امداد خودرو شادآباد

امداد خودرو شادآباد ، با در اختیار داشتن پیشرفته ترین ابزارها ، خودروبرها و یدک کش ها برای امدادرسانی به انواع خودروها در این محله آماده است.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

زمانی که خودروها با مشکلات مختلفی مواجه می شوند ، خودروداران کلافه و ناراحت شده و به دنبال راهی هستند که به صورت آنی و فوری مشکل خودرو را حل کنند. بدین منظور هیچ راهی سریعتر و مطمئن تر از تماس با امدادخودروها نیست.

شماره امدادخودرو در شادآباد

امدادجان برای ارتباط با مشتریان خود ، خط 02148287444 را اختصاص داده است. خودروداران با تماس با این شماره می توانند مشکلات و خواسته های خود را مطرح کنند تا نیروها و امکانات موردنیاز برای آنها ارسال شود. البته کارشناسان ما پس از تماس خودروداران چنانچه تشخیص دهند که امکان حل مشکل خودروها به صورت تلفنی وجود دارد ، راهنمایی های لازم و مفید را ارائه می دهند.

خودروهای تحت پوشش امداد خودرو شادآباد

امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای مختلف ، تجهیزات مخصوص و نیروهای متخصصی را درنظر گرفته است تا نیازهای هر یک از خودروها به صورت تخصصی رفع شود. خودروهای مختلفی در محله شادآباد در تردد هستند که امدادرسانی به آنها باید توسط امدادخودرویی انجام شود که در زمینه امدادرسانی به آنها تخصص و دانش مربوطه را داشته باشد.

امدادجان را امدادخودروی تمامی خودروها از جمله خودروهای ایران خودرو ، خودروهای سایپا ، خودروهای بهمن ، خودروهای چری ، خودروهای مرسدس بنز ، خودروهای تویوتا ، خودروهای هیوندای ، خودروهای ام وی ام ، خودروهای بی ام و ، خودروهای کیا ، خودروهای لکسوس و … بدانید.

امداد خودرو ایران خودرو در شادآباد

امداد خودرو شادآباد برای خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو در محله شادآباد سرعتی و ضربتی عمل می کند. امدادجان تمامی برنامه ریزی های لازم را انجام داده است تا امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو با کیفیت بسیار بالایی انجام شود. گاهی کوچکترین تعللی در امدادرسانی به خودروها ممکن است آسیب های زیادی را به خودرو وارد کند. لذا ضرورت دارد که در زمان بروز مشکل با امدادخودرویی تماس حاصل نموده که پتانسیل امدادرسانی در سریعترین زمان را داشته باشد. امدادجان ، برترین امدادخودروی ایران خودرو در تهران است.

امداد خودرو سایپا در شادآباد

امداد خودرو شادآباد ، نیروهایی را برای خدمات دهی به خودروهای سایپا آموزش داده است که با ساختار این خودروها به خوبی آشنایی داشته و روش های حل مشکلات بوجود آمده برای آنها را می دانند. بکرترین و مؤثرترین ترفندها برای رفع نواقص خودروهای سایپا ، به کار گرفته می شود. برای تعویض قطعات معیوب خودروهای سایپا از باکیفیت ترین قطعات و لوازم یدکی های مخصوص این خودروها استفاده می شود. تکنسین های امدادجان با توجه به تخصص و مهارتی که در زمینه خودروهای سایپا دارند ، برترین امدادگران برای این خودروها هستند.

مکانیکی سیار در شادآباد

با برخورداری از خدمات مکانیکی سیار می توان به جای رفتن به تعمیرگاه ، مکانیک ها را بر سر خودروی خود آورد. مکانیک های امداد خودرو شادآباد دارای علم و تجربه کافی در زمینه عیب یابی و تعمیر انواع خودروهای ایرانی و خارجی هستند. علم و تجربه بالای آنها ، کلید حل هرگونه مشکلی است.

از پیش پا افتاده ترین تا جدی ترین نواقص و عیوب خودرو توسط مکانیک های امدادجان برطرف می شود. خدمات مکانیکی امدادجان به همراه گارانتی ارائه می شود. در واقع کیفیت بالای خدمات مکانیکی سبب می شود که مکانیک ها با اعتماد و اطمینان از کار خود ، خدمات ارائه شده از سوی خود را گارانتی کنند.

حمل خودرو در شادآباد

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

 

حمل هر نوع خودرویی با توجه به نوع خودرو و وضعیت کنونی آن ، باید بر اساس اصولی خاص انجام شود. قطعاً شرایط حمل یک پراید تصادفی با شرایط حمل یک پورشه صفرکیلومتر فاقد پلاک ، متفاوت از یکدیگر است. بنابراین امداد خودرو شادآباد ، نخست اطلاعاتی را از شما درباره خودرویتان گرفته و سپس تصمیمات لازم را اتخاذ می کند.

 

امداد خودرو شادآباد

 

امدادجان برای حمل هر یک از خودروهای مختلف ، یدک کش ها و خودروبرهای خاصی را دراختیار دارد و از هر کدام که درخور شرایط موجود است ، استفاده می کند. قیمت حمل خودرو قاعدتاً بر اساس مسافت و نوع یدک کش / خودروبر محاسبه می گردد. امدادجان ، برای حمل خودروها از مجرب ترین و زبده ترین نیروهای خود استفاده می کند تا در حین انتقال خودرو به مقصد ، هیچگونه مشکلی ایجاد نشود.

ماشینم استارت نمی خوره

 

امداد خودرو شادآباد

یکی از مشکلاتی که گاهی گریبان گیر خودروهای مختلف می شود ، استارت نخوردن خودرو است. امداد خودرو شادآباد برای حل سریع این مشکل ، امدادگران خود را به همراه تجهیزات مربوط به باتری خودرو به موقعیت خودرو در محله شادآباد می فرستد. مشکل استارت نخوردن خودرو به کمک تکنیک باتری به باتری حل می شود.

اما کسانی باید این کار را انجام دهند که مهارت انجام این کار را داشته باشند و مرتکب اشتباه نشوند. زیرا یک اشتباه کوچک می تواند باتری و دینام خودرو را نابود کند. توصیه می شود که در صورت عدم برخورداری از مهارت و ابزارهای موردنیاز برای انجام این کار ، از انجام این کار خودداری نموده و این کار را به امدادگران بسپارید.

پنچرگیری در شادآباد

یکی از خدمات امداد خودرو شادآباد ، تعویض زاپاس و پنچرگیری در محل است. کلیه اقدامات مرتبط با چرخ ها و لاستیک های خودرو ، از سوی امدادگران ما انجام می شود تا خودرو بدون هیچگونه مشکلی حرکت کند. امدادجان برای پنچرگیری خودروهای مختلف در محله شادآباد به سرعت به محل آمده و بدون هیچ وقفه ای به ارائه خدمات اقدام می کند. نرخ پنچرگیری در شادآباد بسیار مناسب محاسبه می شود.

سوخت رسانی سیار در شاد آباد

اگر سوخت خودرو به اتمام رسیده باشد ، امکان حرکت برای خودرو وجود ندارد. دیگر کمتر کسی در این دوره زمانه ، گالن به دست شده و در کنار خیابان و جاده برای گرفتن بنزین از سایر خودروها ساعت ها می ایستد. اقدام مناسب در زمان تمام شدن سوخت ، تماس با پمپ بنزین سیار شادآباد است.

اکیپ های سوخت رسانی سیار امدادجان با حضور سریع در محل با رعایت کلیه نکات ایمنی ، سوخت رسانی به ماشین را با دقت بسیار زیادی انجام می دهند. برای انجام این کار از بنزینی استفاده می کنند که کاملاً موردتأیید و استاندارد است.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید