امداد خودرو عجب شیر

امداد خودرو عجب شیر (امدادجان) با قیمت مناسب به ارائه خدمات امدادخودرویی اقدام نموده تا مشکلات خودروها به ارزان ترین و بهترین راه ، حل شود.

گاهی به مشکل برخوردن خودروها در عجب شیر ، رانندگان را به دردسر زیادی می اندازد. زیرا ممکن است مرکز خدمات دهنده مناسبی را در نزدیکی خود پیدا نکرده و از حل مشکل خودرو ، ناتوان باشند.

خوشبختانه امدادخودروهای بزرگی در عجب شیر به ارائه خدمات اقدام می کنند. لذا حل مشکلات خودروها برای خودروداران با این وجود ، آسان شده است. خدماتی که تاکنون در محله عجب شیر به خودروداران ارائه شده است عبارتند از :

حمل خودرو در عجب شیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت یدک کش خودرو
با ما همراه باشید .

امداد خودرو عجب شیر برای حمل خودروهایی که معیوب و یا تصادفی هستند ، انواع جرثقیل ها را تدارک دیده است. هر یک از این جرثقیل ها برای حمل خودرویی  مناسب هستند. کارشناسان امدادجان بر اساس تخصص خود تشخیص می دهند که کدامیک از جرثقیل ها را برای حمل خودرو به محل اعزام کنند. سرعت عمل و دقت بالای امدادگران موجب می شود که در زمان حمل خودرو از عجب شیر به مقصد موردنظر ، امنیت خودرو تأمین شود و مشکلی بوجود نیاید. زمانی که خودروی خود را برای حمل دست امدادجان می دهید ، نباید نگران آن باشید. زیرا این مجموعه تجربه بالایی در این زمینه داشته و تاکنون مورد منفی در کارنامه کاری اش ثبت نشده است.

امداد باتری عجب شیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

یکی دیگر از خدماتی که امداد خودرو عجب شیر ارائه می دهد ، خدمات مرتبط با باتری خودرو است. باتری خودرو باید پس از مدتی کار کردن ، تعویض شود. در صورتی که در زمان مناسب این کار را انجام ندهید ، باتری به یکباره از کار می افتد. در این شرایط ممکن است رفتن به باتری سازی برای شما دشوار باشد. امدادجان خدمات تعویض باتری را در هر جایی که بخواهید ارائه می کند. نکته دیگر این است که اگر شارژ باتری خالی شده باشد و خودرو استارت نخورد ، می توان از امدادجان خواست تا با اعزام اکیپ باتری به باتری سیار این مشکل را حل کند.

سیاه شدن روغن موتور ماشین

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی دیگر از مهمترین خدمات امداد خودرو عجب شیر ، تعویض روغن در محل است. سیاه شدن روغن موتور ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد که یکی از آنها بی کیفیت شدن روغن موتور است. نشانه های نیاز به تعویض روغن موتور خودرو ، واضح هستند. زمان تعویض روغن موتور به موارد مختلفی بستگی دارد ، اما معمولاً روغن موتور خودرو را هر سه ماهی یکبار تعویض می کنند. وجود روغن موتور سبب می شود که قطعات مختلف موتور با همدیگر برخورد نداشته باشند و آسیب نبینند. برای اینکه از سیاه شدن روغن موتور جلوگیری کنید ، روغن موتور را به موقع تعویض کنید.

اگر بخواهید امداد خودرو عجب شیر این کار را برای شما انجام می دهد. اگر می خواهید زمان تعویض روغن موتور خودرو را از روی کارکرد خودرو متوجه شوید ، بدانید که باید هر 6 الی 12 هزار کیلومتر به تعویض روغن موتور اقدام نمایید.

پنچرگیری با رعایت نکات قابل توجه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

آیا می دانستید که اگر پنچرگیری با رعایت نکات مهمی انجام نشود ، ممکن است خودرو را در زمان حرکت دچار مشکل کند ؟ بنابراین اگر پنچرگیری را به صورت اصولی آموزش ندیده اید ، هرگز این کار را انجام ندهید. امداد خودرو عجب شیر در صورت خواست شما ، سریعاً به محل آمده و پنچرگیری لاستیک ها را با رعایت اصول لازمه انجام می دهد. روش های گوناگونی برای پنچرگیری وجود دارند ، اما اصلی ترین روش تعویض لاستیک است. زمانی که از سایر روش های پنچرگیری استفاده می کنید ، باید در اولین فرصت برای پنچرگیری به روش اساسی ( تعویض لاستیک ) اقدام کنید. پنچرگیری خودروهای سنگین ، اقدامی کاملاً تخصصی است و بهتر است توسط رانندگان انجام نشود.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو عجب شیر

یک لحظه غفلت کافیست تا سوئیچ خودروی خود را گم کنید. قطعاً در این شرایط به جز سرزنش کردن خود ، کاری انجام نمی دهید. اما سرزنش کردن کاری کاملاً عبث است. راه عاقلانه این است که با امداد خودرو تماس حاصل کنید تا به آسان ترین روش ، این مشکل را رفع کند. ساخت سوئیچ یدک ، پیش پا افتاده ترین کاری است که امدادگران امدادجان انجام می دهند. این امدادگران به اندازه ای متبحر هستند که راه حل هرگونه مشکل مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو را به خوبی می دانند.

مکانیکی سیار در عجب شیر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

شاید اصلاً فکرش را نمی کردید که با مشکل نقص فنی خودرو مواجه شوید. اما به یکباره این اتفاق رخ می دهد و عملکرد خودروی شما دچار مشکل می شود. امداد خودرو عجب شیر با پیش بینی بروز این مشکل در موقعیت های مختلف ، خدمات سرویس و تعمیر خودرو در محل را درنظر گرفته است تا خودروداران را در زمان بروز این مشکل دست تنها نگذارد.

شماره امدادخودرو در عجب شیر

اگر 02148287444 را شماره گیری کنید ، قدم اصلی را برای حل مشکل بوجود آمده برای خودروی خود برداشته اید. کارشناسان با دقت به صحبت های شما گوش داده و پس از تشخیص خدمات موردنیاز خودروی شما ، سریعاً امدادگران را با تجهیزات موردنیاز به محل اعزام می کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو ایران خودرو در عجب شیر

حل مشکلات خودروهایی نظیر رانا ، تارا ، پژو ، دنا ، سورن و … را به امداد خودرو عجب شیر بسپارید. تخصص و مهارت بالای این امدادخودرو موجب می شود که خودروهای ایران خودرو به بهترین نحو ممکن ، عیب یابی و سرویس شوند. خودروداران ایران خودرویی که تا این لحظه از امدادجان خدمات گرفته اند ، کیفیت خدمات را عالی توصیف نموده اند.

امدادخودرو سایپا در عجب شیر

سرویس دهی به خودروهای پراید ، شاهین ، تیبا ، کوییک و ساینا و … برای امدادگران امدادجان به راحتی آب خوردن است. زیرا امدادگران امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای سایپا تحت تعلیم قرار گرفته اند و تمامی اطلاعات موردنیاز درباره خودروهای سایپا را در اختیار دارند. لذا با اولین نگاه تشخیص می دهند که مشکل خودرو چیست و چگونه باید این مشکل را برطرف کنند. آنچنان خودروهای سایپا را تعمیر می کنیم که گویی به تازگی آن را از کارخانه خودروسازی سایپا تحویل گرفته اید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید