امداد خودرو همایون شهر

امداد خودرو همایون شهر با ارائه برترین خدمات امدادخودرویی در تلاش برای رفع نیازهای مختلف ماشین های ایرانی و خارجی در این محله است.

محله همایون شهر واقع در غرب تهران است. امدادخودروهای مختلفی به ارائه خدمات به این محله اقدام نموده که یکی از برترین آنها ، امدادجان است. اگر قصد دارید که از خدمات این مجموعه بهره ببرید ، به ادامه مطلب توجه بفرمایید.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

برترین امداد خودرو همایون شهر

امدادجان ، برای خدمات دهی به خودروهای مختلف در محله همایون شهر از پیشرفته ترین و جدیدترین امکانات و تجهیزات استفاده می کند. این مجموعه ، سرویس دهی به هر یک از خودروها را به امدادگران خاصی می سپارد. نوع خدمات تعیین می کنند که کدامیک از امدادگران برای خدمات دهی به محل اعزام شوند. ارائه خدمات توسط نیروهای متخصص ، موجب می شود که کیفیت خدمات در سطح بالایی باشد و مشکلات خودرو صد درصد رفع شود.

شماره امداد خودرو در همایون شهر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

شماره امداد خودرو همایون شهر ، 02148287444 می باشد. توصیه نموده که خودروداران ، شماره امدادجان را در گوشی خود ذخیره نموده تا در وقت نیاز بتوانند سریعاً با آن تماس بگیرند. امدادگران امدادجان با توجه به شناخت خوبی که از محله همایون شهر و اطراف آن دارند ، از کوتاهترین و خلوت ترین مسیرها ، خود را به محل رسانده و امدادرسانی به خودروی موردنظر را انجام می دهند.

امداد خودرو ایران خودرو در همایون شهر

امدادجان ، یکی از برترین امدادخودروهایی است که در محله همایون شهر به خودروهای ایران خودرو خدمات دهی می کند. خرابی خودروهای ایران خودرو ، خالی شدن باک بنزین ، کم باد شدن لاستیک ها ، شارژ از دست دادن باتری ، حرکت نکردن خودروهای ایران خودرو و … مشکلات رایج این خودروها هستند که به دست امدادگران امداد خودرو همایون شهر سریعاً حل می شوند.

امداد خودرو سایپا در همایون شهر

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

خودروهای سایپا در زمان بروز مشکل نیاز به امدادگرانی دارند که تخصص سرویس دهی به خودروهای سایپا را دارا باشند. امدادگران ما به سبب اطمینانی که به کار خود دارند ، خدمات ارائه شده به خودروهای سایپا را تضمین می کنند. ما به کار خود بسیار حساس هستیم و دقت بالایی در زمان خدمات دهی داریم. تاکنون هیچ یک از خودروداران سایپا از تماس با امدادجان پشیمان نبوده اند. بالاترین کیفیت را از امدادخودروی امدادجان انتظار داشته باشید.

حمل خودرو در همایون شهر

 

امداد خودرو همایون شهر

 

حمل خودرو به تهران و شهرستان ، یکی از خدمات امداد خودرو همایون شهر می باشد. حمل با یدک کش و خودروبر به صورت شبانه روی انجام می شود. خرابی خودرو و از کار افتادن آن در شرایطی که انتظارش را ندارید ، استرس زیادی به شما وارد کرده و شما را کلافه می کند. جالب اینجاست که در اغلب مواقع ، این مشکلات در زمان خاص و بحرانی رخ می دهند. امدادخودروها با ارائه خدمات حمل خودرو  موجب می شوند که حرکت نکردن خودرو ، تبدیل به یک معضل بزرگ نشود. عملکرد خوب امدادجان در زمینه حمل خودرو موجب شده است که خودروداران لوکس برای درخواست یدک کش و خودروبر با امداد خودرو همایون شهر تماس حاصل کنند.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد باتری همایون شهر

خرابی باتری خودروی خود را بی اهمیت ندانید. زیرا کوچکترین مشکلی در باتری ، مانع از کار کردن درست خودرو می شود. باتری شارژ از دست داده را باید با استفاده از دستگاه یا باتری سالم شارژ نمود. اگر پس از تست باتری متوجه شدید که باتری خراب است ، باید بلافاصله تعویض شود. مطرح ترین باتری ها شامل باتری اوربیتال ، باتری صباباتری ، باتری دلکور ، باتری برنا باتری و … برای تعویض باتری خودروی شما استفاده می شود تا خودرو بهترین راندمان را داشته باشد.

ریختن روغن موتور باکیفیت در خودرو

تعویض روغن خودرو در محل : چه خدماتی را بهتر و کاربردی تر از این مورد می توانید پیدا کنید ؟ بدون اینکه به تعویض روغنی بروید و یا خودتان برای انجام این کار دست به کار شوید ، از امداد خودرو همایون شهر می خواهید که این کار را برای شما انجام دهد. روغن موتورها در چندین سطح کیفی تولید می شوند. تعویض روغن موتور خودروی شما با استفاده از روغن موتور درجه یک انجام می شود تا عمر اجزای داخلی موتور خودرو افزایش پیدا کند.

پنچرگیری با نرخ مصوب

 

امداد خودرو همایون شهر

 

پنچرگیری به چندین روش انجام می شود که متداول ترین آنها ، تعویض لاستیک است. این روش ، مطمئن تر از سایر روش های پنچرگیری است. زیرا لاستیک های شما را به احتمال زیاد تا مدتها با مشکل پنچری مواجه نکند. اما روش هایی مانند استفاده از اسپری مخصوص و … آسیب پذیر است و لاستیک ها را ظرف اندک زمانی با مشکل پنچری مواجه می کند. البته گاهی عجله خودروداران به قدری زیاد است که وقت تعویض لاستیک ها را نداشته و دوست دارند که به روش سریعتری پنچرگیری انجام شود. امدادگران امداد خودرو همایون شهر با توجه به شرایط ، با بهترین روش این کار را انجام داده و هزینه مناسبی را دریافت می کنند.

امداد قفل و سوئیچ در همایون شهر

خدمات امداد قفل و سوئیچ ، خدماتی است که در رابطه با سیستم قفل خودرو و سیستم امنیتی خودرو می باشد. این خدمات ، بسیار مفید بوده و در شرایطی تنها راه چاره برای خودروداران می باشد. مثل زمانی که دزدگیر ماشین شما خراب است و یا زمانی که سوئیچ خودروی شما قفل شده است. ارائه این خدمات بر خلاف آنچه که در ذهن دارید ، آنچنان پرهزینه نمی باشد. بنابراین در زمان بروز این مشکلات ، خود را اذیت نکرده و با امدادجان تماس حاصل کنید.

مکانیکی سیار در همایون شهر

یکی دیگر از مهمترین خدمات امداد خودرو همایون شهر ، مکانیکی سیار می باشد . مکانیکی سیار یعنی رفع هر مشکلی از خودرو در محل خودرو امکان پذیر است. این خدمات از تنوع بالایی برخوردار بوده و برای رفع هرگونه مشکلی از خودروهای ایرانی و خارجی ، کفایت می کنند.

امدادجان برای سرویس و تعمیر خودروی شما در محله همایون شهر با امکانات کامل حاضر شده و قطعات موردنیاز هر خودرویی را با وجود شرایط تحریم ، تأمین می کند. همین که بتوانیم رضایت شما را کسب کنیم ، برای ما کفایت می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید