امداد خودرو شهرک مخابرات

امداد خودرو شهرک مخابرات در عرض 15 الی 20 دقیقه در محل حاضر شده و هر نوع خدمات موردنیاز شما را ارائه می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

شهرک مخابرات ، محله ای در منطقه دو و در حوالی سعادت آباد می باشد. شهرک مخابرات از جنوب به یادگار امام و از شمال به رشته کوه ها می رسد و جزء محله های خلوت تهران است.

اگر خودروی شما در کوچه و خیابان های تند شهرک مخابرات دچار مشکل شد و به خدمات امدادخودرویی نیاز داشت ، با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادجان ارائه دهنده خدمات مختلفی به خودروهای ایرانی و خارجی در محله شهرک مخابرات است که به برخی از آنها اشاره می کنیم :

حمل خودرو در شهرک مخابرات

 

امداد خودرو شهرک مخابرات

امداد خودرو شهرک مخابرات ، حمل خودروی شما را انجام می دهد. برای حل مشکل خودروهایی که قادر به حرکت نیستند ، دو راه وجود دارد. در راه نخست می توان تعمیر خودرو را در محل انجام داد. تقریباً بیشتر از نیمی از خدمات تعمیراتی را می توان در محل انجام داد. اما برای انجام برخی از خدمات تعمیراتی لازم است که خودرو را به تعمیرگاه انتقال داد. در این شرایط باید با امدادخودروها تماس حاصل نمود که دارای یدک کش ها و خودروبرها باشند تا جابه جایی هر نوع خودرویی را انجام دهند. با جدیدترین تجهیزات به حمل خودروهای شما اقدام کرده و خودروی شما را صحیح و سالم در محل موردنظر شما تحویل می دهیم.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

مکانیکی سیار شهرک مخابرات

امداد خودرو شهرک مخابرات دارای مکانیک های سیاری است که توانایی ارائه هرگونه خدمات تعمیراتی در محل را دارا می باشند. خدماتی نظیر تعمیرات موتور ، تنظیمات کامپیوتر ، تنظیمات پدال ها ، نصب شیشه ها ، تعمیرات درب ، تعمیرات جعبه دنده ، تعویض کمک فنر ، تعمیرات استارت ، تعمیرات رادیاتور ، تعویض سنسورها ، تعمیرات دلکو ، تعویض وایر شمع ، تعویض چراغ ها ، تعمیرات اواپراتور ، تعویض فن ها ، تعویض یاتاقان ، تعویض درزگیرها ، تعویض میل فرمان ، تعویض واشرها ، تعویض فیوزها و … از جمله خدماتی است که توسط مکانیک های سیار شهرک مخابرات انجام می شود.

امداد باتری شهرک مخابرات

یکی از خدمات امداد خودرو شهرک مخابرات که بیش از هر نوع خدماتی نیاز می شود ، خدمات مرتبط با باتری خودرو است. این خدمات برای زمانی که باتری خودرو خراب شود و یا شارژ از دست بدهد ، مناسب است. حل مشکل خوابیدن باتری خودرو ، باتری به باتری است و حل مشکل خرابی و تمام شدن طول عمر باتری ، تعویض باتری است. بهتر است شما بر روی صندلی خود نشسته و از ما بخواهید که ظرف مدت کوتاهی به حل مشکل باتری خودروی شما اقدام کنیم.

پنچرگیری با رعایت نکاتی که خودروی شما را از تصادف نجات می دهد

 

امداد خودرو شهرک مخابرات

 

پنچرگیری لاستیک های خودروی خود را به امداد خودرو شهرک مخابرات واگذار کنید. گاهی برای جدا کردن میخی که به داخل لاستیک فرو رفته است ، باید لاستیک ها را به طور کلی درآورد. اگر بتوان لاستیک را وصله کرد ، همان لاستیک را برای خودروی شما نصب کرده و در غیراینصورت از لاستیک زاپاس کمک می گیرند. در صورتی که باد لاستیک ها کم باد و یا خالی شده اند ، باید آنها را باد کرد. با لاستیک های وصله شده نمی توان تا مسافت طولانی حرکت نمود و در اسرع وقت باید به تعویض لاستیک ها اقدام کرد.

پمپ بنزین سیار در شهرک مخابرات

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امداد خودرو شهرک مخابرات دارای تجهیزات سوخت رسانی سیار است. با بهره گیری از این خدمات می توان باک بنزین خودرو را در هر شرایطی پر کرد. اگر پمپ بنزین در دسترس شما نیست ، با امدادجان تماس بگیرید تا با اعزام سریع و به موقع امدادگران خود ، سوخت گیری خودروی شما را در هر موقعیتی در محله شهرک مخابرات انجام دهد. فکر نکنید که برای سوخت گیری در محل باید هزینه های زیادی را پرداخت کنید. با کمترین هزینه می توانید این خدمات را دریافت کنید.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو شهرک مخابرات

با بهره گیری از این خدمات می توان مشکلات مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو را به صورت تضمینی برطرف نمود. مشکل جا گذشتن سوئیچ و یا گم کردن آن ، بسیار رایج است و نمی توان از بروز آن جلوگیری نمود. تنها یک بی احتیاطی و حواس پرتی کافیست که منجر به بروز این مشکل شود. کلید حل این مشکل در جیب های ماست.

وقت عوض کردن روغن موتور خودرو رسیده است

روغن موتور را باید متناسب با کارکرد ماشین ، عوض نمود. برای تعویض روغن ماشین ، حتماً نباید به تعویض روغنی رفت. شما می توانید با امداد خودرو شهرک مخابرات تماس حاصل کنید و درخواست تعویض روغن خودروی خود در محل را داشته باشید. اکیپ تعویض روغنی سیار برای ارائه خدمات در هر ساعتی در خدمت شماست.

شماره امداد خودرو در شهرک مخابرات

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که برای ارتباط با خودروداران در محله شهرک مخابرات درنظر گرفته شده است. امدادجان در تمامی روزهای هفته از جمله روزهای تعطیل ، امدادرسانی نموده و به محله شهرک مخابرات امدادرسانی می کند. کلیه خدمات ارائه شده به همراه گارانتی است.

امداد خودرو ایران خودرو در شهرک مخابرات

امداد خودرو شهرک مخابرات با تجهیزات مناسب خودروهای ایران خودرو و امدادگران متخصص خودروهای ایران خودرو ، امدادرسانی به این خودروها را انجام می دهد. هیچ موردی گزارش نشده است که خدمات دریافتی از امدادجان را بی کیفیت و یا گران قیمت بیان کنند. تمامی خودروداران ایران خودرو از خدمات امدادجان ، کاملاً راضی بوده اند. شما می توانید با یکبار بهره مندی از خدمات ما ، کیفیت خدمات ما را از نزدیک مشاهده کنید.

امداد خودرو سایپا در شهرک مخابرات

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

خودروداران سایپا باید با امدادخودروهایی تماس حاصل کنند که از نیروهای متخصص این خودروها برخوردار باشند و توانایی تأمین قطعات خودروهای سایپا را دارا باشند. هرگونه خدماتی که مشکل خودروهای سایپا را حل کند ، از سوی امدادگران ما ارائه می شود.

امداد خودرو شهرک مخابرات با بهترین ابزارها و تجهیزات برای سرویس و تعمیر خودرو ، حمل خودرو ، تعویض روغن خودرو ، پنچرگیری خودرو و … در محله شهرک مخابرات اقدام می کند تا شما را در زمان بروز مشکل تنها نگذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید