امداد خودرو کبودرآهنگ

امداد خودرو کبودرآهنگ (امدادجان) ، دارای امدادگران مجرب و ماهری است که برای ارائه هر نوع خدماتی آمادگی دارند.

امدادجان ، اکیپ های مختلفی را در نزدیکی شهرستان کبودرآهنگ مستقر نموده است تا در زمان نیاز ، هماهنگی های لازم را با آنها انجام دهد و آنها را روانه محل کند.

اکیپ های امدادی هر نوع تجهیزات موردنیاز را در اختیار دارند تا قادر به ارائه خدمات حمل ، سرویس ، تعمیر ، پنچرگیری ، سوخت رسانی ، تعویض روغن ، صافکاری و … باشند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

حمل خودرو در کبودرآهنگ

یکی از خدمات امداد خودرو کبودرآهنگ ، حمل با استفاده از تجهیزات مختلف می باشد. برای این کار ، از تجهیزات گوناگونی استفاده می شود که یکی از آنها کفی خودروبر است. کفی خودروبر ، کیفیت فرآیند حمل خودرو را افزایش می دهد.

امدادجان دارای خودروبرهایی است که کفی های بسیار خوبی دارند. زمانی که خودروی شما بر روی خودروبر سوار می شود ، هیچگونه حرکت و جابه جایی نخواهد داشت. بر اساس نوع خودروی شما تصمیم گیری می شود که از چه نوع کفی هایی استفاده شود که خودروی شما کاملاً ایمن و سالم به مقصد برسد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار در کبودرآهنگ

امداد خودرو کبودرآهنگ ارائه دهنده خدمات تعمیر موتور ، تعمیرات گیربکس ، لیسه گیری ، تعمیرات سیستم برق خودرو ، نصب آپشن ، فیس لیفت ، دیتیلینگ و … در محل می باشد. امدادجان خدماتی را ارائه می دهد که موجب اعتباربخشی به جایگاه خود می شود.

مالکان ماشین های ایرانی و خارجی همواره در جستجوی تعمیرات باکیفیت هستند. هرگونه تعمیرات فنی و ظاهری خودرو را به تعمیرکاران ما بسپارید که تا باکیفیت ترین خدمات امدادی را دریافت کنید. تعمیرکاران ما در اولین بازرسی از خودرو متوجه می شوند که علت بروز مشکلات چیست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری کبودرآهنگ

امداد خودرو کبودرآهنگ برای حل هر نوع مشکلات بوجود آمده برای خودرو ، راهکارهایی را اندیشیده است. در این راستا خدمات امداد باتری ارائه می شود. این خدمات برطرف کننده عیوب باتری خودرو است. عیوب باتری به دو شیوه حل می شوند. در شیوه اول باید باتری را به طور کامل باز نمود و یک باتری جدید جای آن نصب نمود. در شیوه دوم باید با استفاده از دستگاه و یا باتری سالم ، به شارژ نمودن باتری اقدام کرد. امدادجان هم باتری فعلی خودرو را تست نموده تا از خرابی آن اطمینان پیدا کند و هم باتری جدید را تست کرده تا باتری را صحیح و سالم به خودروداران تحویل دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزین سیار در کبودرآهنگ

تعداد جایگاه های سوخت در اغلب شهرستان ها کم است. بنابراین اگر خودروداران در برخی از مسیرها با مشکل تمام شدن ناگهانی سوخت مواجه شوند ، نمی توانند خود را سریعاً به جایگاه سوخت برسانند. در این شرایط باید از خدمات پمپ بنزین سیار امداد خودرو کبودرآهنگ استفاده نمود تا مشکل حل شود.

سازوکار پمپ بنزین سیار همانند سازوکار پمپ بنزین های معمولی است. تنها تفاوت این است که تجهیزات پمپ بنزین سیار بر روی خودرو یا موتوری سوار می شود. هزینه خدمات پمپ بنزین سیار بسیار مناسب است. معمولاً پمپ بنزین سیار را بر روی کامیونت سوار می کنند.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

تعویض روغن در محل پارک ماشین شما

تعویض روغن و فیلتر یکی از خدمات امدادجان است که برای انواع خودروها ارائه می شود. چک کردن پیوسته روغن موتور از اقدامات ضروری است که باید برای هر نوع خودرویی انجام شود. امداد خودرو کبودرآهنگ ، امکان تعویض روغن خودرو را در محل پارک خودرو و یا هر محل دیگری فراهم نموده است. این مجموعه با استفاده از روغن موتورهای ممتاز و درجه یک به تعویض روغن موتور خودروی شما اقدام می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری اورژانسی و ضرب الاجلی

اگر با مشکل پنچری مواجه شده اید و بسیار عجله دارید که این مشکل را سریعاً حل کنید ، از امدادجان کمک بخواهید. امدادجان ، دارای چندین اکیپ آپاراتی سیار است تا هر نوع اقداماتی که جهت رفع نواقص لاستیک ها لازم است را انجام دهند. سرعت عمل این امدادگران بسیار بالا است تا جایی که آنها را آپارات های سریع السیر می دانند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو کبودرآهنگ

خدمات امداد قفل و سوئیچ با هدف رفع ایرادات سیستم قفل و امنیتی خودروهای ایرانی و خارجی در شهرستان کبودرآهنگ ارائه می گردد. این خدمات توسط امدادگرانی مجرب و ماهری ارائه می شوند که کاملاً با ساختار و بخش های مختلف قفل و سوئیچ خودروهای ایرانی و خارجی آشنا هستند و تاکنون با آنها کار کرده اند. شکستن کلید در قفل ، خرابی جا سوئیچی ، مفقودی سوئیچ ، به سرقت رفتن سوئیچ ، خرابی قفل پدال ، باز نشدن قفل فرمان ، کار نکردن سیستم امنیتی خودرو و … از مشکلاتی هستند که به دستان توانمند امدادگران باهوش و خلاق ما حل می شوند. این خدمات را با مناسب ترین هزینه در تمامی ساعات شبانه روز انجام می دهیم.

شماره امداد خودرو در کبودرآهنگ

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو کبودرآهنگ ، 02148287444 را شماره گیری کنید. کارشناسان ما با درک موقعیت بدی که ممکن است در آن گیر کرده باشید ، اقدامات لازم را سریعاً انجام دهند تا خدمات دهی به خودروداران با شتاب بیشتری انجام شود. با ارائه باکیفیت ترین خدمات امدادخودرویی ، رضایت شما را جلب خواهیم نمود.

امدادخودرو ایران خودرو در کبودرآهنگ

امدادجان با درک درست نیازهای خودروهای ایران خودرو ، به دنبال آن است که به عنوان برترین خدمات دهنده خودروهای ایران خودرو شناخته شود. این هدف امدادجان (امداد خودرو کبودرآهنگ) تاکنون به واقعیت پیوسته است و این مجموعه در نزد خودروداران ایران خودرو ، به عنوان یکی از برترین خدمات دهنده به خودروهای ایران خودرو شناخته می شود و کاملاً مورد اعتماد آنها است.

امدادخودرو سایپا در کبودرآهنگ

با وجود امدادجان ، خودروداران سایپا در هیچ شرایطی تنها نخواهند بود. اگر مشکلات مختلف دامن گیر خودروی شما شده است و حرکت با خودرو را برای شما غیرممکن کرده است ، از امدادجان درخواست کمک کنید تا برترین خدمات امدادی را به خودروی شما ارائه کند.

آمار درخواست خدمات امدادی برای خودروهای سایپا ، بسیار بالا است. زیرا این خودروها ساختار ضعیف تری نسبت به سایر خودروها دارند و بیشتر نیازمند به خدماتی از قبیل سرویس ، تعمیر ، نقاشی ، دیاگ و حمل و … می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید