امداد خودرو وردآورد

امداد خودرو وردآورد با تجربه ای بالا و کادری مجرب برای خدمات دهی به ماشین های ایرانی و وارداتی در سریعترین زمان ، وارد عمل می شود.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

با توجه به افزایش جمعیت و شمار خودروها در سراسر کشور ، یکی از ضروری ترین خدمات موردنیاز مردم ، خدمات امداد خودرویی است. اگر خدمات امدادخودرو ارائه نشوند ، حل مشکلات خودرو در برخی از شرایط ، غیرممکن است. خوشبختانه امروزه امدادخودروهای متعددی به ارائه خدمات می پردازند که برخی از آنها ، کاملاً حرفه ای و مجرب هستند.

امدادجان برای خدمات دهی به خودروها در هر شرایطی آماده است. این مجموعه ، هدف اصلی خود را کمک به هموطنان عزیز خود می داند و صرفاً با هدف سودجویی و منفعت طلبی فعالیت نمی کند. با چندین مورد از خدمات کاربردی این مجموعه آشنا می شویم.

امداد باتری وردآورد

امداد خودرو وردآورد ، شبانه روز در کنار شما خودروداران است. این مجموعه با برخورداری از مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودروها ، در حال فعالیت است و خدمات جامعی را در این زمینه ارائه می دهد. عملیات باتری به باتری ، از جمله خدماتی است که خودروهای مختلف ممکن است بدان نیاز پیدا کنند.

نصب باتری ، یکی دیگر از اقداماتی است که از سوی امدادگران امدادجان با هدف رفع نیازهای خودروداران در سریعترین زمان ممکن ارائه می شود. مطرح ترین باتری های اسیدی و اتمی در موجودی امکانات ما است و در صورت نیاز از مناسب ترین باتری برای خودروی شما استفاده می شود.

یدک کش در وردآورد

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

اگر خودروی شما حرکت نمی کند و یا محدودیتی برای آن تعیین شده است ، باید با یدک کش و یا خودروبر برای جابه جایی آن اقدام نمود. امداد خودرو وردآورد (امدادجان) ، برترین یدک کش این محله است که امکانات مختلفی برای این کار در اختیار دارد. علاوه بر یدک کش ، وسایل دیگری برای حمل خودرو وجود دارند که به اقتضای شرایط از آنها استفاده می شود. کفی و دکل های امدادجان ، قدرتمند و مقاوم هستند و برای حمل خودروهای چندین تنی مناسب هستند. این مجموعه ، دارای امکانات به روز و پیشرفته ای است که می تواند خودروهای لوکس و کلاسیک را در شرایط کاملاً ایمن در محله وردآورد تهران حمل کند.

مکانیکی سیار وردآورد

امداد خودرو وردآورد ، تعمیرات انواع قطعات خودرو را انجام می دهد و نواقص فنی موجود در بخش های گوناگون خودرو را رفع می کند. تأمین قطعات خودروهای ایرانی و خارجی ، بر روی دوش های امدادجان است که حتی در شرایط تحریم ، این کار را انجام می دهد.

لذا هر زمان که نیاز به تعویض قطعات و یا تعمیرات بخش های مختلف خودروی خود را داشتید ، با امدادجان تماس حاصل کنید تا اکیپ مکانیکی سیار وردآورد را عازم این محله کند. با وجود خدمات مکانیکی سیار ، دیگر برای تعمیرات خودروی خود در محله وردآورد ، معطل نخواهید شد.

پمپ بنزین سیار در وردآورد

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

 

امداد خودرو وردآورد

 

امداد خودرو وردآورد با هدف در راه نماندن هیچ خودرویی در کوچه و خیابان ، خدمات بنزین رسانی سیار خودرو را ارائه می دهد. با بهره مندی از خدمات پمپ بنزین سیار ، امکان سوخت گیری خودرو در هر زمان و هر موقعیتی وجود دارد. رسیدن اکیپ پمپ بنزین سیار وردآورد به محل ، حدود 15 دقیقه زمان می برد. سوختی که بدین منظور مورد استفاده قرار می گیرد ، از لحاظ کیفی اصلاٌ تفاوتی با سوخت عرضه شده در جایگاه های سوخت ندارد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو وردآورد

لازم نیست که در زمان مفقودی سوئیچ و جا گذاشتن آن داخل خودرو ، عصبانی شوید. این مشکل رخ داده است و ناراحتی و عصبانیت ، فایده ای ندارد. برای رفع مشکل در سریعترین زمان و بدون هیچگونه دردسری ، با امداد قفل و سوئیچ وردآورد تماس حاصل کنید. تیم تخصص و حرفه ای امدادجان ، سریعاً در محل حضور پیدا نموده و سوئیچ یدک خودروی شما را با دقت و ظرافت بالایی می سازند. اکیپ امداد قفل و سوئیچ در وردآورد ، خدمات دیگری را در ارتباط با قفل و سیستم امنیتی خودرو ارائه می دهند که هر یک در زمانی به کار می آیند.

پنچرگیری آسان و فوری در محل

 

 

امداد خودرو وردآورد

 

اگر می خواهید پنچرگیری لاستیک های خودروی خود را آسان و سریع انجام دهید ، با امداد خودرو وردآورد تماس حاصل کنید. اکیپ آپاراتی سیار وردآورد با استفاده از سامانه GPS به سرعت موقعیت خودرو را تشخیص داده و خود را به محل می رسانند و با باز کردن جعبه ابزارهای خود ، شروع به پنچرگیری لاستیک ها می کنند.

شماره امدادخودرو در وردآورد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

خودروداران در محله وردآورد در زمان بروز مشکل ، دست پاچه نشوند و با هر امدادخودرویی تماس حاصل نکنند. حتماً به گوشتان رسیده است که امدادرسانی امدادخودروهای آماتور و غیرحرفه ای تا چه اندازه در سطح کیفی پایینی قرار دارد و گاهاً آسیب هایی را به خودرو وارد می کند. شماره امداد خودرو وردآورد ، 02148287444 است.

امداد خودرو ایران خودرو در وردآورد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

امدادجان یکی از قدیمی ترین امدادخودروهایی است که در محله وردآورد تهران به ارائه خدمات امداد خودرویی می پردازد. این مجموعه دارای تیم متخصص و کاردانی برای ارائه خدمات به خودروهای ایران خودرو در وردآورد تهران می باشد که از عهده حل هر یک از مشکلات خودروهای ایران خودرو بر می آیند.

اگر برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو ، از امدادخودروهای غیرمجاز کمک بگیرید ، هزینه های زیادی را متحمل می شوید. انواع خدمات ماشین های ایران خودرو ، توسط امدادجان ارائه می شوند. برای حمل خودروهای ایران خودرو از دکل ، کفی و چرخگیرهای مخصوصی استفاده می شود.

امداد خودرو سایپا در وردآورد

امداد خودرو وردآورد ، از قطعاتی برای تعویض قطعات خودروهای سایپا استفاده می کند که کیفیت آن بالاتر از قطعات فابریک خودروهای سایپا می باشد. این مسئله موجب عملکرد بهتر خودروهای سایپا می شود. سایر خدماتی که به خودروهای سایپا ارائه می شوند ، مطابق با خدمات امداد خودروهای بزرگ و معتبر در دنیا است.

خودروداران سایپا در محله وردآورد می توانند در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس حاصل نموده و مشکل خودروی خود را مطرح کنند و درخواست امدادرسانی داشته باشند. نه تنها کیفیت خدمات ما راضی کننده خواهد بود ، بلکه نرخ خدمات ما هم سبب خرسندی شما خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید