امداد خودرو طرشت

امداد خودرو طرشت (امدادجان) نزدیک ترین امدادخودرو به این محله است که خدمات باکیفیت و ارزانی را ارائه می دهد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

در زمان فعلی ، خودروها یکی از ضروری ترین وسایل زندگی هستند که نبود آنها را حتی نمی توان تصور نمود. بعید است که کوچه و خیابانی را پیدا کنید که خودرویی در آن پارک نشده است و یا خودرویی در آنجا در حال تردد نباشد.

حجم بالای خودروها موجب نیاز بیشتر به مراکز خدمات دهنده خودرو شده است. یکی از این مراکز که ضرورت وجود آنها بیش از گذشته احساس می شود ، امداد خودرو است. یکی از امدادخودروهایی که به ارائه خدمات در شهر تهران از جمله محله طرشت می پردازد ، امدادجان است.

سرویس و تعمیر خودرو در طرشت

یکی از مشکلاتی که گریبان گیر خودروهای مختلف می شود ، نقص فنی خودرو است. امداد خودرو طرشت ، سرویس و تعمیر خودرو را در محل انجام می دهد. مکانیک های این مجموعه دوره های مختلف مکانیکی را گذرانده اند و اغلب آنها دارای تحصیلات مرتبط هستند. حتی رفع مشکلات مربوط به موتور و سیستم برق خودرو برای آنها ، کاری ندارد.آنها مشکلات خودرو را به خوبی تشخیص می دهند و می دانند که برای رفع مشکلات چه کاری را انجام دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

یدک کش در طرشت

امداد خودرو طرشت

اگر خودروی شما نمی تواند حرکت کند ، باید با یدک کش به جابه جا کردن آن اقدام نمود. حمل خودروی تصادفی ، کار دشواری است و از عهده هر امدادخودرویی بر نمی آید.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

بنابراین باید با امداد خودرو طرشت (امدادجان) تماس حاصل نموده تا این کار را انجام دهد. امدادجان حمل خودروی تصادفی را به گونه ای انجام داده که آسیب دیدگی آن اصلاً بیشتر نشود. یدک کش های ما ، قدرت حمل انواع خودروهای سبک و سنگین و … را دارند.

خودروبر در طرشت

یکی دیگر از روش های حمل خودرو در طرشت ، استفاده از خودروبر می باشد. معمولاً از این روش زمانی استفاده نموده که حمل ایمن خودرو از اهمیت بیشتری برخوردار باشد. زیرا ایمنی حمل خودرو با خودروبر در مقایسه با ایمنی حمل خودرو با یدک کش بیشتر است. اغلب خودروهای لوکس و گران قیمت و خودروهای مسابقه ای را با خودروبر حمل می کنند. امداد خودرو طرشت دارای بهترین خودروبرها می باشد.

امداد باتری در طرشت

زمانی که باتری خودروی شما خوابیده است ، تنها راهکار موجود به کار بردن تکنیک باتری به باتری است. اما آیا تجهیزات این کار را در اختیار دارید ؟ آیا با اصول این کار آشنایی دارید ؟ و آیا می دانید که اگر در انجام این کار مرتکب اشتباه شوید ، به باتری و یا دینام خودروی خود صدمه وارد می کنید ؟ راه حل کار ، تماس با امدادجان است که این کار را برای شما انجام دهد. اصلاً نترسید زیرا هزینه این خدمات پایین است.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

خدمات سوئیچ و قفل ماشین

یکی از خدماتی که کار را برای خودروداران در زمان بروز مشکلات مرتبط با سیستم قفل و امنیتی راحت کرده است ، خدمات سوئیچ و قفل است. امداد خودرو طرشت با اعزام اکیپ امدادی قفل و سوئیچ ، یاری گر شما خواهد بود تا مشکل مفقودی سوئیچ و شکستن کلید داخل قفل پدال و … سبب دردسر شما نشود. اجازه نخواهیم داد که امنیت خودروی شما در معرض خطر قرار بگیرد.

سوخت رسانی سیار در طرشت

پیشرفت تکنولوژی و ارتباطات موجب راحتی بسیاری از کارها شده است. سوخت گیری خودرو همانند گذشته سخت نبوده و با افزایش شمار جایگاه های سوخت ، سوخت گیری در سریعترین زمان و به آسان ترین روش انجام می شود. اما گاهی شرایط به گونه ای است که رفتن به پمپ بنزین هم دشوار است. در این زمان می توان با امدادجان تماس حاصل کرد که سوخت گیری خودروی شما را در هر موقعیتی انجام دهد.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

تعویض روغن ، از خدمات امداد خودرو طرشت

تمامی روغن های موردنیاز خودرو از جمله روغن موتور و روغن ترمز و … توسط امدادگران ما تعویض می شوند. تعویض روغن ، یکی از خدمات ضروری برای خودروهای مختلف است. با تعویض به موقع روغن خودرو ، موجب عملکرد بهتر خودروی خود شوید. امدادجان تعویض روغن خودرو را در محل انجام می دهد تا مانع از شلوغی مراکز تعویض روغنی و اتلاف وقت خودروداران شود.

شماره امدادخودرو در طرشت

 

 

امداد خودرو طرشت

برای تماس با مجموعه امدادجان 02148287444 را شماره گیری کنید. حتی در روزهای تعطیلی و اوج سفرها و شلوغی ها ، پاسخ دهی به تماس ها بلافاصله انجام می شود تا خودروداران برای رفع نیازهای خودروی خود معطل نباشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امدادگران امداد خودرو طرشت به خوبی می دانند که ممکن است امدادرسانی به خودروها به صورت اورژانسی نیاز باشد که انجام شود. لذا پس از تماس خودروداران سریعاً به محل اعزام شده و تعلل نمی کنند. نگران نباشید ، ما به سرعت نزد شما حاضر می شویم و مشکل را حل می کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در طرشت

حتماً می دانید که خدمات امدادجان به خودروهای مختلف انجام می شود. یکی از انواع خودروهایی که امدادجان به آنها امدادرسانی می کند ، خودروهای ایران خودرو می باشد. خودروهای ایران خودرو یکی از پرشمارترین خودروهایی است که در محله طرشت در تردد است. ما برای خدمات دهی به این خودروها که توسط بزرگترین خودروساز ایرانی تولید می شوند ، برنامه ریزی نموده ایم.

خودرودارانی که تاکنون از امداد خودرو طرشت (امدادجان) خدمات گرفته اند ، تنها این امدادخودرو را انتخاب می کنند. زیرا کیفیت سایر امدادخودروها را اصلاً قبول ندارند. برای خدمات رسانی به خودروهای ایران خودرو در محله طرشت از تمام ظرفیت خود بهره گرفته و چیزی کم نمی گذاریم.

امداد خودرو سایپا در طرشت

یکی دیگر از انواع خودروهای پرشمار در محله طرشت ، خودروهای سایپا می باشد. امدادرسانی به این خودروها باید با دقت و کیفیت بالایی انجام شود تا خللی در عملکرد آنها بوجود نیاید.نیروهای امدادجان با شناخت بالایی که از خودروهای سایپا دارند ، به عالی ترین نحو به خدمات رسانی به این خودروها در محله طرشت اقدام می کنند. عیب یابی اصولی خودروهای سایپا به کارکرد بهتر آنها کمک زیادی می کند. اما این کار تنها از توان تکنسین های امداد خودرو طرشت بر می آید. امدادجان منتظر تماس شما خودروداران سایپا است و به صورت فوری و بدون فوت وقت به محل شما می آید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید