امداد خودرو سیرجان

امداد خودرو سیرجان (امدادجان) ، خدمات امدادی خود را به صورت 24 ساعته به تمامی نقاط مختلف شهرستان سیرجان ارائه می کند.

این مجموعه با داشتن مجوزهای رسمی از اتحادیه امدادخودروی تهران در حال فعالیت است و بهترین و باکیفیت ترین خدمات امدادخودرویی را ارائه می کند.

پیشرفت تجهیزات و ابزارهای امدادی به ارائه خدمات مطلوب و باکیفیت ، کمک زیادی کرده است. این پیشرفت در افزایش سرعت خدمات دهی مؤثر بوده است. لذا شاهد هستیم که امدادخودروهای بزرگ و مطرح امروزی مانند امدادجان به ارائه انواع خدمات امدادخودرویی با بهترین کیفیت در سریع ترین زمان اقدام می کنند.

حمل خودرو در سیرجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

امداد خودرو سیرجان به صورت 24 ساعته و در تمامی روزهای هفته آمادگی دارد که خدمات حمل خودرو را ارائه دهد. حمل انواع خودروهای سبک و سنگین توسط مناسب ترین یدک کش ها و خودروبرهای این مجموعه انجام می شود. چنانچه تمایل دارید که خودروی خود را بدون کوچکترین آسیب دیدگی به مقصد موردنظر خود انتقال دهید ، با مجموعه امدادجان تماس حاصل کنید. اطمینان داشته باشید که هیچ آسیبی متوجه خودروی شما نخواهد شد. امدادگران امدادجان پروسه اتصال یا سوار کردن خودروی موردنظر به یدک کش و یا خودروبر را به اندازه ای حرفه ای انجام می دهند که سلامت خودرو صد درصد تضمین شود و خودروداران آسوده خاطر باشند.

مکانیکی سیار در سیرجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

با بهره مندی از خدمات امداد خودرو سیرجان می توانید سرویس و تعمیرات خودرو را در محل انجام دهید. مشکلات متعددی ممکن است برای بخش های مختلف خودرو ایجاد شود که نیاز به تخصص و تجربه برای تشخیص آن باشد. امدادجان دارای مکانیک هایی است که به خوبی می توانند تشخیص دهند مشکلات خودرو به چه دلایلی بروز می کنند. تعویض انواع قطعات با اجرت بسیار مناسب از سوی امدادگران ما انجام می شود. تعمیرات انواع خودرو شامل کیا ، ام وی ام ، بی ام و ، تویوتا ، هیوندای ، پورشه ، بنز ، رنو ، نیسان ، پژو و … از سوی مکانیک های ماهر و زبردست ما انجام می شود.

امداد باتری سیرجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

با استفاده از خدمات امداد خودرو سیرجان خواهید توانست انواع نیازهای خودروی خود را رفع کنید. بخشی از این خدمات مربوط به باتری خودرو است. در این راستا به انجام کارهایی مانند تست و تعویض باتری ، باتری به باتری ، بررسی دینام ، وارسی اتصالات باتری و … اقدام شده تا هرگونه مشکل موجود در این قسمت ها رفع شود. برای حل مشکل باتری ، یک مسئله به شدت موردتوجه رانندگان یا خودروداران است و آنهم حضور به موقع و سریع امدادگران به محل است تا سریعاً مشکلات را برطرف کنند. اطمینان داشته باشید که امداد باتری سیرجان ، سریعترین امداد باتری در این شهرستان است.

با دیدن نشانه های زیر باید روغن موتور را عوض کنید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

یکی از خدمات امداد خودرو سیرجان ، تعویض روغن در محل است. هر زمان که شاهد علائمی مانند شنیده شدن صدای تیک تیک در زمان روشن شدن موتور ، بالا بودن دور موتور در وضعیت درجا ، کاهش شتاب خودرو ، شنیده شدن ضربات پشت هم از موتور ، روشن شدن چراغ چک و … بودید ، با امدادجان تماس حاصل کنید و درخواست خدمات تعویض روغن در محل را کنید. درنظر داشته باشید که تیره بودن روغن موتور ممکن است یک علامت بد باشد. لذا قبل از اینکه روغن موتور شما بسیار تیره شود ، برای تعویض روغن موتور اقدام کنید.

سوخت گیری با شرایط آسان

اگر نمی توانید در پمپ بنزین سوخت گیری کنید ، با امداد خودرو سیرجان تماس حاصل نموده و درخواست خدمات سوخت رسانی سیار را داشته باشید. سوخت رسانی سیار ، امکانی را فراهم نموده تا بتوان در آسان ترین شرایط به سوخت گیری اقدام کرد. امدادگران ما برای سوخت رسانی سیار از موتور یا خودروی سوخت رسان سیار استفاده می کنند. نگهداری مخزن سوخت ، اقدامی کاملاً خطرناک است. بنابراین اگر احساس می کنید که ممکن است در مکانی به سوخت گیری نیاز داشته باشید که از پمپ بنزین دور باشید ، هرگز به نگهداری سوخت اقدام نکنید. راه عاقلانه و ایمن ، تماس با امدادجان و درخواست خدمات سوخت گیری در محل است.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو سیرجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری هر خودرویی را در کوتاهترین مدت برای شما انجام می دهیم. برای پنچرگیری چندین روش وجود داشته که بهترین آن ، تعویض لاستیک است. اما گاهی به دلیل خاصی نمی توان لاستیک ها را در محل عوض کرد. به طور مثال ممکن است لاستیک به مدت طولانی مدت باز نشده باشد و میان لاستیک و رینگ ، زنگ زدگی ایجاد شده باشد. در این شرایط تعویض لاستیک را نمی توان در محل انجام داد. اگر لاستیک های خودروی خود را قبل از فرسودگی و ساییدگی بسیار زیاد تعویض کنید ، کمتر با مشکل پنچری لاستیک ها مواجه خواهید شد.

شماره امدادخودرو در سیرجان

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

با شماره گیری 02148287444 به کارشناسان امداد خودرو سیرجان متصل شده و درخواست خود را مطرح می کنید. امدادجان برای ارائه هرگونه خدماتی در طول شبانه روز آمادگی دارد. لذا خدمات دهی در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت انجام می شود. با بهره مندی از خدمات ما ، با کمترین هزینه و به آسان ترین روش به حل مشکلات خودروی خود در شهرستان سیرجان اقدام کنید.

امداد خودرو سایپا در سیرجان

با امدادجان حل هر یک از مشکلات خودروهای پراید ، ساینا ، تیبا ، شاهین ، کوییک و … امکان پذیر است. امدادگران دوره دیده و مجربی را برای امدادرسانی به خودروهای سایپا درنظر گرفته ایم. ما منتظر فرمان شما هستیم تا سریعاً برای خدمات دهی به خودروی شما در محل حضور پیدا کنیم و مشکلات را حل کنیم. با یک شرایط عالی و استثنایی به ارائه خدمات به خودروهای سایپا اقدام می کنیم.

امداد خودرو ایران خودرو در سیرجان

امداد خودرو سیرجان برای ارائه خدمات به هر یک از خودروهای پژو ، سمند ، تارا ، رانا ، دنا و … در شهرستان سیرجان آمادگی دارد. با خدماتی که ما درنظر گرفته ایم ، هیچ مشکلی لاینحل نخواهد بود. متخصصان و کارشناسان امدادجان سریعاً در محل حضور پیدا کرده و مشکلات را وارسی و به حل آنها در کوتاهترین زمان ممکن اقدام می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید