امداد خودرو نهاوند

امداد خودرو نهاوند (امدادجان) برای حل مشکلات بوجود آمده برای خودروی شما ، راهکارهای بسیار خوب و مؤثری دارد.

امدادجان در راستای پوشش دهی تمامی نقاط ایران ، به شهرستان نهاوند امدادرسانی می کند. خدمات ارائه شده توسط امدادجان در شهرستان نهاوند بسیار متنوع است و تقریباً برای رفع هر مشکلی چاره ساز است. برخی از این خدمات عبارتند از :

حمل خودرو در نهاوند

خودرویی که امکان حرکت ندارد را باید با جرثقیل جابه جا نمود و به مقصد موردنظر انتقال داد. امدادجان بهترین جرثقیل ها را در اختیار دارد و تعداد زیادی از آنها را در نقاط مختلف شهرستان نهاوند مستقر نموده است تا به محض تماس خودروداران، آنها را به محل ارسال کند. یدک کش ها و خودروبرهای زیادی در نهاوند این کار را انجام می دهند ، اما تعداد آنهایی که با قیمت مناسب و کیفیت بالا این کار را انجام دهند ، کم است. امداد خودرو نهاوند ، این کار را برای شما انجام می دهد. حتماً با ارائه خدمات مطلوب و با قیمت مناسب ، سعی می کنیم که رضایت شما را جلب کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار در نهاوند

امدادجان ، خبره ترین مکانیک ها را به خدمت گرفته است و همواره سطح دانش و مهارت آنها را به روز می کند تا آنها قادر به حل هر مشکلی باشند. با وجود مکانیک های سیار امدادجان ، نگران نواقص فنی برطرف نشدنی و مشکلات لاینحل خودروی خود نباشید. آنها قادر به برطرف کردن هر عیوبی هستند و نتوانستن برای آنها معنایی ندارد. امداد خودرو نهاوند ، با کیفیت ترین خدمات مکانیکی را ارائه می کند که کمتر امدادخودرویی قادر به ارائه آن می باشد. آنها در صورت نیاز به تعویض قطعات ، خود این مسئولیت را بر عهده گرفته و قطعه موردنیاز را برای خودروی شما نصب می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

تعویض باتری با استفاده از بهترین باتری های ایرانی و خارجی

امدادجان برای رفع مشکلات باتری خودروها ، راهکارهایی را درنظر دارد که در هر محلی قابل ارائه باشد. این خدمات شامل تست باتری و دینام ، بررسی اتصالات باتری ، سولفات زدایی باتری ، عوض کردن باتری در صورت خرابی ، شارژ کردن باتری با استفاده از شارژر ، شارژ کردن باتری با استفاده از باتری سالم و … می باشند که هر یک در مواردی نیاز می شوند و به خودروهای موجود در نهاوند عرضه می شود. باطری به باطری سیار در نهاوند ، با مناسب ترین قیمت به رفع نیاز خودروی شما اقدام می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزین در چند متری شماست

امداد خودرو نهاوند به ارائه خدمات سوخت گیری سیار در نواحی مختلف شهرستان نهاوند اقدام می کند. با وجود ارائه این خدمات ، انگار همیشه پمپ بنزین در چند متری شماست. بنابراین هر موقع که چراغ بنزین روشن شد ، نگران نشوید. اگر به پمپ بنزین دور هستید ، با امدادجان تماس بگیرید تا به محل خودروی شما بیاید و اقدامات لازم را انجام دهد. این کار برای خودروداران نهاوندی ، در کمتر از 15 دقیقه انجام می شود.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

پنچرگیری در زمانی که حوصله این کار را ندارید

زمانی که لاستیک های خودروی شما پنچر شده اند و حوصله پنچرگیری ندارید ، با امداد خودرو نهاوند تماس بگیرید. ما به سرعت پنچرگیری را برای شما انجام می دهیم. برخی از خیابان ها و کوچه های نهاوند که دارای آسفالت نامناسب هستند و یا اصلاً آسفالت نیستند ، شما را به دردسر انداخته و لاستیک های خودروی شما را پنچر می کنند. هر چه پنچرگیری را سریعتر انجام دهید ، بهتر است. بنابراین فکر نکنید که حالا حالاها می توانید با لاستیک های پنچر به حرکت ادامه دهید. همیشه احتمالات را درنظر بگیرید و با توجه به این مسئله ، ایرادات بوجود آمده برای خودرو را در سریعترین زمان حل کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن ، از خدمات امداد خودرو نهاوند

حتماً روغن موتور خودروی شما باید در زمان مناسب تعویض شود. امدادجان ، در صورت درخواست شما این کار را در هر زمان و در هر مکانی انجام می دهد. لذا برای تعویض روغن موتور خودروی خود به تعویض روغنی نروید ، مگر اینکه وقت آزاد داشته باشید. در غیراینصورت از تعویض روغن سیار نهاوند بخواهید تا با برترین روغن موتور موجود در بازار به تعویض روغن موتور خودروی شما اقدام کند و کار شما را راحت کند. نرخ این خدمات کاملاً مشخص است و بر اساس تعرفه هایی که سالانه مشخص می شود ، به دریافت هزینه از خودروداران اقدام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

امداد قفل و سوئیچ در نهاوند

یکی دیگر از خدماتی که امداد خودرو نهاوند برای راحتی کار خودروداران در شهرستان نهاوند درنظر گرفته است و آن را با بهترین کیفیت ارائه می کند ، خدمات امداد قفل و سوئیچ می باشد. این خدمات به منظور رفع ایراداتی که برای قفل و تجهیزات امنیتی خودرو بوجود آمده است ، ارائه می شود. کاربرد این خدمات بسیار زیاد است. برای مثال زمانی که سوئیچ را داخل ماشین گذاشته اید و درب قفل شده است می توانید از ما بخواهید که درب خودروی شما را سریعاً باز کنیم.

شماره امداد خودرو در نهاوند

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای اینکه با ما تماس حاصل کنید و مشکلات خودروی خود را مطرح کنید با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. کارشناسان امداد خودرو نهاوند سریعاً پاسخگوی شما بوده و اقدامات لازم جهت ارسال سریع تجهیزات و امدادگران به محل را فراهم می کنند.

امداد خودرو ایران خودرو در نهاوند

امدادجان با در اختیار داشتن امدادگران زبده برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو با برنامه ریزی قبلی وارد عمل می شود. در واقع تمامی امکانات و دانش موردنیاز برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو در اختیار امدادگران ما است. لذا هیچگونه نقص و کم و کسری برای ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت به خودروهای ایران خودرو وجود ندارد.

امداد خودرو سایپا در نهاوند

امداد خودرو نهاوند سریعاً برای امدادرسانی به خودروهای سایپا دست به کار می شود و خدمات دهی را با جدیت انجام می دهد. کیفیت کار امدادگران و دقت و سرعت عمل آنها بسیار عالی است و انصافاً نمی توان هیچگونه انتقادی به عملکرد آنها وارد نمود. خودروهای خود را با خیالی آسوده به دست امدادگران امدادجان بدهید و حل مشکل آنها را قطعی بدانید. امدادجان ، کاملاً مورداعتماد خودروداران سایپا است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید