امداد خودرو سنندج

امداد خودرو سنندج (امدادجان) با سابقه بسیار درخشان به یکی از امداد خودروهای معتبر و مجرب در کشور تبدیل شده است.

امدادجان خدمات مختلفی را عرضه نموده که در رابطه با نیازهای مختلف خودروها می باشد. این مجموعه با هدف رفاه حال خودروداران محترم ، شرایطی را فراهم نموده که امکان رفع نیازهای مختلف خودرو در هر زمان و در هر مکانی وجود داشته باشد.

چندین ویژگی سبب شده است که امدادجان از سایر امدادخودروهای ارائه دهنده خدمات امدادی ، متمایز و متفاوت شود. سرعت بالای امدادرسانی ، استفاده از تجهیزات جدید ، استفاده از نیروهای متخصص و کارآزموده ، کیفیت چشمگیر خدمات امدادی ، تعرفه های مناسب و … از جمله این ویژگی های مهم هستند.

حمل خودرو در سنندج

امداد خودرو سنندج (امدادجان) سریعترین امدادخودرویی است که با حضور به موقع در محل ، به ارائه خدمات حمل با مناسب ترین تجهیزات اقدام می کند. برای حمل خودروهای سانحه دیده ، خودروهای خراب ، خودروهای فاقد پلاک ، خودروهای اعمال قانون شده و ممنوع شده از تردد شهری ، خودروهای مسابقه ای ، خودروهای آنتیک و قدیمی ، خودروهای تازه وارد شده از خارج و … از تجهیزات مناسبی استفاده می شود که سلامت خودرو به صورت صد درصد تضمین گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

قیمت جرثقیل یدک کش نیسان امدادجان بر اساس فاکتورهای مختلفی محاسبه می گردد. هزینه هایی که امدادجان از مشتریان خود دریافت می کند ، کاملاً عادلانه و منصفانه است. اگر می خواهید به دام امدادخودروهای سودجو نیفتید تا با دریافت هزینه های بالا موجب ناراحتی شما شوند ، تنها با امدادخودروهای معتبر تماس حاصل کنید.

مکانیکی سیار در سنندج

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو سنندج به سبب مکانیک های متخصص و زبده ای که دارد ، برتر از سایر امدادخودروها است. خودرودارانی که از امدادجان خدمات دریافت نموده اند به خوبی می دانند که کیفیت کار مکانیک های امدادجان تا چه اندازه بالا است.

تمامی ابزارها و قطعاتی که برای سرویس و تعمیر خودروی شما لازم است به همراه امدادگران ما می باشد و در صورت نیاز از آنها استفاده می کنند. چنانچه لازم باشد خودرو برای تعمیرات اساسی به دلیل شدت خرابی و نواقص به تعمیرگاه انتقال داده شود ، سریعاً مقدمات انجام این کار فراهم می شود.

امداد باتری سنندج

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امداد خودرو سنندج (امدادجان) ، حرفه ای ترین امدادباتری ایران است که در اعزام اکیپ امداد باتری به محل بسیار سریع عمل می کند. این اکیپ قادر هستند که باتری خودروی شما را ظرف چندین دقیقه به سرعت باز نموده و یک باتری جدید جایگزین آن کند. حتماً سلامت باتری قبلی و باتری جدید ، تست می گردد. ممکن است باتری خودروی شما معیوب نباشد و تنها شارژ از دست داده باشد. در چنین شرایطی اگر خودرویی در نزدیکی شما است که دارای باتری سالم است ، عملیات باتری به باتری را انجام دهید. در غیراینصورت ، می توانید از خدمات امدادجان بهره برده و به کمک اکیپ باتری به باتری سیار ، باتری خودروی خود را کامل شارژ کنید.

0 تا 100 تعویض روغن را به ما بسپارید

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

روغن موتور از نیازهای ضروری هر خودرویی است که موجب کارکرد بهتر قلب تپنده خودرو (موتور) می شود. امداد خودرو سنندج ، صفر تا صد تعویض روغن موتور خودروی شما را انجام می دهد. به عبارت دیگر ، از تهیه روغن موتور تا تعویض روغن موتور و تست عملکرد موتور و … را به طور کلی امدادگران ما انجام می دهند. استفاده از روغن موتور باکیفیت ، بسیار حائز اهمیت است.

روغن موتورها دارای ترکیبات پیچیده ای هستند که تشخیص خوب یا بد بودن آنها به تجربه و تخصص نیاز دارند. امدادگران ما به خوبی می دانند که برای تعویض روغن موتور هر نوع خودرویی از چه نوع روغن موتوری استفاده کنند. روغن موتور با هدف کاهش اصطکاک و جلوگیری از ایجاد حرارت میان اجزای موتور مورد استفاده قرار می گیرند.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو سنندج

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

برای پنچرگیری از ابزارها و تجهیزات مختلفی مانند لاستیک ها ، چسب مخصوص ، تیغ ، ژل پنچری و … استفاده می شود. برخی از خودروداران همواره یک ست پنچرگیری در خودروی خود دارند و در شرایط نیاز از آنها استفاده می کنند. اما اگر خودروداری هیچگونه تجهیزات پنچرگیری به همراه نداشته باشد و حوصله و توان انجام این کار را نداشته باشد ، از امدادجان می خواهد که این کار را برای آنها انجام دهد. پنچرگیری ظرف سه سوت و با قیمت ارزان را از امدادجان مطالبه کنید.

سوخت گیری در مکانی به غیر از پمپ بنزینی

امداد خودرو سنندج ، امکانی را فراهم نموده است که بتوان سوخت گیری را در هر مکانی انجام داد و ضرورتی برای رفتن به جایگاه های سوخت نباشد. ممکن است هموطنان گرامی ما در سنندج در زمانی نامناسب و در مکانی دور افتاده از پمپ بنزین ، با مشکل تمام شدن سوخت مواجه شوند. در چنین شرایطی از خدمات پمپ بنزین سیار سنندج استفاده نموده تا مشکل شما به آسانی حل شود. ما برای رفع مشکل خودروی شما بهترین راهکار را ارائه می دهیم تا به بهترین شکل ممکن ، مشکلات شما را حل کنیم.

شماره امدادخودرو در سنندج

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

با شماره گیری 02148287444 به کارشناسان امدادجان (امداد خودرو سنندج) متصل خواهید شد. مشکل بوجود آمده برای خودروی خود را به صورت دقیق شرح دهید تا هماهنگی های لازم جهت ارسال تجهیزات و هدایت امدادگران به محل خودروی شما در سنندج ، انجام شود.

امدادخودرو ایران خودرو در سنندج

امدادجان با ارائه به روزترین خدمات امدادخودرویی به خودروهای ایران خودرو ، تبدیل به برترین امدادخودروی خودروهای ایران خودرو شده است. ارائه خدمات متنوع ، ارائه خدمات در محل ، دارا بودن انواع جرثقیل ها ، کفی ها و دکل ها و … موجب شده است که امدادجان بهترین عملکرد را برای امدادرسانی به خودروهای ایران خودرو داشته باشد.

امداد خودرو سایپا در سنندج

امداد خودرو سنندج به دلیل حجم بالای درخواست ها برای خدمات دهی به خودروهای سایپا ، خدمات متنوع و باکیفیتی را برای امدادرسانی به این خودروها درنظر گرفته است. خودروداران سایپا از کیفیت خدمات امدادی امدادجان کاملاً آسوده خاطر باشند و هیچگونه نگرانی در این زمینه نداشته باشند. با وجود نیروهای متخصص ، تجهیزات پیشرفته ، مدیریتی کارآمد ، نظارتی دقیق ، پشتیبانی همه جانبه و … برترین امدادرسانی را انجام می دهیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید