امداد خودرو شهرضا

امداد خودرو شهرضا با ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت توانسته است رضایت صد درصدی خودروداران ایرانی و خارجی را بدست بیاورد.

امدادجان ، یکی از به روزترین امدادخودروهایی است که به شهرستان شهرضای اصفهان با کیفیت بالا و قیمت مناسب امدادرسانی می کند. این مجموعه هر یک از خدمات خود را بهتر از خدماتی که دیگر امدادخودروها ارائه می دهند ، انجام می دهد.

برای هر یک از نیازها و مشکلات خودروهای ایرانی و خارجی ، خدماتی درنظر گرفته شده است که ارائه آنها توسط امدادگران متخصص و توانمند انجام می شود. برخی از خدمات ارائه شده از سوی امدادجان در شهرستان شهرضای اصفهان را بررسی می کنیم.

حمل خودرو در شهرضا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

امداد خودرو شهرضا ، امکانات گسترده ای را برای حمل انواع خودروها دارا می باشد. لذا پاسخگوی نیازهای حمل خودروی هر نوع خودرویی است. امدادجان ، خودروهایی که به هر علتی از حرکت منع یا ناتوان هستند را با استفاده از جرثقیل های متناسب با آنها از مبداء به مقصد انتقال می دهد. امدادجان با درک درستی که از وضعیت و مشخصات خودروی موردنظر پیدا می کند ، نوع جرثقیل را انتخاب نموده و راننده مجربی را برای آن تعیین می کند و روانه محل می کند. صد درصد اطمینان خواهیم داشت که خودروی شما را بدون هیچگونه صدمه ای به مقصد موردنظر شما هموطنان گرامی انتقال می دهیم.

مکانیکی سیار در شهرضا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

هر خودرویی از تعداد زیادی قطعات مختلف تشکیل شده است که هر یک وظیفه مهمی را بر عهده دارند. خرابی هر یک از این قطعات سبب می شود که عملکرد خودرو دچار مشکل شود. امداد خودرو شهرضا ، به ارائه خدمات مکانیکی سیار اقدام می کند تا امکان رفع هر یک از نواقص فنی خودرو در هر شرایطی وجود داشته باشد.

نواقص موجود در قسمت سیستم جلوبندی و تعلیق خودرو ، بخش موتور خودرو ، بخش انتقال قدرت و گیربکس ، سیستم ترمز ، سیستم رادیاتور ، سیستم تهویه و … را به خوبی رفع خواهیم نمود. برخی از قطعات خودرو بر حسب پیمایش مسافتی خاص باید تعویض شوند که این کار را در صورت نیاز با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام می دهیم.

امداد باتری شهرضا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امدادجان ، تعویض باتری خودروی شما را در سریعترین زمان و با استفاده از باتری مناسب انجام می دهد. امدادگران امداد خودرو شهرضا نخست اطمینان حاصل می کنند که باتری معیوب است. سپس مراحل تعویض باتری شامل باز کردن سرباتری های قبلی و جدا کردن کابل ها ، باز کردن بست نگهدارنده باتری ، برداشتن باتری معیوب ، تمیز کردن بست های الکترود ، قرار دادن باتری جدید و محکم کردن نگهدارنده باتری ، بستن سر باتری ها و … را انجام می دهند. در نهایت ، عملکرد باتری جدید تست شده و گارانتی آن مهر می شود و به خودروداران تحویل داده می شود. در کنار این خدمات ، به ارائه خدمات باتری به باتری سیار در شهرستان شهرضا اقدام می شود.

0 تا 100 پنچرگیری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

با خدمات آپاراتی که امداد خودرو شهرضا ارائه می دهند ، هیچ خودرویی به دلیل مشکل پنچری لاستیک ها و دیگر مشکلات در جاده ها نمی ماند. پنچرگیری ناشیانه ، صدماتی را به لاستیک ها و خودروها وارد می کند. عامل پنچری ممکن است موارد مختلفی باشد. به هر علت که پنچری رخ داده باشد ، می توان مشکل پنچری را به صورت موقتی یا قطعی حل نمود. امدادگران امدادجان اولویت خود را در تعویض لاستیک های پنچر قرار می دهند تا مشکل پنچری با قطعیت حل شود و بعد از گذشت چندین روز دیگر نیاز به مراجعه به آپاراتی نداشته باشید.

تعویض روغن موتور خودرو را به وقت انجام دهید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن موتور خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است و نباید انجام آن به تأخیر بیفتد. برای تعویض روغن موتور خودرو چندین راه دارید که کوتاهترین راه ، تماس با امداد خودرو شهرضا است. زیرا امدادگران به سرعت در محل حضور پیدا کرده و خدمات موردنیاز شما را ارائه می دهند. تعویض روغن موتور خودرو با قیمت و کیفیتی که ما ارائه می دهیم ، توسط هیچ خدمات دهنده دیگری ارائه نمی شود.

ساخت سوئیچ یدک را به حرفه ای بسپارید

ممکن است دغدغه ها و شلوغی های زندگی های امروزی مانع از تمرکز حواس شما شود و به دنبال آن با مشکلاتی مانند جا گذاشتن سوئیچ روبرو شوید. اگر با چنین مشکلاتی روبرو شدید ، حل آن را به دست امدادگران ما دهید که بسیار توانمند و ماهر هستند. قطعاً این مشکلات را به بهترین نحو برطرف می کنیم.

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو شهرضا

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

امدادجان ، اکیپ هایی را برای سوخت رسانی درنظر گرفته است و آنها را مجهز به امکانات موردنیاز این کار کرده است. هر زمان که ناگهان چشمتان به چراغ هشدار بنزین افتاد و به جایگاه های سوخت نزدیک نبودید ، با امداد خودروی امدادجان تماس حاصل کنید تا اکیپ سوخت رسان خود را سریعاً به محل بفرستد.

شماره امدادخودرو در شهرضا

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

02148287444 را شماره گیری کنید تا به امدادجان متصل شوید و سرویس های موردنظر خود را مطالبه کنید. امداد خودرو شهرضا ، هر ویژگی که یک امدادخودروی حرفه ای باید دارا باشد را داشته و همین مسئله سبب شده است که انتخاب اول خودروداران باشد.

امدادخودرو سایپا در شهرضا

رفع نیازهای خودروهای سایپا را از امدادخودروی امدادجان درخواست کنید. ما مطمئن هستیم که با ارائه خدمات باکیفیت ، خودروداران را خرسند کرده و لبخند رضایت را بر روی لب های آنها می نشانیم. کارشناسان و متخصصان با تکیه بر تجربه و دانش خود ، خدماتی را برای خودروهای سایپا درنظر گرفته اند که متناسب با ساختمان این خودروها هستند و امدادگران را برای ارائه این خدمات به خوبی تعلیم داده اند.

امدادخودرو ایران خودرو در شهرضا

امداد خودرو شهرضا ، حامی تمامی خودروهای ایران خودرو می باشد. هیچ عاملی نمی تواند سبب شود که ما برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو دیر اقدام کنیم و یا اینکه خدمات بی کیفیتی را ارائه دهیم. در سخت ترین شرایط جاده ای ، شلوغ ترین تایم خدمات دهی ، نامساعدترین آب و هوا و بد هنگام ترین اوقات به ارائه خدمات با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن به خودروهای ایران خودرو اقدام می کنیم.

 

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید