امداد خودرو قشم

امداد خودرو قشم (امدادجان) ، به صورت شبانه روزی به ارائه خدمات امدادی از قبیل حمل خودرو ، تعمیر خودرو ، تعویض باتری خودرو و … اقدام می کند.

اگر در شهرستان قشم با مشکلاتی مانند خرابی خودرو ، تصادف ، گم کردن سوئیچ خودرو ، پنچری لاستیک ها و … مواجه شدید ، با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادجان برای ارائه هرگونه خدماتی در قشم برنامه ریزی کرده است.

حمل خودرو در قشم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه جرثقیل حمل خودرو
با ما همراه باشید .

تصادف ، خرابی ، نداشتن پلاک ، ممنوعیت تردد خودرو و … سبب می شود که نتوانید خودروی خود را به حالت عادی حرکت دهید. در چنین شرایطی باید از امدادخودروی امدادجان کمک بخواهید تا فرآیند حمل خودروی شما را توسط یدک کش و یا خودروبر انجام دهد. امداد خودرو قشم با توجه به اصول مهم حمل خودرو که تمامی امدادخودروها بدان پایبند هستند ، حمل خودروهای مختلف را به صورت ایمن به صورت درون شهری در قشم و یا برون شهری خارج از شهرستان قشم انجام می دهد. اگر می خواهید خودروی شما در حین حمل با جزئی ترین آسیبی مواجه نشود ، از امدادجان بخواهید که حمل آن را انجام دهد. با خدماتی که ما ارائه می دهیم ، هیچ خودرویی در قشم در راه نمی ماند.

مکانیکی سیار در قشم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

بروز اشکالات فنی برای خودرو در اغلب مواقع به صورت ناگهانی رخ می دهد. گاهی فرد در مکان یا زمانی است که نمی تواند به مکانیکی و تعمیرگاه برود. در چنین شرایطی باید از خدمات مکانیکی سیار در قشم بهره ببرد. هرگونه اشکال فنی در بخش های مختلف خودرو توسط مکانیک های امدادجان شناسایی می شوند و برطرف می شوند. امداد خودرو قشم ، متخصص عیب یابی ، سرویس و تعمیر انواع خودروهای داخلی و خارجی است و خدمات خود را گارانتی می کند. با خدماتی که مکانیکی سیار قشم ارائه می دهد ، 90 درصد مشکلات خودرو را می توان در محل حل کرد و خودرو را به مکانیکی انتقال نداد.

امداد باتری قشم

نیازی نیست که برای تعویض باتری به باطریسازی بروید. شما می توانید از خدمات امداد باتری قشم برخوردار شوید و باتری را در محل تعویض کنید. توجه کنید که هر خودرویی باید از یک باتری خاصی استفاده کند. قطعاً باتری مناسب پژو برای پراید مناسب نیست و باتری مناسب بنز برای نیسان مناسب نیست. همچنین سایر خودروها نیازمند باتری مخصوص به خود هستند. امداد خودرو قشم با باتری اصل و مرغوب ارائه دهنده خدمات امداد باتری است. اگر باتری خودروی شما خوابیده است ، باتری به باتری راهگشای مشکل آن است.

تعویض روغن با روغن استاندارد و تأیید شده کارشناسان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

امدادجان برای ارائه خدمات تعویض روغن از روغن موتورهایی استفاده می کند که صد درصد اصل و مرغوب است. تعویض روغن شاید کار ساده ای به نظر بیاید اما باید توسط افرادی انجام شود که فوت و فن این کار را می دانند و در زمان تعویض روغن موتور خودرو به سلامت موتور توجه دارند. خرابی موتور برای خودروداران بسیار گران تمام خواهد شد. بنابراین از خودرودارانی که قصد تعویض روغن موتور خودروی خود را دارند می خواهیم که با هدف حفظ سلامت موتور خودروی خود ، روغن موتور خودروی خود را به دست افراد کاربلد در زمان مناسب تعویض کنند.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو قشم

امدادجان برای مشکلاتی که برای سیستم قفل و امنیتی خودرو بوجود می آید ، فکرهایی کرده است و راهکارهای بسیار خوبی را درنظر گرفته است که نتیجه بخش هستند. مزیت این راهکارها این است که مناسب شرایط اورژانسی است. یعنی اگر مشکلی برای این بخش بوجود آمده است که باید در سریعترین زمان حل شود ، باید برای حل آن از خدمات امداد قفل و سوئیچ بهره برد. این خدمات به حل مشکل مفقودی سوئیچ ، باز نشدن درب خودرو ، قفل نشدن درب ها ، باز شدن قفل های بدون کلید ، کار نکردن سوئیچ و … کمک می کند.

پنچرگیری در قشم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

اگر پنچر کرده اید و تاکنون پنچرگیری نکنید ، از انجام این کار خودداری کنید. زیرا این کار برای شما اذیت کننده و وقت گیر خواهد بود. امداد خودرو قشم ، کارهای مختلفی انجام می دهد تا مشکلات خودروی شما حل شود. یکی از این کارها ، پنچرگیری است. پنچرگیری ، برای افرادی که مهارت داشته باشند ، کار آسانی است و در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. برای دریافت این خدمات با ما تماس حاصل کنید. اکیپ های پنچرگیری امدادجان در نقاط مختلفی مستقر هستند و برای خدمات دهی به سرعت وارد عمل می شوند.

سوخت رسانی با رعایت الزامات ایمنی

یکی از خدماتی که امداد خودرو قشم به صورت 24 ساعته ارائه می دهد ، خدمات سوخت رسانی سیار می باشد. هر زمان که سوخت تمام کردید و از پمپ بنزین فاصله زیادی داشتید ، با روش های غیراصولی به سوخت گیری اقدام نکنید. با امدادجان تماس بگیرید تا سوخت خودروی شما را تأمین کند.

شماره امدادخودرو در قشم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

021482874444 را شماره گیری کنید تا با کارشناسان ما مشاوره نموده و نیازهای خودروی خود را مطرح کنید. امداد خودرو قشم با در اختیار داشتن هرگونه امکانات موردنیاز امدادرسانی به خودروها و تجربه و مهارتی که طی این سالها کسب نموده است ، خدمات مختلفی را ارائه می کند.

امداد خودرو سایپا در قشم

امدادجان یکی از امدادخودروهای ارائه دهنده خدمات به خودروهای سایپا است که در این زمینه به خدمات دهی مشغول است. تمامی خودرودارانی که در شهرستان قشم از امدادجان خدمات دریافت کرده اند ، از خدمات رضایت داشته اند. شما نیز برای حل مشکل خودروی خود به به صورت اساسی از این مجموعه حرفه ای ، خدمات بگیرید. امداد خودرو قشم هر معیار و شرایطی که یک امدادخودرو باید داشته باشد را داشته و یکی از بهترین ها است.

امداد خودرو ایران خودرو در قشم

امدادجان برای حل مشکلات و رفع نیازهای خودروهای ایران خودرو ، برترین خدمات در شهرستان قشم را ارائه می دهد. اگر تمایل دارید خودروی خود را به دست افرادی سرویس و تعمیر کنید که در این زمینه کار کرده اند و تجربه زیادی دارند ، با امدادجان تماس حاصل کنید. بهترین و باکیفیت ترین خدمات امدادی را به خودروهای مختلف ایران خودرو در شهرستان قشم ارائه می دهیم و لبخند رضایت را بر روی لبان دارندگان آنها می نشانیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید