امداد خودرو شهر زیبا

امداد خودرو شهر زیبا ، سریعترین یدک کش این محله است که علاوه بر خدمات حمل ، به ارائه خدمات امدادخودرویی دیگری نیز اقدام می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

 

امدادجان برای ارائه هرگونه خدمات به خیابان های تعاون ، خیابان نیلوفر ، خیابان عدالت ، خیابان کیهان ، خیابان شریبانی ، خیابان آلاله ، خیابان سرو  و سایر خیابان ها و کوچه و پس کوچه های محل شهر زیبا آمادگی کامل دارد.

خودروداران در این محله بهتر است با یکی از امدادخودروهای حرفه ای آشنا باشند تا در صورت نیاز سریعاً با آن تماس حاصل کنند و درخواست خود را ثبت کنند. یکی از برترین امدادخودروهایی که در این محله به ارائه خدمات می پردازد ، امدادجان می باشد که سالهاست به محله شهر زیبا خدمات دهی می کند.

مکانیک سیار شهر زیبا

امداد خودرو شهر زیبا ، دارای مکانیک های سیاری است که تخصص بالایی در زمینه رفع نواقص فنی خودروهای مختلف دارند. برخی از خودروداران ، کار تعمیرات و نصب سیستم ها و قطعات خودروی خود را خودشان انجام می دهند. ما به طور کلی خودروداران را از این کار منع نمی کنیم اما لازم است بیان کنیم که تعویض شیشه های جلو ، تعمیرات جلوبندی ، نقاشی و صافکاری بدنه ، تنظیمات تسمه تایم ، نصب سیستم صوتی ، تعمیرات سیستم تهویه مطبوع باید توسط تکنسین ها انجام شود و هرگز نباید خودتان به انجام این کارها اقدام کنید. به هر حال ، مکانیک های امدادجان ارائه دهنده هرگونه خدمات سرویس و تعمیراتی خودرو هستند و تمامی این خدمات را در محل انجام می دهند.

حمل خودرو در شهرزیبا

 

امداد خودرو شهر زیبا

 

حمل فوری انواع خودروها در شهرزیبا توسط امداد خودرو شهر زیبا انجام می شود. برای حمل خودروها از چندین وسیله می توان استفاده نمود که هر یک در شرایطی بیشتر به کار می آیند. شما تنها کافیست که نوع خودروی خود و وضعیت کنونی آن را به ما اعلام کنید ، کارشناسان ما خود ترتیب کارها را داده و مناسب ترین وسیله را برای جابه جایی خودروی شما به محل اعزام می کنند.

یدک کش ها و خودروبرهایی که امدادجان در اختیار دارد ، توان حمل خودروهایی با وزن بسیار زیاد را دارا می باشند. حمل خودروهای لوکس در محله شهرزیبا را می توان با استفاده از خودروبرهایی انجام داد که سلامت بدنه خودرو را صد درصد تضمین کنند.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد باتری شهر زیبا

باتری مناسب خودروی شما بر اساس مدل و نوع خودرو مشخص می شود. امداد خودرو شهر زیبا ، نصب باتری جدید خودروی شما را انجام داده و خود وظیفه تأمین باتری مناسب خودروی شما را بر عهده می گیرد. ضمناً اگر باتری خودروی شما خوابیده باشد ، کار باتری به باتری آن به منظور شارژ شدن باتری توسط امدادگران ما انجام می شود.

هر مشکلی که مانع از عملکرد صحیح باتری خودروی شما شده باشد ، به صورت دقیق شناسایی شده و سپس به رفع مشکل اقدام می شود. تمامی خدمات امداد باتری شهرزیبا در محل خودروی شما انجام می شود. سرعت رسیدن امدادگران بسیار بالا است و زمان دقیق رسیدن آنها به محل ، به مسافت خودرو از محل استقرار اکیپ های امدادخودرو بستگی دارد.

چگونه پنچرگیری کنیم ؟

 

امداد خودرو شهر زیبا

امداد خودرو شهر زیبا ، پنچرگیری لاستیک های خودروهای مختلف را انجام می دهد. درست است که عملیات پنچرگیری پیچیده نیست ، اما به هر حال زحمت دارد و شما را به دردسر می اندازد. مثلاً زمانی که لباس های شیکی بر تن کرده اید و در حال رفتن به یک مهمانی و یا یک قرار ملاقات مهم هستید ، پنچرگیری لاستیک ها برای شما نشدنی است. در این شرایط تنها باید با امدادخودروها تماس حاصل کنید و این کار را به امدادگران بسپارید. امدادگران امدادجان برای ارائه خدمات مرتبط با لاستیک های خودروی شما ، در کوتاهترین زمان به موقعیت آنلاین خودروی شما در محله شهر زیبا خواهند آمد.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو شهر زیبا

سیستم قفل مرکزی خودرو ، سیستمی بوده که امکان باز و بسته شدن تمامی درب ها همزمان با باز و بسته شدن درب راننده را فراهم می کند. خرابی سیستم قفل مرکزی ممکن است به علل مختلفی از جمله سوختن فیوز ، خرابی رله ، خرابی ریموت ، نقص یونیت و … رخ دهد. تعمیرات سیستم قفل مرکزی خودرو حتماً بایستی توسط تکنسین های حرفه ای و متخصص در این زمینه انجام شود.

امدادجان در این زمینه به ارائه خدمات دیگری همچون ساخت سوئیچ یدک ، باز کردن درب بدون سوئیچ ، تعمیرات ریموت و … در محله شهر زیبای تهران می پردازد که هر یک ممکن است در مواردی به کار بیایند.

پمپ بنزین سیار در شهرزیبا

امداد خودرو شهر زیبا ، سوخت گیری انواع خودروها را در محل خودروی شما انجام می دهد. فرقی ندارد که خودروی شما در چه موقعیتی با مشکل تمام شدن سوخت مواجه شده باشد ، زیرا سوخت گیری خودروی شما در هر شرایطی قابل انجام است. امدادجان ، این کار را برای شما انجام می دهد.

امداد خودرو ایران خودرو در شهرزیبا

تمامی مشکلات خودروهای ایران خودرو با ابزار مناسب و به دست امدادگران ماهر ، قابل رفع می باشد. گاهی خودروهای ایران خودرو دچار مشکلاتی می شوند که امدادرسانی به آنها ، باید بسیار سریع انجام شود. امداد خودرو شهر زیبا با امکاناتی که دارد ، سریعتر از آنچه که فکر کنید خود را به محل رسانده و خدمات دهی را آغاز می کند.

امداد خودرو سایپا در شهرزیبا

یکی دیگر از انواع خودروهایی که در شهرزیبا زیاد تردد دارند ، خودروهای سایپا می باشند. امدادجان برای خدمات دهی به این خودروها در سریعترین زمان عمل می کند. بدین منظور از برترین ابزارها و تجهیزات خود استفاده می کند. خدمات ارائه شده به خودروهای ایرانی و خارجی در شهر زیبا ، بسیار متنوع می باشد و تقریباً تمامی نیازهای آنها را برطرف می کند.

شماره امداد خودرو در شهرزیبا

برای تماس با امداد خودرو شهر زیبا ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. کارشناسان پس از صحبت با شما و دریافت اطلاعات لازم در سریعترین زمان ، دستورات لازم را صادر کرده تا اکیپ ها و تجهیزات موردنیاز به موقع در محل خودروی شما در محله شهر زیبا حاضر شوند. هر زمانی که به یاری ما نیازمند بودید ، تماس با امدادجان را فراموش نکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید