امداد خودرو قائم مقام

امداد خودرو قائم مقام به محض تماس شما برای امدادرسانی به این محله آمده و پس از بررسی دقیق خودرو ، خدمات دهی را آغاز می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امدادجان به تمامی نواحی این محله شامل خیابان بهشتی ، خیابان مشاهیر ، خیابان مفتح ، خیابان گلریز ، خیابان خردمند شمالی ، خیابان بهشتی و … امدادرسانی می کند. زمان و مکان برای ما محدودیت ایجاد نمی کند. زیرا ما به صورت تمام وقت و شبانه روزی به ارائه خدمات در هر مکانی اقدام می کنیم.

مکانیکی سیار در قائم مقام

شاید هیچ چیز برای راننده خودرو بدتر از آن نباشد که در مکان و زمانی که انتظارش را نداشته است ، با مشکل خرابی خودرو مواجه شود. امداد خودرو قائم مقام با هدف برداشتن باری از روی دوش خودروداران در زمان خرابی خودرو ، به اعزام مکانیک سیار به این محله اقدام می کند. تنها کافیست که در زمان بروز مشکل خرابی و از کار افتادن خودرو با ما تماس بگیرید. مکانیکی سیار از مکانیکی ها و تعمیرگاه های عادی ، چیزی کم نداشته و هر آنچه که در تعمیرگاه های حضوری ارائه می شود ، از سوی مکانیک های سیار خودرو عرضه می شود.

امداد خودرو قائم مقام

حمل خودرو در قائم مقام

اگر خودروی شما قادر به حرکت نباشد ، چه می کنید ؟ هل دادن خودرو برای مسافت های بسیار کوتاه ، کار عاقلانه ای است. اما اگر بخواهید خودرو را در مسافت های طولانی جابه جا کنید ، نیاز به یدک کش و خودروبر دارید. امداد خودرو قائم مقام دارای یدک کش ها و خودروبرهای گوناگونی است که برای حمل خودرو بسیار مناسب هستند.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

حمل خودروی خود را در این محله و محله های اطراف به امدادگران ما بسپارید. نترسید ، چراکه کار را به دست کاردان داده اید. امدادگران ما به صورت اصولی ، حمل انواع خودروها را انجام می دهند و به نکات ایمنی و محافظتی توجه بسیار زیادی دارند.

امداد خودرو قائم مقام

امداد باتری قائم مقام

خودرو بدون داشتن باتری دارای شارژ ، نمی تواند روشن شود. زیرا انرژی موردنیاز برای استارت خودرو و روشن شدن تجهیزات برقی در زمان خاموشی خودرو ، از سوی باتری تأمین می گردد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

شاید مشکل خوابیدن باتری را بتوان یک درد مشترک برای اغلب خودروها دانست که احتمالاً در طول عمر خود با آن مواجه می شوند. امداد خودرو قائم مقام ، ارائه دهنده خدمات مرتبط با باتری های اتمی و اسیدی و … است تا بتواند راهگشای رانندگان در زمان بروز مشکل خوابیدن باتری و تمام شدن عمر باتری باشد.

آپاراتی سیار در قائم مقام

دیگر چه خدماتی ضروری تر از پنچرگیری سراغ دارید ؟ پنچرگیری و تعویض لاستیک برای اغلب افراد ، سخت و حوصله سر بر است. یکی از خدمات موردانتظار خودروداران از امدادخودروها ، پنچرگیری در محل است. بدون کثیف شدن لباس های خود ، پنچرگیری را انجام دهید. برای این کار با امدادجان تماس بگیرید.

پمپ بنزین سیار در قائم مقام

خدماتی که امدادخودروها به تازگی ارائه می دهند ، کار خودروداران را بیش از اندازه آسان کرده است. یکی از این خدمات ، بنزین رسانی سیار در محل است که توسط امداد خودرو قائم مقام ارائه می شود. یعنی سوخت گیری را در هر موقعیتی می توانید انجام دهید و برای رفتن به پمپ بنزین ، خود را به دردسر نیاندازید.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

اهمیت و ضرورت بازدیدهای دوره ای از خودرو

متأسفانه برخی از خودروداران اهمیت بازدیدهای دوره ای و یا سرویس خودرو را نادیده گرفته و اهمیتی به آن نمی دهند. اینکه گمان کنید تنها در زمان خرابی خودرو باید به تعمیرگاه ها مراجعه کنید ، اشتباه است. خودروها نیازمند سرویس های دوره ای هستند تا عملکرد بهتری داشته باشند و کمتر خراب شوند. مکانیک های امدادجان به سرویس های دوره ای خودرو در محل شما اقدام می کنند.

امداد قفل و سوئیچ ، یکی از خدمات امداد خودرو قائم مقام

اگر درب خودروی شما به هر دلیلی باز نمی شود ، کلید حل این مشکل در دست ما است. البته منظور از دراختیار داشتن کلید ، داشتن توانمندی برای باز کردن درب خودرو است. امدادجان به ساخت سوئیچ یدک خودرو اقدام می کند. چنانچه سوئیچ اصلی خود را گم کرده و به سوئیچ یدک دسترسی ندارید ، از ما بخواهید که سوئیچ تازه ای برای شما بسازیم. تعمیرات سیستم قفل خودروهای جدید ، تنها از عهده امدادگران باهوش ما بر می آید. سایر مشکلات موجود در این زمینه توسط امدادگران ما به درستی حل می شود.

شماره امداد خودرو در قائم مقام

آیا می دانید که برای برقراری ارتباط با امداد خودرو باید با چه شماره ای تماس حاصل کنید ؟ شماره تماس امداد خودرو قائم مقام ، 02148287444 می باشد. با این شماره تماس بگیرید تا نیروها و تجهیزات لازم برای امدادرسانی به خودروی شما به موقعیت دقیق خودروی شما بیایند و گره از کار شما بگشایند. نگران نباشید ، مشکل خودروی شما هر چه که باشد برای رفع آن از تمام توان و دارایی های خود استفاده می کنیم. سرعت پاسخگویی به تماس ها ، سرعت رسیدن امدادگران به محل و سرعت ارائه خدمات امدادی بسیار بالا است.

امداد خودرو ایران خودرو در قائم مقام

خدمات ارائه شده به خودروهای ایران خودرو در این محله شامل سرویس و تعمیر ، پنچرگیری ، باتری به باتری ، تعویض قطعات ، ساخت کلید یدک برای ماشین ، سوخت رسانی و … می باشد. در واقع یک نیازسنجی دقیق از خودروهای ایران خودرو به عمل آمده است. امداد خودرو قائم مقام نیازی به تعریف و تمجید ندارد. شما می توانید از سایر خودروداران ایران خودرو که تاکنون از خدمات ما استفاده نموده اند ، درباره کیفیت خدمات ما سؤال کنید.

امدادخودرو سایپا در قائم مقام

احتمال اینکه خودروهای سایپا در محله قائم مقام به خدمات امداد خودرویی نیاز پیدا کنند ، بالا است. زیرا خودروهای سایپای زیادی در این محله در حال تردد هستند. امدادجان چندین اکیپ را در حوالی محله قائم مقام مستقر نموده تا در زمان نیاز برای امدادرسانی به خودروهای سایپا ، آنها را روانه محل کند. کیفیت بالای خدمات و سرعت بالای امدادرسانی موجب شده است که بسیاری از خودروداران سایپا ، امدادجان را برای امدادرسانی به خودروی خود در محله قائم مقام انتخاب کنند. هیچ گاه اجازه نداده ایم که خودروداری از تماس با امداد خودرو قائم مقام پشیمان شود. زیرا برترین عملکرد را داشته ایم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید