امداد خودرو شمشیری

امداد خودرو شمشیری با تکیه بر تجربه و تخصص بالای خود می تواند برترین خدمات امدادخودرویی را به خودروهای مختلف ارائه کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

امدادجان ، یکی از معتبرترین امدادخودروهایی است که در حال فعالیت است. عملکرد این مجموعه سبب شده است که کاملاً از سایر امدادخودروهای در حال فعالیت ، متمایز شود. خودروداران می توانند با آسودگی خیال به این مجموعه اعتماد نموده و خودروی خود را به دست آنها بسپارند.

خدماتی که این مجموعه به خودروهای مختلف در محله شمشیری ارائه می دهد ، پاسخگوی نیازهای مختلف خودروهای ایرانی و وارداتی می باشد. کیفیت خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد ، بسیار بالاتر از کیفیت خدمات سایر امدادخودروها است. برخی از خدمات ارائه شده از سوی امداد خودرو شمشیری عبارتند از :

مکانیکی سیار در شمشیری

 

امداد خودرو شمشیری

 

رفتن به تعمیرگاه ، نیازمند وقت و شرایط دیگری است که ممکن است در توان هر راننده ای نباشد. مشکل خرابی خودرو در مواقعی به گونه ای رخ می دهد که دست رانندگان کاملاً خالی است و هیچ جوره نمی توانند خودرو را به تعمیرگاه برسانند. در این شرایط ، بهترین تصمیم تماس با امدادخودروهایی است که ارائه دهنده سرویس خودرو در محل هستند. سرویس و حمل خودرو توسط مکانیک های مجرب و توانمند به گونه ای انجام می شود که عملکرد خودرو کاملاً بی نقص و ایده آل شود و شما بتوانید در جاده و خیابان با خودروی خود حرکت کنید.

حمل خودرو در شمشیری

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

یکی از خدمات امداد خودرو شمشیری که خودروهای مختلفی بدان نیازمند می شوند ، حمل خودرو می باشد. برای حمل خودرو از وسیله های متفاوتی مانند یدک کش و خودروبر استفاده می شود.

نکته حائز اهمیت برای حمل خودرو ، انتخاب یدک کش و یا خودروبر مناسب است. یدک کش و خودروبری که بتواند خودروی شما را به بهترین حالت حمل کند ، توسط کارشناسان مجرب ما تشخیص داده می شوند. نکته حائز اهمیت دیگر ، توانمندی و مهارت امدادگران برای حمل اصولی خودرو می باشد که خوشبختانه امدادگران ما برخوردار از این مهارت و توانایی هستند.

امداد باتری شمشیری

 

امداد خودرو شمشیری

 

 

باتری خودرو ، قطعه ای است که تأثیر بسزایی در عملکرد خودرو دارد و مسئولیت مهمی را بر عهده دارد. خرابی یا خوابیدن باتری ، مشکل رایجی است که بهتر است به دست امدادگران امداد خودرو شمشیری حل شود. هر زمان که باتری خودروی شما به اصطلاح مرخص شود و یا شارژ از دست دهد ، با امدادجان تماس بگیرید تا با اعزام سریع تیم حرفه ای امداد باتری خود ، موجب حل سریع مشکل شود. عملیات باتری به باتری این مجموعه به دست تیزترین نیروها انجام می شود.

دیر عوض کردن روغن خودرو ممنوع !

روغن موتور خودرو باید سر وقت تعویض شود. روغن موتور به تدریج سیاه و آلوده می شود و خاصیت خود را از دست می دهد. زمانی که روغن موتور خاصیت خود را از دست بدهد به موتور خودرو صدمه می زند. یکی از خدمات امداد خودرو شمشیری ، تعویض روغن خودرو با استفاده از مرغوب ترین روغن موتورهای ایرانی و یا خارجی است. درست است که تعویض روغن خودرو ، کار دشواری نیست اما بهتر است به دست افراد فنی انجام شود.

حرکت با لاستیک های پنچر ممنوع !

حرکت با لاستیک های پنچر ، کار درستی نیست و خطرآفرین است. اگر پنچرگیری برای شما سخت است ، خوب از ما بخواهید تا این کار را برای شما انجام دهیم. پنچرگیری ، یکی از خدمات اورژانسی ما است که در مدت زمان کوتاهی انجام می شود. بدین منظور ممکن است از هر روشی استفاده شود.

پمپ بنزین ، از خدمات امداد خودرو شمشیری

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

شاید باورکردنی نباشد که باک بنزین خود را بتوانید به راحتی در هر محلی پر کنید و نیازی به رفتن به پمپ بنزینی نداشته باشید. سوخت گیری در محل ، زمانی که توسط امدادگران ما انجام شود هیچگونه ریسک و خطری ندارد. زیرا امدادگران ما آموزش دیده اند که چگونه سوخت گیری خودرو را با رعایت نکات ایمنی در هر شرایطی انجام دهند.

امداد قفل و سوئیچ در شمشیری تهران

وای از روزی که سوئیچ خود را گم کنید. کلافگی و عصبانیت شما کاملاً قابل پیش بینی است. اما عصبانیت و ناراحتی در این شرایط کاملاً بی فایده است. بهتر است آرامش خود را حفظ نموده و یکبار دیگر همه جا را خوب بگردید. چنانچه سوئیچ را نیافتید ، با شماره امداد خودرو شمشیری تماس حاصل کنید تا ظرف اندک زمانی ، ساخت سوئیچ یدک شما را انجام دهد.

خدمات قفل و سوئیچ ، گسترده تر از این موارد است و سرویس و تعمیر هر نوع قفل و سیستم امنیتی در خودرو را شامل می شود. برای بهره مندی از خدمات قفل و سوئیچ در هر ساعت از شبانه روز و در تمامی روزهای هفته ، با ما تماس بگیرید. باکیفیت ترین و ارزان ترین خدمات را به شما ارائه می کنیم.

شماره امدادخودرو در شمشیری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

خودروداران در محله شمشیری برای تماس با ما ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنند. ما به سرعت پاسخگوی خودروداران گرامی بوده و مناسب ترین اقدامات را برای حل مشکل بوجود آمده برای خودروی آنها انجام می دهیم. برای یاری به شما ، هیچ مشکل و مانعی را بهانه نمی کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در شمشیری

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در غرب تهران با ما همراه باشید.

امداد خودرو شمشیری می تواند هرگونه مشکل بوجود آمده برای خودروی شما را به صورت اصولی رفع کند. فرقی ندارد که خودروی شما با چه مشکلی روبرو شده است.زیرا امدادگران ما در همه زمینه ها تخصص دارند و با توجه به مشکل بوجود آمده برای خودروی شما ، امدادگران مخصوصی به محل اعزام می شوند.

امداد خودرو سایپا در شمشیری

حل برخی از مشکلات خودروهای سایپا ، نیازمند تخصص و مهارت خاصی است که ممکن است هر تکنسینی چنین مهارتی را نداشته باشد. امداد خودرو شمشیری برای خدمات دهی به خودروهای سایپا از هر امدادگری استفاده نمی کند و امدادگرانی را بدین منظور انتخاب می کند که با خودروهای سایپا آشنایی لازم را داشته باشند.

تاکنون رانندگانی که حل مشکل خودروی خود را به این امدادخودرو واگذار نموده اند ، از کیفیت و نحوه خدمات دهی رضایت داشته اند. برای نشاندن لبخند رضایت بر روی لبان هموطنان عزیز خود ، از تمام توان خود استفاده می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید