امداد خودرو پونک

امداد خودرو پونک برای رفع هرگونه مشکل بوجود آمده برای خودروها ، راهکار بسیار مناسبی را درنظر گرفته است.

امدادجان ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی به خودروهای مختلف در محله پونک است و تمامی نواحی این محله از جمله خیابان های میرزابابایی ، اشرفی اصفهانی ، سردار جنگل ، همیلا ، شهید مخبری ، بلوار کمالی ، بلوار عدل ، خیابان زیتون و … را پوشش می دهد.

مکانیکی سیار در پونک

 

امداد خودرو پونک

 

امدادجان در راستای رفاه خودروداران گرامی ، خدمات مکانیکی سیار را توسط برترین مکانیک های خود ارائه می دهد. برای بهره مندی از خدمات مکانیکی سیار امداد خودرو پونک ، در سریعترین زمان می توانید درخواست خود را ثبت کنید. تمامی مشکلاتی که خودروداران با آنها روبرو می شوند ، همگی به دست مکانیک های مجرب امدادجان قابل رفع می باشند. خدمات مکانیکی سیار امدادجان به صورت 24 ساعته ارائه می گردد.

حمل خودرو در پونک

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

 

امدادجان با استفاده از ناوگان های بروز و کادری مجرب ، حمل انواع خودروها را در شرایط ایمن انجام می دهد. تمامی خدمات حمل انواع خودروها از پونک به مقصد موردنظر خودروداران با استفاده از خودروبرهای تکی و یا تریلر انجام می شود. امداد خودرو پونک برای حمل خودروها دارای بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر می باشد تا در صورت بروز هرمشکلی ، پاسخگوی خودروداران باشد. این کار صرفاً برای درنظر گرفتن تمامی جوانب انجام می شود وگرنه تجربه و تخصص بالای امدادگران ما مانع از بروز هر مشکلی در حین حمل خودرو می شود. خودروی خود را با خیال راحت به ما بسپارید و هیچگونه نگرانی درباره سلامتی آن نداشته باشید.

امداد باتری پونک

برای آغاز به کار بخش های گوناگون خودرو ، به یک انرژی اولیه نیاز است. باتری ، این وظیفه مهم را داخل ماشین برعهده دارد. باتری ، انرژی الکتریکی را ذخیره نموده و در زمان موردنیاز در اختیار بخش های مربوطه قرار می دهد. امداد خودرو پونک برای این قطعه حساس و ضروری خودرو ، خدماتی را درنظر گرفته است تا در زمان بروز هرگونه مشکلی برای آن ، به ارائه خدمات مربوط اقدام کند. تست باتری ، تعویض باتری ، تست دینام ، بازدید سیستم برق ، باتری به باتری و … تعدادی از خدمات امداد باتری پونک می باشد.

آپاراتی سیار پونک

آپارات ، نام دستگاهی است که به منظور ترمیم پارگی و سوراخ های ایجاد شده در لاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. لاستیک خودرو همانند سایر قطعات به تعمیرات نیاز دارد. نصب انواع تایرها ، بالانس لاستیک ها ، بازدید لاستیک ها ، چرخش و جابه جایی تایرها ، تعویض لاستیک ها و … از جمله خدماتی است که توسط اکیپ های آپاراتی سیار ارائه می شود. عملکرد تمامی قطعات خودرو به لاستیک بستگی دارد. بنابراین باید نسبت به رفع مشکلات بوجود آمده برای لاستیک ها ، بی توجه نبود. پنچرگیری لاستیک ها ، یکی از خدمات امدادجان است که در سریعترین زمان ارائه می شود.

امداد قفل و سوئیچ ، یکی از خدمات امداد خودرو پونک

امدادجان برای تعمیر ، تعویض و باز کردن انواع قفل های خودرو از نیروهای متخصص و زبده ای استفاده می کند. از خدمات امداد قفل و سوئیچ در زمان های مختلفی شامل دزدیده شدن سوئیچ ، خرابی دزدگیر ، خرابی قفل ، خرابی قفل فرمان ، خرابی قفل پدال ، شکسته شدن کلید داخل قفل و … استفاده می شود. سیستم قفل خودروهای مختلف با یکدیگر متفاوت است و برخی از آنها دارای ساختار ساده تر و برخی دیگر دارای ساختار پیچیده تری هستند. تعمیرات قفل خودروهای مدرن و جدید ، کار سخت تری است. اما انجام این کار برای نیروهای ما ، بسیار آسان است. زیرا نیروهای امدادجان برای انجام کارهای دشوار در سخت ترین شرایط ، آموزش دیده شده اند.

بنزینم تمام شده

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

تمام شدن سوخت از مشکلاتی است که گاهی در زمانی رخ می دهد که به هر علت امکان رفتن به پمپ بنزین وجود ندارد. امداد خودرو پونک دارای اکیپ های سوخت رسانی سیار می باشد. با بهره مندی از این خدمات می توان سوخت گیری خودرو را در هر زمان و هر موقعیتی در محله پونک انجام داد. سوخت گیری باید با رعایت نکات مهمی از جمله خاموش کردن خودرو ، خاموش بودن چراغ ها ، قرارگیری دنده دستی بر روی حالت خلاص و قرارگیری دنده اتومات بر روی حالت P ، استفاده نکردن از موبایل ، برداشتن سوئیچ از روی خودرو و … انجام شود.

تعویض روغن موتور در پونک

 

امداد خودرو پونک

 

بعد از به پایان رسیدن عمر مفید روغن موتور خودرو ، باید آن را تعویض نمود تا عملکرد خودرو دچار مشکل نشود. تعویض روغن در محل ، یکی از سرویس های ارائه شده از سوی امداد خودرو پونک می باشد. تعویض روغن باید با توجه به نکاتی همانند پارک خودرو در یک مکان صاف و مسطح ، بالا بردن خودرو توسط جک های مقاوم ، تعویض فیلتر روغن ، استفاده از روغن های مرغوب و … انجام شود.

شماره امداد خودرو در پونک

خودرودارانی که در محله پونک به خدمات امدادخودرویی نیازمند هستند ، باید با شماره 02148287444 تماس حاصل کنند. امدادجان ، خدمات تضمین شده خود را به صورت آنی و آنلاین ارائه می کند. خدمات امداد خودرو پونک به خودروهای کیا ، تویوتا ، هیوندای ، لیفان ، ام وی ام ، جک ، چری ، رنو ، بی ام و ، بنز ، فورد ، بهمن ، سایپا ، ایران خودرو و … ارائه می شود.

امداد خودرو ایران خودرو در پونک

یکی از برنامه های امدادجان ، ارائه خدمات سریع و باکیفیت به خودروهای ایران خودرو در تمامی نقاط تهران از جمله محله پونک می باشد. امدادجان با داشتن مجوز رسمی ، از تمام توان و ظرفیت های خود برای سرویس دهی به خودروهای ایران خودرو استفاده می کند و تاکنون یکی از برترین امدادخودروهای ایران خودرو بوده است.

امداد خودرو سایپا در پونک

امداد خودرو پونک برای سرویس دهی به خودروهای سایپا از برترین یدک کش ها ، کفی ها ، دکل ها ، قطعات و لوازم یدکی ها ، جک ها و سایر ابزارآلات و تجهیزات استفاده می کند تا کیفیت خدمات آن در سطح بالایی باشد. امدادجان سالهاست که خدمات دهی به خودروهای سایپا در محله پونک تهران را انجام می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید