امداد خودرو قزوین

امداد خودرو قزوین (امدادجان) ارائه دهنده خدمات حمل خودرو ، تعمیر خودرو ، تعویض باطری ، صافکاری ، تعویض روغن و … می باشد.

در زندگی های شلوغ امروزی نمی توان برای رفع تمامی نیازهای خودرو به تعمیرگاه ، تعویض روغنی ، باطری سازی ، صافکاری نقاشی و … مراجعه کرد. گاهی شرایط به گونه ای است که شما هیچ فرصتی برای رفتن به چنین مراکزی ندارید و از طرفی می خواهید مشکل خودروی شما به سرعت حل شود.

درخواست کمک از امدادخودروها در چنین شرایطی ، اولین و بهترین راه برای خروج از این وضعیت می باشد. امدادخودروها با حضور به موقع خود در محل ، مشکلات خودروی شما را بررسی و سپس اقدامات مؤثر را انجام می دهند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

حمل خودرو در قزوین

امداد خودرو قزوین با ارسال یدک کش و خودروبر به محل ، جابه جایی انواع خودروها را انجام می دهد. مجموعه امدادجان برای حمل خودرو ، تجهیزات گوناگونی در اختیار دارد که در شرایط نیاز از هر یک از آنها استفاده می کند. برخی گمان می کنند که پروسه حمل خودرو ، بسیار آسان است. در حالیکه حمل خودرو اقدامی تخصصی است که نیازمند رعایت دستورالعمل هایی است که افراد عادی و امدادگران مبتدی قادر به انجام آن نخواهند بود.

در موارد متعددی مشاهده می شود که در اثر حمل غیراصولی خودرو ، آسیب هایی به بدنه و یا اطاق خودرو وارد می شود. گاهی رانندگان در همان لحظه متوجه آسیب دیدگی خودرو نمی شوند. بنابراین تماس با امدادخودروهای غیرحرفه ای و یا حمل خودرو توسط افراد عادی ، مشکلاتی را بوجود می آورد. حمل خودروی خود را به امداد خودرو قزوین بسپارید و بدانید که هیچ مشکلی برای خودروی شما ایجاد نمی شود.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

مکانیکی سیار در قزوین

اگر شما هم از رفتن به مکانیکی بیزار هستید و یا وقت رفتن به مکانیکی را ندارید ، مکانیک را بالای سر خودروی خود بیاورید. آیا این کار امکان پذیر است ؟ بله ، با تماس با امدادخودروها می توان درخواست خدمات سرویس و تعمیر خودرو در محل نمود. مکانیک های سیار می توانند هر مشکل فنی خودرو را حل کنند. عیب یابی دقیق مشکلات خودرو ، نیازمند تخصص بالایی است که مکانیک های سیار امدادجان دارای این تخصص هستند. کیفیت خدمات تعمیراتی امدادجان ، فراتر از حد تصور شماست. عملکرد خودروی شما پس از تعمیرات توسط مکانیک های سیار امدادجان ، نشان می دهد که خدمات امدادجان تا چه اندازه باکیفیت بوده است.

امداد باتری قزوین

امداد خودرو قزوین ، ارائه دهنده خدمات امدادباتری است. باتری از اساسی ترین اجزای خودرو است که بروز کوچکترین مشکلی برای آن موجب اختلال در عملکرد خودرو می شود. خرابی باتری سریعتر از خرابی قطعات دیگر ، خود را نشان می دهد. زمانی که باتری سالم است و فقط شارژ از دست داده است ، خودرو استارت نمی خورد. بنابراین شما سریعاً متوجه وجود مشکل در باتری می شوید. در این شرایط باید خودرو را از طریق اتصال به یک باتری سالم و یا اتصال به دستگاه شارژر ، شارژ نمود. تمامی این خدمات به انضمام خدمات تعویض باتری ، تعمیر دینام و … توسط امدادخودروی امدادجان ارائه می شود.

تعویض روغن در محل ، از خدمات امداد خودرو قزوین

شما می توانید تعویض روغن موتور ماشین را در محل انجام دهید. تعویض روغن در شرایط مختلفی انجام می شود. گاهی سطح روغن موتور خودرو کم شده است و نیاز به افزودن روغن دارد و گاهی روغن موتور به دلیل بی کیفیت شدن نیاز به تعویض دارد. تعویض روغن به سه شیوه انجام می شود. تعویض روغن توسط خودتان ، تعویض روغن در تعویض روغنی و تعویض روغن توسط امدادخودروها سه راه برای تعویض روغن خودرو می باشد. اگر دو راه اول برای شما غیرممکن است ، برای راه سوم با امدادجان تماس حاصل کنید.

پمپ بنزین سیار در قزوین

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

پمپ بنزین های متعددی در قزوین وجود دارند. اما ممکن است شرایطی بوجود بیاید که نتوان به جایگاه های سوخت رفت ، اما باک بنزین خالی است و سوخت گیری در اسرع وقت برای شما حائز اهمیت است. امداد خودرو قزوین با ایجاد اکیپ های سوخت رسانی سیار ، امکان سوخت گیری برای خودروها را در هر مکان و در هر زمانی با حداقل هزینه فراهم کرده است.

پنچرگیری و بازدید دوره ای از لاستیک های ماشین

 

امداد خودرو قزوین

 

یکی از خدماتی که امدادجان برای خودروهای مختلف در قزوین درنظر گرفته است ، پنچرگیری است. پنچرگیری ، سرویس لاستیک ها ، تعویض زاپاس ، تنظیم باد لاستیک و … از جمله خدماتی است که از سوی امدادخودروی امدادجان با هدف بهبود عملکرد خودرو در زمان حرکت ارائه می شود. سرویس لاستیک ها ، تأثیر زیادی در حرکت مطلوب خودرو دارد. بنابراین خودروداران باید زمانی را برای بازدید دوره ای لاستیک ها درنظر بگیرند و نسبت به انجام این کار ، بی اهمیت نباشند. هر چند که روش های گوناگونی برای پنچرگیری درنظر گرفته شده اند ، اما امدادگران ما با تعویض لاستیک به صورت اساسی به حل مشکل پنچری اقدام می کنند.

شماره امدادخودرو در قزوین

 

 

امداد خودرو قزوین

 

برای تماس با امداد خودرو قزوین ، 02148287444 را شماره گیری کنید تا به کارشناسان ما متصل شوید. مشکلات خودروی خود را به کارشناسان اعلام کنید. اگر نیاز به راهنمایی باشد ، از سوی کارشناسان راهنمایی می شوید. در غیراینصورت کارشناسان با اعزام سریع امدادگران و تجهیزات به محل ، مقدمات لازم برای امدادرسانی را فراهم می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایران خودرو در قزوین

امدادرسانی خودروهای دنا ، رانا ، 206 ، پرشیا ، تارا ، 405 ، سمند ، 207 و … در قزوین توسط امدادجان انجام می شود. کیفیت خدمات ارائه شده به خودروهای ایران خودرو ، حتماً مطابق با انتظارات خودروداران گرامی در قزوین خواهد بود. از کسب رضایت شما ، بسیار خرسند هستیم.

امداد خودرو سایپا در قزوین

امداد خودرو قزوین برای خدمات دهی به خودروهای پراید ، شاهین ، ساینا ، تیبا ، کوییک و … دارای تجهیزات ویژه و نیروهای متخصص می باشد. خدمات تخصصی این خودروها را با کمترین هزینه از امدادجان درخواست کنید. این مجموعه با برنامه ریزی های بسیار خوبی که انجام داده است برای امدادرسانی به خودروهای سایپا در قزوین هیچ کمبود امکاناتی ندارد. لذا در سریعترین زمان و با بهترین شیوه ، سرویس های موردنیاز را ارائه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید