعاً سوئیچ یدک خودروهای مختلف را می سازد تا امکان باز شدن درب خودرو و حرکت خودرو فراهم شود.

بسیاری از خودرودارانی که با امدادجان تماس حاصل می کنند ، درخواست نصب سیستم امنیتی بر روی خودروی خود را دارند. امداد خودرو گیشا کلیه خدمات مربوط در این زمینه را انجام می دهد. نرخ هر یک از این خدمات بر اساس تعرفه های مصوب است و هزینه بیشتری از خودروداران محترم در محله گیشا گرفته نمی شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید