امداد خودرو رودکی

امداد خودرو رودکی در زمان بروز حادثه و یا مشکل در کوتاهترین زمان در کنار شما حاضر خواهد شد و به ارائه خدمات خواهد پرداخت.

پرسنل مجرب ما در کمترین زمان کنار شما خواهد بود
تعمیرات همراه با گارانتی
همین حالا تماس بگیرید….

برخی از خودروداران در زمان نیاز به خدمات امداد خودرویی ، درباره تماس با امداد خودروها تردید دارند. زیرا بیم آن را دارند که کیفیت خدمات امدادخودرویی مطابق با انتظارات آنها نباشد و به خودروی آنها آسیب وارد شود.

این تردید و نگرانی کاملاً بجا و درست است. زیرا در حال حاضر امداد خودروهای زیادی به خدمات دهی اقدام نموده که کیفیت خدمات برخی از آنها بسیار پایین است. امدادجان ، یکی از امداد خودروهایی است که در طول فعالیت خود توانسته است با ارائه خدمات باکیفیت در سریعترین زمان ، رضایت خودروداران را بدست بیاورد.

خدمات امداد خودرو رودکی

* باز کردن قفل ماشین

* مکانیکی سیار در رودکی

* آپاراتی سیار در رودکی

* امداد باتری رودکی

* حمل خودرو در رودکی

* نصب هر گونه سیستم و قطعات مختلف بر روی خودرو

ویژگی های امدادخودروی رودکی

امدادجان از چندین ویژگی شاخص برخوردار است که سبب شده است انتخاب اول خودروداران باشد:

– در سریعترین زمان از کوتاهترین مسیر و خلوت ترین مسیرها در رودکی به موقعیت موردنظر می رسد.

– خدمات دهی توسط تکنسین های مجرب و حرفه ای موجب افزایش کیفیت خدمات امداد خودرویی می شود.

– نرخ خدمات امداد خودرو رودکی بسیار مناسب است. لذا با حداقل هزینه می توان نیازهای خودرو را برطرف نموده و وقت خود را برای رفتن به خدمات دهندگان حضوری اتلاف نکرد.

– برای حمل خودرو از قدرتمندترین تجهیزات حمل خودرو استفاده می شود و افراد حرفه ای ، کار متصل کردن خودرو به یدک کش و یا خودروبر را انجام می دهند.

شما عزیزان می توانید در صورتی که به یدک کش خودرو احتیاج دارید به صفحه ی مربوطه مراجعه نمایید.

– برای خدمات امداد خودرویی مهم ، گارانتی ارائه می گردد تا مشتریان ما در محله رودکی از کیفیت بالای خدمات ما آسوده خاطر باشند.

حضور به موقع در محل ، شفافیت در قیمت ها ، آسودگی خاطر و حفظ امنیت شما ، کیفیت بالای خدمات و … از یک امداد خودروی خوب در رودکی دیگر چه انتظاری می توان داشت ؟ همین الان با ما تماس بگیرید.

شماره امدادخودرو در رودکی

برای ارتباط با امداد خودرو رودکی باید با شماره 02148287444 تماس حاصل نمود. نوع خودرو ، مشکل بوجود آمده و آدرس خود را اعلام کنید تا نیروها و تجهیزات موردنیاز را در کوتاهترین زمان به کمک استفاده از سامانه GPS به محل اعزام کنیم. مسلماً نیروهایی که برای ارائه هر نوع خدماتی به هر نوع خودرویی اعزام می کنیم ، متفاوت هستند. زیرا هر یک از نیروهای ما در زمینه ای سررشته دارند. به همین علت است که بیان می کنیم خدمات امدادجان ، تخصصی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شماره امداد خودرو با ما همراه باشید .

اغلب امداد خودروها به نحوی به ارائه خدمات پرداخته تا مشکلات خودروها به صورت موقتی رفع شود و کمتر به ارائه خدمات تخصصی توجه دارند. اما امدادجان با هدف ارائه خدمات تخصصی ، نیروهای کاردان و ماهری را به خدمت گرفته و آنها را برای امدادرسانی به محله رودکی درنظر گرفته اند.

امداد خودرو رودکی

ارائه خدمات به خودروهای ایرانی ، چینی ، کره ای در رودکی

امداد خودرو رودکی به تمامی خودروهای ایرانی و خارجی خدمات داده تا مشکلات تمامی خودروها را در این محله برطرف کند. شاید در گذشته ماشین های خارجی تنها در محله های خاص و مرفه نشین دیده می شدند. اما امروزه در هر کوچه و خیابانی ، شاهد ماشین های خارجی مختلف هستیم. ماشین های چینی ، کره ای ، فرانسوی و … به وفور در خیابان ها دیده می شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امداد خودرو در مرکز تهران با ما همراه باشید.

از این رو امدادجان صلاح دانسته که برای خدمات دهی به خودروهای خارجی در محله رودکی ، برنامه ریزی کند. بنابراین خدمات دهی به خودروهای خارجی مختلف در محله رودکی تهران در سطح کیفی بسیار بالایی انجام می شود.

امداد خودرو ایران خودرو در رودکی

یکی از خدمات امداد خودرو رودکی ، حل مشکلات مربوط به خودروهای ایران خودرو می باشد. اغلب خودروهایی که در خیابان ها و کوچه های محله رودکی مشاهده می کنیم ، مربوط به دو کمپانی بزرگ خودروسازی ایران یعنی سایپا و ایران خودرو می باشند. بنابراین مدیران هر امدادخودرویی به خوبی می دانند که حجم بالایی از تقاضاهای امدادخودرویی مربوط به این دو نوع خودرو می باشد. لذا تمامی اقدامات لازم برای رفع نیازهای این خودروها انجام می شود.

امداد خودرو سایپا در رودکی

برای خدمات دهی به خودروهای سایپا باید از تجهیزات ویژه و نیروهای متخصص در این زمینه کمک گرفت. امداد خودرو رودکی با درک این مسئله ، بهترین خدمات را به خودروهای سایپا ارائه می دهد. همین مسئله موجب شده است که تمامی خودروداران سایپا از عملکرد امدادجان رضایت داشته و از انتخاب این مجموعه برای امدادرسانی به خودروی خود ، بسیار خوشحال هستند.

خدماتی که به خودروهای سایپا ارائه می گردد به اندازه ای گسترده است که تقریباً می توان گفت تمامی نیازهای این خودروها را برطرف نموده و خودروداران سایپا را از مراجعه به خدمات دهندگان حضوری مانند مکانیکی و تعویض روغنی و باطری سازی در رودکی و … بی نیاز می کند.

خرابی های عمومی انواع خودروها

امداد خودرو رودکی

 

اغلب مشتریانی که از محله رودکی تهران با امداد خودرو رودکی تماس می گیرند ، برای حل مشکلات زیر تقاضای خدمات دارند :

– خراشیدگی و آسیب دیدگی بدنه خودرو

– سوختن لامپ های ماشین

– شنیده شدن صداهای غیرعادی در ماشین

– خروج دود غیرعادی از اگزوز ماشین

– جا نرفتن درست دنده ها

– احساس کردن بوی غیرعادی مانند بوی سیم سوخته و یا گاز خام

– روشن شدن چراغ چک خودرو

– حرکت نکردن خودرو

– استارت نخوردن خودرو در رودکی

– عملکرد نامناسب پدال گاز و ترمز

– وجود برجستگی های بزرگ بر روی لاستیک ها

– پنچر شدن لاستیک ها

– و …

ما برای رفع هر یک از مشکلات بوجود آمده برای خودرو از راهکاری استفاده نموده که با کمترین هزینه در سریعترین زمان ، نتیجه مثبت حاصل شود. دوام این نتایج برای ما بسیار مهم است. امداد خودرو رودکی قصد نداشته که فقط برای دریافت وجه از مشتریان به صورت موقتی به رفع مشکل بپردازد بلکه به صورت دلسوزانه مشکل را اساسی برطرف می کند. رضایت شما حتماً در موفقیت های آینده ما ، اثرگذار خواهد بود. لذا در راستای نیل به این هدف تلاش می کنیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
به بالا بروید