امداد خودرو سی متری جی

امداد خودرو سی متری جی ، برای امدادرسانی به اتومبیل های مختلف از لوازم و ابزارآلات جدید و مدرن استفاده می کند تا کیفیت خدمات ارائه شده بهبود پیدا کند.

افزایش شمار خودروها و شلوغی های جاده ها ، موجب شده است که نیاز به خدمات دهندگانی همانند امدادخودروها بیش از گذشته احساس شود. بنابراین امروزه شمار امداد خودروها افزایش پیدا کرده است. در این میان ، تمامی این مراکز به ارائه خدمات باکیفیت مطلوبی اقدام نکرده و برخی از این مراکز صرفاً به دنبال کسب درآمد از این طریق هستند.

بنابراین مسئله ای که باید مورد توجه خودروداران قرار بگیرد ، تماس با یک امدادخودرو متخصص و حرفه ای است. امدادجان ، یکی از حرفه ای ترین امدادخودروهای شهر تهران است که دارای شعب فراوانی در نقاط مختلف تهران است.

مکانیکی سیار در سی متری جی

امداد خودرو سی متری جی ، برای سرویس و تعمیر هر یک از اتومبیل های ایرانی و خارجی به صورت تخصصی عمل می کند. مکانیک های امدادجان ، با شناخت نکات فنی و تعمیراتی خودرو به بهترین روش به رفع نواقص خودرو اقدام می کنند.

تعمیرات گیربکس ، تعمیرات جعبه دنده ، تعمیرات دیفرانسیل ، تعمیرات فرمان ، تعمیرات سیستم استارت ، تعویض فیلترها ، تعویض لنت ترمز ، تعویض تسمه ، تعویض شمع ، تنظیمات موتور ، شارژ گاز کولر و … چندین مورد از خدمات مکانیکی سیار امدادجان در محله سی متری جی است.

حمل خودرو در سی متری جی

حمل خودرو به روش های جدید و استاندارد ، یکی دیگر از خدمات امداد خودرو سی متری جی است. با توجه به نوع خودروی متوقف شده ، تصمیم گیری می شود که حمل آن را چگونه و با چه تجهیزاتی انجام دهند. یدک کش و خودروبرهای امدادجان به صورت شبانه روزی در خدمت خودروداران خواهند بود تا خودروهای آنها را از محله سی متری جی به مقصد موردنظر انتقال دهند. امدادجان در مورد سلامت خودرو در حین حمل ، به خودروداران تضمین می دهد تا نگرانی آنها را در این زمینه برطرف کند.

امداد باتری سی متری جی

برای تست و تعویض باتری لزومی به مراجعه به باتری سازی نیست. این خدمات در محل قابل ارائه است. برای خودروهایی که باتری های آنها خوابیده است ، راه چاره ای داریم و آن هم باتری به باتری کردن است. امداد خودرو سی متری جی باتری به باتری کردن خودرو را همانند سایر خدمات در محل انجام می دهد. سرعت ارائه هر یک از این خدمات در محله سی متری جی ، بالا است.

سوخت گیری بدون رفتن به پمپ بنزین

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

برای سوخت گیری راه دیگری وجود دارد. شما می توانید با امدادجان تماس بگیرید تا این کار را به اکیپ های پمپ بنزین سیار خود ، محول کند. اکیپ های پمپ بنزین سیار امدادجان دارای تجهیزاتی هستند که سوخت گیری را در هر محلی امکان پذیر می کند. هر چند که اغلب خودروداران سوخت گیری در پمپ بنزین را به دلیل پایین بودن نرخ آن ، ترجیح می دهند. اما گاهی شرایطی پیش می آید که خودروداران چاره ای به جز سوخت گیری در محل توسط امدادخودروها ندارند.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو سی متری جی

 

امداد خودرو سی متری جی

 

مسلماً اغلب افراد در زمان پنچری لاستیک های خود ، آستین ها را بالا زده و خود برای پنچرگیری اقدام می کنند. اما ممکن است تمامی افراد قادر به انجام این کار نباشند و محدودیت هایی برای انجام این کار وجود داشته باشد. لذا باید از امدادخودروهای ارائه دهنده این خدمات تقاضا نمود که در سریعترین زمان ( کمتر از 20 دقیقه ) این کار را انجام دهند. پنچرگیری جزء ارزان ترین خدمات امدادجان می باشد.

باز کردن قفل و رفع عیوب قفل مرکزی خودرو

از مشکلات رایج خودروها می توان به خرابی قفل مرکزی اشاره نمود. یکی از انواع خدمات امدادجان ، رفع مشکلات سیستم قفل مرکزی خودرو است. البته خدمات دیگری در این زمینه ارائه می شود که در زمان مفقودی سوئیچ و باز نشدن قفل های جانبی خودرو ، به کار می آیند. امداد خودرو سی متری جی در هر ساعت از شبانه روز ارائه دهنده این خدمات است.

تعویض روغن خودرو در سی متری جی

با تعویض به موقع روغن موتور ، جان دوباره ای به خودرو بدهید. تعویض به موقع روغن موتور ، مزایای بسیار زیادی دارد که یکی از آنها کاهش مصرف سوخت است. به هر حال برای تعویض روغن موتور خودروی خود ، می توانید از امدادجان کمک بخواهید تا این کار را در مکان موردنظر شما انجام دهد و شما را از رفتن به تعویض روغنی بی نیاز کند. توجه داشته باشید که روغن موتور باکیفیت پس از گذشت مدتی کار کردن ، تغییر رنگ می دهد.

شماره امداد خودرو در سی متری جی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

هر زمانی که احساس کردید به کمک ما نیاز دارید ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. امداد خودرو سی متری جی برای خدمات دهی به خودروهای مختلف به سرعت خدمات دهی ، کیفیت خدمات ، قیمت خدمات ، استفاده از ابزارها و تجهیزات مناسب و … توجه دارد. امدادجان با تدابیری که اندیشیده است به سرعت پاسخگوی تماس های مشتریان از محله سی متری جی خواهد بود.

ما در تلاش هستیم که بتوانیم رضایت شما را بدست بیاوریم. عملکرد ما همواره قابل قبول بوده است. در ادامه هم ، در راستای کسب رضایت شما گام بر می داریم و امیدواریم مانند همیشه موفق باشیم.

 

امداد خودرو سی متری جی

 

امداد خودرو ایران خودرو در سی متری جی

اهداف اصلی امدادجان ارائه خدمات باکیفیت و سریع به خودروهای مختلف از جمله خودروهای ایران خودرو می باشد. خودروهای ایران خودرو به صورت 24 ساعته در نقاط مختلف تهران ، تحت پوشش خدمات امداد خودرو سی متری جی قرار دارند. همکاران گرامی ما پس از تماس خودروداران ایران خودرو ، سریعاً در محل حضور پیدا کرده و خدمات دهی را شروع می کنند.

امداد خودرو سایپا در سی متری جی

امدادجان برای خدمات دهی به خودروهای سایپا در محله سی متری جی ، خود را موظف به بهره گیری از علم روز و استفاده از تجهیزات جدید می داند. این مجموعه همواره امکانات خود را به روز کرده و دوره های مختلفی را برای نیروهای خود برگزار می کند تا برای خدمات دهی به خودروهای سایپا به بهترین نحو ممکن عمل کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید