امداد خودرو ساوه

امداد خودرو ساوه ، باکیفیت ترین خدمات حمل خودرو ، سرویس و تعمیر خودرو ، تعویض باتری خودرو ، پنچرگیری و … را در این شهرستان ارائه می کند.

تمامی خدمات ذکر شده شامل حال خودروهای ایرانی و خارجی می شود. زیرا مجموعه امدادجان دارای نیروها و امدادگران متعددی است که با ساختار فنی و فیزیکی هر خودرویی به خوبی آشنایی دارند و برترین خدمات امدادخودرویی را در شهرستان ساوه ارائه می کنند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

حمل خودرو در ساوه

امداد خودرو ساوه برای ارائه پرتقاضاترین خدمات امدادخودرویی در شهرستان ساوه که همان خدمات حمل خودرو است ، برنامه ریزی داشته و امکانات گسترده ای را تدارک دیده است. حمل خودرو از ساوه به ساوه ، از ساوه به تهران ، از ساوه به سایر شهرستان ها با استفاده از خودروبرها و یدک کش های مناسب با پایین ترین تعرفه ها انجام می شود. این مجموعه به مشتریان ساوه ای خود تعهد می دهد که خودروی آنها را به سلامت به مقصد منتقل کند و هیچگونه آسیبی به اتاق آن یا سایر بخش ها وارد نکند. در صورت اینکه بخواهید چندین خودرو را به مکان دیگری انتقال دهید ، از بهترین خودروبرهای تریلی استفاده می کنیم.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

مکانیکی سیار در ساوه

امداد خودرو ساوه دارای مکانیک های حاذقی است که می توانند سرویس و تعمیر هر یک از خودروها را به صورت حرفه ای انجام دهند. کاری که کمتر مکانیکی از عهده آن بر می آید. امدادگران امدادجان در کوتاهترین زمان به بازدید بخش های مختلف خودرو اقدام نموده و نواقص موجود در هر بخشی را شناسایی می کنند. چنانچه به قطعه ای احتیاج پیدا کنند ، مشکلی نداشته و سریعاً از موجودی تجهیزات امدادجان ، آن قطعه را برمی دارند و جایگزین قطعه معیوب می کنند. چیزی که بیشتر از همه موجب می شود که این مکانیک ها را برای تعمیرات خودروی خود انتخاب کنیم ، صداقت و درستی کار آنها است. متأسفانه برخی از مکانیک ها برای سودجویی بیشتر خود ، سلامت کاری نداشته و با خودروداران صادق نیستند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد باتری ساوه

امداد خودرو ساوه در هر ساعت از شبانه روز به اعزام اکیپ امداد باتری خود به محل در صورت درخواست مشتریان اقدام می کند. امدادجان ، اکیپ امداد باتری خود را کاملاً تجهیز نموده است تا امکان ارائه هرگونه خدماتی در زمینه باتری خودرو را دارا باشند. کیفیت کار امدادگران عالی است. سرعت عمل آنها ، تحسین برانگیز است. آنها سریعاً باتری خودرو را تست نموده و در صورت وجود ایرادات ، آن را باز کرده و یکی از برترین باتری ها را جایگزین آن می کنند. باتری به باتری ، دیگر راهکاری است که آنها برای حل مشکل باتری خودرو در مواقعی به کار می برند. بنابراین اگر به این خدمات نیاز داشتید ، سریعاً با امداد باتری ساوه تماس حاصل کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

چند نکته حائزاهمیت درباره تعویض روغن ماشین

امداد خودرو ساوه ، در صورت درخواست شما به محل خودروی شما آمده و روغن موتور خودروی شما را تعویض می کند. چندین نکته مهم را به خاطر داشته باشید. تعویض روغن خودرو پیش از کاهش کیفیت آن ، هم سطح بودن کیفیت روغن موتور و موتور ، تعویض روغن در زمان مناسب با وجود عدم استفاده از خودرو ، استفاده از روغن موتورهای اصل ایرانی یا خارجی و … از جمله نکاتی هستند که باید مدنظر قرار دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعویض روغن سیار
با ما همراه باشید .

پمپ بنزینی که 24 ساعته خدمات می دهد

امداد خودرو ساوه ، ارائه دهنده خدمات پمپ بنزینی سیار است. بدین ترتیب می توانید هر زمانی که بخواهید به سوخت گیری خودروی خود اقدام کنید. شاید نیمه های شب بخواهید به جایی بروید. اما متوجه شوید که خودروی شما بنزین ندارد. اگر عجله داشته باشید و نخواهید مسافت زیادی را تا پمپ بنزین بروید می توانید با امدادجان تماس حاصل کنید تا فوراً به محل خودروی شما آمده و سوخت رسانی به خودروی شما را با قیمت مناسب انجام دهد. ارائه این خدمات در زمان های مختلفی ناجی خودروداران خواهد بود.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو ساوه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره پنچرگیری سیار
با ما همراه باشید .

مگر راحت تر از این هم می شود که در زمان پنچری ، کنار بایستید تا افرادی پنچرگیری لاستیک های خودروی شما را انجام دهند ؟ اگر شما هم این راحتی را می پسندید در زمان بروز مشکل پنچرگیری با آپاراتی سیار ساوه تماس حاصل کنید. این اکیپ فوراً در محل حاضر شده و لاستیک و یا لاستیک های پنچر را پنچرگیری می کند. اگر لاستیک های خودروی شما به سرویس نیاز داشته باشند ، این کار را امدادگران ما به بهترین نحو ممکن انجام می دهند. قطعاً پنچرگیری برای افرادی دشوار است. این افراد در زمان پنچری لاستیک ها اصلاً خود را ناراحت نکرده و به امدادگران ما اعتماد کنند.

شماره امدادخودرو در ساوه

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

برای تماس با امداد خودرو ساوه ، 02148287444 را شماره گیری نموده تا با کارشناسان صحبت نموده و مشکل خودروی خود را بیان کنید. تعداد نیروهای امدادجان بی شمار است. لذا زمانی که به خدمات امدادخودرویی نیاز داشتید و عجله زیادی برای دریافت خدمات داشتید ، با امدادجان تماس حاصل کنید. تعرفه های خدمات امدادجان بسیار مناسب است و هرگز هزینه مازادی از مشتریان اخذ نمی شود. زیرا موفقیت امدادجان وابسته به کسب رضایت مشتریان است. بنابراین با ارائه برترین خدمات با مناسب ترین قیمت به دنبال کسب رضایت خودروداران محترم و گرامی در ساوه هستیم.

امداد خودرو ایران خودرو در ساوه

هر یک از خودروهای پژو ، سمند ، تارا ، دنا ، هایما ، رانا و … تحت پوشش خدمات امداد خودرو ساوه هستند. کیفیت خدماتی که امدادجان به این خودروها ارائه می دهد ، بالاتر از حد تصور خودروداران است. برای خدمات دهی به هر کدام از این خودروها ، قطعات و ابزارهای موردنیاز را داشته و نیروهای مربوطه را روانه محل می کنیم.

امداد خودرو سایپا در ساوه

سرویس دهی به هر کدام از خودروهای پراید ، شاهین ، تیبا ، کوییک ، ساینا و … توسط نیروهای مجرب و زبردست انجام می شود. آشنایی با ساختار این خودروها به ارائه خدمات مطلوب تر ، کمک بسیار زیادی می کند. خوشبختانه امدادگران امدادجان با خودروهای سایپا به خوبی آشنایی داشته و بهترین خدمات را به آنها ارائه می دهند. امداد خودرو ساوه را رفیق همیشگی خودروی خود بدانید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید