امداد خودرو زمزم

امداد خودرو زمزم برای امدادرسانی به خودروهای مختلف ، خود را از خلوت ترین و کوتاهترین مسیرهای این محله به موقعیت خودرو می رساند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

محله زمزم ، یکی از محله های شلوغ و پرتردد جنوب تهران است که تحت پوشش خدمات امدادجان قرار دارد. هرگونه خدماتی که موردنیاز انواع خودروهای ایرانی و خارجی باشد ، از سوی امدادجان ارائه می گردد.

مکانیکی سیار در زمزم

با وجود امدادجان ، هیچ گاه در جاده نخواهید ماند. گاهی خرابی خودرو در شرایط بسیار بدی رخ می دهد. در این شرایط شاید رفتن به مکانیکی و تعمیرگاه دشوار باشد. لذا بهترین کار تماس با امداد خودرو زمزم است. زمانی که مکانیک های امدادجان بالای سر خودروی شما حاضر شوند ، دیگر خیالتان از رفع مشکل خودرو راحت خواهد بود.

بهترین مکانیک های تهران را برای سرویس و تعمیر خودروی شما به محل اعزام می کنیم. توجه داشته باشید که تعمیر خودرو توسط افراد غیرحرفه ای ممکن است خسارت جبران ناپذیری را به خودروی شما وارد کند. بنابراین در زمان خرابی خودرو تنها با مکانیکی های سیار معتبر همانند امدادجان تماس حاصل کنید.

حمل خودرو در زمزم

 

امداد خودرو زمزم

 

در صورت نیاز به حمل خودرو توسط جرثقیل ، خودروبر ، کفی و یدک کش و … با امدادجان تماس حاصل کنید. امداد خودرو زمزم (امدادجان) ، حمل انواع خودروهای سبک و سنگین را از محله زمزم به سایر محله ها انجام می دهد تا هیچ خودرویی در راه در انتظار کمک نماند. کارشناسان و امدادگران این مجموعه با توجه به سابقه و تجربه ای که دارند ، کاملاً به اصول و ضوابط حمل خودرو آگاه هستند و خودروها با شرایط مختلف را به صورت ایمن حمل می کنند. حمل خودرو از سوی این مجموعه به صورت 24 ساعته انجام می شود.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

ترمیم بدنه و نقاشی خودرو

یکی دیگر از خدمات امداد خودرو زمزم ، ترمیم بدنه و نقاشی خودرو می باشد. اغلب خودروها پس از گذشت مدتی کار کردن ، با خط و خش و آسیب دیدگی هایی در بخش بدنه خود مواجه می شوند. ترمیم بدنه و نقاشی خودرو باید به گونه ای انجام شود که کمترین آثاری از این عمل به جا بماند. بنابراین انجام این کار باید به متخصصان و کارشناسان حرفه ای سپرده شود.

تعادل لاستیک و چرخ

ارتباط مستقیمی میان میل تعادل موجگیر با ثبات ماشین وجود دارد. اگر این تعادل برهم بخورد ، امکان سانحه و یا تصادف وجود دارد. برای پیشگیری از بروز حادثه باید لاستیک و چرخ های خودرو را به صورت دوره ای بازدید کنید. هرگونه اقدامات لازم برای سلامتی چرخ ها و لاستیک ها ، توسط امداد خودرو زمزم انجام می شود.

امداد باتری زمزم

مشکل استارت نخوردن ناشی از خوابیدن باتری ، برای اغلب خودروها ممکن است بوجود بیاید. افراد در چنین شرایطی به دنبال یافتن خودروی دیگری هستند که به کمک آنها بیاید. اما گاهی خودروی دیگری در دسترس نیست و یا ابزارهای لازم برای انجام این کار در اختیار راننده خودرو نیست. بنابراین تنها کاری که می توان در این شرایط انجام داد ، تماس با امداد خودرو است. امداد باتری زمزم هرگونه اقداماتی که به حل مشکل باتری ماشین کمک کند را انجام می دهد تا باتری ماشین شما بدون هیچگونه مشکلی کار کند.

امداد قفل و سوئیچ ، از خدمات امداد خودرو زمزم

مفقودی سوئیچ از جمله مشکلاتی است که در زمان بروز آن ، هیچ راهکاری برای حل آن به ذهن راننده خودرو نمی رسد. چطور می شود درب ماشین خودرو را باز کرد و چگونه می توان خودرو را بدون سوئیچ روشن کرد. در این شرایط ، مطمئن ترین و نتیجه بخش ترین راه برای حل مشکل تماس با امداد خودرو است تا با حضور خود در محل برای ساخت سوئیچ یدک در سریعترین زمان اقدام نماید. انجام این کار اصلاً به زمان زیادی نیاز نداشته و خودروداران هرگز معطل نخواهند شد.

اگر دزدگیر خودروی شما خراب شده است و کار نمی کند ، می توان آن را تعمیر کرد و مشکل را کاملاً حل نمود. امدادگران امدادجان برای انجام کلیه این کارها ، آموزش دیده اند و مهارت بالایی در این زمینه کسب کرده اند.

تعویض روغن در زمزم

امداد خودرو زمزم ، تعویض روغن خودروی شما را با روغنی انجام می دهد که اصل بودن آن را کاملاً تضمین می کند. تعویض روغن و فیلترهای خودرو از جمله خدماتی است که از سوی امدادجان به صورت آنلاین انجام می شود. انتخاب نوع روغن موتور بر اساس فاکتورهای مختلفی همانند نوع خودرو و فصل تعویض روغن و … انجام می شود. توصیه سازنده خودرو برای استفاده از روغن موتور مناسب خودرو ، حتماً مورد توجه قرار می گیرد تا با استفاده از برترین روغن موتور ، شاهد عملکرد ایده آل خودرو باشیم.

شماره امداد خودرو در زمزم

 

امداد خودرو زمزم

هر زمانی که به کمک ما نیاز داشتید با شماره 02148287444 تماس حاصل کنید. کارشناسان ما با پاسخگویی سریع خود ، ترتیب کارها را داده تا نیازهای خودروی شما در کوتاهترین زمان ممکن حل شود.

امداد خودرو زمزم برای امدادرسانی به خودروهای مختلفی که در محله زمزم دچار مشکل می شوند ، از امکانات به روز و پیشرفته ای استفاده می کند. تمامی ابزارها و تجهیزاتی که توسط امداد خودروهای بزرگ در کشورهای مطرح دنیا مورد استفاده قرار می گیرد ، در اختیار مجموعه امدادجان می باشد. این مجموعه همواره امکانات خود را به روز کرده و سطح دانش و مهارت نیروهای خود را تقویت می کند.

امداد خودرو ایران خودرو در زمزم

یکی از خدمات امدادجان ، امدادرسانی به خودروهای ایران خودروی معیوب و آسیب دیده در محله زمزم تهران است. امدادجان برای این کار از امدادگران ویژه ای استفاده می کند که متخصص ارائه خدمات به خودروهای ایران خودرو می باشند. خدمات دهی به خودروهای ایران خودرو به صورت آنی و فوری با بهترین کیفیت انجام می شود.

امداد خودرو سایپا در زمزم

امداد خودرو زمزم در فهرست خدمات خود ، خدمات دهی به خودروهای سایپا را اضافه کرده است. بدین منظور اقدامات و برنامه ریزی های لازم انجام شده است تا کیفیت و سرعت خدمات دهی بسیار بالا باشد. تمامی خودروداران سایپا در محله زمزم از کیفیت و نرخ خدمات ارائه شده از سوی امدادجان ، ابراز خرسندی نموده اند و از این مجموعه کمال تشکر را داشته اند.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید