امداد خودرو زرکش

امداد خودرو زرکش برای امدادرسانی از تجهیزات به روز و پیشرفته و نیروهای فنی و متخصص استفاده نموده و برترین خدمات را ارائه می کند.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

هر زمانی که در نقاط مختلف محله زرکش و حومه آن از جمله خیابان گلشن دوست ، خیابان گلستان ، خیابان ثانی ، خیابان افشاری ، خیابان دماوند ، خیابان سی متری نیرو هوایی ، خیابان داوودی و سایر خیابان ها و کوچه های این حوالی با مشکل خرابی خودرو و یا نیاز به خدمات امدادخودرویی روبرو شدید ، با امدادجان تماس حاصل نمایید.

امدادجان ، اکیپ های متعددی را به صورت سیار در حوالی شرق تهران در حالت آماده باش قرار داده که به محض تماس مشتریان به محله زرکش مراجعه نموده و با حضور به موقع خود در محل ، امدادرسانی را آغاز کنند. با توجه به اینکه زرکش در محدوده زوج و فرد و طرح ترافیک قرار ندارد ، خودروهای زیادی از آنجا تردد می کنند. بنابراین ممکن است نیاز به خدمات امدادخودرویی در این محله بسیار زیاد باشد.

امدادخودرو ایران خودرو در زرکش

امداد خودرو زرکش به خودروهای مختلفی امدادرسانی می کند که یکی از انواع آنها ، خودروهای ایران خودرو می باشد. تعداد زیادی از شهروندان در محله زرکش و ترددکنندگان از این محل ، دارای خودروهای ایران خودرو می باشند. لذا بسیاری از تماس هایی که با مجموعه امدادجان از محله زرکش می شود ، درخواست خدمات برای خودروهای ایران خودرو می باشد.

امدادجان انواع خدمات موردنیاز خودروهای ایران خودرو از جمله حمل خودرو ، سرویس و تعمیرات خودرو ، تعویض باتری ، بنزین رسانی سیار ، تعویض روغن خودروهای ایران خودرو ، صافکاری و نقاشی خودروهای ایران خودرو ، پنچرگیری و … را انجام می دهد تا نیازهای دارندگان خودروهای ایران خودرو در محله زرکش تهران رفع شود.

امدادخودرو سایپا در زرکش

امداد خودرو زرکش با هدف کاهش دردسر و زحمت خودروداران سایپا برای رفع مشکلات بوجود آمده برای خودروهای آنها ، به امدادرسانی سیار به صورت اورژانسی اقدام می نماید. خرابی خودرو و سایر ایرادات ایجاد شده برای آن ، سبب کلافگی و ناراحتی خودروداران می شود. انتقال خودرو به تعمیرگاه یا باطری سازی و یا تعویض روغنی و … وقت زیادی را از خودروداران گرفته و موجب بر هم خوردن برنامه های آنها می شود.

امدادجان به ارائه خدمات مختلفی به خودروهای سایپا اقدام نموده تا خودروداران محترم در محله زرکش به راحتی و بی دردسر بتوانند نیازهای خودروی خود را برطرف کنند. امدادجان از امدادخودروهای متعهد و حرفه ای است که برای امدادرسانی به خودروهای سایپا بهترین روش ها را درنظر گرفته و از ماهرترین افراد خود استفاده می کند.

شماره امدادخودرو در زرکش

برای تماس با امداد خودرو زرکش باید شماره 02148287444 را شماره گیری کنید. کارشناسان امدادجان ، سریعاً به تماس شما پاسخ داده و صحبت های شما را گوش می کنند. پس از اطلاع دقیق از خدمات موردنیاز شما و مشکل بوجود آمده ، با اکیپ های نزدیک به محله زرکش هماهنگی های لازم را به عمل آورده و اقدامات لازم انجام می شود. برای اینکه ما را در کنار خود حاضر ببینید به کمتر از بیست دقیقه زمان نیاز دارید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو زرکش

 

حمل خودرو در زرکش

حمل خودرو در شرایط ایمن ، یکی از خدمات امدادجان در محله زرکش است. برای حمل انواع خودروها ، محدودیت زمانی وجود نخواهد داشت. در هر ساعت از شبانه روز که خودروداران در محله زرکش با ما تماس حاصل کنند ، برای حمل خودروی آنها دست به کار خواهیم شد.

شما عزیزان می توانید در ضورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

امداد خودرو زرکش ، حمل انواع خودروهای لاکچری و اعیانی را انجام می دهد ، بدون اینکه کوچکترین آسیبی به آن وارد شده و خط و خشی بر روی آن ایجاد شود. برای حمل خودروهایی که در اثر تصادف به شدت آسیب دیده و غر شده اند ، از مناسب ترین تجهیزات خود استفاده نموده که شرایط خودرو وخیم تر نشده و مشکلی بوجود نیاید. بنابراین ما برای حمل هر نوع خودرویی با هر شرایطی ، برنامه ریزی نموده و بهترین عملکرد را ارائه می دهیم. امدادجان ، از امدادخودروهایی است که زمانی که خودروی خود را به آن می سپارید ، نباید دیگر نگران چیزی باشید.

مکانیک سیار زرکش

امدادجان با بهره گیری از ابزارها و دستگاه های به روز و مکانیک ها و تکنسین های با تجربه و خبره به ارائه خدمات مکانیکی سیار در محله زرکش اقدام می کند. تعمیرات انواع خودروهای سنگین و سبک شامل کامیون ، تریلی ، اتوبوس ، سواری پراید ، پژو ، سمند ، لیفان ، تیبا ، دنا ، مگان ، ال 90 ، پورشه ، هیوندای ، سانتافه ، تراکتور ، لیفتراگ و … در تخصص مکانیک های امداد خودرو زرکش می باشد.

سرویس و تعمیرات خودروها به صورت حرفه ای توسط تکنسین ها و مکانیک های ما انجام شده تا ایرادات موجود به صورت اساسی رفع شده و در کمترین زمان مجدداً گریبان گیر خودروداران نشود. مسلماً برای ارائه خدماتی با این چنین کیفیتی ، به دانش و مهارتی ژرف نیاز است که نیروهای ما از آن برخوردار هستند.

امدادباتری زرکش

یکی از مشکلات بوجود آمده برای خودرو ، مربوط به باتری آن می شود. خوابیدن باتری ، خراب شدن باتری ، تمام شدن طول عمر باتری و … از جمله ایرادات بوجود آمده برای آن است که هر یک با راه حلی رفع می شوند. امداد خودرو زرکش با هدف رفع این مشکلات به ارائه خدماتی از قبیل باتری به باتری ، تست باتری ، تعویض باتری ، بررسی دینام و … اقدام می کند.

بنابراین هنگامی که با مشکل از دست دادن شارژ باتری و خرابی باتری و … مواجه می شوید ، از امدادجان بخواهید که به کمک شما آمده و خدمات مربوطه را انجام دهد. در صورت تمایل به نصب بهترین باتری برای خودروی شما اقدام می شود. بدین منظور از مطرح ترین و باکیفیت ترین باتری ها استفاده شده که با بودجه شما متناسب باشد. ارائه خدمات مرتبط با باتری خودرو ، زمان زیادی از شما نگرفته و در سریع ترین زمان انجام می شود.

پمپ بنزین سیار ، از خدمات امداد خودرو زرکش

 

 

امداد خودرو زرکش

شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ بنزین سیار با ما همراه باشید.

با بنزین رسانی سیار ، کار بسیاری از خودروداران راحت شده است. در شرایطی که دچار مشکل کم شدن سوخت و عدم دسترسی به جایگاه های سوخت هستید ، با امدادجان تماس حاصل نموده تا با اکیپ ها و تجهیزات ویژه خود سریعاً به موقعیت خودروی شما در محله زرکش آمده و امدادرسانی را انجام دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید