امداد خودرو مسجدسلیمان

امداد خودرو مسجدسلیمان پس از تماس خودروداران به سرعت به لوکیشن آنها رفته و خدمات موردنظر آنها را باکیفیت بسیار بالا ارائه می دهد.

امدادجان ، یکی از امدادخودروهای بسیار خوب ایران است که طیف وسیعی از خدمات را به ماشین های دچار مشکل در شهرستان مسجد سلیمان ارائه می دهد. با خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه بعید است که مشکلی موجب کلافگی و ناراحتی شدید خودروداران شود. چراکه امدادخودرویی وجود دارد که در هر ساعتی به رفع مشکل خودروها در سریعترین زمان ممکن اقدام می کند.

حمل خودرو در مسجد سلیمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت یدک کش خودرو
با ما همراه باشید .

امداد خودرو مسجدسلیمان دارای انواع یدک کش ها و خودروبرهای مختلف است که هر یک برای حمل خودرویی مناسب هستند. اصول حمل خودرو با هر یک از این تجهیزات متفاوت است. اگر خودرویی به قدری آسیب دیده باشد که بکسل کردن آن موجب شدت یافتن آسیب دیدگی آن شود و خطراتی را به همراه داشته باشد ، باید آن را سوار خودروبر کرد و حمل نمود. اما حمل برخی از خودروها با یدک کش ها امکان پذیر است و لزومی به استفاده از خودروبرها نمی باشد.

هزینه حمل با یدک کش ها معمولاً کمتر از هزینه حمل با خودروبرها است و این مسئله سبب می شود که خودروداران در اغلب مواقع تمایل داشته باشند که خودروی خود را با یدک کش حمل کنند. اما این خودروداران باید بدانند که انتخاب خودروبر و یدک کش را به امدادگران بسپارند که با توجه به شرایط خودرو می دانند که چه وسیله ای مناسب حمل خودروی آنها است.

مکانیکی سیار در مسجد سلیمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو مسجدسلیمان با داشتن مکانیک های ماهر و متبحر به ارائه خدمات سرویس و تعمیر خودرو در این شهرستان به صورت شبانه روزی اقدام نموده تا عیب یابی و تعمیرات خودرو در مکانی به جز تعمیرگاه ، امکان پذیر باشد. کوچکترین ایراد موجود در بخش جلوبندی ، موتور ، سیستم استارت ، گیربکس ، سیستم فرمان ، ترمز ، کلاچ ، رادیاتور ، مدارات و … توسط تکنسین های امدادجان به خوبی تشخیص داده شده و اقدامات درست و بجا برای رفع آنها انجام می شود. بنابراین اگر با نشانه های خرابی خودرو مانند روشن نشدن خودرو ، شنیده شدن صداهای غیرعادی ، ترمز ضعیف ، شتاب نداشتن ماشین ، سفت بودن دنده ، سفت بودن فرمان و … مواجه شدید ، از تکنسین های امدادجان درخواست خدمات کنید.

امدادباتری مسجد سلیمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو مسجدسلیمان ، چندین خدمات را در این زمینه ارائه می دهد که شامل تست و تعویض باتری ، تست و تعمیر دینام ، شارژ دهی به باتری ، بررسی اتصالات باتری و … است. مسلماً برخی از مشکلات خودرو به دلیل کارکرد نادرست باتری است. بنابراین امدادجان تصمیم گرفته است که با ارائه خدمات موردنیاز باتری خودرو ، مشکلات نشأت گرفته از خرابی باتری را حل کند. البته گاهی علت بروز مشکلات این چنینی ، خرابی باتری نیست و صرفاً خالی شدن باتری موجب بروز این مشکلات شده است. برای امدادگران امدادجان فرقی ندارد که علت مشکلات چیست. زیرا آنها در حل هر مشکلی توانمند هستند.

رسوب زدایی از اجزای داخلی موتور و روانکاری آنها

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو مسجدسلیمان ، تعویض روغن موتور خودرو با استفاده از روغن موتوری باکیفیت و مرغوب است. اگر بدانید که یک روغن موتور مرغوب و باکیفیت چگونه می تواند عمر موتور خودرو را افزایش دهد و به عملکرد بهتر آن کمک کند ، هرگز در تعویض روغن موتور کوتاهی و تأخیر نکرده و این کار را در زمان درست انجام می دهید. زمانی که موتور خودرو به خوبی کار کند ، عملکرد خودرو در هر وضعیتی عالی خواهد بود. لذا به سلامت موتور خودروی خود بیش از سایر قطعات اهمیت دهید و خدمات موردنیازش را به موقع انجام دهید.

ناراحتی به دلیل تمام شدن ناگهانی سوخت

امداد خودرو مسجدسلیمان اجازه نمی دهد که بروز هیچ مشکلی سبب ناراحتی شما خودروداران محترم شود. در این راستا برای حل مشکل تمام شدن ناگهانی سوخت ، خدماتی را درنظر گرفته است. سوخت رسانی سیار ، امکان سوخت گیری خودروی شما را در هر زمان و هر مکانی فراهم می کند. بنابراین در شرایطی که اوضاع را برای رفتن به پمپ بنزینی نامناسب دیدید ، از خدمات پمپ بنزین سیار مسجد سلیمان بهره مند شوید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو مسجدسلیمان

امدادجان با ارائه این خدمات سعی دارد استرس و نگرانی خودروداران در زمان بروز مشکلاتی مانند گم کردن سوئیچ ، خرابی قفل ها ، باز نشدن درب ها ، کار نکردن ریموت ، قفل نشدن درب ها و … را از بین ببرد. امداد قفل و سوئیچ مسجد سلیمان متشکل از نیروهای توانمند و بااستعدادی است که به خوبی مشکلات مختلف را شناسایی نموده و با بکارگیری ترفندهای جدید و بکری ، آنها را حل می کنند. امدادجان در این زمینه بسیار توانمند و کارکشته است.

شماره امدادخودرو در مسجد سلیمان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره تماس امداد خودرو مسجدسلیمان است. هر راننده و دارنده خودرویی که با این شماره تماس گرفته و از این مجموعه خدمات گرفته است ، از کیفیت خدمات و قیمت آنها رضایت داشته است. خودروداران مسجدسلیمانی اطمینان داشته باشند که با شماره گیری 02148287444 ، با بهترین امدادخودروی ایران خودرو تماس گرفته اند.

امدادخودرو ایران خودرو در مسجد سلیمان

امدادجان همواره حامی انواع خودروهای ایرانی و خارجی در شهرستان مسجدسلیمان بوده است و با توجه به این مسئله ، خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو را انجام می دهد. تک تک خدماتی که به خودروهای ایران خودرو ارائه می شود به لحاظ کیفی ، از سطح استاندارد و بسیار خوبی برخوردار است. پس ، امداد خودرو مسجدسلیمان را برای اخذ خدمات امدادی موردنیاز خودروی خود انتخاب کنید.

امدادخودرو سایپا در مسجد سلیمان

امدادجان نگاه ویژه ای به خودروهای سایپا که شمار زیادی از خودروهای در حال تردد در کشور را تشکیل می دهند ، دارد. لذا بهترین خدمات را که مناسب ساختار و ویژگی های این خودرو است را به آنها ارائه می دهد. امدادجان دوست دارد که در نظر خودروداران سایپا به عنوان بهترین و حرفه ای ترین امدادخودرو شناخته شود و به همین علت از تمام امکانات و ظرفیت های خود برای خدمات دهی به این خودروها استفاده می کند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید