امداد خودرو زابل

امداد خودرو زابل با اعزام سریع نیروهای امدادی مجرب و حرفه ای به محل ، عملیات امدادرسانی را با دقت و با سرعت بالا انجام می دهد.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

بروز مشکلات مختلف برای خودروها در شرایطی که هیچ خدمات دهنده ای در آن حوالی وجود ندارد ، خودروداران را به شدت ناراحت و کلافه می کند. اما با وجود ارائه خدمات از سوی امدادخودروها ، این نگرانی و ناراحتی کاملاً بی مورد است.

امدادخودروهای امروزی ، خدمات گسترده ای را ارائه می دهند که هر یک به رفع نیازهای خاصی از خودروها پرداخته و شما را بی نیاز از رفتن به خدمات دهندگان حضوری می کند.

حمل خودرو در زابل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت جرثقیل یدک کش نیسان
با ما همراه باشید .

جابه جایی و حمل خودرو به صورت درون شهری و برون شهری همه روزه توسط امداد خودرو زابل انجام می شود. امدادجان برای اینکار شمار زیادی از خودروبرهای تکی و تریلی را درنظر گرفته است که متناسب با شرایط خودرو یا خودروهای کاندیدای حمل از مناسب ترین آنها استفاده می کند. حمل هر نوع خودرویی در زابل اعم از خودروهای لوکس ، خودروهای وارداتی ، خودروهای صفرکیلومتر ، خودروهای داغون شده در تصادف ، خودروهای دچار نقص فنی و … توسط این امدادخودرو با رعایت کلیه اصول ایمنی انجام می شود.

مکانیکی سیار در زابل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرکار خودرو با ما همراه باشید .

امداد خودرو زابل با به خدمت گیری مکانیک های متخصص و ماهر به ارائه خدمات مکانیکی سیار اقدام نموده و هر نوع خدمات سرویس و تعمیراتی در این زمینه ارائه می شود. این مکانیک ها در تشخیص عیوب خودرو بسیار مسلط عمل کرده و پس از عیب یابی ، نواقص را به خوبی رفع می کنند. عملکرد خودرو پس از سرویس و تعمیر توسط مکانیک های ما نشان می دهد که کار این مکانیک ها تا چه اندازه خوب و باکیفیت بوده است. اگر می خواهید خودروی خود را به دست مکانیک هایی بدهید که در این زمینه استاد هستند ، تنها مکانیک های سیار امدادجان را انتخاب کنید.

امداد باتری زابل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره باتری به باتری سیار
با ما همراه باشید .

امدادجان همانند سایر امدادخودروها به ارائه خدمات مرتبط با باتری خودرو اقدام نموده ، اما با این تفاوت که سطح کیفی این خدمات بسیار بالا و نرخ این خدمات واقعاً مناسب است. امداد خودرو زابل در ارائه خدمات مرتبط با باتری خودرو بسیار سریع عمل نموده تا مشکلات خودروداران را در اسرع وقت حل کند. خدمات باتری به باتری سیار و تعویض باتری ، بیشترین خدماتی است که در این زمینه از سوی خودروداران مطرح می شود. با اعزام سریع اکیپ امدادباتری ، تست باتری انجام شده و سپس اقدامات لازم در راستای رفع مشکلات برداشته می شود.

ارتباط تعویض به موقع روغن موتور و افزایش طول عمر خودرو

امداد خودرو زابل ، با ارائه خدمات تعویض روغن در محل به کمک خودرودارانی آمده که وقت و زمان کافی برای رفتن به تعویض روغنی و انجام این کار را ندارند. با تعویض به موقع روغن موتور ، قدرت موتور خودرو را چندین برابر کنید. تمامی کارشناسان و متخصصان بر این باورند که تعویض به موقع روغن موتور در افزایش طول عمر موتور و کارکرد بهتر موتور اثرگذار است. لذا مدام به خودروداران توصیه نموده که این کار را در وقت مناسب انجام داده و تعویض روغن موتور خودرو را به تعویق نیاندازند که ممکن است دچار مشکلات متعددی ناشی از این بی توجهی شوند.

سوخت گیری با یک روش بی دردسر

یکی از خدمات امداد خودرو زابل ، سوخت گیری در محل است. امدادجان ، افرادی را به همراه تجهیزات مخصوص برای سوخت رسانی به خودروها درنظر گرفته است. این خدمات در موارد متعددی به کار می آیند. گاهی خودروداران در کیلومترها آنورتر از پمپ بنزینی ، بنزین تمام می کنند و گاهی خودروی آنها در پارکینگ است اما حوصله رفتن به پمپ بنزینی را ندارند. در هر صورت می توان از خدمات پمپ بنزینی سیار استفاده نمود و سوخت خودرو را در محل تأمین نمود.

پنچرگیری ، از خدمات امداد خودرو زابل

اگر مشاهده کردید که لاستیک ها پنچر شده اند ، اصراری به ادامه حرکت با این وضعیت نداشته باشید. زیرا حرکت در مسافت زیاد با لاستیک های پنچر ممکن است دردسرساز باشد و مشکلاتی را ایجاد کند. اگر نمی توانید پنچرگیری کنید ، با امدادخودروها تماس حاصل نموده و درخواست خدمات پنچرگیری کنید. امدادجان ، با سرعت غیرقابل تصوری در محل حضور پیدا کرده و پنچرگیری لاستیک های خودروی شما را انجام می دهد.

امداد قفل و سوئیچ ، حلال مشکلات سیستم قفل و امنیتی خودرو

امداد خودرو زابل برای حل مشکلاتی که مربوط به سیستم قفل و امنیتی خودرو است به ارائه خدماتی اقدام نموده که هر یک بسیار سودمند هستند. با بهره مندی از این خدمات می توان مشکلات بوجود آمده برای دزدگیر ، ریموت ، قفل مرکزی ، درب ها ، قفل های جانبی خودرو ، سیستم های امنیتی جانبی ، سیستم های صوتی و … را به خوبی برطرف نمود.

شماره امدادخودرو در زابل

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

زمانی که شماره 02148287444 را شماره گیری می کنید ، به اپراتورهای امدادجان در تهران متصل می شوید. این اپراتورها هماهنگی ها را با اکیپ های امدادی حاضر در زابل در سریعترین زمان انجام می دهند تا ظرف 15 الی 20 دقیقه نیروهای امدادرسان در محل حاضر شوند.

امدادخودرو ایران خودرو در زابل

امداد خودرو زابل با پشتیبانی صد درصدی از خودروهای 206 ، پرشیا ، سمند ، دنا ، 207 ، هایما ، تارا ، راناپلاس و … به ارائه خدمات موردنیاز این خودروها اقدام می کند. کیفیت خدمات بسیار بالا است. بنابراین خودروداران بهترین راه حل مشکلات خودروی خود را امدادجان بدانند. با بهترین خدمات به حل مشکلات خودروهای ایران خودرو در زابل اقدام می کنیم.

امداد خودرو سایپا در زابل

امدادجان با ارسال سریع اکیپ های امدادی به محل برای رفع مشکلات خودروهای پراید ، تیبا ، شاهین ، کوییک ، ساینا و … اقدام می کند. این مجموعه به خوبی می داند که ساختار خودروهای سایپا چگونه است و چه نقاط ضعف و قوتی دارد. لذا با توجه به این مسئله به امدادرسانی اقدام نموده و هر یک از مشکلات را اساساً حل می کند. با توجه به بالا بودن تقاضاهای خدمات امدادی برای خودروهای سایپا ، تمهیدات لازم اندیشیده شده است که امدادرسانی به خودروها به تعویق نیفتد و خودروداران معطل نشوند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید