امداد خودرو پارک لاله

امداد خودرو پارک لاله در روزهای کاری و تعطیلی به ارائه خدمات می پردازد. این مجموعه از ساعت 00:00 بامداد تا 24:00 شب خدمات دهی می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

خیابان های اطراف پارک لاله ،  از پرترددترین خیابان های تهران هستند که خودروهای مختلفی به صورت روزانه از آنجا تردد می کنند. خرابی ماشین در این خیابان های شلوغ و پرازدحام ، یک معظل بزرگ است. دسترسی به مراکز مکانیکی و باطری سازی و … در این محدوده آنچنان ایده آل نمی باشد.

بنابراین در زمان بروز هرگونه مشکل برای خودرو باید با امدادخودروها تماس حاصل نمود تا با ارائه خدمات مختلف به رفع مشکلات موجود بپردازند. بدون یاری امدادخودروها حل مشکلات بوجود آمده برای خودرو در این محدوده  ، بسیار دشوار است.

مکانیک سیار پارک لاله

امداد خودرو پارک لاله با ارائه خدمات مختلف ، در تلاش برای رفع هرگونه نقص بوجود آمده است. یکی از این خدمات ، مکانیکی سیار می باشد که عیب یابی ، سرویس و تعمیرات خودرو در محل را امکان پذیر می کند. امدادجان دارای مکانیک های پژو ، پراید ، سمند ، دنا و … است. بنابراین سرویس و تعمیر هر یک از خودروهای ایرانی و خارجی به دست توانمند مکانیک های ما انجام می شود. عیب یابی اصولی خودرو توسط تکنسین های ما سبب می شود که مشکل خودرو به صورت اساسی رفع شده و پس از مدت کوتاهی شاهد خرابی مجدد خودرو نباشیم.

حمل خودرو در محدوده پارک لاله

اگر خودروی شما در این محدوده به گونه ای خراب شده است که امکان تعمیر آن در محل وجود ندارد ، باید آن را توسط خودروبرها و یدک کش ها به نزدیکترین مکانیکی انتقال داد.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو پارک لاله حمل انواع خودروها را از این نواحی و اطراف آن به نقاط مختلف انجام می دهد. برای انجام این کار به تجربه و مهارت خاصی نیاز است تا خودرو در زمان اتصال به یدک کش و خودروبر دچار مشکل نشود. نیروهای امدادجان این کار را به بهترین نحو انجام می دهند.

امدادباتری پارک لاله

باطری به باطری یکی از خدمات امدادجان است که با هدف شارژ شدن باتری خوابیده و استارت خوردن خودرو انجام می شود. امدادباتری پارک لاله ، در این زمینه به ارائه خدمات دیگری مانند تست باتری ، تعویض باتری ، سولفات زدایی باتری و … می پردازد. قیمت های عالی خدمات امدادباتری ، موجب خرسندی مشتریان شده است.

پنچرگیری لاستیک ، تعویض لاستیک ، تنظیم باد لاستیک

امداد خودرو پارک لاله ، دارای اکیپ های آپاراتی سیار می باشد. آپاراتی سیار ، تمامی خدمات آپاراتی را در محل و در سریعترین زمان انجام می دهد. هر زمانی که احساس کردید ، لاستیک های خودروی شما کم باد و یا پنچر هستند با امدادجان تماس حاصل کنید. برخلاف تصور ، نرخ های خدمات امدادی بالا نیست و تفاوت زیادی با نرخ های سایر خدمات دهندگان ندارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

بنابراین دریافت خدمات در محل و صرفه جویی در وقت شما ، ارزش آن را دارد که با امدادخودروها تماس بگیرید. اگر به عملکرد خودروی خود پس از تنظیمات باد لاستیک ها و سرویس لاستیک ها دقت کنید ، متوجه تغییرات مثبتی خواهید شد.

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو پارک لاله

شاید برای شما خنده دار به نظر بیاید که به جای مراجعه به پمپ بنزین ، سوخت گیری را در محل خودروی خودتان انجام دهید. اما اگر با مشکلی مواجه شوید که به هر علت امکان رفتن به پمپ بنزین را نداشته باشید و سوخت شما تمام شود ، متوجه می شوید که خدمات پمپ بنزین سیار تا چه اندازه سودمند است. با استفاده از این خدمات ، اکیپ های پمپ بنزین سیار بر سر خودروی شما آمده و باک بنزین شما را پر می کنند. نرخ این بنزین بر اساس نرخ های مصوب محاسبه می گردد. سرعت رسیدن اکیپ های بنزین رسانی سیار ، بسیار بالا است.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد قفل و سوئیچ پارک لاله

 

امداد خودرو انقلاب

اگر به هنگام ورود به خودروی خود متوجه می شوید که سوئیچ در جیب شما نیست و آن را گم کرده اید ، هراسان نشوید. کمی پیرامون خود را بگردید و اگر سوئیچ را پیدا نکردید با امداد خودرو پارک لاله تماس بگیرید تا اکیپ امداد قفل و سوئیچ خود را روانه آدرس شما کند. این اکیپ ها با امکاناتی که دارند می توانند سوئیچ یدک برای خودروی شما بسازند. کار آنها تنها ساخت سوئیچ یدک نیست ، بلکه اقدامات دیگری را برای رفع مشکل سیستم قفل مرکزی و سیستم امنیتی خودرو انجام می دهند.

شماره امدادخودرو در پارک لاله

 

امداد خودرو انقلاب

شهروندان گرامی برای تماس با ما باید 02148287444 را شماره گیری کنند. اپراتورهای ما به صورت 24 ساعته جوابگوی تماس های شما شهروندان عزیز هستند تا در رفع سریع نیازهای خودروی شما نقش مهمی داشته باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو پارک لاله ، ارائه مشاوره به صورت تلفنی می باشد تا خودرودارانی که خودروی آنها دچار مشکل جزئی شده است را تلفنی راهنمایی کنند تا مشکل موجود را خود برطرف نمایند. به هر حال از هر راه که بتوانیم تلاش می کنیم که در رفع مشکلات موجود مثمر ثمر واقع شویم.

امداد خودرو سایپا در پارک لاله

خودروهایی نظیر پراید ، شاهین ، ساینا ، تیبا ، کوییک و … در خیابان پارک لاله زیاد در تردد هستند. امدادجان برای خدمات دهی به این خودروها ، امدادگران و تجهیزات خاصی را درنظر گرفته است تا ارائه خدمات به آنها کیفیت بیشتری داشته باشد.

سرعت خدمات دهی به خودروهای سایپا در این محل ، بسیار مهم است. زیرا کوتاهترین توقف در خیابان های این نواحی و حومه و یا کنار کشیدن خودرو در محل پارک ممنوع ، موجب ایجاد ترافیکی بزرگ و یا بی نظمی می شود. از این رو ، امداد خودرو پارک لاله به سرعت وارد عمل شده تا گره از کار باز کند.

امداد خودرو ایران خودرو در پارک لاله

امدادجان دارای امدادگرانی است که در رفع نیازهای خودروهای ایران خودرو متبحر هستند. لذا خودروداران ایران خودرو که به دنبال امدادگران ماهر و مجرب برای امدادرسانی به خودروهای خود هستند ، با امدادجان تماس بگیرند.

کیفیت بالا در خدمات رسانی به خودروهایی نظیر پژو ، سمند ، دنا ، رانا ، تارا ، روآ و … را تنها از امدادگران ما خواهید دید. دقت بالا و تخصص مرتبط موجب شده است که کیفیت خدمات در سطح بسیار بالایی باشد. امداد خودرو پارک لاله در هر زمان و هر مکان کنار شماست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید