امداد خودرو محلات

امداد خودرو محلات (امدادجان) ، قادر است هر یک از نیازهای خودروهای ایرانی و وارداتی را به صورت تخصصی برطرف کند و کار خودروداران را راحت کند.

امدادجان ، اکیپ های مختلفی را در جای جای شهرستان محلات مستقر نموده است تا سرعت خدمات دهی را افزایش دهد. این مجموعه برای خدمات دهی به نقاط مختلف این شهرستان ، برنامه ریزی های لازم را انجام داده است. هموطنان گرامی در محلات می توانند برای دریافت هر یک از نیازهای خودروهای خود در هر ساعت از شبانه روز با امدادجان تماس بگیرند.

حمل خودرو در محلات

امداد خودرو محلات با استفاده از جرثقیل هایی که در اختیار دارد می تواند خودروهای مختلف را میان نقاط مختلف در شهرستان محلات و سایر شهرستان ها جابه جا کند. آیا می دانید که چه زمانی نیاز به حمل با یدک کش ها و خودروبرها است ؟

– زمانی که خودرو دچار نقص فنی شدیدی شده است.

– زمانی که خودرو تصادف کرده است و آسیب شدیدی دیده است.

– زمانی که خودروی مسابقه ای قرار است به نقطه ای خاص منتقل شود.

– زمانی که خودرویی که هنوز پلاک نشده است را قرار است به مکانی انتقال دهیم.

– و …

در موارد بالا ، حمل خودروی خود را به ما بسپارید و اطمینان داشته باشید که امدادجان مناسب ترین هزینه جرثقیل حمل خودرو را تصویب کرده است تا شما برای پرداخت هزینه ها کمتر دچار مشکل شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار در محلات

امداد خودرو محلات ، کلید حل نواقص فنی خودرو است. نواقصی که از تشخیص و تعمیر آنها عاجز شده اید را از ما بخواهید که برطرف کنیم. امدادجان دارای بهترین مکانیک های خودروهای ایرانی و خارجی است. مشکلات خودروهای ایرانی و خارجی ، باید به دست مکانیک هایی حل شوند که با آن خودروها آشنایی داشته باشند.

هر زمان که شما امر کنید ، برای خدمات رسانی به شما با افتخار حاضر می شویم. این مجموعه اغلب خدمات تعمیراتی خودرو به ویژه نصب قطعات خودرو را گارانتی می کند. کم تجربه ترین خودروداران و رانندگان هم ، می توانند تفاوت عملکرد خودرو را قبل و بعد از دریافت خدمات تعمیراتی از سوی امدادجان متوجه شوند و به کیفیت بالای خدمات ما پی ببرند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری محلات

امداد خودرو محلات ، در زمینه باتری خودرو تخصص دارد و هر مشکلی از باتری خودرو را حل می کند. تعویض باتری را به ما بسپارید تا با استفاده از باتری برند و استاندارد پس از انجام تست های لازم ، نصب باتری خودروی شما را اصولی انجام دهیم. آیا به خدمات باتری به باتری نیاز دارید و عجله زیادی برای این کار دارید ؟ سریعتر از امداد باتری محلات (امدادجان) ، امداد خودروی دیگری را نمی توانید پیدا کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن را فوری و سریع انجام دهید

امداد خودرو محلات ، هر زمان که شما بخواهید اقدام به تعویض روغن موتور در محل می کند. نه نیاز است که دستان خود را کثیف کنید. نه نیاز است که ساعت ها در تعویض روغنی معطل شوید. نه نیاز است که روغن موتور بخرید. امدادجان ، تعویض روغن را در سریعترین زمان انجام می دهد و اجازه نمی دهد که شما به زحمت بیفتید. روغن موتوری که برای این کار استفاده می شود ، استاندارد و مرغوب است و موجب کارکرد بهتر موتور خودروی شما خودروداران محلاتی می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری را چگونه انجام دهیم که دستان خود را آلوده نکنیم ؟

یکی از خدمات امداد خودرو محلات ، پنچرگیری در محل است. اگر می خواهید بی دردسر و بدون آلوده کردن دست های خود ، پنچرگیری را انجام دهید باید با امدادجان تماس حاصل کنید. فرقی ندارد که در کجا هستید و ساعت شما چه زمانی را نشان می دهد ، ما در هر شرایطی پنچرگیری را انجام می دهیم. روش معمول پنچرگیری ، تعویض لاستیک است که وقت گیرتر است اما مؤثرترین روش است. برترین تجهیزات پنچرگیری در اختیار امدادگران ما است تا رفع پنچری ، سریع و اصولی انجام شود. نوع و ابعاد لاستیک ها و روش پنچرگیری تعیین می کنند که هزینه پنچرگیری چقدر خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو محلات

در زمانی که سوئیچ خودروی شما گم شده است و یا سیستم قفل و امنیتی خودرو معیوب شده است ، از دستکاری بیهوده قفل و تجهیزات مرتبط خودداری کنید و اقدامی اساسی انجام دهید. امدادگران امدادجان در این زمینه تبحر دارند و می توانند هرگونه مشکل بوجود آمده در این قسمت ها را رفع کنند. این امدادگران برای حل مشکلات این بخش ها ، از تکنیک های بکری استفاده می کنند که رفع مشکل را سریعتر و آسان تر می کند.

شماره امداد خودرو در محلات

اگر 02148287444 را شماره گیری کنید ، به بهترین و حرفه ای ترین امدادخودروی کشور وصل می شوید. امدادجان ، نزدیکترین اکیپ خود به موقعیت شما در محلات را به محل اعزام می کند تا سریعاً به رفع مشکلات اقدام کنند و نیازهای خودروی شما را رفع کنند. امدادجان (امداد خودرو محلات) ، بهترین و قابل اعتمادترین امدادخودرویی است که می تواند در هر زمان یاری گر شما باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایران خودرو در محلات

امدادجان ، خودروهای ایران خودرو را آنچنان سرویس دهی می کند که رانندگان و خودروداران از کیفیت کار حظ کنند. با ارائه باکیفیت ترین خدمات امدادی ، در تلاشیم که خودروداران را از خود راضی کنیم و به امداد خودروی مورداعتماد آنها تبدیل شویم. امدادجان ، هر نوع خدماتی را با قیمت مناسب و باکیفیت بالا ارائه می کند تا به شیوه درست و حرفه ای رفتار کند. تمامی خدمات دهندگان خودرو که اعتبار و جایگاه خوبی دارند ، همینگونه رفتار می کنند. ارائه خدمات باکیفیت و با قیمت منصفانه ، شیوه کار حرفه ای هاست.

امدادخودرو سایپا در محلات

امداد خودرو محلات    برای خدمات دهی به خودروهای سایپا همانند خدمات دهی به سایر خودروها ، از تمام توان و ظرفیت خود استفاده می کند. هر سرویس و خدماتی که قرار است به این خودروها ارائه شود ، متناسب با ساختار و مشخصات فنی این خودروها خواهد بود. دریافت خدمات تخصصی و ویژه به خودروهای سایپا بسیار کمک می کند که عملکرد بهتری داشته باشند و ساختار ضعیف و حساس آنها دچار مشکل نشود. خدمات تخصصی خودروهای سایپا را تنها از ما تقاضا کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید