امداد خودرو سمیرم

امداد خودرو سمیرم با عملکرد بسیار خوب خود توانسته است به امداد خودروی مورداعتماد و مقبول خودروداران مختلف در ایران تبدیل شود.

امان از خرابی خودرو در زمانی که اصلاً آمادگی رویارویی با این مشکل را نداشته باشید ! امدادجان ، در این شرایط به کمک شما آمده و هر نوع مشکلی که برای خودرو بوجود آمده است را حل می کند.

این مجموعه ، یکی از امدادخودروهایی است که با در اختیار داشتن ابزار و نیروی لازم می تواند خدمات حرفه ای و درجه یکی را به خودروداران ارائه نماید. با برخی از خدمات متنوع این امداد خودرو آشنا می شویم :

حمل خودرو در سمیرم

یکی از خدمات امداد خودرو سمیرم ، حمل با استفاده از جرثقیل های به روز و قدرتمند است. بدین منظور از خودروبرهای جرثقیل دار ، خودروبرهای چرخ گیر (یدک کش) ، خودروبرهای کامیونت و … در شهرستان سمیرم استفاده می گردد. به سبب رویدادهای پیش بینی نشده و مشکلات جاده ای ، شرط نخست خرسندی خودروداران ارائه خدمات در اسرع وقت می باشد. امدادجان افتخار دارد که در کوتاهترین زمان به ارائه خدمات حمل خودرو اقدام می کند. امدادجان با هدف رضایت خودروداران محترم ، نازل ترین قیمت ها را برای حمل خودرو ارائه می دهد. تیم تخصصی امدادجان ، حرفه ای ترین پرسنل را برای ارائه خدمات حمل خودرو در نظر گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر با ما همراه باشید .

مکانیکی سیار سمیرم

امداد خودرو سمیرم از مکانیک های حاذقی برخوردار است که قادر به تشخیص هرگونه نقص بوجود آمده برای خودرو هستند و به خوبی مشکلات را رفع می کنند. خودروی خود را برای سرویس و تعمیر به دست هر تکنسینی نسپارید و برای خودروی خود ارزش قائل شوید. مکانیک های مبتدی و کارنابلد با ارائه خدمات ضعیف موجب تضعیف عملکرد خودروی شما شده و نتیجه این کار ، خرابی مجدد خودرو در سریعترین زمان است. با توانمندی مکانیک های امدادجان ، مشکلات به بهترین نحو ممکن برطرف می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری سمیرم

امدادجان ، باتری های معیوب را در سریعترین زمان ممکن تست و سپس تعویض می کند. خرابی باتری ، قطعاً عملکرد درست خودرو را با مشکل روبرو می کند. بنابراین امداد خودرو سمیرم درنظر داشته که با اعزام سریع نیروهای خود به ارائه خدمات امدادباتری اقدام نموده تا خودروداران از بروز مشکلاتی که برای باتری خودروی آنها بوجود آمده است ، رنج نکشند. در این راستا ، خدمات دیگری ارائه می گردد که آنهم بی ارتباط با باتری نیست. با بهره مندی از خدمات باتری به باتری سیار می توان خرابی موقتی باتری که همان خوابیدن باتری است را مرتفع کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

پنچرگیری در هر مکان و هر زمان به کمک امدادجان

اگر در موقعیت و زمان نامناسبی با مشکل پنچری لاستیک ها روبرو شده اید ، اصلاً غصه نخورید. زیرا امداد خودرو سمیرم (امدادجان) ، برای حل این مشکل راهکارهایی را اندیشیده است که شما را از این وضعیت نجات می دهد. البته شما مختار هستید که در هر شرایطی برای دریافت خدمات پنچرگیری با امدادجان تماس حاصل کنید و دریافت خدمات منوط به سخت بودن شرایط نمی باشد. ممکن است شما در محل پارک خودروی خود مقابل منزل یا محل کار ، با مشکل پنچری لاستیک ها روبرو شده اید و تمایل داشته باشید که پنچرگیری را امداد خودرو برای شما انجام دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

تعویض روغن به دست امدادگران امدادجان

تعویض روغن برای تمامی خودروها در زمان مناسب ، اجباری است. خودرودارانی که این کار را به تعویق بیاندازند ، قطعاً دیر یا زود با مشکلاتی در ارتباط با خودروی خود روبرو می شوند. امداد خودرو سمیرم ، خدمات تعویض روغن را به صورت سیار ارائه می کند تا دیگر برای عدم انجام این کار در زمان مناسب ، بهانه نداشته باشید و امروز و فردا نکنید. امدادجان ، برای هر یک از خدمات خود من جمله خدمات تعویض روغن در محل ، تعرفه هایی را مشخص کرده است که کاملاً مناسب هستند. بنابراین ارزش ندارد که شما در شرایط دشوار که مشغله زیادی دارید ، بخواهید به تعویض روغنی بروید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو سمیرم

ارائه این خدمات بدان معنی است که اگر بنزین نیاز داشته باشید ، لزومی به رفتن به پمپ بنزین نیست. ممکن است شرایط به گونه ای باشد که نتوانید به پمپ بنزین رفته و سوخت گیری کنید. اشکالی ندارد از امدادگران ما بخواهید که به رفع این نیاز شما اقدام نموده و سوخت گیری را برای خودروی شما در محل انجام دهند.

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

عیب یابی و تعمیر قفل و دزدگیر ماشین و …

یکی دیگر از خدمات امدادجان در شهرستان سمیرم ، خدمات امداد قفل و سوئیچ می باشد. با ارائه این خدمات می توان تک تک مشکلاتی که برای سیستم قفل و امنیتی خودرو بوجود می آیند را حل نمود. درست مثل زمانی که سوئیچ خودروی خود را در جای نامعلومی جا گذاشته اید و امکان رفتن به داخل خودرو و روشن کردن خودرو را ندارید.

شماره امداد خودرو در سمیرم

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو سمیرم ، با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. این خط ، شما را مستقیم به کارشناسان امدادگر متصل می کند. با آنها صحبت نموده و مشکل خودروی خود را بیان کرده تا آنها برای شما چاره اندیشی کنند. قطعاً بهترین تصمیم گیری برای رفع نیاز خودروی شما صورت می گیرد.

امداد خودرو ایران خودرو در سمیرم

با وجود امدادجان ، خودروداران ایران خودرو نباید نگران مشکلات ایجاد شده برای خودروی خود و چگونگی رفع آنها باشند. تنها کافیست که با امدادگران ما تماس حاصل کنید و نیازهای خودروی خود را بیان کنید. با بهترین امکانات روز دنیا برای رفع مشکلات بوجود آمده برای خودروی شما ، اقدامات به جا و مؤثر را انجام می دهیم.

امداد خودرو سایپا در سمیرم

امداد خودرو سمیرم ، نگاه ویژه ای به خودروهای سایپا داشته و بدین منظور برنامه خاصی برای امدادرسانی به این خودروها دارد. چه بهتر که خدمات موردنیاز خودروهای سایپا را از امدادخودرویی مطالبه کنید که توان ارائه خدمات تخصصی به این خودروها را دارا باشد و به طور ویژه به این خودروها خدمات دهی کند. این مجموعه برای هر مشکلی که ممکن است برای خودروهای سایپا حادث شود ، خدمات کارآمد و نتیجه بخشی را درنظر گرفته است که خوشبختانه در تمامی مواقع ، مؤثر واقع شده اند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید