امداد خودرو ساری

امداد خودرو ساری (امدادجان) ، از معدود امدادخودروهایی است که می تواند خود را در کوتاهترین زمان ممکن به محل برساند.

ساری ، از شهرهای بزرگی است که خودروهای زیادی به صورت شبانه روزی در آنجا تردد دارند. خدمات امدادخودرویی ، یکی از نیازهای اساسی در این شهر است. امدادجان ارائه دهنده خدمات امدادخودرویی به نقاط مختلف ساری از جمله محله لسانی ، پیوندی ، توکلی ، اصحاب ، مهیار ، پل تجن ، طالقانی ، دخانیات ، طبرستان ، خیام و … می باشد.

لذا اگر در هر یک از محله های ساری و پیرامون آن به خدمات امدادخودرویی نیاز داشتید ، با ما تماس حاصل کنید. امدادجان ، حرفه ای ترین نیروها و بهترین امکانات خود را برای امدادرسانی به ساری درنظر گرفته است.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

شماره امداد خودرو در ساری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

با شماره گیری 02148287444 ، با کارشناسان امداد خودرو ساری صحبت خواهید کرد. مشکلات خودروی خود را بیان کنید تا اقدامات لازم برای حل مشکل در کوتاهترین زمان انجام شود. کارشناسان ما به حل سریع مشکلات خودروداران اهمیت زیادی می دهند. لذا ارسال تجهیزات و امدادگران در سریعترین زمان به ساری انجام می شود. هر یک از خودروهای وطنی و وارداتی تحت پوشش خدمات ما در ساری هستند.

امداد خودرو سایپا در ساری

خودروهای سایپا از جمله تیبا ، ساینا ، شاهین ، پراید و کوییک و … تحت پوشش خدمات امداد خودرو ساری می باشند. برای حل هر یک از این خودروها به ابزارها و قطعاتی نیاز است که تمامی آنها در امکانات امدادجان وجود دارد. لذا برای رفع مشکلات خودروهای سایپا در ساری با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید.

امداد خودرو ایران خودرو در ساری

خودروهای پژو ، رانا ، هایما ، تارا ، سمند ، دنا و … در ساری را با بهترین کیفیت امدادرسانی می کنیم. اگر می خواهید نواقص خودروی شما به گونه ای حل شود که تا مدت ها با بروز مجدد آن مشکل روبرو نشوید ، با امدادجان تماس حاصل کنید. نیروهای این مجموعه به اندازه ای متبحر و کاردان هستند که از دادن خودروی خود به آنها برای سرویس و تعمیر و دیگر خدمات ، آسوده خاطر خواهید بود.

حمل خودرو در ساری

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو ساری (امدادجان) ، یکی از برترین امدادخودروهای ایران است که حمل خودرو را به ایمن ترین و بهترین شرایط انجام می دهد. اگر خودروی خود را برای حمل به دست امدادجان می دهید ، اصلاً نگران وضعیت سلامت خودروی خود نباشید. سلامت خودروی شما ، صد درصد تضمین شده است. امدادجان برای حمل خودرو از ساری تا مقصد موردنظر شما با توجه به نوع خودروی شما از قدرتمندترین و سرحال ترین یدک کش ها و خودروبرهای خود ، استفاده می کند.

مکانیکی سیار در ساری

 

امداد خودرو ساری

تعمیرات خودرو باید به دست افرادی انجام شود که ضمن برخورداری از تخصص و مهارت لازم ، منصفانه کار کنند. اگر قطعه ای از خودرو قابل تعمیر است ، برای راحتی کار نباید آن را تعویض کنند. امداد خودرو ساری ، متخصص ترین نیروها را در اختیار دارد که با ارائه خدمات باکیفیت می توانند مشکلات خودروها را صد درصدی رفع کنند و رضایت خودروداران را بدست بیاورند. کیفیت کار مکانیک های امدادجان به اندازه ای سطح توقع شما را بالا می برد که دیگر ، کار هیچ مکانیکی را قبول نخواهید داشت.

رفع هرگونه مشکلات باتری خودرو با ارائه گارانتی

امدادجان در لیست خدمات خود ، تعویض باتری و باتری به باتری را هم گنجانده است و این خدمات را در ساری ارائه می دهد. امدادجان با ارائه این خدمات سعی دارد که رفاه و راحتی را برای خودروداران به ارمغان بیاورد تا آنها برای رفع هر مشکلی از خودروی خود به دردسر نیفتند. امداد خودرو ساری ، تعویض باتری را در محل خودروی شما انجام می دهد. استارت نخوردن خودرو به دلیل خوابیدن باتری ، مشکل قابل حلی است که با باتری به باتری توسط اکیپ امداد باتری ساری حل می شود.

پنچرگیری در ساری

برای پنچرگیری لاستیک ها در سریعترین زمان ، یک راه دارید و آنهم تماس با امدادجان است. در این شرایط ، آپاراتی سیار ساری به محل آمده و نیازهای لاستیک های خودروی شما را رفع می کند. آسان ترین راه رفع مشکلات لاستیک ها به ویژه زمانی که در سفر هستید ، کمک گرفتن از آپاراتی سیار ساری است.

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو ساری

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

زمانی که سوخت خودرو به پایان برسد ، قاعدتاً باید برای سوخت گیری به پمپ بنزین رفت. اما گاهی شرایط با حالت معمول متفاوت است. لذا باید از پمپ بنزین های سیار کمک گرفت که در محل به ارائه خدمات سوخت رسانی اقدام می کنند. تنها با یک تماس کوچک و کمی انتظار می توانید باک بنزین خودروی خود را با بنزین مرغوب و باکیفیت پر کنید. هر زمان که به این خدمات نیاز داشتید ، با امدادجان تماس بگیرید. این نکته را بدانید که پر کردن باک بنزین توسط خودتان به روش های قدیمی ( گرفتن بنزین از سایر خودروها و … ) ، دردسر زیادی داشته و گاهی حادثه آفرین است. لذا به خاطر عدم پرداخت پول بیشتر ، این کارها را انجام دهید.

کجا روغن موتور خودروی خود را عوض کنیم ؟

 

امداد خودرو ساری

 

امداد خودرو ساری ، ارائه دهنده خدمات تعویض روغن خودرو در محل با استفاده از روغن موتورهای برند است. برای این کار از روغن موتوری استفاده می شود که به تأیید کارشناسان ما رسیده است. فرآیند تعویض روغن به سادگی و به سرعت از سوی امدادگران ما انجام می شود تا وقت گرانبهای خودروداران محترم به هدر نرود.

امداد قفل و سوئیچ خودرو در ساری

ممکن است در کوچه و خیابان های ساری ، با مشکل مفقودی سوئیچ و جا گذاشتن آن در خودرو مواجه شوید. در این شرایط چه می کنید ؟ حتماً می دانید که نباید به هر کلیدسازی اعتماد کنید. اقدام منطقی و درست در این شرایط تماس با امدادخودروهای معتبر است. امداد خودرو ساری ، ارائه دهنده خدماتی در این زمینه است تا مشکلاتی نظیر خرابی درب ها و قفل ها ، جا گذاشتن سوئیچ ، از کار افتادن دزدگیر ، باز نشدن برخی از درب ها و … به آسانی حل شود. برای بهره مندی از خدمات امداد قفل و سوئیچ سیار در ساری باید با شماره امدادجان تماس بگیرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید