امداد خودرو نعمت آباد

امداد خودرو نعمت آباد (امدادجان) ، خدمات مختلفی را برای خودرودارانی که در این محله دچار مشکل شده اند درنظر گرفته است.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

خرابی خودرو ، ممکن است در هر ساعت و هر موقعیتی رخ دهد و شما را غافل گیر کند. گاهی رفتن به مراکزی مانند مکانیکی ، تعویض روغنی ، باطری سازی و … اصلاً دشوار نبوده و هیچ مانعی در این زمینه وجود ندارد. اما گاهی شرایط ایجاب می کند که برای رفع نیازهای خودروها ، با امداد خودروها تماس حاصل کرد.

اگر می خواهید بدانید که خدمات امدادجان شامل چه مواردی می باشد و در چه مواقعی به کار می آید ، حتماً ادامه مطلب را مطالعه بفرمایید.

حمل خودرو در نعمت آباد

اگر خودروی شما حرکت نمی کند و یا محدودیت هایی برای حرکت آن وجود دارد ، باید برای حمل آن با امداد خودرو تماس بگیرید. مسئولیت ناشی از حمل خودرو کاملاً بر روی دوش های امدادگران ما می باشد. لذا هیچگونه نگرانی در این ارتباط نداشته باشید. امداد خودرو نعمت آباد برای حمل هر نوع خودرویی به شرایط خودرو توجه دارد. به طور مثال خودرویی که در تصادف به شدت آسیب دیده است را نباید به کمک زنجیر و طناب و … حمل نمود. حمل خودرو باید طبق قوانین و دستورالعمل ها انجام شود. برای مثال خودروهایی که آسیب دیده اند نباید در زمان حمل دارای سرنشین باشند. امدادجان با توجه به رعایت ایمنی و اصول فنی به حمل خودرو از نعمت آباد تا محل موردنظر شما اقدام می کند.

سرویس و تعمیرات خودرو در نعمت آباد

لزومی ندارد برای سرویس و تعمیر خودروی خود حتماً به مکانیکی یا تعمیرگاه بروید. زیرا برخی از امدادخودروها همانند امداد خودرو نعمت آباد ، خدمات تعمیراتی خودروهای ایرانی و خارجی را در محل انجام می دهند. شاید گمان کنید که این خدمات به کار شما نیاید. اما مواقعی پیش بیاید که شرایط رفتن به مکانیکی را نداشته باشید. آنگاه تازه متوجه می شوید که ارائه خدمات تعمیرات خودرو در محل ، تا چه اندازه سودمند خواهد بود.

تعمیرات دینام ، تعویض تسمه تایم ، تعویض تسمه هیدرولیک ، تعمیرات کولر ، تعمیرات سیستم برق ، تعمیرات بخاری ، تعویض تسمه کولر ، تعویض لنت ترمز ، تنظیمات کلاچ ، تعویض صفحه ، تعویض سیم گاز ، تعویض فیوزها ، تعمیرات استارت و … از جمله خدماتی است که موردنیاز هر نوع خودرویی است.

امداد باتری ، از خدمات امداد خودرو نعمت آباد

یکی دیگر از خدمات امداد خودروها ، خدمات تخصصی برق و باتری ماشین است. امدادجان با داشتن برترین متخصصان حوزه باتری خودرو ، به ارائه خدمات در این زمینه اقدام می کند. سریعترین سرویس تعویض باتری و باطری به باطری در محل از سوی امدادجان ارائه می شود. برای تعویض باتری خودروی شما از مناسب ترین آمپراژ و برترین برند همانند باتری اوربیتال ، باتری دلکور ، صباباتری و … استفاده می شود.

پنچرگیری در نعمت آباد

 

امداد خودرو نعمت آباد

 

زمانی که لاستیک خودروی شما پنچر می شود ، چه می کنید ؟ اغلب افراد ، خود آستین ها را بالا زده و شروع به پنچرگیری می کنند. اما آیا تمامی افراد می توانند این کار را انجام دهند ؟ پنچرگیری برای برخی از خانم ها ، رانندگان بیمار ، افراد غیرماهر و … دشوار است. این افراد باید از امداد خودرو نعمت آباد بخواهند که پنچرگیری را آنی برای آنها انجام دهد.

تعویض روغن موتور و گیربکس در محل شما

تعویض روغن موتور و گیربکس های دستی و اتوماتیک با استفاده از مرغوب ترین روغن ها صورت گرفته تا به عملکرد مطلوب تر خودروی شما کمک شود. برای تعویض روغن خود در تعویض روغنی کار دشواری ندارید اما چه بهتر که با انجام این کار در محل ، در وقت خود صرفه جویی کنید. به خصوص اینکه نرخ خدمات تعویض روغن در محل با تعویض روغن در مغازه تعویض روغنی ، آنچنان تفاوت فاحشی ندارد.

امداد قفل و سوئیچ در نعمت آباد

زمانی که سوئیچ خودروی شما مفقود شده باشد  و راهی برای دسترسی آسان به سوئیچ یدک نباشد ، قابل اطمینان ترین راه تماس با امداد خودرو نعمت آباد است. امدادگران ما با چک کردن قفل خودروی شما و برآوردهای لازم به ساخت سوئیچ یدک اقدام می کنند. گاهی ممکن است درب خودروی شما به هر علتی باز نشود ، کلید حل این مشکل هم در دستان امدادگران ما می باشد.

پمپ بنزین سیار در نعمت آباد

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

تنها خودروداران آسوده طلب نیستند که درخواست سوخت گیری در محل را دارند. گاهی مشکلاتی بوجود می آید که خودروداران امکان مراجعه به جایگاه های سوخت را ندارند. سوخت گیری در محل در موارد متعددی ، ممکن است نیاز شود. امداد خودرو نعمت آباد برای ارائه این خدمات ، تدابیر لازم را اتخاذ کرده است.

شماره امداد خودرو در نعمت آباد

اگر خودروی شما دچار مشکل شود ، با چه شماره ای تماس می گیرد ؟ آیا یک شماره امداد خودروی معتبر و مجرب را در تلفن همراه خود ذخیره کرده اید. بهتر است همین الان شماره 02148287444 را در گوشی تلفن خود ذخیره کنید تا در زمان نیاز با آن تماس حاصل کنید. با پاسخگویی سریع خود ، برای رفع مشکل خودروی شما در اسرع وقت تلاش می کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در نعمت آباد

امداد خودرو نعمت آباد خدمات دهنده به خودروهای مختلف ایران خودرو در مدل های مختلف می باشد. برای خدمات دهی به این خودروها از لوازم یدکی های اصل و ابزارهای جدید که مناسب این خودروها هستند و به لحاظ کیفی موردتأیید کارشناسان هستند ، استفاده می کنیم. مکانیک ها و امدادگران مختص خودروهای ایران خودرو را برای ارائه سرویس به این خودروها به نعمت آباد اعزام می کنیم. قیمت خدمات ارائه شده در محله نعمت آباد مناسب است.

امداد خودرو سایپا در نعمت آباد

امدادجان مفتخر است که با ارائه سرویس به خودروهای سایپا ، برای حل مشکلات بوجود آمده برای این خودروی وطنی تلاش های مؤثری می کند. خدمات امداد خودرو نعمت آباد به تمامی خودروهای سایپا در این محل ارائه شده و هر مدل خودرویی را پوشش می دهد. ارائه خدمات باکیفیت و ارزان به خودروهای سایپا موجب تقاضاهای بالایی برای امدادرسانی در طول سال شده است. امدادجان به تمامی این تقاضاها فوراً رسیدگی می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید