امداد خودرو پیروزی

امداد خودرو پیروزی به صورت 24ساعته با در اختیار داشتن کامل ترین امکانات و مجرب ترین نیروها ، برای خدمت رسانی آماده است.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

در حال تردد با خودروی خود در محله پیروزی هستید که ناگهان متوجه خرابی خودروی خود می شوید ، در چنین شرایطی که احتمالاً مراجعه به مکانیکی برای شما دشوار است باید با یک امداد خودرو معتبر تماس حاصل کنید.

نیاز به خدمات امداد خودرویی تنها محدود به زمان خرابی خودرو نمی شود. زیرا امداد خودروها ، ارائه دهنده خدمات مختلفی بوده که کار خودرو داران را در زمان مواجهه با چالش های مختلف بسیار آسان می کنند.

مکانیک سیار پیروزی

یکی از خدمات امداد خودرو پیروزی ، مکانیک سیار می باشد. در هر موقعیتی که به خدماتی نظیر تعمیرات دینام ، تعمیرات استارت ، تنظیم موتور ، تعویض لوله های پوسیده ، شستشوی انژکتور ، تعویض روغن ، تعمیرات موتور ، تعویض صفحه ، تعویض لنت ترمز ، تعویض تسمه تایم ، سرویس کولر ، تعویض ماهک دنده ، تعویض فنر و کمک فنر و … نیاز داشتید ، با شماره های امداد جان تماس حاصل کنید. امداد جان ، مکانیک های مجرب و متخصصی را برای خدمات دهی به محله پیروزی درنظر گرفته است که در بالاترین سطح کیفی به خدمات دهی اقدام می نمایند.

حمل خودرو پیروزی

امداد جان با در اختیار داشتن امدادگران ماهر و دوره دیده و بهترین تجهیزات حمل خودرو ، به حمل انواع خودروها از پیروزی تا مقصد موردنظر خودرو داران اقدام می کند. در شرایطی که نه خودروهای ایرانی کیفیت استانداردی داشته و نه جاده های ایران وضعیت ایده آلی دارند ، ممکن است با مشکلاتی مواجه شده که نیاز به حمل خودرو داشته باشید.

امداد خودرو پیروزی با اعزام مناسب ترین یدک کش ها ، خودروبرها و جرثقیل ها و … برای حمل اصولی خودرو در شرایط کاملاً ایمن اقدام می نماید. اتصال خودرو به یدک کش ها و خودروبرها کاملاً مستحکم و ایمن انجام شده تا در حین خودرو ، هیچگونه حادثه ای بوجود نیاید. نه تنها خودروهای کار کرده بلکه خودروهای صفر و لوکس را به بهترین نحو حمل می کنند. این مجموعه ، سلامت خودرو را پس از حمل در پیروزی به هر نقطه ای کاملاً ضمانت می کند.

 

امداد خودرو پیروزی

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

سوخت رسانی سیار در پیروزی

یکی از خدمات نوین امداد جان ، سوخت رسانی سیار است. ممکن است مشکلات مختلفی مانند گیر افتادن در ترافیک موجب شود که ناگهان با مشکل تمام شدن بنزین روبرو شوید. اگر در این شرایط ، فاصله زیادی از پمپ بنزین داشته باشید کمی دچار مشکل خواهید شد. اما شما می توانید با تماس با امداد جان به سادگی این مشکل را برطرف نمایید. واحدهای پمپ بنزین سیار امداد خودرو پیروزی در نزدیکی این محله حضور داشته و سریعاً برای سوخت رسانی به خودروی شما آماده می شوند.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به پمپ بنزین سیار نیاز داشتید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

امداد باتری پیروزی

درصد بالایی از مشکلات بوجود آمده برای خودرو ، مربوط به باتری می باشد. خرابی باتری معمولاً نشانه هایی را به همراه دارد که دارندگان خودرو را به موقع متوجه وضعیت خرابی باتری می کند. اما گاهی هم ممکن است باتری خودرو به صورت ناگهانی خراب شده و اصلاً کار نکند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در شرق تهران با ما همراه باشید.

امداد جان برای بروز این مشکل ، راهکارهایی را درنظر گرفته است. از جمله این راهکارها ، اعزام گروه امداد باتری امداد جان به محل برای اجرای عملیات باتری به باتری است تا باتری های خوابیده فعال شده و ماشین استارت بخورد. همچنین وضعیت باتری به صورت دقیق بررسی شده تا در صورت نیاز به تعویض باتری اقدام شود. اگر باتری و پایانه های آن کثیف شده باشند به تمیز نمودن آنها اقدام می شود تا ظاهر باتری همانند باتری نو شود. تمیز کردن باتری و زدودن جرم ها و سولفات ها ، در پیشگیری از خرابی آن اثرگذار است.

پنچرگیری لاستیک ها ، از خدمات امداد خودرو پیروزی

 

 

امداد خودرو پیروزی

 

تعویض لاستیک ها و پنچرگیری از خدمات امداد جان می باشد که در سریعترین زمان و با بهترین قیمت انجام می شود. تایرهای خودرو در مدل های مختلفی وجود داشته که پنچرگیری آنها نیازمند سرعت عمل و تخصص است. امدادگران ما نیروهای فعال و سریعی هستند که در این زمینه مهارت بالایی داشته و تعویض لاستیک و پنچرگیری انواع خودروهای سبک و سنگین را به خوبی انجام می دهند.

امداد قفل و سوئیچ در پیروزی تهران

ما تعداد بالایی از متخصصان را در اختیار داشته که توانایی رفع هرگونه مشکلات مربوط به سیستم قفل و سوئیچ انواع خودروها را دارا می باشند. تعمیر و تعویض و باز کردن قفل خودروهای قدیمی و جدید برای این متخصصان به راحتی آب خوردن است.

یکی از برترین خدمات امداد خودرو پیروزی ، امداد قفل و سوئیچ است که در مواقع مختلفی چاره ساز است و می تواند شما را از چالش بوجود آمده رهایی ببخشد.

امداد خودرو ایران خودرو در پیروزی

یکی از اهداف اصلی ما ، ارائه خدمات باکیفیت و جامع به خودروهای ایران خودرو در محله پیروزی است. در این راستا ، همه سعی و تلاش خود را کرده تا بتوانیم مشکلات بوجود آمده برای خودروهای ایران خودرو را رفع کنیم. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای رفع مشکلات خودروی خود با امداد جان تماس حاصل نموده و درخواست امدادگر کنید.

خدمات امداد جان به انواع خودروهای ایران خودرو شامل پژو ، دنا ، دنا پلاس ، سمند ، رانا ، تارا و … در محله پیروزی تهران ارائه می گردد. بدین منظور امدادگران و امکانات ویژه ای را تدارک دیده ایم که با خدمات دهی خود به محله پیروزی موجب رضایتمندی شما شوند.

امداد خودرو سایپا در پیروزی

امداد خودرو پیروزی برای ارائه خدمات به خودروهای سایپا از جمله پراید ، شاهین ، تیبا ، ساینا ، کوییک و … در حالت آماده باش است. این مجموعه با استفاده از جدیدترین سامانه های GPS به تشخیص دقیق موقعیت شما اقدام نموده تا در سریعترین زمان در کنار شما حضور پیدا کنند و مشکلات خودروی شما را رفع نمایند.

اگر سلامتی خودروی شما برایتان حائز اهمیت است و نمی خواهید کوچکترین آسیبی به خودروی شما وارد شود ، امداد جان را برای دریافت خدمات امداد خودرویی در محله پیروزی تهران انتخاب نمایید. بدین ترتیب هم نیازهای خودروی شما رفع شده و هم هیچگونه لطمه ای متوجه خودروی شما نخواهد بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید