امداد خودرو چهار دیواری

امداد خودرو چهار دیواری برای امدادرسانی به هر نوع خودرویی از امدادگران و تجهیزات مختلفی استفاده می کند تا کیفیت خدمات افزایش یابد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

محله چهاردیواری ، در انتهای اتوبان اشرفی اصفهانی است. امدادجان ارائه دهنده هرگونه خدمات امدادخودرویی به محله چهاردیواری ، محله البرز ، شهرک نفت ، اقبال پور و … است. هر یک از خدمات موردنیاز خودروهای شما با نرخ مناسب و کیفیت فراتر از حد استاندارد ارائه می شود.

هر زمان که با مشکلاتی همانند استارت نخوردن خودرو ، از کار افتادن خودرو ، حرکت نکردن خودرو ، تمام شدن بنزین ، جا ماندن سوئیچ در خودرو ، پارگی لاستیک ها ، تصادف ، شکستن شیشه ها ، کار نکردن کولر خودرو و … مواجه شدید ، گوشی همراه خود را در آورده و با شماره امدادجان تماس بگیرید.

شماره امدادخودرو در چهاردیواری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو چهار دیواری ، باید 02148287444 را شماره گیری کنید. امدادجان برای پاسخ دهی به تمامی تماس های دریافتی و امدادرسانی به تمامی مشتریان خود ، برنامه ریزی کاملی کرده است. خودروهای شما را به دست بهترین امدادگران خود می دهیم تا نیازهای آنها را رفع کنند. ما از رضایت مندی شما از خدمات خود اطمینان خواهیم داشت زیرا تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات باکیفیت انجام می دهیم.

سرویس و تعمیر خودرو در چهاردیواری

اگر شما هم از طرفداران دریافت خدمات در محل هستید با مکانیک های سیار چهاردیواری تماس بگیرید. این مکانیک ها از تمام مشکلات خودرو سر درآورده و قادر به رفع هر یک از این مشکلات هستند. امداد خودرو چهار دیواری از متخصص ترین و زبده ترین نیروها برای سرویس و تعمیر خودرو استفاده می کند تا خدمات ارائه شده در کیفیت استاندارد و موردانتظار خودروداران باشد. به مکانیک های سیار امدادجان اعتماد کنید و خودروی خود را با اعتماد کامل زیر دست آنها بگذارید.

حمل خودرو در چهاردیواری

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

اگر خودرو منع تردد دارد و یا دچار نقص فنی شده است و امکان حرکت ندارد ، باید با خودروبر و یا یدک کش جابه جا شود. البته تشخیص دقیق نوع وسیله حمل خودرو ، با کارشناسان ما است. به محض درخواست حمل خودروی شما ، تصمیمات لازم اتخاذ شده و تجهیزات و امدادگران به موقعیت شما در محله چهاردیواری اعزام می شوند.

امداد خودرو چهار دیواری کاملاً به موضوع گرانی خودرو و اهمیت سلامت خودرو برای خودروداران واقف است ، لذا جابه جایی خودرو با انواع وسایل حمل را به گونه ای انجام می دهد تا کوچکترین صدمه ای به اتاق و قطعات خودرو وارد نشود.

امداد باتری چهاردیواری

 

امداد خودرو چهار دیواری

 

حتماً خودروداران به تماس با امدادباتری ها نیاز پیدا خواهند کرد. زیرا هر خودرویی به تعویض باتری نیاز خواهد داشت. برخی از خودروداران برای دریافت خدمات در این زمینه به باتری سازی مراجعه کرده ، اما برخی دیگر تمایل دارند که باتری ساز را به بالای سر باتری خودروی خود آورده و خدمات را در محل دریافت کنند. امداد باتری چهاردیواری با در اختیار داشتن باتری های اصل و مطرح و تجهیزات مرتبط با باتری و دینام خودرو ، امدادرسانی در این زمینه را انجام می دهد.

چاره مشکل جا ماندن سوئیچ ماشین چیست ؟

از دیگر خدمات امداد خودرو چهار دیواری می توان به خدمات امداد قفل و سوئیچ خودرو اشاره نمود. این خدمات شامل آیتم های گوناگونی است که برخی از آنها شامل باز کردن درب خودرو ، ساخت سوئیچ یدک ، نصب دزدگیر ، تعمیر ریموت و … است. اگر سوئیچ را در داخل خودرو و یا جای دیگری جا گذاشته اید ، با امداد قفل و سوئیچ چهاردیواری (امدادجان) تماس گرفته و نگران حل مشکل نباشید. امدادگران ما با تخصصی که در این زمینه دارند می توانند مشکل ایجاد شده را کاملاً رفع نمایند.

سوراخ شدن تایرهای خودرو و راه چاره آن

امداد خودرو چهار دیواری دارای اکیپ پنچرگیری سیار است که به وقت نیاز در محل موردنظر حضور پیدا کرده و با یک سرعت عجیبی به پنچرگیری خودرو اقدام می کنند. بدین منظور ، روش های گوناگونی وجود داشته که هر یک مزیتی بر دیگری دارند. معمولاً خودروداران در این شرایط تمایل دارند که لاستیک خودرو را به طور کلی تعویض کنند تا به صورت قطعی مشکل لاستیک ها حل شود.

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو چهار دیواری

 

امداد خودرو چهار دیواری

 

یکی دیگر از خدماتی که گاهی خودروداران به آن به صورت اورژانسی نیاز پیدا می کنند ، سوخت رسانی سیار است. خدمات سوخت رسانی سیار ، بدین صورت است که ماشین یا موتور سوخت رسانی در محل حاضر شده و با رعایت نکات ایمنی به پر کردن باک بنزین خودروی شما اقدام می کند. سرعت رسیدن این اکیپ به محل ، در حد چندین دقیقه (کمتر از 15 دقیقه ) می باشد.

امداد خودرو چهار دیواری برای رفع مشکل خودروی شما ، ترفندهای بسیار خوبی را به کار می گیرد. فرقی ندارد که باک بنزین خودروی شما در چه ساعتی و یا چه موقعیتی تمام می شود ، زیرا ما همواره آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد خودرو ایران خودرو در چهاردیواری

هر یک از خودروهای ایرانی از جمله خودروهای ایران خودرو تحت پوشش خدمات ما می باشند و در ارائه هیچگونه خدماتی به خودروهای ایران خودرو کوتاهی نمی شود. عیب یابی و تعمیرات خودروهای معیوب در محله چهاردیواری تهران ، توسط امدادگران ما به صورت تخصصی انجام می شود. محال است که امدادگران ما نتوانند از حل مشکلی خاص بر بیایند و نیازهای خودروی شما را رفع نکنند. اگر از سطح تخصص و مهارت امدادگران ما باخبر بودید ، دیگر با هیچ امدادخودرویی به جز امدادجان تماس نمی گرفتید.

امداد خودرو سایپا در چهاردیواری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

امداد خودرو چهار دیواری ، متخصص رفع نیازهای خودروهای سایپا است و این کار را به نحو شایسته ای انجام می دهد تا در کسب رضایت شما خودروداران سایپا ، موفق عمل کند. امدادجان ، یک ویژگی بسیار مهم دارد و آنهم این است که هم به کیفیت خدمات خود اهمیت می دهد و هم به مناسب بودن هزینه های تعمیرات خود اهمیت می دهد.

خودروهای سایپا را به عالی ترین شکل ممکن ، سرویس و تعمیر می کنیم و مشکلات جزئی و یا اساسی آن را به خوبی برطرف می کنیم. هر خدماتی که از ما انتظار داشته باشید را با کمال میل انجام می دهیم.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید