امداد خودرو مرزداران

امداد خودرو مرزداران (امدادجان) با چندین سال تجربه آمادگی دارد که هرگونه نیازهای ماشین های ایرانی و خارجی در مرزداران را برطرف نماید.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امدادجان ارائه دهنده خدمات به خودروها در خیابان دانش ، خیابان سپهر ، خیابان اطاعتی ، خیابان 35 متری ، خیابان سرسبز ، خیابان لاله ، خیابان ناهید و سایر نواحی محله مرزداران می باشد.

با بهره مندی از خدمات امدادخودروها می توان هرگونه مشکل بوجود آمده برای خودرو را در محل رفع نمود و خود را معطل و علاف مکانیکی ، تعویض روغنی ، باطری سازی و سایر مراکز خدمات دهنده نکرد. قطعاً در زمان کنونی تمامی افراد به وقت خود اهمیت زیادی می دهند و در انتظار ماندن و در نوبت ماندن برای دریافت خدمات را نمی پسندند. برخی از خدماتی که توسط امدادخودروها در محله مرزداران ارائه می شوند ، شامل موارد زیر است :

حمل خودرو در مرزداران

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو مرزداران دارای تجهیزات مختلفی برای حمل خودرو است. کفی های خودروبر ، نمونه ای از تجهیزات ویژه حمل خودرو هستند که در شرایطی به کار می آیند. کفی خودروبرها در دو نوع کفی های معمولی و اتوماتیک وجود دارند. با توجه به وضعیت موجود از هر یک از خودروبرها استفاده می شود.

یدک کش ها ، دیگر تجهیزات حمل خودرو هستند که در انواع مختلفی شامل دستگاه Hook ، Flatbed ، دستگاه Wheel lift و … وجود دارند. بهتر است انتخاب نوع وسیله حمل خودروی خود را به ما واگذار کنید. ما براساس شرایط موجود و سنجیدن تمامی جوانب ، برترین وسیله را برای خودروی شما به محل ارسال می کنیم.

مکانیکی سیار در مرزداران

یکی از خدمات امداد خودرو مرزداران ، امدادرسانی به خودروهایی است که دچار نقص فنی شده اند. برای تعمیرات خودرو ، ابزارها و تجهیزات خاصی نیاز است. اگر خودتان برای تعمیرات خودرو دست به کار شوید ، دوباره کاری است و احتمالاً خودروی شما در کمتر زمانی خراب می شود.

رفتن به مکانیکی و تعمیرگاه ، دردسرهای خود را دارد. در بهترین شرایط هم باید چندین ساعت وقت برای رفتن به مکانیکی و تعمیرات خودروی خود درنظر بگیرید. اما زمانی که با امدادخودروها تماس بگیرید ، رفع نقص فنی خودروی شما در سریعترین زمان در محل خودروی شما در مرزداران انجام می شود.

پنچرگیری در بلوار مرزداران

امداد خودرو مرزداران ، پنچرگیری و تنظیم باد لاستیک های مختلف را در محل خودروی شما انجام می دهد. کم بودن باد تایرها و خرابی آنها ، اثر منفی بر روی عملکرد خودرو گذاشته و در حرکت خودرو اختلالی ایجاد می کند. زمانی که در شرایطی هستید که در نزدیکی آپاراتی حضور ندارید می توانید با امدادجان تماس حاصل کنید تا پنچرگیری لاستیک های خودرو ، بدون فوت وقت در اندک زمانی انجام شود.

در گذشته برای پنچرگیری لاستیک ها ، تنها لاستیک های آنها را تعویض می کردند و برای پنچرگیری راه دیگری وجود نداشت. اما امروزه روش های متعددی برای پنچرگیری وجود دارد که شامل رفع پنچری با نخ ، رفع پنچری با اسپری و رفع پنچری با چسب و … می باشد. این مواد بر روی محل نشتی تایرها قرار داده می شود.

صرفه جویی در زمان با تعویض روغن خودرو در محل

زمانی که تعویض روغن موتور خودروی خود را از امداد خودرو مرزداران بخواهید ، در زمان خود صرفه جویی خواهید کرد. دلیل استفاده از روغن موتور شامل ممانعت از سایش قطعات و روانکاری قطعات است. زمان تعویض روغن موتور هر یک از خودروها ، متفاوت است. به طور مثال خودروی ساینا پس از گذشت هر 10000 کیلومتر مسافت ، نیاز به تعویض روغن دارد. اگر به چندین نشانه دقت کنید می توانید زمان تعویض روغن خودروی خود را متوجه شوید.

روشن شدن چراغ چک ، صدای لگد زدن موتور ، کثیف بودن ظاهر روغن ، پیچیده شدن بوی روغن داخل ماشین ، خروج دود بسیار زیاد از اگزوز و … می تواند به شما اخطار دهند که روغن موتور خودروی خود را تعویض کنید.

امداد باتری مرزداران

 

امداد خودرو مرزداران

 

یکی از خدمات پرتقاضا امداد خودرو مرزداران ، خدمات ارائه شده برای باتری خودرو است. بدین ترتیب هرگونه مشکلی که برای باتری خودرو بوجود بیاید ، در سریعترین زمان قابل حل است. امدادگران امدادجان بسیار توجه دارند که در حین ارائه خدمات باتری خودرو ، صدمه ای به باتری و اجزای مرتبط با آن وارد نکنند. امداد باتری مرزداران ، نرخ خدمات خود را کاملاً مناسب تعیین کرده است.

تکنیک های باز کردن درب خودرو در شرایط مفقودی سوئیچ

 

امداد خودرو مرزداران

 

مفقودی سوئیچ مشکلی است که نباید رخ بدهد اما زمانی که رخ داد سرزنش کردن خود ، اقدامی بیهوده است. دستکاری کردن قفل خودرو ، می تواند دردسرساز باشد. اقدام عاقلانه و صد درصد نتیجه بخش ، تماس با امداد قفل و سوئیچ مرزداران است. امداد خودرو مرزداران ، نیروهای ویژه ای را بدین منظور درنظر گرفته است.

شماره امداد خودرو در مرزداران

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

تنها شماره گیری 02148287444 ، کفایت می کند تا نیازهای خودروی شما رفع شود. کارشناسان با انجام هماهنگی های لازم ، اقدامات لازم برای رفع مشکل خودروی شما در اسرع وقت را انجام می دهند. خدمات دهی آنی و اورژانسی ، ارائه گارانتی ، استفاده از تجهیزات پیشرفته ، همکاری نیروهای متخصص و کارکشته و … موجب می شود که امدادجان را از برترین امدادخودروهای بلوار مرزداران بنامیم.

امداد خودرو ایران خودرو در مرزداران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

امداد خودرو مرزداران برای خودروهای ایران خودرویی که در مرزداران دچار مشکل شده اند ، برنامه هایی را درنظر گرفته است تا مشکلات آنها را به بهترین شیوه حل کند. امدادگران مختص خودروهای ایران خودرو   دارای تجربه بالا و تخصص مرتبط در این زمینه هستند. لذا عیب یابی و سرویس دهی به خودروهای ایران خودرو توسط این امدادگران به عالی ترین شکل ممکن انجام می شود.

امداد خودرو سایپا در مرزداران

امدادجان به خودروهای سایپایی که دچار مشکل شده اند ، امدادرسانی می کند. امدادرسانی به خودروهای سایپا ، باکیفیت بسیار بالا انجام می شود. بنابراین خودروداران سایپا از کیفیت خدماتی که از امداد خودرو مرزداران دریافت نموده اند ، کاملاً رضایت داشته اند.

امدادجان ، افرادی را برای امدادرسانی به خودروهای سایپا درنظر گرفته است که علم و مهارت سرویس دهی به خودروهای سایپا را دارا می باشند. لذا شما با اطمینان خاطر می توانید خودروی خود را به دست امدادگران ما بدهید.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید