امداد خودرو لنجان

امداد خودرو لنجان (امدادجان) ، یکی از برترین امدادخودروهای ایران است که کیفیت خدماتش هم سطح امدادخودروهای بزرگ و مطرح در جهان است.

امدادجان ، به خودروهای مختلفی که در شهرستان لنجان دچار مشکل می شوند ، امدادرسانی می کند. بنابراین هر خودرویی که در شهرستان لنجان دچار مشکل می شود ، این امکان را دارد که از سوی امدادجان پشتیبانی شود.

فرقی ندارد که مشکل بوجود آمده برای خودرو چیست و به کدامیک از بخش های لاستیک ، بدنه ، جلوبندی ، سیستم قفل ، باتری و … مربوط می شود. زیرا مجموعه بزرگ امدادجان ، برای ارائه خدمات در هر زمینه ای آماده است و هیچگونه کمبود نفرات یا تجهیزاتی ندارد.

مکانیکی سیار در لنجان

امداد خودرو لنجان ، تعداد بی شماری مکانیک دارد که به صورت سیار به خدمات دهی مشغول هستند. کیفیت کار مکانیک های امدادجان در سطح کیفیت کار مکانیک های تراز اول در جهان است. بنابراین خودرودارانی که به دنبال حرفه ای ترین مکانیک ها هستند ، بدانند که امدادجان بهترین گزینه است. برای یافتن حرفه ای ها ، هیچ جای دیگری نروید. مکانیک های امدادجان هستند که نیازهای خودروی شما را رفع نموده و مشکلات آنها را برطرف می کنند. تجربه و تخصص مکانیک های امدادجان برای بسیاری از خودروداران ، به اثبات رسیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

حمل خودرو در لنجان

امداد خودرو لنجان برای حمل خودروهایی که آسیب دیده ، سانحه دیده ، معیوب ، پلاک نشده ، مخصوص مسابقات و … هستند از جرثقیل های گوناگونی استفاده می کند. با اخذ اطلاعات کمی از خودروی شما ، متوجه شده که چه جرثقیلی برای حمل خودروی شما مناسب است. شما نگران هیچ چیز نباشید ، چراکه از انتخاب جرثقیل گرفته تا چگونگی بارگیری خودروی شما ، همه با مسئولیت ما به بهترین نحو ممکن انجام می شود. هر زمان که نیاز داشتید تا جرثقیلی را به موقعیت خودروی شما اعزام کنیم ، سریعاً به ما اطلاع دهید. امدادجان طیف وسیعی از یدک کش ها ، کامیونت ها ، تریلی ها و … را برای این کار اختصاص داده است و بر حسب شرایط از مناسب ترین آنها استفاده می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

امداد باتری لنجان

یکی از خدمات امداد خودرو لنجان ، این است که نیروهای خود را مأمور کرده است که در صورت درخواست خودروداران به انجام خدماتی از قبیل تست و تعویض باتری ، تست و تعمیر دینام ، بررسی اتصالات باتری و … اقدام کنند. کاربرد این خدمات امدادجان ، شاید بیشتر از سایر خدمات امدادخودرویی است. زیرا باتری خودرو اغلب به صورت ناگهانی خراب شده و رانندگان را غافلگیر می کند. با وجود امدادجان در زمان خرابی خودرو و یا خوابیدن آن ، اصلاً دست پاچه نشوید. قول می دهیم که مشکل باتری خودروی شما را با قیمت مناسب و از راه درست حل کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری به دست افرادی با سرعت عمل بالا

اگر نیاز به پنچرگیری لاستیک های خود داشته اید و نمی دانستید که چگونه و با چه ابزاری این کار را انجام دهید ، با امداد خودرو لنجان تماس بگیرید. امدادجان ، از امدادگرانی برخوردار است که پنچرگیری لاستیک ها را با سرعت عمل بسیار بالایی در عرض چندین دقیقه کوتاه انجام می دهند و شما را حیرت زده می کنند. چنین سرعت عملی را از هیچ امدادگر دیگری نخواهید دید. بنابراین برای رفع پنچری لاستیک ها در عرض سه سوت ، فقط روی امدادگران ما حساب باز کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

خدمات تعویض روغن سیار ، واقعیت یا شایعه ؟

خدمات تعویض روغنی به صورت سیار ارائه می شود. برخی گمان می کنند که برای تعویض روغن موتور خودروی خود حتماً بایستی به مراکز تعویض روغنی مراجعه کنند و ارائه این خدمات در محل ، صحت ندارد. اما امداد خودرو لنجان و بسیاری از امدادخودروهای دیگر ، این کار را انجام می دهند. در واقع می توان به آسان ترین شکل ممکن به رفع نیازهای خودروی خود در شهرستان لنجان اقدام نمود. بنابراین فرصت را از دست ندهید و بیهوده این دست و آن دست نکنید. ما آماده هستیم که هر موقع که شما فرمان دهید به ارائه خدمات تعویض روغنی در محل اقدام کنیم. بهتر است در عصر دیجیتال ، تمامی کارهای خود را به صورت غیرحضوری انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو لنجان

در زمان تمام شدن سوخت خودرو ، چندین اقدام می توان انجام داد که درست ترین آنها تماس با پمپ بنزین های سیار است. پمپ بنزین های سیار با استفاده از تجهیزات مناسب این کار به سوخت رسانی به خودروی شما اقدام می کنند. بنزین مورد استفاده برای این کار به لحاظ کیفی به تأیید کارشناسان رسیده است. لذا امدادجان سریعترین و معتبرترین راهی است که می توان با کمک آن به سوخت گیری در هر ساعت از شبانه روز اقدام نمود.

شماره امداد خودرو در لنجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای اینکه مشکل خودروی شما حل شود ، تنها باید یک شماره یازده رقمی را با گوشی خود بگیرید. 02148287444 ، شماره امداد خودرو لنجان می باشد. اپراتورهای محترم امدادجان ، با نهایت دقت و دلسوزی هماهنگ می کنند که نزدیکترین اکیپ امدادی به شما در محل حاضر شده و خدمات موردنیاز شما را ارائه دهند.

امداد خودرو ایران خودرو در لنجان

هر یک از خودروهای ایران خودرو در شهرستان لنجان در زمره خودروهایی هستند که صد درصد از سوی امدادجان پشتیبانی می شوند. مشکلات این خودروها هر چه که باشد و هر اندازه که شدید باشد ، با درایت و مهارت امدادگران ما حل می شود. کلیه مشکلاتی که ممکن است برای خودروهای ایران خودرو در شهرستان لنجان ایجاد شود را می دانیم و اقدامات مؤثر برای حل آنها را انجام می دهیم.

امداد خودرو سایپا در لنجان

امداد خودرو لنجان برای امدادرسانی به هر یک از خودروهای سایپا در این شهرستان برنامه داشته و کلیه امکانات را تدارک دیده است. چندین اکیپ امدادی در حول و حوش شهرستان لنجان مستقر هستند تا به محض تماس خودروداران سایپا ، اعزام نزدیکترین آنها به محل انجام شود. امیدواریم که مثل همیشه بتوانیم با ارائه خدمات خوب و باکیفیت ، شما را راضی کرده و مشکلات موجود را حل کنیم. امدادگران امدادجان که بسیار متبحر هستند ، برای حل مشکلات خودروداران بسیار شوق داشته و سریعاً دست به کار می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید