امداد خودرو شهرک شهید باقری

امداد خودرو شهرک شهید باقری با عملکرد بسیار خوب خود در این سالها توانسته است به یک امدادخودروی مورداعتماد و مطمئن برای مردم تبدیل شود.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

محله شهرک شهید باقری در غرب تهران و در یک ناحیه ی خوش آب و هوا قرار گرفته است که ترددهای نسبتاً زیادی از آنجا صورت می گیرد. این محله همانند سایر محله های تهران نیاز به مراکز ارائه دهنده خدمات امداد خودرویی دارد. زیرا خودروهای موجود در این محله ممکن است نیاز به خدمات امداد خودرویی داشته باشند.امدادجان ، یکی از امدادخودروهای فعال در  شهرک شهید باقری می باشد که به تمامی نقاط آن امدادرسانی می کند.

امداد خودرو ایران خودرو در شهرک شهید باقری

امداد خودرو شهرک شهید باقری برای خدمات رسانی به خودروهای پژو 206 ، سمند ال ایکس ، دناپلاس ، سورن ، رانا ، هایما ، 207 ، پرشیا ، تارا و … تعجیل نموده و خود را سریعاً به محل می رساند. شما خودروداران ایران خودرو می توانید در تمامی ساعات شبانه روز از خدمات امدادخودرو برخوردار شوید. کیفیت خدمات امدادخودرویی امدادجان در سطحی بالاتر از خدمات سایر امدادخودروها است. در هر زمان که در این محله خوش آب و هوا با مشکل خرابی خودرو و یا سایر مشکلات مواجه شدید ، با امدادجان تماس حاصل کنید.

امداد خودرو سایپا در شهرک شهید باقری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

 

مگر می شود که امدادخودروی بزرگی مانند امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای سایپا برنامه ای نداشته باشد ؟ امداد خودرو شهرک شهید باقری با ابزارهای تخصصی و به کمک نیروهای متخصص خودروهای سایپا به خودروهای سایپا امدادرسانی می کند. اگر رفع نیازهای خودروهای سایپا را به امدادجان واگذار کنید ، نگران سلامت خودروی خود نخواهید بود.

شماره امدادخودرو در شهرک شهید باقری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 ، شماره ای است که برای پاسخ دهی به خودروداران و مشتریان در محله شهرک شهید باقری درنظر گرفته شده است. امدادجان با سرعت بالای امدادرسانی خود می تواند مشکل شما خودروداران را به گونه ای حل کند که چندین دقیقه بیشتر معطل نشوید. نه تنها سرعت بالای امدادرسانی موجب خرسندی شما خودروداران خواهد شد ، بلکه کیفیت بالای خدمات دهی سبب رضایت شما خودروداران خواهد شد.

حمل خودرو در شهرک شهید باقری

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

یکی از خدمات امداد خودرو شهرک شهید باقری که در مواقعی نجات دهنده خودروی شما خواهد بود ، حمل خودرو است. حمل خودرو در شرایطی موردنیاز می شود که خودرو قادر به حرکت نیست و یا اجازه حرکت ندارد. ممکن است خودروهای سالم به حمل با یدک کش و خودروبر نیاز پیدا کنند و یا اینکه خودروهای معیوب و تصادفی نیاز به حمل با این تجهیزات داشته باشند. به هر حال حمل هر نوع خودرویی با هر شرایطی ، توسط امدادگران ما با ارائه ضمانت انجام می شود. منظور از ضمانت ، تعهد درباره حفظ سلامت بدنه و فنی ماشین می باشد که به شدت موردتوجه قرار می گیرد.

مکانیکی سیار در شهرک شهید باقری

سرویس و تعمیر خودرو در محل ، از برترین خدمات امداد خودرو شهرک شهید باقری است که به دست مکانیک های زبده و ماهر انجام می شود. متأسفانه عده ای از افراد گمان می کنند که هر تکنسینی که شش ماه دوره دیده باشد ، می تواند سرویس و تعمیر خودرو را انجام دهد. اما اینگونه نیست. سپردن خودروی خود به دست تکنسین های تازه کار و مبتدی ، حتماً عواقبی را به دنبال دارد. بنابراین خودروی خود را تنها به دست تکنسین های مجرب و ماهر مانند مکانیک های سیار امدادجان بدهید.

امدادباتری شهرک شهید باقری

مشکلات باتری خودروی خود را باید به موقع رفع کنید ، وگرنه این مشکلات به صورت ناگهانی گریبان گیر خودروی شما شده و مانع از روشن شدن خودرو می شوند. اگر باتری خودروی شما فرسوده شده است و در اواخر عمر خود به سر می برد ، با امداد خودرو کوهسار تماس حاصل نموده و درخواست تعویض باتری خودروی خود را در محل کنید. چنانچه حدس می زنید که باتری خودروی شما سالم است و تنها شارژ از دست داده است و به همین علت روشن نمی شود ، با امدادجان تماس حاصل نموده تا عملیات باتری به باتری را در محل خودروی شما انجام دهد.

روغن موتور تازه و باکیفیت به جای روغن موتور سیاه و بی کیفیت

 

امداد خودرو شهرک شهید باقری

 

روغن موتور خودرو باید پس از مدتی تعویض شود. زیرا روغن موتور خودرو پس از مدتی کار کردن ، کیفیت خود را از دست می دهد و هیچ خاصیتی برای موتور خودرو ندارد. امداد خودرو شهرک شهید باقری در این زمینه هم فعال و اکتیو است و خدماتی را ارائه می دهد. تعویض روغن در محل در سریعترین زمان به یک اشاره شما انجام می شود. برای بهره مندی از خدمات ما ، یک تماس کوچک با ما داشته باشید.

پنچرگیری خودرو با یک تماس کوچک

اگر مشاهده کرده که لاستیک های خودروی شما پنچر و کم باد شده اند ، با ما تماس حاصل کنید. آپاراتی سیار شهرک شهید باقری در هر زمانی که شما اراده کنید ، در محل حضور یافته و مشکل لاستیک های خودروی شما را حل می کند. کار این امدادگران عالی است و هیچگونه ایرادی نمی توان از کار آنها گرفت. امداد خودرو شهرک شهید باقری در این زمینه سرویس های مختلفی مانند تنظیم باد لاستیک ها ، تعویض زاپاس ، پنچرگیری با اسپری ، نصب تایرهای جدید برای خودرو و … را ارائه می دهند.

مشکلات مرتبط با لاستیک های خودرو را نباید دست کم و بی اهمیت دانست. زیرا گاهی خرابی لاستیک و نامناسب بودن لاستیک ها سبب بروز مشکلات بزرگی برای خودرو شده و حادثه آفرین هستند. به محض مشاهده کوچکترین نشانه ای از خرابی لاستیک ها برای رفع مشکل و سرویس لاستیک ها اقدام کنید. اگر عمر لاستیک های خودروی شما به اتمام رسیده است در زمان مناسب برای تعویض آن اقدام کنید.

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو شهرک شهید باقری

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

دیگر راحت تر از سوخت گیری در محل ، چه می خواهید ؟ بنابراین شما می توانید سوخت گیری خودروی خود را بدون نیاز به مراجعه به جایگاه های سوخت ، در کوتاهترین زمان در محل خودروی خود انجام دهید. برای انجام این کار به ما اعتماد نموده و با امدادجان تماس حاصل کنید. امدادگران ما بسیار توجه دارند که مشکلی برای خودرو و افراد در حین سوخت گیری خودرو بوجود نیاید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید