امداد خودرو پل رومی

امداد خودرو پل رومی ( امداد جان ) ، در کوتاهترین زمان آماده امدادرسانی به خودروهای مختلف در این محله می باشد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

دارندگان خودروهای مختلف باید همواره یک شماره امداد خودروی معتبر و حرفه ای را ذخیره داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند از خدمات آن برخوردار شوند. امداد خودروهای مختلفی در محله پل رومی به خدمات دهی اقدام نموده که یکی از برترین آنها ، امداد جان است.

در امداد جان مجموعه ای از مکانیک های خبره و امدادگران کارآزموده ، دور هم گرد آمده اند تا باکیفیت ترین خدمات را در تمامی ساعات شبانه روز به مشتریان ارائه دهند. این مجموعه با سابقه ای درخشان و کوله باری از تجربه به خدمات دهی فوری در محله پل رومی اقدام می کند.

امداد خودرو ایران خودرو در پل رومی

دارندگان خودروهای ایران خودرو در صورت نیاز می توانند از خدمات امداد خودرو پل رومی بهره مند شوند. ما امداد گرانی را برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو درنظر گرفته ایم که در زمینه فنی خودرو و حمل و بکسل خودرو کاملاً ماهر و توانمند هستند. امکانات درنظر گرفته شده برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در محله پل رومی ، کاملاً پیشرفته و کاربردی هستند.

اگر هر یک از خودروهای پژو پارس ، پژو 206 ، تارا ، پژو پارس ELX ، رنو تندر پلاس ، پانوراما ، سمند SE ، رنو تندر 90 ، سورن توربو ، رنو کپچر ، فوتون پیکاپ ، رانا ال ایکس ، روآ ، ری را و … در محله پلی رومی با اختلال مواجه شوند ، با تماس با امداد جان می توان در کوتاهترین زمان به رفع اختلالات موجود اقدام نمود.

امداد خودرو سایپا در پل رومی

امداد خودرو پل رومی درنظر دارد که به تمامی خودروهای سایپا از جمله پراید ، کوییک ، پراید وانت ، شاهین ، ساینا ، تیبا و … که در این محله با مشکل مواجه شده اند امدادرسانی کند. خودروهای سایپا از پرتیراژترین خودروهای کشور می باشند که به لحاظ فراوانی بیشتر از هر خودروی دیگری در این محله به چشم می آیند.

قطعات خودروهای سایپا به وفور یافت شده اما در سال های اخیر ، قطعات فیک این خودروها در بازار رواج پیدا کرده اند که کاملاً بی کیفیت و چند بار مصرف هستند. اما امداد جان از قطعات اورجینال برای خودروهای سایپا استفاده نموده و به بهترین روش به رفع نواقص موجود می پردازد.

حمل خودرو پل رومی

 

 

امداد خودرو پل رومی

 

 

یکی از خدمات امداد خودرو پل رومی ، حمل خودرو با مدرن ترین تجهیزات است. خودروبر مکانیزه ، خودروبر چرخ گیر ، خودروبر کفی کش ، خودروبر مکانیزه و … از جمله امکانات ما می باشد. کارشناسان ما اطلاعاتی را از شما دریافت نموده که بر اساس آن تشخیص می دهند که کدام وسیله را برای حمل خودروی شما به محل اعزام کنند.

انتقال خودروهای صفر کیلومتر و کارکرده از محله پل رومی به هر نقطه ای انجام خواهد شد. گروه امداد جان ، امدادگرانی را مختص حمل و بکسل خودرو درنظر گرفته است و به آنها آموزش های پیشرفته و کاملی را ارائه داده است تا به حرفه ای ترین شکل به بکسل و حمل خودروی شما اقدام کنند. برای حمل خودروهای خوابیده با ارتفاع کم ، از چرخ گیرهایی استفاده شده که بدون وارد شدن کوچکترین آسیبی به خودرو به جابه جایی خودرو اقدام نمایند. ما برای حمل تمامی خودروهای داخلی و وارداتی در اسرع وقت آماده هستیم.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در شرق تهران با ما همراه باشید.

پنچرگیری در پل رومی

اگر لاستیک های شما پنچر شده است ، بهتر است خود را به دردسر پنچرگیری نیاندازید. از ما بخواهید تا این کار را به صورت فوری برای شما انجام دهیم. امداد خودرو پل رومی برای پنچرگیری انواع تایرهای ماشین های سبک ، نیمه سنگین و سنگین آمادگی دارد و در یک چشم بر هم زدن با بهترین روش به انجام این کار می پردازد.

امدادگران ما تعویض لاستیک ها را با مهارت و سرعت بالایی انجام داده و از این نظر همواره مورد تحسین مشتریان قرار می گیرند. تنظیم باد لاستیک ها ، یکی از خدمات موردنیاز خودروها است. زمانی که خودرو در حرکت خود با اختلال مواجه است و یا فرمان ، به اصلاح سفت به نظر می آید ، به معنای نامناسب بودن فشار باد لاستیک ها است. تنظیم فشار باد لاستیک ها ، موجب افزایش طول عمر لاستیک ها می شود.

سوخت رسانی سیار در پل رومی

آیا می دانستید که امکان سوخت گیری در هر موقعیتی وجود دارد ؟ به لطف خدمات ارائه شده از سوی امداد خودرو پل رومی ، می توان سوخت گیری را در هر شرایطی انجام داد. اگر تمایلی به رفتن به پمپ بنزین نداشته و یا امکان رفتن به آنجا را ندارید با امداد جان تماس حاصل نموده که کمتر از چندین دقیقه به محل خودروی شما مراجعه نموده و سوخت رسانی به خودروی شما را انجام دهد.

مکانیکی سیار پل رومی

 

 

امداد خودرو پل رومی

 

 

خاموش شدن به یکباره ماشین ، معیوب شدن قطعات الکترونیکی و مکانیکی ، کنترل ناپذیری ماشین و … از جمله ایراداتی بوده که گاهاً به صورت غیرمنتظره برای خودرو ایجاد می شوند. در چنین شرایطی بهتر است سریعاً در محل مناسبی توقف نموده و با امداد خودرو تماس حاصل نمود. حرکت نکردن با خودرو در چنین شرایطی ، اقدامی عاقلانه به نظر می آید. زیرا ممکن است اتفاق ناگواری در ادامه رخ دهد. تمامی خدمات مکانیکی از سوی امداد جان ارائه شده و به تعمیرات انواع بخش های ماشین و تعویض انواع قطعات پرداخته می شود.

باتری به باتری ، از خدمات امداد خودرو پل رومی

باتری ، تأمین کننده انرژی الکتریکی خودرو بوده و انرژی لازم برای سیستم برق خودرو را فراهم می کند. حال اگر باتری معیوب شده و یا خوابیده باشد ، امکان روشن شدن خودرو وجود ندارد. باتری خوابیده با عملیات باتری به باتری فعال شده و خودرو را روشن می کند. باتری به باتری کردن نیازمند چندین ابزار مانند باتری سالم و کابل و … است.

در شرایطی که مهارت انجام این کار را نداشته و ابزار آن را در اختیار ندارید ، با امداد جان تماس بگیرید تا سریعاً با اعزام امدادگر و تجهیزات مربوطه به پل رومی به نحواحسن به انجام این کار بپردازد. امدادگران امداد خودرو پل رومی توجه دارند که به دینام خودرو در حین فرآیند باتری به باتری ، آسیبی وارد نشود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید