امداد خودرو قائنات

امداد خودرو قائنات با بهترین امدادگران خود برای خدمات دهی به خودروهای ایرانی و خارجی در این شهرستان اقدام نموده و هر نوع مشکلی را حل می کند.

قائنات از شهرستان های استان خراسان جنوبی است. مشکلات مختلفی ممکن است دامن گیر خودروهای در حال تردد در این شهرستان شود که برای رفع آنها نیاز به امدادرسانی توسط امدادخودروها است.

امدادجان ، یکی از امدادخودروهای خدمات دهنده در این محله است که طیف وسیعی از خدمات را به خودروهای مختلف در قائنات ارائه می کند. این مجموعه سه اصل مهم را در امدادرسانی مورد توجه قرار داده که شامل کیفیت بالای خدمات ، نرخ مناسب خدمات و سرعت بالای خدمات است. خدماتی که با توجه به این اصول ارائه می شوند ، عبارتند از :

حمل خودرو در قائنات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

خدمات امداد خودرو قائنات به صورت اصولی ارائه می شود. خدمات حمل خودرو ، یکی از خدماتی است که نیازمند تخصص و مهارت بالایی است. هر خطای کوچک ممکن است به حرکت خودرو در زمان حمل و صدمه دیدن خودرو و حتی افرادی ختم شود. بنابراین در زمان حمل خودرو باید دقت زیادی کرد و به تمامی اصول مهم توجه داشت. اتصال خودرو به یدک کش و یا خودروبر باید به گونه ای انجام شود که خودرو کاملاً فیکس و ثابت شود. نرخ حمل با انواع خودروبرها بر مبنای مسافت طی شده و نوع خودروبر ارسالی به مقصد محاسبه می گردد و وجه بیشتری از مشتریان دریافت نمی شود.

مکانیکی سیار در قائنات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو قائنات در سطح کیفی بسیار بالایی به ارائه خدمات مکانیکی سیار اقدام می کند. سرویس و تعمیر خودرو به دست مکانیک های سیار دارای چندین حسن است که مهمترین آنها صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در هزینه است. اغلب مشکلات بوجود آمده برای خودرو را می توان در محل حل نمود ، به خصوص اگر مکانیک ها توانمند و حاذق باشند. در این راستا به ارائه خدماتی از جمله تعمیرات جلوبندی ، تعمیرات موتور ، تنظیمات موتور ، تعمیرات گیربکس ، تنظیم گاز و کلاج ، تعمیرات استارت ، تعمیرات سرمایش/گرمایش و … اقدام می شود. تمامی ابزارها و تجهیزاتی که به منظور ارائه این خدمات موردنیاز است به همراه مکانیک ها است.

امداد باتری قائنات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو قائنات ، مربوط به باتری خودرو است. باتری خودرو اگر شارژ خالی نکند و فرسوده نشود ، بعید است دچار مشکل شود. بنابراین اولین اقدامی که در زمان خرابی باتری انجام می دهند ، باتری را تست نموده تا متوجه شوند که خراب یا سالم است. البته رانندگان خبره با توجه به شواهد متوجه می شوند که باتری شارژ خالی کرده است. لذا سریعاً به دنبال انجام عملیات باتری به باتری هستند. باتری به باتری سیار ، یکی از برترین خدمات امدادخودروها است که واقعاً در مواقعی ناجی خودروداران است.

اولین اقدام برای کمک به سلامت موتور خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن موتور ، ضروری ترین اقدام برای حفظ سلامت موتور و بهبود عملکرد آن است. موتور ، قطعه ای بسیار مهم است که نقش فوق العاده مهمی در عملکرد خودرو دارد. به منظور سلامت این قطعه مهم باید به مواردی توجه داشت که مهمترین آنها ، تعویض به موقع روغن موتور است. امداد خودرو قائنات ، تعویض روغن موتور خودروی شما را در صورت درخواست شما در محل انجام می دهد. بدین ترتیب هیچ خودروداری برای تعویض روغن موتور خودروی خود نیازی نیست به تعویض روغنی برود.

سوخت گیری در مکانی به غیر از جایگاه سوخت

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

اگر به هر دلیل نمی توانید به جایگاه سوخت بروید و سوخت گیری کنید ، از امدادگران امدادجان بخواهید که به محل خودروی شما آمده و سوخت گیری خودروی شما را انجام دهند. امدادگران با در اختیار داشتن امکانات کامل سوخت گیری آنلاین ، به موقعیت خودروی شما آمده و ظرف اندک زمانی سوخت خودروی شما را تعویض نموده و برای این کار از سوخت مرغوب استفاده می کنند.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو قائنات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

امدادگران امدادجان به خوبی می توانند پنچرگیری انواع خودروها را در سریعترین زمان انجام دهند. امدادجان ، اکیپ پنچرگیری خود را به سرعت به محل فرستاده تا اقدامات موردنیاز جهت رفع مشکلات لاستیک های خودرو اعم از سرویس لاستیک ، تنظیم باد لاستیک ، تعویض لاستیک و … را انجام دهند.

خدمات امدادی مخصوص مشکلات امنیتی خودرو

امداد خودرو قائنات برای حل مشکلات مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو ، خدماتی را تحت عنوان امداد قفل و سوئیچ در نظر گرفته است. این خدمات شامل آیتم های مختلفی است که هر یک به نوعی مشکلات خودرو را حل می کنند. برای بهره مندی از این خدمات در 24 ساعت شبانه روز با شماره های امدادجان تماس حاصل کنید. اطمینان داشته باشید که هر نوع مشکلی در ارتباط با قفل و سیستم امنیتی خودروی شما با تدبیر و کیاست امدادگران ما حل می شود.

شماره امدادخودرو در قائنات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امدادجان با شماره 02148287444 تماس حاصل نموده و خدمات موردنیاز خود را درخواست کنید. امداد خودرو قائنات به سرعت ترتیب اعزام نزدیکترین امداد به محل را داده تا مشکل خودروی شما در اسرع وقت و باکیفیت مطلوب حل شود.

امداد خودرو سایپا در قائنات

امدادجان با تجهیزات و امکانات مخصوص برای امدادرسانی به خودروهای سایپا در شهرستان قائنات دست به کار می شود. برای تک تک مشکلات احتمالی خودروهای سایپا تدابیری اندیشیده شده و خدماتی درنظر گرفته شده است. بنابراین به راحتی می توانیم ادعای حل هرگونه مشکلی از خودروهای سایپا را داشته باشیم. برای بهره مندی از خدمات ما ، محدودیت زمان و مکان ندارید. ما همواره آماده ارائه خدمات به شما هستیم.

امداد خودرو ایران خودرو در قائنات

امداد خودرو قائنات با هدف رفع مشکلات تولیدات یکی از بزرگترین خودروسازی ایران ، خدمات باکیفیت و کاربردی را درنظر گرفته است. کیفیت این خدمات بسیار بالاتر از سطح انتظارات شما خودروداران محترم و گرامی می باشد. نکته مهم در ارتباط با این خدمات ، پشتیبانی از خدمات است. امدادجان همواره از خدمات امدادی خود پیشتیبانی می کند تا ثابت کند تا چه اندازه به مشتری مداری اهمیت داده و به فکر ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت است. برای امدادرسانی به هر خودرویی با کمال میل آمادگی داشته و برترین کیفیت را ارائه می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید