امداد خودرو فسا

امداد خودرو فسا برای ارائه هرگونه خدمات امدادی در طول شبانه روز آمادگی دارد. این مجموعه دارای تخصص و تجربه بسیار بالایی است.

امدادجان با هدف رفاه حال خودروداران ، بسیاری از خدمات موردنیاز خودروها را به صورت سیار ارائه می دهد تا خودروداران بتوانند در هر موقعیت و هر زمانی به رفع نیازهای ماشین خود اقدام کنند و دغدغه رفتن به مکانیکی و باطریسازی و سایر خدمات دهندگان و پرت شدن یک روز خود را نداشته باشند.

امداد باتری فسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امدادجان ، خدمات موردنیاز باتری خودرو را برای انواع خودروهای سبک ، نیمه سنگین و سنگین ارائه می دهد. اگر می خواهید باتری خودروی خود را به آسان ترین شکل ممکن عوض کنید ، با امداد خودرو فسا تماس بگیرید. تعویض باتری در مقابل منزل شما و یا محل پارک آن در هر ساعتی انجام می شود. اگر باتری خودروی شما شارژ از دست داده است ، می توان با استفاده از یک دستگاه شارژر و یا یک باتری سالم به شارژ آن اقدام کرد. امدادجان ، این کار را برای شما انجام می دهید. با حداقل هزینه می توانیم نیازهای باتری خودروی شما را تأمین کنیم.

مکانیکی سیار در فسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

مکانیک های امدادجان برای عیب یابی و تعمیر خودرو عالی عمل می کنند و هرگونه مشکلی را استادانه حل می کنند. با توانایی که از مکانیک های خود سراغ داریم می دانیم که هر خودرویی را به بهترین نحو تعمیر می کنند. امداد خودرو فسا با ارائه خدمات مکانیکی سیار توانسته است دغدغه خودرودارانی که حوصله رفتن به مکانیکی را ندارند ، رفع کند. خدمات مکانیکی سیار برای زمانی که خودروی شما در بد موقعیتی خراب می شود ، بسیار مناسب است. کافیست خودروی خود را کنار کشانده و در موقعیت مناسبی پارک کنید تا راه برای سایر خودروها باز شود سپس با مکانیک های سیار امدادجان تماس بگیرید.

حمل خودرو در فسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

اگر خودروی شما به دلایلی مانند نداشتن پلاک ، نقص فنی ، تصادف ، منع تردد و … نتواند حرکت کند باید با جرثقیل به مقصد موردنظر انتقال داده شود. امداد خودرو فسا دارای بهترین جرثقیل ها است که برای جابه جایی هر نوع خودرویی مناسب هستند. تنوع جرثقیل های امدادجان ، انتقال هر نوع خودرویی را ممکن کرده است. انتخاب نوع جرثقیل بر اساس مسافت میان موقعیت اولیه و موقعیت نهایی خودرو ، وزن و ابعاد خودرو ، شرایط خودرو ، نو و کهنه بودن خودرو و … صورت می گیرد. با امداد خودرو فسا (امداجان) می توان حل هر مشکلی از خودرو را برای خود آسان کرد.

روغن موتور مناسب برای بهبود عملکرد ماشین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

اگر می خواهید موتور خودروی شما بیشترین طول عمر را داشته باشد و بهترین عملکرد را ارائه دهد ، از روغن موتور مناسب برای آن استفاده کنید. همچنین روغن موتور را در زمان مناسب تعویض کنید. اگر برای تعویض دیرهنگام روغن موتور خودروی خود بهانه کمبود وقت را دارید ، باید بگوییم که دیگر نمی توانید این بهانه را بگیرید. زیرا امدادجان ارائه دهنده این خدمات در محل است. بنابراین می توانید هر زمان که اراده کنید بدون به دردسر انداختن خود ، روغن موتور خودروی خود را عوض کنید.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو فسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

با خدماتی که امدادجان ارائه می دهد ، حل هر مشکلی برای خودروداران ساده و پیش پا افتاده خواهد بود. آپاراتی سیار فسا ارائه دهنده خدمات پنچرگیری ، سرویس لاستیک ها ، تنظیم باد لاستیک ، تنظیم ارتفاع لاستیک ، تعویض رینگ و … در شهرستان فسا می باشد. اگر می خواهید لاستیک های خودروی خود را پنچرگیری نموده و یا یک سرویس اساسی کنید با امدادجان تماس بگیرید. پس از حرکت با خودروی خود پس از سرویس لاستیک ها متوجه می شوید که چه تغییرات مثبتی حاصل شده است.

سوخت رسانی در محل چگونه است ؟

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد خودرو فسا ارائه دهنده خدمات سوخت رسانی سیار است تا سوخت گیری در هر شرایطی امکان پذیر باشد. نرخ این خدمات بسیار مناسب است. بنابراین خودروداران نباید از ترس هزینه ها از دریافت این خدمات در زمان خالی شدن باک بنزین در موقعیت نامناسب امتناع کنند و به سراغ روش های غیرایمن تأمین سوخت خودروی خود بروند. یک تماس کوچک با امدادجان بگیرید و خدمات موردنیاز خودروی خود را اعلام کنید.

سازنده سیار سوئیچ یدک

با بهره مندی از خدمات امداد قفل و سوئیچ امداد خودرو فسا می توان نواقص موجود در سیستم قفل و امنیتی خودرو را برطرف نمود. چنانچه سوئیچ گم کرده اید با ما تماس بگیرید تا سریعاً به محل خودروی شما آمده و یک سوئیچ یدک برای آن بسازیم. این خدمات بسیار کاربردی و سودمند است و مشکلات بزرگی را می تواند حل کند. هر مشکلی که مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو است باید توسط امدادگران مجرب و متخصصی حل شود و اصلاً نباید برای حل آنها از تکنسین های معمولی خودرو کمک گرفت.

شماره امدادخودرو در فسا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو فسا 02148287444 تماس بگیرید. امدادجان به دلایل مختلفی شامل داشتن امکانات روز ، برخورداری از امدادگران مجرب ، سرعت امدادرسانی بالا ، کارنامه درخشان در طی سالها فعالیت خود ، هزینه های مناسب و … بهترین امدادخودرویی است که خدمات موردنیاز خودرو را ارائه می دهد.

امداد خودرو ایران خودرو در فسا

با خدماتی که امدادجان ارائه می دهد ، هیچ یک از خودروهای ایران خودرو در جاده نخواهند ماند. این مجموعه با امکانات بسیار خوبی که در اختیار دارد به تمامی خودروهای ایران خودرو در شهرستان فسا امدادرسانی کرده و نیازهای آنها را رفع می کند. امدادجان ، بهترین سرویس دهنده به خودروهای ایران خودرو در شهرستان فسا است که سرویس های مختلفی را به این خودروها ارائه می دهد.

امداد خودرو سایپا در فسا

امداد خودرو فسا دارای معیارهای لازم برای امدادرسانی به خودروهای سایپا است. این مجموعه برای خدمات دهی به خودروهای سایپا از بهترین نفرات و تجهیزات خود استفاده می کند تا بتواند خودروداران سایپا را که شمار زیادی دارند را راضی و خرسند کند. در صورتی که هرگونه سؤالی در زمینه انواع خدمات امدادی داشتید می توانید با کارشناسان امدادجان در میان بگذارید. برای هر یک از خدمات موردنیاز خودروی خود در هر ساعتی از شبانه روز در شهرستان فسا ، با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید