امداد خودرو شهرک ولیعصر

امداد خودرو شهرک ولیعصر ، یاری گر خودروداران در زمان تصادف خودرو ، خرابی خودرو و سایر مشکلات است.

با چندین مورد از خدماتی که امدادجان در محله شهرک ولی عصر ارائه می دهد ، آشنا می شویم. اگر به هر یک از این خدمات نیاز داشتید ، با ما تماس حاصل کنید.

امداد باتری شهرک ولی عصر

 

امداد خودرو شهرک ولیعصر

باطری به باطری سیار در شهرک ولی عصر ، از خدماتی می باشد که حتماً به کار خودروداران می آید. خدمات باتری به باتری و تعویض باتری در کمتر از بیست دقیقه ارائه می شود. تعویض باتری خودروی شما با برترین باتری ها مانند باتری واریان ، صباباتری ، دلکو و … انجام می شود. امداد خودرو شهرک ولیعصر در این زمینه هرگونه راهنمایی موردنیاز را به صورت تلفنی ارائه می کند. تست برق و آمپر به صورت رایگان انجام می شود. سایر خدمات با نرخ بسیار مناسبی ارائه می شود.

سرویس و تعمیر خودرو در محل ( ارزان و سریع )

هیچ چیز بدتر از آن نیست که در زمان رفتن به یک قرار مهم و یا یک مهمانی ، متوجه خرابی خودروی خود شوید. تنها کاری که در این شرایط می توان انجام داد تا مشکل خودرو سریعاً برطرف شود ، تماس با امدادجان است. امداد خودرو شهرک ولیعصر می تواند سرویس های دوره ای خودروی شما را به بهترین کیفیت انجام دهد تا خودروی شما ، روان و بی نقص کار کند. تعمیر و تعویض تک تک قطعات خودرو توسط مکانیک های سیار شهرک ولی عصر انجام می شود. تعمیرکاران ما موظف به ارائه فاکتورهای دقیق و درست برای خدمات ارائه شده از سوی خود هستند.

حمل خودرو در شهرک ولیعصر

 

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

 

امداد خودرو شهرک ولیعصر

حمل و جابه جایی انواع خودروها با استفاده از خودروبرهای تریلی و تکی ، یکی از تخصص های امدادجان می باشد. در تمامی روزهای هفته به صورت 24 ساعته به ارائه خدمات حمل خودرو اقدام می شود. امدادگران امداد خودرو شهرک ولیعصر با انواع روش های حمل خودرو آشنایی داشته و بسته به شرایط موجود به انتخاب بهترین روش و مناسب ترین تجهیزات اقدام می کنند. حمل خودرو از شهرک ولی عصر به تمامی نقاط کشور انجام می شود. مناسب بودن خودروبر و یدک کش ، دارا بودن بودن کارت سلامت برای راننده خودروبر و یدک کش ، دارا بودن بیمه بارنامه دولتی ، نرخ های مطابق با نرخ های اتحادیه و … از ویژگی های امدادجان است.

پنچرگیری در شهرک ولی عصر

تماس با امداد خودروها ، سریعترین روش برای پنچرگیری خودرو است. امداد خودرو شهرک ولیعصر ، دارای اکیپ های آپاراتی سیار می باشد که در زمان نیاز ، سریعاً به موقعیت شما آمده و خدمات مناسب را ارائه می کند. پنچرگیری ، تنظیم دقیق باد تایرها ، تشخیص علت بروز نشتی ، آب بندی رینگ به تایر ، سرویس لاستیک ، عوض کردن والف تایر ، عیب یابی و تعمیر سوزن والف ، برطرف نمودن نشتی از اطراف رینگ ، نصب لاستیک جدید و … از جمله خدمات مختلف امدادجان می باشد.

تعویض روغن گیربکس در شهرک ولیعصر

به منظور عملکرد روان گیربکس و افزایش طول عمر قطعات خودرو ، باید روغن خودرو را در زمان مناسب تعویض نمود. زمانی تعویض روغن موجب عملکرد بهتر خودرو می شود که روغن مورد استفاده دارای کیفیت لازم باشد. امداد خودرو شهرک ولیعصر ، تعویض روغن خودروی شما را با روغن مرغوب در محل انجام می دهد. مرغوب ترین روغن ، لزوماً گران ترین روغن نمی باشد. تشخیص روغن خودروی باکیفیت در توان افراد ماهر و متخصص است. به همین علت توصیه نموده که تعویض روغن خودرو را به امداد خودرو شهرک ولیعصر بسپارید.

امداد قفل و سوئیچ در شهرک ولی عصر

امان از زندگی های شلوغ امروزی که تمرکز و حواس افراد را به شدت تحت الشعاع قرار داده است. جا گذاشتن سوئیچ داخل ماشین و یا گم کردن سوئیچ ، یکی از نتایج کاهش حواس و تمرکز افراد است. به هر حال زمانی که این مشکل رخ می دهد ، سرزنش کردن خود بی فایده است. خوشبختانه امدادخودروهای امروزی با ارائه خدمات امداد قفل و سوئیچ ، حل مشکلات ذکر شده را آسان کرده اند. امداد خودرو شهرک ولیعصر برای ارائه این خدمات ، نیروهایی را به صورت تخصصی آموزش داده است.

امکانات امداد خودرو شهرک ولیعصر

امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای مختلف دارای امکاناتی نظیر انواع یدک کش ها ، انواع خودروبرها ، جک هیدرولیکی چند تنی ، جرثقیل های دستی ، انواع کابل ها ، زنجیرها ، انواع آچارها ، انواع پیچ گوشتی های جدید ، دستگاه شارژ دینام و باتری ، انواع چراغ ها ، آچار گاز تنظیم کاربراتور ، انواع چکش ها ، قطعات و لوازم یدکی های فابریک خودروها و … است.

شماره امداد خودرو در شهرک ولی عصر

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

خودروداران محترم در محله شهرک ولی عصر برای رفع مشکلات خودروی خود با شماره 02148287444 تماس حاصل کنند. به محض تماس شما ، تدابیر لازم را برای رفع مشکل خودروی شما انجام می دهیم. شما هیچگونه نگرانی درباره کیفیت خدمات امداد خودرو شهرک ولیعصر نداشته باشید. ما به کار خود به خوبی مسلط هستیم و با دقت بالایی به خدمات دهی می پردازیم.

امداد خودرو سایپا در شهرک ولی عصر

خودروهای سایپا ممکن است به خدمات مختلفی نیاز پیدا کنند. در زمان نیاز خودروهای سایپا به خدمات امداد خودرویی بهتر است با امداد خودرویی تماس حاصل شود که تخصص و امکانات لازم برای امدادرسانی به این خودروها را داشته باشند.بنابراین تماس با هر نوع امداد خودرویی نمی تواند کمک کننده باشد. امداد خودرو شهرک ولیعصر ، استاد ارائه خدمات به خودروهای سایپا است.

امداد خودرو ایران خودرو در شهرک ولی عصر

در کوچه و خیابان های شهرک ولی عصر به وفور خودروهای ایران خودرو دیده می شوند. بنابراین حتماً این محله نیاز به ارائه دهنده خدمات به خودروهای ایران خودرو دارد. امدادجان خدمات تعویض روغن در محل ، تعویض باتری ، تعمیر باتری ، حمل خودروهای ایران خودرو و سایر خدمات موردنیاز خودروهای ایران خودرو را ارائه می کند. خودروداران ایران خودرو در هر ساعت و هر مکان می توانند روی کمک امدادجان حساب باز کنند. امداد خودرو شهرک ولیعصر برای کسب رضایت شما خودروداران ایران خودرو ، از تمام توان خود بهره می گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید