امداد خودرو قیطریه

امداد خودرو قیطریه در هر زمان و در هر مکان ، آماده ارائه هر گونه خدمات امداد خودرویی با کیفیت بسیار بالا می باشد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امداد خودروی شبانه روزی قیطریه

امداد جان ، یکی از معدود امداد خودروهایی است که سرعت بالایی در ارائه خدمات امدادی دارد. این مجموعه به صورت شبانه روزی به خدمات دهی اقدام نموده و نیازهای هموطنان را در هر ساعت از شبانه روز رفع می کند. امداد جان با توجه به شمار بالایی از امدادگرانی که در اختیار دارد ، حتی در زمان شلوغی جاده ها و خیابان ها و بالا بودن تقاضای امدادی ، قادر است تمام درخواست ها را در زمان مناسب پاسخگو باشد. چنانچه هر زمانی در قیطریه به خدمات امدادی نیاز داشتید ، فوراً با امداد جان تماس بگیرید.

 

امداد خودرو قیطریه

 

امداد خودرو سایپا در قیطریه

امداد خودرو قیطریه ، آماده ارائه خدمات به انواع خودروهای سایپا می باشد. پراید ، تیبا 2، ساینا دنده ای و اتومات ، شاهین ،  کوییک آر پلاس ، کوییک پلاس ، کوییک آر ، کوییک اس ، برلیانس ، چانگان ، زامیاد و … از انواع خودروهای سایپا می باشند که امداد جان به تمامی آنها امدادرسانی می کند.

با توجه به امکاناتی که امداد جان در اختیار دارد می تواند نیازهای امداد خودرویی هر یک از این خودروها در قیطریه را برطرف کند. حمل خودرو ، سرویس و تعمیر خودرو ، سوخت رسانی سیار ، باتری به باتری ، رفع پنچری و … نمونه هایی از خدمات درنظر گرفته شده برای خودروهای سایپا می باشد.

امداد خودرو ایران خودروی قیطریه

امداد خودرو قیطریه می تواند هر یک از مشکلات بوجود آمده برای خودروهای مختلف ایران خودرو را رفع کند و تمامی نیازهای آنها را رفع نماید. پژو 405 ، پرشیا ، پژو 206 ، سمند ، هایما ، پژو 207 ، رانا ، تارا ، دنا و … از خودروهایی بوده که خدمات دهی به آنها در بالاترین کیفیت انجام می شود.

هر گونه خدمات موردنیاز خودروی شما از قبیل حمل خودرو با یدک کش و کفی و خودرو بر ، باتری به باتری ، رفع پنچری ، مکانیک سیار ، سوخت رسانی سیار ، سرویس خودرو و … ارائه می گردد. کیفیت خدمات ارائه شده برای خودروهای مختلف از جمله خودروهای ایران خودرو ، بسیار بالا است.

خدمات امداد خودرویی قیطریه :

این خدمات شامل تمامی فعالیت هایی بوده که در راستای رفع ایرادات فنی خودروها در وضعیتی که خودرو به علت نقص فنی خراب شده اند ، انجام می شود. تعمیرات ، تعویض قطعات ، سرویس ، حمل و … از جمله این خدمات می باشند که از سوی امداد خودرو قیطریه ارائه می گردند. برخی از این خدمات را بررسی می کنیم :

امداد باتری قیطریه

اگر باتری خودروی شما خوابیده است و ماشین شما استارت نمی خورد ، با باتری به باتری کردن می توانید خودروی خود را روشن کنید. چنانچه امکان باتری به باتری کردن با ماشینی در اطراف خود را ندارید با امداد جان تماس بگیرید تا این کار را به بهترین نحو و در سریعترین زمان ممکن برای شما انجام دهد.

اگر باتری خودروی شما خوابیده و نگران دیر رسیدن به ملاقات یا جلسه کاری خود هستید ، اصلاً مضطرب نباشید. ما عملیات باتری به باتری کردن را آنچنان سریع انجام می دهیم تا برنامه های شخصی یا کاری شما بر هم نخورد. به صورت کاملاً اصولی ، باتری خودروی شما را فعال می کنیم. در صورتی که نیاز باشد به تعویض باتری خودرو اقدام نموده تا شما دیگر نیازی به مراجعه به باتری سازی نداشته باشید. پیش از تعویض باتری ، حتماً به تست باتری قبلی اقدام نموده تا از خرابی یا تمام شدن طول عمر آن مطمئن شویم.

رفع پنچری توسط امداد خودرو قیطریه

 

 

امداد خودرو قیطریه

 

یکی از مشکلاتی که گاهاً برای برخی از خودروها بوجود می آید ، پنچر شدن و یا ترکیدن تایرها می باشد. پنچر شدن تایرها به دلایل مختلفی مانند شرایط بد جاده ای ، گرم بودن زیاد از حد هوا ، سایش تایرها و … رخ می دهد. رفع پنچری ، کار پیچیده ای نیست اما کمی پر زحمت است و شاید افراد توان یا حوصله ی انجام این کار را نداشته باشند.

در چنین شرایطی با امداد جان تماس حاصل کنید تا سریعاً خود را به محل خودروی شما رسانده و پنچرگیری خودروی شما را انجام دهد. ترکیدن تایرها از مشکلات خطرناکی است که برای برخی از خودروها بوجود می آید.

زمانی که تایرهای خودروی شما می ترکند ، باید فرمان را محکم نگه داشته و اصلاً به طرفین نچرخانید. هرگز پای خود را یکدفعه از روی پدال گاز برندارید. از ترمز اصلاً و تحت هیچ شرایطی استفاده نکنید. به تدریج سرعت را با برداشتن تدریجی پا از روی پدال گاز کاهش دهید و دنده کم کنید تا زمانی که خودرو متوقف شود. سپس به کنار جاده رفته و با امداد جان (امداد خودرو قیطریه ) تماس بگیرید.

حمل خودرو با تجهیزات بسیار پیشرفته

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو قیطریه

 

اگر خودروی شما به هر علتی قادر به حرکت نمی باشد ، باید با تجهیزات دیگری به حمل و جابه جایی آن اقدام نمود. با استفاده از تجهیزات پیشرفته امدادی شامل خودروبرها ، یدک کش ها ، کفی های خودروبر و خودروبرهای تکی و … می توان به حمل خودرو اقدام نمود.

حمل خودرو یا یدک کش ها در قیطریه : با استفاده از یدک کش ها می توان به حمل ماشین های سبک و سنگین اقدام نمود. به طور معمول برای ماشین های سبک از مزدا و نیسان و برای ماشین های سنگین از خاور ، کامیونت و … کمک می گیرند. در بخش باری این وسیله های یدک از چرخ گیرها یا جرثقیل ها استفاده می کنند که امکان برداشتن خودرو را از چرخ های جلو یا عقب داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در شمال تهران با ما همراه باشید.

حمل خودرو در قیطریه با کفی خودروبر : امداد خودرو قیطریه به حمل خودرو با استفاده از کفی خودروبر اقدام می کند. کفی ، یکی از تکنیک های حمل ماشین بوده که در آن با توجه به ابعاد خودرو و شمار خودروها با وسیله متفاوتی به حمل خودروها اقدام می شود. تریلی یا کامیون دارای کفی های متحرک بوده که این کفی ها به شکل زاویه دار به این ماشین ها وصل می باشند. از این روش برای انتقال ماشین های صفر کیلومتر از کارخانه به نمایندگی ، انتقال ماشین به تعویض پلاکی ، جابه جایی ماشین های قدیمی بدون پلاک ، جابه جایی ماشین های سانحه دیده و … استفاده می شود.

حمل خودروهای لوکس

یکی از خدمات امداد خودرو قیطریه ، حمل خودروهای لوکس است. حمل خودروهای لوکس خود را به ما واگذار کنید. دقت بسیار بالا ، تجهیزات مناسب ، امدادگران متخصص و مجرب ، خودروبر مناسب و … از دلایل انتخاب امداد جان برای حمل خودروهای لوکس می باشد. بدین ترتیب به بهترین و ایمن ترین شکل ممکن ، جابه جایی خودروی گران بها و نفیس شما را انجام می دهیم.

خودرودارانی که بر خودروی خود حساسیت زیادی داشته و هراس زیادی از وارد شدن آسیب های احتمالی در حین جابه جایی خودرو دارند ، باید با امداد جان تماس بگیرند. ما سلامت خودروی شما را در حین جابه جایی و انتقال به مقصد ، به طور کامل تضمین می کنیم.

اکیپ سیار در امداد خودرو قیطریه

امدادگران ما در اطراف قیطریه در دسترس هستند و به محض تماس شما با امداد جان ، سریعاً در محل حضور پیدا می کنند. اگر شما با امداد خودروهایی که در فاصله زیادی از شما هستند تماس بگیرید ، باید زمان زیادی را در انتظار باشید تا امدادگران در محل حاضر شوند. برای اینکه زمان زیادی معطل نمانید و سریعاً از خدمات موردنیاز خود برخوردار شوید ، با امداد جان تماس حاصل کنید.

تعمیرات انواع خودروها در قیطریه توسط امدادخودرو

 

امداد خودرو قیطریه

 

یکی دیگر از خدمات امداد خودرویی امداد جان ، سرویس و تعمیرات خودرو در محل می باشد. خدمات تعمیراتی ما شامل تعویض شمع و وایر ، تعویض لنت ترمز ، شارژ گاز کولر گازی ، رفع اختلالات موجود در سیستم برق خودرو ، دیاگ و عیب یابی با دستگاه ، تعویض پمپ بنزین ، تعویض تسمه تایم ، تعویض کاربراتور و … می باشد.

مکانیک های سیار امداد خودرو قیطریه این توانایی را داشته که به صورت تخصصی به رفع مشکلات فنی هر یک از انواع خودروها شامل پراید ، پژو ، سمند ، دنا پلاس ، ماکسیما ، لیفان ، ال نود ، مزدا تری ، ساینا ، رانا و … اقدام کنند. سرویس انواع خودروها با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام می شود. در هر نقطه از قیطریه که هستید می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت برای تعمیرات خودروی شما اقدام کنیم. با بهترین ابزارهای تخصصی به تعمیرات خودرو اقدام نموده و شما را از مراجعه به تعمیرگاه بی نیاز می کنیم.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به مکانیک سیار نیاز داشتید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

اگر خودروی شما در پارکینگ منزلتان است و متوجه خرابی آن می شوید ، می توانید با برخورداری از خدمات امداد خودرویی در منزل به تعمیر خودرو بپردازید. این آسان ترین و بی دردسرترین راه برای تعمیرات خودرو است.

چرا امداد جان بهترین امداد خودرو قیطریه است ؟

امداد جان ، یکی از برترین امداد خودروهای این محله است که اغلب مشتریان از خدمات ارائه شده از سوی این مجموعه احساس خرسندی داشته اند.

این مجموعه در صورت نیاز به ارائه مشاوره های رایگان اقدام می کند. این مشاوره ها گاهی می تواند مشکلات خودرو را حل کند و راهنمایی بسیار خوبی را به شما ارائه کند.

ما در کوتاهترین زمان به اعزام خودروبر به داخل یا بیرون از شهر اقدام می کنیم. امکان انتقال خودروی شما به هر مکانی وجود دارد و با توجه به خواست شما انتقال خودرو به محل موردنظر شما ، انجام می شود.

برای تعمیرات خودرو از برترین قطعات و لوازم یدکی ها استفاده شده و به کمک ابزارآلات پیشرفته به تعمیرات خودرو اقدام می شود. در سرویس خودرو به بررسی عملکرد تمامی قطعات مهم خودرو پرداخته می شود.

کیفیت خدمات امداد خودرو قیطریه ( امداد جان ) بسیار بالا است. ما تمامی خدمات خود را تضمین نموده تا اطمینان دهیم که خدمات خود را در بالاترین سطح کیفی عرضه نموده ایم.

خدمات ارائه شده از سوی امداد جان برای تمامی خودروها

ما انواع خدمات امدادی خود را برای هر یک از خودروهای گروه های خودروسازی ارائه می کنیم. تفاوتی ندارد که مدل خودروی شما چیست و در کجا دچار مشکل شده است. ما سریعاً برای ارائه خدمات به خودروی شما حاضر می شویم :

  • امداد خودروی سایپا
  • امداد خودروی ایران خودرو
  • امداد خودرو کیا
  • امداد خودرو تویوتا
  • امداد خودرو هیوندای
  • امداد خودرو مرسدس بنز
  • و …

خودروبر ارزان در قیطریه

امداد خودرو قیطریه به اعزام خودروبر با قیمت مناسب اقدام می کند. خودروبرهای ما با وجود امدادگران با تجربه و تجهیزات پیشرفته ، به صورت ایمن به جابه جایی خودروها اقدام می کنند. مسئله هزینه ها برای اغلب افراد مهم است. برخی از امدادخودروها با هزینه بسیار بالایی به اعزام خودروبر اقدام می کنند که موجب گلایه مندی مشتریان می شوند.

امداد جان با درنظر گرفتن حق و حقوق مشتریان ، به تعیین تعرفه های خود اقدام می کند. بنابراین اگر به دنبال یک خودروبر ارزان در قیطریه هستید ، باید با امداد جان تماس بگیرید. ما در حالی با تعرفه های مناسب به حمل خودرو اقدام می کنیم که ایمنی و سلامت خودرو را تضمین می کنیم.

خودروهای تحت پوشش امداد خودرو قیطریه

ما آماده خدمت رسانی به خودروهای مختلف از جمله ساینا ، تیبا ، پراید ، پژو ، سمند ، دنا پلاس ، آلفا رومئو جولیتا ، ام جی ، بنز ، بورگوارد ، بی ام و ، پورشه ، تویوتا ، دامای ، دی اس ، رنو ، سانگ یانگ ، فولکس ، کیا ، لکسوس ، میتسوبیشی ، نیسان ، سانتافه ، ولوو و سایر خودروهای خارجی و ایرانی هستیم.

نرخ هر یک از خدمات امداد خودرویی

نرخ هر یک از خدمات ما ، متفاوت می باشد. با توجه به نوع خودروی شما و نوع خدمات موردنیاز شما ، هزینه خدمات متفاوت خواهد بود.

امداد خودروی امداد جان ، تعرفه های بسیار مناسبی را برای کلیه خدمات ارائه شده از سوی خود درنظر گرفته است. سرویس و تعمیرات خودرو توسط امداد خودرو قیطریه ( امدادجان ) با قیمت بسیار مناسبی ، انجام می شود.

این مجموعه ، یکی از معدود امداد خودروهایی در سطح تهران است که در چنین سطحی به لحاظ کیفی به ارائه خدمات پرداخته و نرخ های بسیار مناسبی را برای خدمات خود تعیین کرده است. خرسندی شما از کیفیت خدمات ما و قیمت های ما ، هدف اصلی امداد جان است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید