امداد خودرو ملارد

امداد خودرو ملارد (امدادجان) ، یکی از امدادخودروهای باسابقه و حرفه ای در ایران است که انواع خودروها را تحت پوشش خود قرار می دهد.

شهرستان ملارد یکی از شهرستان های استان تهران است که جمعیت زیادی را در دل خود جای داده است. خودروهای زیادی در این محله وجود دارند که ممکن است به خدمات امدادخودرویی نیاز پیدا کنند.

امدادخودروی امدادجان یکی از برترین امدادخودروهایی است که به شهرستان ملارد امدادرسانی کرده و از تمامی خودروها پشتیبانی می کند. هر مشکلی که برای خودروی شما بوجود می آید ، توسط امدادگران امدادجان قابل حل می باشد. ما تنها در حد حرف و کلام از تخصص و مهارت سخن نمی گوییم ، بلکه در عمل ثابت می کنیم که متخصص و ماهر هستیم. با خدمات امداد خودرو ملارد آشنا می شویم :

حمل خودرو در ملارد

خودروی فاقد پلاک یا خودروی تصادفی را چگونه باید جابه جا کرد ؟ چطور می توان خودروی دچار نقص فنی را به تعمیرگاه انتقال داد ؟ اگر بخواهید خودروی لوکس و لاکچری خود را از شهری به شهر دورتری انتقال دهید ، بدون اینکه ساعت ها با آن رانندگی کنید ، چه می کنید ؟ خودروهای مسابقه ای که اجازه تردد در جاده ها و معابر را ندارند را چگونه جابه کنیم ؟ راه حل تمامی این موارد ، حمل خودرو با یدک کش و خودروبر است. تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر و یدک کش از سوی امدادجان بسیار مناسب محاسبه می شود. خودروی خود را از هر موقعیتی در ملارد به مقصد موردنظر شما انتقال می دهیم و به سلامت بدنه و اتاق آن توجه زیادی داریم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

 

مکانیکی سیار در ملارد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ملارد دارای مکانیک های سیار متعددی است که در کمترین زمان به موقعیت خودروی شما در ملارد آمده و انواع مشکلات خودرو را حل می کنند. تخصص مکانیک های سیار امدادجان به اندازه ای است که قادر به رفع نواقص کوچک و بزرگ خودرو هستند. چه ایراد خودرو مربوط به قطعه مهمی مانند موتور باشد و چه ایراد خودرو مربوط به قطعه کوچکی مانند فیوز باشد ، مکانیک های سیار ملارد قادر به حل آن هستند. توانایی این مکانیک ها در تشخیص عیوب خودرو بسیار عالی است. بنابراین می توانید روی تخصص و مهارت این مکانیک ها حساب باز کنید و خودروی خود را برای سرویس و تعمیر اصولی تنها به دست آنها بدهید.

امداد باتری ملارد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو ملارد با پیش بینی مشکلاتی که احتمال دارد برای باتری خودرو ایجاد شود ، اکیپ امداد باتری ملارد را آماده کرده است. اکیپ امداد باتری ملارد به سرعت خود را به محل رسانده و خدمات موردنیاز خودرو که ممکن است تعویض باتری و یا باتری به باتری باشد را ارائه می کند. باتری به باتری ظرف کوتاهترین زمان موجب شارژ شدن باتری می شود. خدمات تعویض باتری صد درصد گارانتی دارد. زیرا از باتری های باکیفیت و استاندارد بدین منظور استفاده می شود که امتحان خود را بارها پس داده اند.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو ملارد

مگر می شود مشکل مفقودی سوئیچ یا جا ماندن سوئیچ در ماشین را بدون دردسر حل کرد ؟ بله. اگر برای حل این مشکلات با امدادجان تماس حاصل کنید ، تمامی مشکلات برطرف خواهد شد. توجه داشته باشید که اکیداً تعمیر سیستم قفل و امنیتی خودرو را به دست هر فردی ندهید. ممکن است مشکلات بدی در اثر این کار ایجاد شود. بنابراین با امدادخودروهای معتبر تماس حاصل کنید و درخواست خدمات امداد قفل و سوئیچ را داشته باشید و اطمینان داشته باشید که امنیت خودروی شما در معرض خطر قرار نخواهد گرفت. برای حل مشکلات قفل و سوئیچ خودروی شما ، باهوش ترین نیروهای خود را اعزام می کنیم.

تعویض روغن در محل با روغن موتور صد درصد تضمین شده

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو ملارد ، خدمات بسیار متنوعی را ارائه نموده که یکی از آنها خدمات تعویض روغن در محل است. اگر هر بار برای تعویض روغن خودروی خود در تعویض روغنی ساعت ها معطل می شوید ، این بار با امدادجان تماس حاصل کنید تا این کار را بدون معطلی برای شما انجام دهد. تعویض روغن انواع خودروهای ایرانی و خارجی با روغن موتور توصیه شده از سوی کارشناسان ، انجام می شود. با تعویض به موقع روغن موتور ، طول عمر موتور خودرو را چندین برابر کنید.

پمپ بنزین سیار یعنی سوخت گیری در هر موقعیتی

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد خودرو ملارد ، با هدف رفاه حال خودروداران به ارائه خدمات سوخت گیری در محل اقدام می کند. خدمات سوخت گیری در محل ، پر کردن باک بنزین خودروی شما را در هر شرایط و هر ساعتی ممکن می کند. بنابراین ماندن در جاده مانند گذشته ، عزا گرفتن و ناراحتی ندارد. زیرا پمپ بنزین سیار ملارد سریعاً به کمک شما آمده و سوخت گیری خودرو را در محل انجام می دهد. هیچ مشکلی مانند ترافیک و شلوغی و … موجب نمی شود که برای سوخت گیری خودروی شما دیر در محل حاضر شویم.

شماره امدادخودرو در ملارد

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو ملارد ، 02148287444 را شماره گیری کنید. اپراتورها بی صبرانه منتظر هستند که خودروداران تماس بگیرند تا سریعاً امدادگران را برای امدادرسانی به محل اعزام کنند. امدادجان از خدمت رسانی به هموطنان خود در سراسر کشور لذت می برد.

امداد خودرو ایران خودرو در ملارد

هر یک از خودروهای مدل بالا یا مدل پایین پژو ، دنا ، سمند ، رانا ، تارا ، هایما و … تحت پوشش خدمات امدادجان در ملارد قرار دارند. بنابراین برای دریافت خدمات امدادخودرویی برای اتومبیل های ایران خودرو در ملارد با امداد خودرو ملارد تماس بگیرید.

امداد خودرو سایپا در ملارد

امدادجان قادر است هر یک از خودروهای پراید ، شاهین ، کوییک ، ساینا ، تیبا و … در شهرستان ملارد را در سریع ترین زمان و با بهترین کیفیت امدادرسانی کند. همواره خودروداران سایپا در ملارد از کیفیت خدماتی که از امدادجان دریافت کرده اند ، ابزار خرسندی و رضایت کرده اند. آنها کار امدادجان را بیست دانسته اند. بنابراین شما هم می توانید به امدادجان اعتماد کنید و خدمات موردنیاز خودروهای خود را از این امدادخودروی مجرب و کارکشته تقاضا کنید. برای حل مشکلات سایپا در شهرستان ملارد از تمام توان خود استفاده می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید