امداد خودرو شیروان

امداد خودرو شیروان (امدادجان) ، یک امداد خودروی بزرگ است که در اغلب شهرستان های ایران دارای اکیپ های امدادی می باشد.

این مجموعه قادر است خدمات متنوعی را در زمینه حل نیازهای مختلف خودرو به خودرودارانی که در شهرستان شیروان دچار مشکل شده اند ، ارائه کند. تمامی این خدمات از قیمت بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

مکانیکی سیار در شیروان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

همیشه شرایط به گونه ای نیست که بتوان طبق روال معمول برای حل مشکلات فنی خودرو به تعمیرگاه مراجعه کرد. امداد خودرو شیروان با پیش بینی این شرایط ، به ارائه خدمات مکانیکی سیار در محل اقدام می کند. با بهره مندی از این خدمات می توان در هر ساعت و هر مکان به رفع مشکل خودروی خود اقدام نمود. امدادجان ، به مکانیک های متبحر و ماهر خود آموزش داده است که چگونه هر نوع خودرویی را تعمیر کنند و نواقص فنی موجود در هر یک از بخش های آن را رفع نمایند. به واسطه این آموزش های سطح بالا و مهارت و تخصصی که خود مکانیک ها دارا می باشند ، عیب یابی و تعمیرات انواع خودروها با بالاترین کیفیت توسط مکانیک های امدادجان انجام می شود.

حمل خودرو در شیروان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت یدک کش خودرو
با ما همراه باشید .

امداد خودرو شیروان به ارائه خدمات حمل خودرو درون شهری و برون شهری اقدام می نماید. ما تمامی شرایطی که لازم است خودروی شما به صورت ایمن و سلامت به مقصد انتقال داده شود را مهیا می کنیم و این کار را به نحو شایسته ای انجام می دهیم. امدادجان با در اختیار داشتن یدک کش ها و خودروبرهای مختلف ، سریعاً ترتیب کارها برای بکسل خودروی شما و انتقال آن به هر نقطه ای از ایران عزیز را داده و برای انجام این کار به صورت موفقیت آمیز ، به خودروداران ضمانت می دهد. تنها کافیست که اعلام کنید نوع خودرو چیست و در چه وضعیتی (خرابی ، تصادف و … ) قرار دارد. ما سریعاً تحلیل و کارشناسی لازم را انجام داده و یک دستگاه مناسب برای حمل خودروی شما به محل ارسال می کنیم که از راننده ماهری برخوردار باشد.

امداد باتری شیروان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو شیروان با هدف رفع مشکلاتی که گاهاً در شرایط بدی برای خودروها ایجاد می شود ، امداد باتری شیروان را مأمور خدمات دهی به خودروهای مختلف در زمینه باتری خودرو کرده است. با بهره مندی از این خدمات هم می توان مشکل ضعف باتری و هم مشکل خرابی باتری را در سریعترین زمان با آسان ترین روش که برای شما هیچگونه دردسری ندارد ، حل کرد. امداد باتری شیروان ، تأمین کننده باتری مناسب خودروی شما خواهد بود و به سرعت برای تحویل و نصب باتری در محل حاضر می شود.

تعویض روغن خودرو در صورت عدم امکان مراجعه به تعویض روغنی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو شیروان که به صورت شبانه روزی ارائه می شود ، تعویض روغن خودرو می باشد. این خدمات برای هر خودرویی در زمان متفاوتی ، نیاز می شود. ممکن است یک خودرویی به دلیل تردد در مسیر صعب العبور در شرایط برفی ، زودتر از موعد به تعویض روغن موتور نیاز پیدا کند. در شرایط عادی ، زمان نیاز به تعویض روغن موتور خودرو را می توان از مسافت طی شده خودرو متوجه شد. این کار بهتر است توسط افراد ماهر انجام شود که با روغن موتور خوب آشنایی داشته باشند. در صورتی که شما امر کنید ، ما این کار را برای شما انجام می دهیم و روغن موتور خودروی شما را در محل عوض می کنیم.

سوخت گیری در فاصله بسیار دور از پمپ بنزینی

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

یکی از خدمات امداد خودرو شیروان ، سوخت رسانی در محل می باشد که با شرایط بسیار خوبی ارائه می شود. شرایط نخست اینکه ، حضور اکیپ سوخت رسان در محل در کوتاهترین زمان صورت می گیرد. دوم اینکه ، سوخت رسانی در شرایط ایمن و استاندارد انجام می شود تا حادثه ای رخ ندهد. سوم اینکه ، نرخ سوخت بر اساس تعرفه ها محاسبه می شود و ریالی هزینه نابه جا و ناحق از مشتریان گرفته نمی شود. لذا هر زمان که شرایط را برای رفتن به پمپ بنزین هموار ندانسته اید ، با امدادجان تماس حاصل کنید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو شیروان

مشکلاتی که مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو هستند را هر فردی نمی تواند حل کند. اما امدادگران امدادجان ، هر فردی نیستند و از تخصص و مهارت بالایی برخوردار هستند. لذا حل مشکلات گفته شده را به امدادگران ما بسپارید که هم کارآزموده هستند و هم باهوش هستند. بنابراین مشکل گم شدن سوئیچ و باز نشدن درب های خودرو به صورت همزمان توسط کلید ریموت و … برای شما در سریعترین زمان قابل حل خواهند بود.

شماره امدادخودرو در شیروان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که با گرفتن آن می توانید مشکلات خودروی خود را حل کنید. کارشناسان ما سریعاً نگاه کرده که کدامیک از اکیپ های امدادی در نزدیکی موقعیت شما حضور دارند. سپس با آنها هماهنگ نموده که در کوتاهترین زمان برای امدادرسانی به شما حاضر شوند و مشکلات را حل کنند.

امداد خودرو ایران خودرو در شیروان

امداد خودرو شیروان از امکانات موردنیاز برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو برخوردار است. البته یک امدادرسانی اصولی و حرفه ای ، تنها به تجهیزات و امکانات نیاز ندارد و قطعاً نیازمند امدادگران متبحر و مجربی است. خوشبختانه مجموعه امدادجان ، از این ویژگی برخوردار است و بهترین امدادگران را در اختیار دارد که با هر یک از خدمات امدادی موردنیاز خودروهای ایران خودرو آشنا هستند.

امداد خودرو سایپا در شیروان

یکی دیگر از انواع خودروهایی که تحت پوشش خدمات امداد خودرو شیروان قرار دارند ، خودروهای سایپا می باشند. خودروهای سایپا باید به گونه ای سرویس دهی شوند که مشکلی برای بدنه و قطعات حساس و ضعیف آنها ایجاد نشود. به طور مثال اگر قرار است به حمل خودروهای سایپا اقدام شود ، باید توجه زیادی به حفظ سلامت بدنه و سپر آن شود.

امدادگران امدادجان ، سابقه زیادی در سرویس دهی به خودروهای سایپا داشته و عملکرد بسیار خوبی را از خود ارائه می دهند. هر زمان که نیاز به خدمات امدادی داشتید ، اصلاً به محدودیت های زمانی و مکانی توجه نکنید و با امدادجان تماس حاصل کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید